• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko to mel teda P. fakt den uplne na ho... Je mi lito jeho dedy :cry:
A souhlasim s tebou, ze rehabka neznamena, ze je dite zaostale. Presne jak rikala moje rehabka, poslala by tam vsechny deti. Da se tim odstranit kdeco, nejen pohybove problemy...
15. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Tetesiová, co takhle nové fotky dvojek?
15. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Konecne jsem koukla na to video Olika, jezis ten je k zulibani. To je takovej smudlicek. Pekne mu zhoustly vlasky, no krasa. A jak se plazi sikulka :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Tetes, upřímnou soustrast..je to šok, takhle náhle. :frowning2:
Jinak já si také myslím že rehabka by měla být pro každé mimčo a nevidím v tom něco v tom smyslu, že je mimčo zaostalé, ale prostě potřebuje pomoct k tomu, aby mělo správné držení těla a tak..Si vemte za našeho mládí, tohle skoro nebylo, nebo spíš jen u závažných případů a díky tomu má plno lidí skoliozu, ploché nohy, špatné držení těla atd. Tak super, že teď se na to hodně hledí a kontroluje, pže stačí pár cviků a mimčo je v pohodě a třeba ho přestane trápit něco co by si člověk nikdy nedal do souvislosti s držením těla nebo špatnou polohou nějaké kostičky v tělíčku. :wink:
15. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky
tetes :frowning2:

Alex neměl za 8m co docházíme na rehabku jediný cvik z vojtovky :wink: ty cviky co máme jsou spíš ve formě hraní, ale je strašně důležitý jak se u toho dítě drží,aby správně reagovalo, takže nějaké cviky z papírku jsou podle mě úplně k prdu.Mě třeba strašně překvapila jen správná manipulace s novorozencem, páč člověk si myslí jak to pěkně s mimčem umí, ale .... a jen takovýma drobnostma se dá předejít spoustě problémům, které si dítě neúmyslně přivodí.
A když vidíte jak by mysl něco chtěla a tělíčko neví jak na to a pak šup, ukážete mu jak na to a ono to za pár dní jde krásně samo :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ani presne tohle je krasne popsane v te knizce nezna naruc. Jak se da spatnou manipulaci s mimcem dost veci podelat a na druhou stranu, jak spravne hmaty neskutecne pomuzou.
Ale souhlasim s vama, je treba to videt a aby to nekdo naucil a poopravil. Mi to z tech obrazku treba neni uplne jasne...
15. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
tetes, děda mě mrzí, to je smutné..

s tou rehabkou si to taky myslím. Já právě mám i pocit že ji blbě chytám apod pažama a proto se jí ty ruce třeba rozjíždí.. nebo já nevím..

navíc te´d se ješět začla vztekat u jídla.. nevím co se děje, buď málo mlíka, nebo jí nechutná, třeba kvůli tomu cvičení, nebo ji bolí břicho.. pak je ale vselá, tak jsem z toho lehkce nervozní.. večer to byl dost děs, pak kojení o půl dvanácté a pak teda až o pl šesté.. ale tak brzké kojení už neměla asi 3 měsíce :unamused: jo a dneska ji dám spát, jdu si lehnout taky jako vždycky dopo, a nezačnou sousedi vrtat vedle v baráku zbíječkou do stropu :angry: :rolling_eyes:

milu, jo to chápu, ale až to vyjde tak půjdeš na neschopenku ne?
15. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
http://www.novinky.cz/krimi/181644-v-centru-prahy-nasli-novorozene-odlozene-v-tasce.html

koukam, ze ani babyboxy nevyresi vsechno :frowning2: a jeste v takovem pocasi, chudinka malinka!
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Přeju všechno nejlepší k svátku Terezkám :slight_smile: Moje ségra má dneska narozky, odpoledne přijedou.
Dočítám vás, s rehábkama s váma víceméně souhlasím a nemám pocit, že by tu kdokoli na diskuzi byl odpůrce rehábek. To spíš si přijdu blbě, že možná některé nesouhlasíte, že nějaké dítě nerehabilituje? Já teda znám ve svým okolí minimum dětí, co by chodily na rehabilitace a nepřijde mi to taky nijak špatný, vám fakt jo? Rio, dík za tvůj názor, mě trochu uklidnil :slight_smile:
Tetes, s tím výtahem to bude teda fakt masakr! Dvě autosedačky, na zádech možná batoh, to zní fakt skoro nereálně to zvládat do 7. patra. Třeba se to potáhne a začnou až někdy za rok a to už dvojky ty schody třeba částečně vyběhnou. Nebo mě napadá, jestli u vás v přízemí nebydlí nějaká hodná sousedka, se kterou se znáš, že by ti vždy chvíli pohlídala dole jedno dítě, než by sis vyběhla pro druhý. Ne že by to teda nebylo drsný... Vlastně blbost, to by ti pak někdo musel ještě hlídat to druhý dítě nahoře.
Anippe, jsem moc ráda, že sis to zařídila na úterý a setkáme se! Honzík se taky neplazil, od 8M do 9M trénoval zvedání zadku (jako Alex), v 9M se rozlezl pomalu a od 10M už leze krásně rychle a stoupá si. Válení sudů musí být bomba :wink:
Já rukavičky koupila Honzíkovi včera, palčáky, ale teda nezdržuju se tím, aby měl palec v palci, už tak je to oblíkání celkem náročný. I když je to lepší než kdyby mu bylo třeba půl roku, vsedě se mu dobře oblíká bunda a tak podobně. Oceňuji další výhodu baráku, bez výtahu, bez schodů, při oblíkání už otevřu dveře ven, aby nám nebylo horko.
Anippe, možná když máte koberce, tak proto to neplazení, prý když jsou doma plovoučky, tak to spíš děti svádí k plazení, když koberce, tak k lezení, hodně obecně řečeno. My byli v chorvatsku a tam na trávě a podložkách by toho taky Honzík moc nenaplazil.
Terky, když přijde do lékárny těhule pro výbavu, tak jí super poradíš co pro dítě :wink:
Mel, vše nej Lukymu k 5 měsícům :slight_smile:
Mysky, Adélka roste jako z vody, nejvíc se mi líbí ten její výraz na fotce 7 :slight_smile: A v šátku na poslední fotce jak vypadá malinkatá :wink:
Rehos, to máš teda starosti v rodině s mamky přítelem, chudák mamka :frowning2:
15. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Teda Jani, to je hrůza, no hlavně, že je mimi v pořádku.
Kay, nevím jak to bude až to bude...nad tím nechci zatím přemýšlet... :wink:.
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
tak jsem se vrtila z venku a fuj :confounded: je tam pěkná sibérie!!!
tetes :pensive: to je mi líto
milu chápu že chceš pak zas do práce,ono doma je to na palici když se člověk má čas pozorovat
steffi nechápu :angry: ještě že jí chudinku našli včas
pro rehábku jsem všema deseti,taky už se k nějaký chystám,z vlastní zkušenosti vim jak se na to dřív kašlalo a teď bych nad sebou zaplakala,tak nechci teď něco zanedbat u Aduláka
Děkuju za pochvalu Adélky,mno ona mi jako nepřijde že je tlustá(krom těch dvou bradiček :sweat_smile: ) jinak faldíky žadný nemá,spíš asi mohutná,ale prostě je obrovská,přitom jí po cca 3hodinách 90tku tak nevim,mi nepřijde že by to bylo že moc jí :fearful: :fearful:
15. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Steffi, to sem vůbec nedávej, já teď takovohle zprávy úplně nesnáším a skoro pokaždé se rozbrečím :sweat_smile: Nějak se to u mě vyvinulo po těhotenství.....je to šílené, nějak nesnesu realitu všedního dne :angry:
Jsem si teď volala na lymfodrenáže a dokud prý budu kojit tak to není vhodné.....tak teda ještě chvilku počkám, stejně jsem zatím pořád přesvědčená, že déle než do toho ukončeného 6.měsíce kojit nebudu.
kay:no, např. po pažema se dítě vůbec nemá zvedat...já myslím, že to je dobře, že se tam půjdeš mrknout na tu rehábku. Anippe to napsala skvěle.
Puzzi, no přesně :grinning: ,leda že bych zainteresovala celý barák a nejlépe kdyby udělali takový ten řetěz a to dítě podávali z patra do patra a každý by vlastně ušel jenom jedno patro :grinning:
Mysky, no není to moc,ale takřka po 3. hodinách 90-tku max. 2x za den 120-tku sní Kačka,ale to je zase hodně malý jedlík a M. klidně vychlamstne 200-ku, takže je to individuální. :wink:
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
jo, Mel chtěla jsi aktuální fotky dvojek, tak ty pak dodám, chtěla jsem vám je dát z vítání občánků,ale na všech fotkách se naše děti tváří tak,že to vypadá,že jsem porodila mentály. Fakt jsem si ty fotky ani neobjednávala vyvolat!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Tetes, jací mentálové? Dvojky jsou naprosto fotogenické. Počkej na fotky až my půjdeme v pondělí na vítání, nebude tam jediná fotka na které by Luky neřval a nebo se netvářil nasraně. V pět hodin je vždy protivnej jak prase. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Řetězec mě pobavil. :dizzy_face:
15. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Tetesko ja tohle taky nezvladam, ale spis to ve mne vyvolava vztek, ze to nekdo muze udelat! Na Karlaku je nemocnice, aspon kdyby tu malou nechala v teple!!!
No nastesti bude v poradku.

Tjoo tak ted jsem mela zazitek s postakem, tady jezdi takovej neprijemnej! Tak jsem ho poprosila, aby mi ty tezky krabice hodil aspon do chodby a nepostavil mi je na chodniku do kaluze a kdyz odchazel, tak mi rika, tak vam pekne dekuju, ze jste mi nenechala ani korunu za to ze jsem vam to vynesl! Ja pro nej mela pripraveny par kacek, ale za tohle jsem mu rekla nashledanou!
15. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Puzzi k rehabce, rozhodne neodsuzuju nekoho, kdo na rehabku nejde. Je to kazdeho volba. Ja pro svuj dobry pocit pujdu.. spis to beru z vlastni zkusenosti, ze mi rehabka hodne pomaha a to si nemyslim, ze bych na tom byla spatne, spis je mi to prijemne...
15. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
No Jani nekecej, že ti tohle řekl :astonished: . No to je huba nevymáchaná :angry: . Dobře, že si mu nic nedala..
Tetes teda ty si mě rozesmála, prej jsem porodila mentály :grinning: .
Mel, třeba bude Lukýn ze všeho tak vyjevenej jak tam bude plno dětí a lidí a plakat nebude. Hele na sraz si taky vyhrožovala a jak byl Lukýn hodňoučkej. :wink:
15. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Milu no cumela jsem jako puk. Fakt neuveritelne, co si dneska dovoli!
15. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Ten sníh za okny se mi moc líbí a i venku při procházce je to hezký, zatím mi ta zima neva :slight_smile:
Tetes, upřímnou soustrast s P. dědečkem, takhle náhle :frowning2:
Steffi, já jsem z Oliverovo alba taky vždycky totál hotová, je hrozně moc krásnej :slight_smile:
Kay, vztekání u prsa občas bývá málo mlíka, pomalu to teče, třeba ne, uvidíš časem co přibírání a tak.
Mysky, buď v klidu, Adélka je moc hezká a v pohodě, jinak já si taky myslim, že je Honzík celkově velkej a není tlustej, i když má asi 77 cm, což na jeho věk má víc dětí, tak nevim :sweat_smile:
Taky se těším na další fotky dvojek!
Steffi, to fakt řekl? Ty voe, to je síla, fakt galantní chlap!
Já tenhle týden byla na masáži zad - dárek od ségry k narozeninám - a vůbec mě to nebavilo a nic z toho :sweat_smile: Mám pět poukazů, ještě musím 4x. Záda asi blbý taky mám, ale díkybohu na bolesti zad netrpím.
15. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
puzzi, no tak od včerejška je to normálně boj u kozy.. dost mě to vyčerpává a dneska už půl hodiny řvala protože měla hlad.. ale chtěla jsem aspoň necelé dvě hodiny.. teď snad usne a bude chvilku spát.. moje nervy.. myslím že na půlroční sput je ještě brzo ne?
mě se teda zima zatím moc nelůíbí.. už 3. den fouká vichr z hor, máme po zahradě rozházený květináče a zahradní plastový nábytek :grinning: a sněží ale všechno taje..a navíc nemám kalhoty, takže ani ven nemůžu :grinning: :angry:
15. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Puzzi tady to teda nezustava, rano docela chumelilo, ale hned to talo. Takze jsou vsude kaluze :frowning2: A neskutecne fouka...
No ten postak je strasnej blb, jsem uz s nim zazila, ze dovezl zasilku a mi a jedne sousedce, co je tehotna. A kdyz na ni zvonil, tak ona ho prosila, jestli 5 minut pocka, ze koji, ze proste nemuze odtrhnout dite od prsa a on na to, ze ho to nezajima, ze cekat nebude. Ze pokud to nestihne do doby nez mi vyda zasilku, tak jede.
A pak mi rikal, ze proc mu to jako rika, ze ma dite, ze on mel taky deti. Tak jsem mu rekla, ze ale pochybuju, ze je ON kojil. Tak cosi brblal a pak mu trvalo 10 minut, nez nasel ten balicek v aute v tom bordelu co tam mel. Takze pani to v klidu zvladla, ale fakt ochota az k placi :frowning2:
15. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak to my tady teda máme ochotné pošťáky, už si zvykli, že akorát houknu moment a buď dokvačím sama a nebo s prtětem v náruči. . . :grinning:
15. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mel ja nevim, o co tady tomu debilovi jde..proste sluzba lidu :angry:
15. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jani, to taky nechápu. Mě to kolikrát trvá dýl než dolů dojdu - za prvé podle situace co zrovna malej tvoří a za druhé než navleču boty, přivolám výtah. . .
15. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
jani to je teda hnusák.. ale trochu nechápu jak mu paní řekla že kojí.. já když kojím a zazvoní někdo, asi pošťák, tak prostě nikam nejdu a sedím dál.. ona s tím dítětem došla jako ke zvonku? :grinning: to je jen vtípek, měli jsme tady taky hnus pošťačku, ta byla zase nasr..á že máme novou ulici kam musí chodit:grinning: ale už si asi zvykla a je normální.
15. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky. Mám prosbu. Dnes jsem se objednávala na inseminaci a sestra mě objednala AŽ 26 DC na UZ a potom se uvidí zda bude vhodná inseminace. Nezdá se Vám 16. DC trochu pozdě??? Byla jsem teď sledovaná UZ 2 cykly, ovuluju, vajíčka mám svoje 20-22 mm a to už 14. DC. Přijde mi proto docela pozdě jít na UZ až 16. DC a tudíž na inseminaci MOŽNÁ až 17. DC. Co když odovuluju dřív? Ptala jsem se sestry, jestli to nevadí takhle pozdě a prý ne...mně se to teda ale moc nezdá. A nehledě, že se ani nebudeme moc snažit přirozeně, protože máme 3 dny předtím abstinovat....tak jsem z toho už teď na prášky. Prosím jaké máte zkušenosti??? Díky moc Bufi
15. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
pardon 16. DC mě objednala :slight_smile: jsem se sekla
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky,to vůbec nechápu na mě když zazvoní pošťák, tak na něj houknu 7. patro a odzvoňuju a nikdy mi ani nenapadlo, že bych si já chodila dolů.....a stejně tak s PPLkou a normálně mi to hodí až do bytu a občas jsem dala pětku a někdy ne a nikdy nebyl problém. Ale fakt mi vůbec nenapadlo, že se někde chodí dolů. :confused: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
já jsem neřekla nic protí rehabce, ale podle mě kdyby tam šel každý, i kdo to nepotřebuje, tak rehabka bude místo kde se objednává i pl roku.Ale jasně, je to každého věc jestli tam půjde, když má pocit že to pomůže nebo pro svůj klid. pokud je dobrá dětská doktorka tak sama by měla poznat jestli tam dítě poznat - což asi není případ kay, já nevím, Stelinku jsem pást nikdy neviděla, tak ji to asi fakt uklidní když tam půjde
no a my jsme dopadli tak: na ortopedii nám řekli, že to spíš než na ortopedii budou řešit na plastické chirurgii - jenže tam se musíme objednat, ale nedokázali miř íct, co to je za problém přesně.Prý rentgen by taky ještě nedělali když je tak malý

no poslali nás na rehabku, jestli by to šlo procvičovat, tam mi řekl primář, že na to nic moc není, ale dal nám papír na ortézky, aby to měl v noci natažené, protože ty dlážky co jsme kdysi měli mu na tom nedrželo

ale takové malé nikde nemají tak nám je budou dělat, dnes jsme tam s ním šla oni vymysleli jak by to mohlo být a zítra jdeme na vyzkoušení
a taky budu ráno volat na tu plastiku kde nám snad řeknou víc
15. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Rio, tak sice to nejsou asi zprávy co jsi čekala, ale třeba na té plastice se to vyřeší. :slight_smile: Držím palce. :slight_smile: No ale ty ortézky na spaní by mohly Vojtíškovi pomoct a třeba ani nebude pak nic potřeba, to by bylo super. :slight_smile:.

Buffi a ty nechodíš v případě IUI na UTZ cca 10-11DC poprvé a pak třeba za 2 dny znova, aby to přesně vychytali??? :confused: I přes to, že nejsi nijak hormonálně stimulovaná, tak by to cca takhle mělo probíhat.
15. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.