• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzziová, mám praxi v nahazování dudlíku, ale vždycky ten dudlík sám propadl na zem, tentokrát se tam z neznámé mi příčiny zapříčil. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ke všemu hledej dudlíka bez brýlí!!! :angry:
16. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Jojo, není nad to v noci bez brejlí a potmě lovit dudlíky pod postelí :grinning:
16. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Puzz, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj
tak jen v rychlosti:
UTZ nic moc, folíky prý jsou, ale mají zatím jen 11mm, odhaduju tak 8 folinů, tak nic moc teda, sliznice 7mm, k velikosti folinů prý ok, tak nevím. Při dlouhém protokolu je prý ten rozjezd delší, jak byly zastavený ty vaječníky.
Další UTZ v pondělí.

Kubajs Jani má 2230 g a je o cca 1-2 týdny napřed. :wink: .Takže trošku obřík :slight_smile: .
16. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Milu, ale dobrý, když tě uklidnili, že při dlouhým protokolu to dýl trvá? Takže třeba za týden by mohlo být 8 hezkých folikulů? Není to moc, ale není to ani málo a určitě bude z čeho vybírat a budou!
16. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Puzzi , já už ho měla ten dlouhý protokol, takže vím, že to trvá dýl, minule jsem stimulovala asi 17 dní nebo jak dlouho :grinning: . Jsem měla rozpíchaný celý břicho :grinning: .
Měla jsem 10 folíků a kdyby dvě vajce neoplodnili dvě spermie, tak jsem měla 2xKET a ne jen jeden, takže pro tentokrát jsme si dali ICSI, aby se tohle zbytečně nestalo.
16. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Milu, aha, promiň, seš zkušená (narozdíl ode mě :sweat_smile:). By mršky folíci mohly mít v pondělí k 15mm, že?
16. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahoj tak koukám co nového????Jsem u segry tady internet nic moc se nedostanu a jde taky kdy chce.
Milu to bude OK budou všechny parádní a vzrostlé :grinning:
Edi první dva dny nemohla usnout a už se trošku zabydlela a včera docela rychle usla konečně to byl boj uf uf.
Jinak tady pořád prší ale i za toho počasí chodíme ven protože už je to na palici .Edi má ráda kočárek když je v něm fusák kde se může zachumlat a dokonce v něm usíná jupí.
Marti to je kvůli těm prstíkům nemám čas to číst všechno :wink:
16. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Puzzi v pohodě, jestli jsem zkušená nevím, ale tohle už vím, ale stejně jsem nas*aná, jsem si říkala, že bych se letos nemusela píchat tak hodně :grinning: . No doufejme, že se najké folíci urodí, asi nebudu taková nosnice jako Jani, ale aspoň 6-7 se jich tam snad najde...No jsem zvědavá na to pondělí. Jo a taky musí vyrůst mrška sliznice, tak snad se trošku vyprsí. :wink:
16. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jo a Darebák...já si ho teda moc nepamatuju, pže měl zpoždění jako prase, takže jsme hned na to vlítli :grinning: . Žádný vokecávání kolem. :grinning: . Ale sympaťák to je a je strááášně velikééééééééééééééjjjjjjjjjjjjj :grinning: .
Tetesko, na femura jsem se nedívala, já byla ze všeho tak vyplesklá, že jsem nevěděla čím jsem. :grinning:
16. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Milu,Milu zklamala jsi velmi,taková nezodpovědnosti neskouknout femura :grinning:
16. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
kay hezké fotky Stelinka je nádherná a strašně hezky se směje, Tobě to taky moc sluší :slight_smile:
Mili tak ještě je čas, určitě to bude lepší, folíci ještě povyrostou
ortézky Vojtovi zkusili, ale musí je znovu upravit a ještě to vymyslet jinak, takhle malinké ještě nedělali a taky aby si je nesundal - zkusili mu ji tam dát a jestli vydrží - byla dolů do 5 minut, je to vážně šikulka :grinning:
16. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Rio, Vojtíšek je fakt šikovnej chlapeček. Přeci se nenechá omezovat. :wink:
16. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
holky díky :dizzy_face:

mel to mi připomíná jak v noci po tmě šátrám rukama po S. polštáři a hledám a hledám až najdu třeba pod ní nebo pod peřinou a tak..
jinak s mlíkem snad lepší, v noci jedla pěkně, i spala normálně, od včerejška zkouším emulips, prý je to na hubnutí, v což moc nedoufám, ale hlavně na mlíko, tak uvidíme.. nechci to zakřiknout. A taky jsme koupili nové kalhoty, do kterých se vejdu, velikost 46 mě trochu dost vyděsila. Ted amě to děsí už dýl, snažím se s tím něco dělat, cvičím, nežeru a furt nic :frowning2:

rio, no snad nebude nutná operace těch prstíků..

milu, 8 vajec je dobrých.. aspoň Ti nebude hrozit OHSS.. A víš sama že to může vyjít i když je jedno. To ICSI je asi rozumná volba.

jani pěkný Kubík :slight_smile: šikovnej kluk, asi bude chlapák :slight_smile:

pudly fuska jsme kpupili a taky je v něm S. super.. zatímteda jen v autosedajdě, v pondělí budeme mít první zkušební jízdu na ostro, tak snad to bude ok. :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj,tak jak je u vás?
tady vládne totální kalamita,hustě chumelí,stromy popadané,protože nestihlo opadat listí,tak je to naváhlé nebo zlámané přes silnice,samozřejmě že silničář ani jeden :angry:
nestihla jsem ani zazimovat kytky,ostříhat růže,nic,přišlo to všechno tak naráz,včera ještě do toho foukat silný vítr,takže se tvořlly závěje a do toho se jede rally bohemia,docela dobrý blázni

jdu vás zkusit dočíst,ale nejdřív se musím zahřát,máme doma 16 stupňů,fuůůůůůůůůůůůj tajbl
16. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
ahoj
teda milu neboj tech 8 staci ...a parada ze jste si dali to ICSI to je jistota
jani kubik ma krasne miry
kay stela je k sezrani jak se krasne tlemi ....diky za odkaz uz jsem si neco nasla
hele a ty ji davas na polstar??
16. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Jste mi s tou změnou image inspirovaly. Nejdřív Kay a pak Tek.
Ty vado, Tek Olík už je stará páka celých půl roku, gratulejšn.
Kay, ani mi nemluv jsem si teď kupovala džíny velikost 44, bych ze sebe blila..... :angry:
16. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
ty voe tak to asi nebudu rikat ze uz mi pomalu pada i 38 :slight_smile:
tetes nadherna fotka ..jo a slibila jsi mi ze mi ukazes vic tech umeleckejch sem s nima :slight_smile:)
jo jo je to velkej kluk :slight_smile:)))..mam z neho radost dneska je mu i lip ze ho uz asi nebolej ty zubaky ....
16. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Přeju hezký večer :slight_smile:
Naši už jsou týden v Austrálii, píšou každý den maily, dneska jsem se fakt pobavila! Hostitelé je vzali někam na výlet do džungle na piknik, nějakej pták velikosti slepice jim prej šlohnul tašku s chlebem, pak přiletěli papoušci a hrozně loudili něco k snědku atd. Fakt hustý zážitky, z jinýho světa! Já když si představim toho ptáka, jak jim krade tašku s chlebem :grinning:
Pudly, Honzík je taky v tomhle počasí v kočáru klidnější, je tam tak zachumlanej po hrudník fusak, sedí, ruce mu trčí ven, na nich rukavice, že si ani dudlík nevrátí, jen sedí, kouká a ani hnout se nemůže. Chacha, nemostuje, neotáčí se, jen heká :grinning:
Takže Darebákův femur zůstal opět utajen :sweat_smile:
Rio, no to jsem zvědavá, co vymyslí doktoři s ortézkama.
Kay, super, že mlíko je lepší!
Leni, ty bydlíš někde na Jablonecku?
Kay, fotky jsem zkoukla, Stelinka je nádherná a krásně pase :slight_smile:
Jak se asi mají Eva a Campi a co asi holčičky?
16. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak to Vojta se teda začal v kočárku pěkně vztekat, on patřil mezi děti které kočárek docela mohly, byl tam většinou spokojený, ale teď nemůže ve fusaku kopat a vyhazovat nohy na kočárek, taky má rukavice tak nemůže mít v ruce kousátko, no takhle se teda nikdy nevztekal a neřval, se začínám bát s ním někam jet :unamused:
puzzi teda vaši si užívají a musí to být super, mě Austrálie vždycky lákala
campi se má dobře i s Ladunkou :wink:
16. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
tek, no tak to tady teda neprovokuj :grinning: :frowning2: je teda fakt že jsme to asi trochu přehnala a možná by mi byla ta 44, ta 46 mi trochu padá, ale to nemění nic na tom že jsem vyžraná... :unamused: už jsme koukala i na debaty holek a některé to prostě mají tak, že u kojení hubnou a mlžou jíst jak prasklý a některé to mají přesně naopak, záleží na genech, stavbě těla a hormonech.. no nedá s enic dělat, životní úděl dietářky :angry:

tetes, vím jak se cítíš... :rolling_eyes:

puzzi díky :slight_smile: musím zaklepat, že mám pocit, že se to pasení krapet zlepšilo a že už jí ta hlava tak nepadá.. a občas u toho řve, ale se zvednutou hlavou :sweat_smile: odtušila jsem že už se jí to nelíbí, ale neumí se přetočit zpět.. :slight_smile:
Ty jo v Austrálii? oni jsou teda furt někde.. to je drsný? oni jsou už v důchodu, nebo co dělají, že mají tak volno? nebo jsou tam pracovně?

s campi jsme si teď psala, Ladunka je moc šikovná, už stojí, prý je to ale špatně, protože ještě neklečí nebo co ale campi je v klidu a nebude řešit, což je fajn.. a je asi spokojená :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se z OVA. Cesta byla docela v poho, nejhůř bylo asi 20km za Prahou.
Jinak dnešní den v Podolí byl masakr, jsem všude přes hodinu čekala. Nejdřív přes hodku na UTZ, pak hodku a půl na diabetologii, tak jsem přišla v půl jedné do poradny. Darebák přišel až v jednu, jelikož do té doby byl na IVF. Byla jsem ráda, že jsem ve dvě odešla...
Ještě jsem rychle zaskočila za tou svou kolegyňkou, co včera porodila. Viděla jsem Klárku. No nádherná a přišla mi drobounká na to, že měla 3200g. No moc se jim povedla...
Dočtu zítra nebo až bude čas...
16. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Naši nejsou v důchodu, naopak, a to se jen tak zdá, že jsou furt někde. Máma je furt v práci a za přesčasy si může vybírat volno, takže asi 3 tejdny z pěti byla v chorvatsku jen za přesčasy. Táta byl v chorvatsku jen 3 tejdny a teď 3 austrálie, jinak celej rok v práci, je spolumajitel firmy ze dvou, tak si prostě dají oba letos 30 dní dovolený :sweat_smile:
Rio, to jsem teda zvědavá do brna s kočárkem, honzík je zimní dítě a v zimě mi přijde v kočárku spokojenější než v létě, ale dutá, to ne že by ani nedutal :grinning:
Ladunka je šikula, už stojí? To jsem na ní někdy zvědavá :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Má drahá Teksas, na tu tvoji 38 ti mohu říct jen jediné!!! Víš co Sašo, jdi do prdele! :angry: :grinning:
Jo, Austraálie, hmmmmmm tak o té si mohu nechat asi zdát,že....
Já to nechápu, že vás to baví sem chodit prudit :grinning: :grinning: :grinning:
No,tak já už na ty fotky kouknu a přidám no....
16. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz - teda Honzík v kočáru evidentně zlatíčko.
Jinak někdo mi už druhou noc vyměnil dítě - dudlík až v půl třetí, ve čtvrt na čtyři trochu mlíka a budíček ve čtvrt na osm. :dizzy_face:
Tetesiová, jdu kouknout zda jsou nové fotky a běda ti jeslti ne. :grinning:
Ladunka je teda šikovná holčička. No už si asi neklekne, když rovnou stojí a zakažte jí to. . . :wink:
Teksas - neser bohy!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
ahojte,

puzzi ajo, no tak to mají parádní... :slight_smile: ale asi hodně pracujou...

mel no vidíš, super.. Stelouch dneska jedla v jednu a v pět a vzbudila jsme se v 7:45, když začla u povídání si škytat :grinning:

tek, na jakej polštář jsi myslela?
17. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
jo jsme zapomněla, dneska po o přijdou tchánovci :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
bre rano dneska jdu na sraz s kamoskou moc se tesim bude to bezdeti :slight_smile:))))
jinak naseru vas jeste vic dneskajsem se vazila a trochu i lekla mam 51,9kg
australie puzziova super ale me nelaka asi jako jedina zem...
takhle novej zeland to bych zavidela ak svina....ale v australii je kazda druha potvora jedovata a to fakt jako ne dekuji :slight_smile:)))
tetesiova bud tak hodna jooo :slight_smile:))
no psala jsi ze ji koukas v noci pod polstar kde ma dudana tak jestli spi na polstari?
mel vidis jak je lukyn hodnej ....sikovnej je :slight_smile:)
17. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré dopoledne,
no spokojené děti v kočárku vám fakt závidím :frowning2: ta naše potvora jak už jsme psala dřív tam být nechce a je dost vzteklá,te´d jak bylo hnusně jsme jezdili ven jen s kočárem a teda co ta tam dělala...jenže si nějak nedovedu představit jít s ní bez kočáru když je venku všude mokro a bláto a já jí pak budu muste vzít na ruce tak budu celá špinavá a když ještě venku leje tak jako nic moc.Jeden den jsme vytáhli fusak a to bylo fakt za trest,vztekala se jak divá(jen dokud si nevyřvala v krámě rohlík :angry: ),rukavice si absolutně nenechala takže ruce zmrzlé,čepici si pořád rvala dolů a já jí celou cestu napravovala,fakt mě to bavilo :angry:
17. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
tek no má jen takovej ten placatej dvojcentimetrovej (tloušťka)..

rejos, no tak to je fakt dobrý.. škoda že jsi nezkusila šátek.. třeba by se jí tam líbil a bylo by to něco mezi.. :slight_smile: ale Maru je šikulka.. blátivý hry jsou přce nejlepší :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.