• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi mě v žádným případě nepřijde divný, že některý dítě nechodí na rehabku, ale myslím si, že by vůbec nebylo na škodu udělat preventivky, stejně jako na kyčle např.ve 3m a v 6m nebo nevím kdy jsou takové základní mezníky co se týká fyziatrie :wink: vždyt by se tím dalo předejít spoustě problémům a stačí 15min návštěva.Já osobně mám dost velký problém se zádama a začala jsem docházet na rehabku až cca ve 12letech, masáže, cvičení, elektroléčba...ale víte jak je to v tomhle věku, že? nevím, ale možná by bylo výhodnější předejít problémům i když si uvědomuju, že by to bylo zase jen u nějakého%

rio věřit svému lékaři je krásná věc, ale to by tu už byla jen polovina populace :grinning: názory a doporučení naší pediatričky respektuji, ale bude jediná věc co se mi nebude zdát a vyhledám i jiný názor.A říct že na rehabku chodí jen opožděné děti, je teda hustý
15. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Bufi tak pokud mas normalne OVU uz 14DC, tak IUI 16DC je holy nesmysl, to uz je na vsechno pozde...
Ja jsem normalne chodila tak 10DC na 1. UTZ a pak podle toho jak byl folik velkej, tak me objednali na dalsi UTZ. Pri 18-20mm se pichal Pregnyl a za 2 dny od Pregnylu byla IUI. Zkus tam zavolat znova a preobjednat se. Sestra se asi spletla...

Rio teda to je takove info, ze ti vlastne nic nerekli. No tak snad na plastice budou sdilnejsi a nebo zaberou ty ortezky. To bych vam moc prala, aby Vojtisek nemusel na operaci...

Holky ja jsem totalne rozhozena. V pul druhe mi prisla SMSka od te tehu kolegyne, ktera dneska dela tu rozlucku..ze to nezvlada, ze pred 3 hodinami porodila :grinning: Jsem tu SMsku cetla nekolikrat nez mi docvaklo, ze mala je venku o 14 dni driv :slight_smile: Tak jsem volala dalsi kolegyni, te jsem to taky musela zopakovat nekolikrat. No ale rozlucka bude, prej zapijem porod :grinning:
15. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
No já jsem tam volala ještě podruhý a ptala se, jestli to nevadí, že to je až 16. den a ona řekla, že ne a byla docela dost protivná....tak fakt nevim. Vedle ve vchodě u nás v baráku bydlí přímo ten pan doktor u kterého jsem min. byla na UZ a který se se mnou domlouval na tu inseminaci, tak si na něj asi venku počíhám a zeptám se rovnou jeho. Nechci ztratit zase další měsíc! A 16. den mi přijde fakt pozdě. Když minulý dva cykly jsem měla 14. den jednou 22 mm a podruhý 20 mm, tak 16. den už jako nevim....no obrečela jsem to, jak jsem ještě dneska dostala mrchu, tak mám pocuchaný nervy a oni mě ještě takhle dorazí :frowning2: jinak holky díky za odpovědi!
15. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Rio, tak doufám, že ortézky pomohou, a třeba pak na plastice pro vás budou mít jen dobré zprávy.
Steffi - dobrá rozlučka. :grinning:
15. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Bufi ja bzch se nedala, presne jak pises, bude to prosr... pokus, jelikoz 16DC uz budes po OVU a to nema cenu delat inseminaci. Zkus tam zavolat zitra a preobjednat se, i treba s tim, ze ten den planovaneho UTZ neco mas a chces to posunout. Muzu se optat kam chodis?

Jinak rozlucka byla fajn, zase jsme dostali nejake veci pro Kubika. Ale nejvic se resilo, jak nam kolegynka porodila :wink: Kolegynka ma Klarku, meri 48cm a vazi 3200g. Takze zadny drobek, na to ze se narodila o skoro 3 tydny driv :slight_smile:

Jupii L. slozil prebalovak a postylku. Tak az se vratim z OVA, tak muzu zacit prat a pekne si ukladat veci :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Kay moc pekny fotky Stelinky.
No nic devcatka, nevim, jestli se jeste rano stihnu ozvat. Ale urco pisnu po UTZ Gucci, aby podala info. S Milu se potkam v Podoli a pak pujdu navstivit kolegynku s Klarkou...
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ještě ad. rehábka, nemyslím si, že by musely chodit všechny děti, ale zase nejen děti,které pak potřebují vojtovku a jsou na tom třeba trochu hůř anebo děti,které jsou podle nějakého doktora zaostalé. Mimochodem už jenom kvůli takovému názoru pediatra bych v něj dvakrát velkou důvěru neměla. Ale myslím si, že rehábka je dobrá právě i pro děti,které jsou lehce nedonošené viz. dvojky nebo Stelinka, páč jim to nenásilné cvičení prostě pomůže ve vývoji a ulehčí jim ten trochu těžší začátek.
Mel, Míša se taky tvářil na vítání naštvaně, ale to neva vždyť to jsou miminka a my taky nemáme věčně náladu :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
chodím do ČB do Sanatoria Art...ta sestra byla potom už dost nepříjemná, když jsem se ptala, jestli 16. den není pozdě. Prostě buď počíhám na doktora nebo mám ještě možnost v pondělí je v ordinaci pod naším barákem druhý doktor odsud tak tam zavolat nebo zajít a nebo si tam zavolat a chtít k telefonu přímo jednoho z nich (myslím v artu)...
15. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
jani díky :slight_smile:

tetes máš pravdu, taky myslím, že nás mohl poslat už kvůli tomu dřívějšímu narození, může tam být něco a nemusí..

psala jsme to anipp, ráda bych změnila toho pediatra, jenže ta druhá doky co ji máme blízko a je prý dobrá se sním střífá při dovolených jako zástup. a to bych pak teda nechtěla vidět, kdybych k němu musela se stelou :frowning2: důvěru v něj ale nemám..
15. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
My jsme měli dost dobrý odpoledne, jeli jsme na hodinu k babi, Honzík tam výborně naladěn, olezl tam kde co, pak jsme vzali babi k nám přijela ségra a další a slavili jsme její narozeniny, Honzík si hrál, fakt super. A pak šel spát a my se vrhli na chlebíčky a spol. :slight_smile:
Kay, jestli to bude spurt, tak to bude jen několik málo dní, ale jestli se bude u prsa vztekat dlouhodoběji, tak bych asi dala občas flašku...
Když čtu o Steffino pošťákovi, tak jsem ráda za naše ochotný pošťačky tady.
Bufi, jak to píšeš, tak to teda divný je, pokud ovuluješ kolem 14DC, tak UTZ před IUI cca od 10DC.
Rio, to nic moc zprávy s prstíkama a posuny, vás furt šoupaj odněkud někam :confounded: Jinak Honzík už má rýmu skoro ok, takže hurá za 4 dny k vám :wink:
Steffi, sms od kolegyně, to bych taky četla několikrát, to jsou šoky :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Bré ranko,
dneska Luky zlatíčko - první dudlík ve čtvrt na tři, musela jsem teda dát trochu mlíka - né a né najít dudlík, takže se mladý pán totálka vzbudil (dudlík jsem pak našla po odtažení postýlky - vypadl pak na zem). No a ve tři už zase chrněl a spí ještě teď. :dizzy_face: Takhle jsem se nevyspala ani nepamatuju. Jako by mě včera slyšel, když jsem říkala P., že Luky už dlouho nevydržel spát bez nahazování dudlíku aspoň do dvou. :sweat_smile:
16. říj 2009 v 06:23  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, tak fajn, že jste si tak pěkně užili rozlučku. :slight_smile: A kolegyně teda porodila pěkného obříka, na tu výšku musí být pěkně buclaťoučká :dizzy_face: .
Puzzi, týý jo chlebíčky, tak ty ti závidím.Já totiž chlebíčky miluju, já jich klidně sežeru 10 :sweat_smile: , jako najednou myslím :sweat_smile: .
Mel, Lukýno je prostě zlatíčko, on prostě už teď umí poslouchat a ví,že když mamka řekne, že do dvou, tak do dvou, to je jasné nééééé :grinning: .
No a já mám dnes UTZ , uf uf jsem na to zvědavá, hned jak přijedu dom, tak písnu. Ještě že se tam uvidím s Jani, to bude moje morální podpora :grinning: .
16. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobre ranko,
jdu jen rychle pozdravit. Musim se sbalit do OVA a pred devatou vyrazime do Podoli. Jsem zvedava na vahu Kubika, ale urco bude pres 2 kila :slight_smile: Vcera i rehabka rikala, ze to je macik :wink:
Dneska v noci jsem se probudila a asi hodinku koukala na postylku a povidala jsem Kubikovi, ze uz ma i kde psat a ze se na nej moc tesim, i kdyz mam strach porodu :grinning: Blazen :slight_smile:
Puzzi peknej den jste meli, je moc prima, ze Honzula uz vydrzi byt aktivni a v pohode celej den. Krasa.
Mel tak to ses vyspala :slight_smile: Neboj za chvili bude Lukyn spat celej den :slight_smile:
16. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
Jani, no třeba Kubík bude mít o trochu méně. :wink: Jo vyspala, to byla jedna světlá noc za 2 měsíce. :grinning:
16. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Mel no nevim, spis bude mit pres 2 kila, no kolem 10 bychom meli vedet :wink:
Tak preju, aby tech svetlejsich noci bylo vic a vic :slight_smile:
16. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
Jani dík, no a já přeju aby měl Kubík jen 1990g - to přeci 2 kila nejsou. :grinning:
16. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
ahojte,

tak my noc klasika, kojení ve dvě a v půl šesté, ale pak si hodná Stleinka od cca sedmé do půl osmé vykládala a pak už byla úplně potichu než jsem s eprobrala.. :slight_smile:

moc myslím na milu, držím pěsti..

puzzi, super, že je rýma pryč, na mě něco leze,ale snad to rozeženu..

jani to je krásný jak jsi to kubíkovi vykládala.. :dizzy_face:
16. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
MIlu a držím pěstičky, určitě to bude dobré :wink:
jani tak ať je váha co nejkrásnější :slight_smile:
kay tak honem vitamínky a čajíček ať jsi na sraz fit :wink: :slight_smile:
objednala jsem Vojtu na tu plastiku ale mají volno až 5.1 a primářka rovnou mluvila o operaci, prý to je asi nějaká srostlá uzdička či co tak uvidíme
16. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Rio tak to je super, ze se to hned na zacatku roku vyresi.
Gucci se jeste neobjevila, tak ja poslu SMS Mel, ta bude na koni urco, vid?
Jinak Gucci uzij si posledni den v praci, uzij si i hory a pak huraa na dovcu :wink:
Holky mejte se, pokusim se o vikendu ozvat z Ostravy. Pavlinku od vsech pozdravim.
16. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Jani, Pavlínku pozdravuj, užij si OVA a na koni snad budu. . . Plánuju jít ven s teroristou, ale ještě nevím v kolik.
16. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
cus bus bambus
puzzi super popis nahazovani dudyku se smeju jak prdla :slight_smile:)
ty jo tak milu konecne dneska v za hodku jse napjate jak struna
no rehabka ja si myslim ze taky uplne predpisove olivera nenosim a treba preferoval jeden cas jednu stranu ale podle me se srovnal..jako mam strach kvuli skolioze ale to se zeptam na dalsi kontroly u doky pokud si mysli ze je to ktak neresim
vcera vitani obcanku celkem ok dostal privesek zlate srdicko moc krasny pro miminka :slight_smile:))
no a taky uuuzasnou pametni knihu :slight_smile:) bylo to celkem ok trvalo to chvilku tak se to dalo
jee jani to moooc pozdravuj pavlu a holky hlavne juuuu :slight_smile:))
ted uz nevim kdo co psal se omluvuju ale strasne moc prace a jak jsme cele dny ted doma tak zabavovani olika ale je s nim cim dal tim vetsi prca..
16. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Jé, Mel tak to mám radost, po dlouhé době na Lukyho taky slyším pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky musím miláčky pochválit a nevím co se s nima děje,ale už druhou noc se najednou začali budit oba stejně v 1 a v 5, ale vážně úplně nastejno :confused: a vstávali až v 8, no spíš v půl osmé do těch osmi jsem jim držela polštář na obličejíčkách,aby ještě zabrali. :grinning:
Milu:ty voe, držím palce jako blázen a závidím, že uvidíš Darebákovo femura :grinning:
Steff, no jo no už hnízdíš a těšíš se. :dizzy_face:
Rio, tak už aby jste měli to trápení za sebou a Vojtíšek měl pokoj.
Kay,změnila image....
16. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
zdár ženy

moc držím palce MILU a Janči a čekám netrpělivě na zprávy :slight_smile: , určo budou jen dobré

nemám moc čas takže v rychlosti

klíče od bytu máme, svazek jako kráva :slight_smile:, všechno opravili, dokonce nám vyměnili ještě okno v děcáku, prej bylo poškrábané, elektriku máme přihlášenou, v pondělí to přijdou ráno zapojit, příští týden už bude fungovat i výtah, máme podepsanou i smlouvu se správcovskou firmou, musím vyrobit popisek na schránku, zadat příkazy do banky, SIPO, potvrdila jsem montáž kuchyně na středu a pátek, v úterý nám bude tchán montovat světla... a od úterka stěhujem, pG má st-pá dovolenou, včera už jsme tam něco převezli, tak máme už smontované židle jídelní, jsou krásné...vybrali jsme i rolety, tak ty by měly být taky přšítí týden...jo a malovat nakonec nebudem, už ted je v ložnici prasklinka a nějak by nás to i zdržovalo tedka, tak na to serem prostě, hG to asi stejně bude jedno, jakou barvu má pokoj

jo a na zvoncích je napsáno moje jméno tak pG málem dostal infarkt :grinning:, tak jsem hned ráno volala správcové at to změní, tak se smála :grinning: , no ale já ho chápu, mě by to taky štvalo, kdyby tam byl jen on :grinning:
16. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Tetes, jo Kayiny image jsem si taky teď všimla. :dizzy_face: Jako polštář na obličejíčkách? Chudáci děti, sociálku na Tebe. :grinning: :dizzy_face: Jo a Lukýse chválím pořád - jak je to darebný synek. :grinning: Ne je to fakt čím dál lepší, kecala bych kdyby ne. Jen dopilovat ty noci a bude to nejhodnější miminko pod sluncem, no a večerní vztekání u jídla - je vždycky šíleně přetaženej a neví co chce, zda spát a nebo jíst.
Rio, vše nej Vojtíškovi k sedmi měsícům. :wink:
16. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Gucci, gratuluju ke klíčům a smontovaným židlím. A už se těším na fotky zařízeného bytu. :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Janča píše:
Kubík má 2235g, pořád je o 1-2 týdny starší. Jinak průtoky v poho, plodovky taky dost. Míla šla ted na řadu.
16. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
No koukám, že mě Gucciová předběhla. . . :angry: :grinning: Já se tady s*ru s aktualizacema, vždycky se mi nainstaluje co nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
holky já se loučím
vyrážíme už po o a ještě musím skáknout na o a zařídit milion věcí
doufám, že nás nezasype sníh o víku
v pondělí jedu ke Grej a v úterý mám v 11,20 velký UTZ v 30tt, tak držte palce, pak se možná stavím do práce a budu chvíli na netu.
jinak od úterka stěhujem, ale na noc budem u tchánáků příští týden a ti maj net, tak se možná sem tam připojím
držte nám palce, at to všechno klapne

mějte se moc hezky a určo se ozvu :wink:
fááááááááááááááááá
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
gucci fáááááááááá a dávej na sebe pozor. :wink:
16. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeju pěknej pátek, já myslim, že to je dobrej den i pro nás na MD, chlapi o víkendu doma a tak :slight_smile: Nás čeká návštěvní víkend, zítra přijedou 3 kámošky z Prahy a v neděli 2 kámošky pro změnu z Prahy :sweat_smile: Všechno bez dětí, spolužačky z VŠ, jedna z nich teda má ty dvě holčičky, ale nechá je doma s manželem.
Mel, je vidět, že s dudlíkama ještě musíš trénovat zkušenosti, zapadlej za postýlkou je přece klasika, odšoupnu, spadne a je to :grinning:
Milu má UTZ, držím palce (na vejce i na svlíkání před darebákem :grinning:).
Steffi, užívej si to těšení před porodem, je to moc hezký chystat postýlku a těšit se :slight_smile: A moc pozdravuj Pajdu a holčičky!
Kay, super novej pas :slight_smile: Rychle se léčit, sraz se blíží! Kdyžtak dorazíš i s mírnou rýmou, no co, holt si nepoňuchňáš děti zblízka, ale sejdeme se!
Tek, taky máš super novou fotku v pase :wink: Takže vítání dobrý dojmy, to je fajn :slight_smile: už máš cestovní horečku před pondělkem?
Tetes, buzení v noci na stejno asi výhoda, že vstáváte oba s P. najednou a pak se nerušíte, viď?
Gucci, gratuluju k bytu a dnes si užij poslední den v práci a popiš loučení s kolegama :slight_smile: Jak to vypadá s notebookem, budeš na příjmu?
Kubík je macík, ale jen trošku, super, hlavně že je všechno ok :slight_smile:
Tak Gucci už mi odpověděla na net a vše, čau, Gucci!
16. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.