• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Zdar ženy,

koukám, že jste si vyměnili fotky, no já zůstanu u té vězenské :grinning: . Myslím, že bych to jinou nevylepšila :grinning: .
K váze se nevyjadřuju..páč bych musela Tek kousnout do zadku, je hubeňour hubeňourovatej :grinning: .
Puzzi teda vaši jsou fakt akční a je fajn, že si tak rozumí. Moje rodiče sice spolu žijí a nejsou rozvedení, ale skoro 30 let spolu nemluví, já nikdy nezažila, že bych s nima byla na dovče nebo tak...takže tohle strašně závidím. :slight_smile:
Jinak manžel je vážně nemocen, má rýmičku :grinning: a Montíček chuděrka můj taky. No musíme pejsánům koupit obleky. To zase bude zkoušeního..to buue zpocená jako prase :grinning: .
17. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,

mám chvilku, tak zkusím i něco dočíst :slight_smile:

Hehe, Puzziovic starší v Austrálii s ptákama :grinning: :grinning: Jak nekradou peníze, je to dobrý :grinning:

Teksas, 51,9 kg jsem měla naposled v 19-ti. Budu ráda, když se propracuju ke svým předporodním 62Kg :grinning:

Chůva se ozýve, idu tam hodit čučku :slight_smile:

Kay, pokud kojíš, tak se na diety vyser. Já jsem taky čekala (sice jsem se snažila jíst míň a zdravěj, ale potom vyhrál argument: "najez se pořádně, ať máš silný mlíko" :grinning: Podotýkám, že to nebylo z huby maminky, babičky, či tchýňky, alébrž z mé věčně na potravu čekající držky :grinning:
Teď už jsem dokojila, takže jsem na sebe opravdu přísná, hlídám si, kolik toho sním, nemám se na co vymlouvat a výsledky jsou znát :slight_smile:

Vítek to má v kočárku stejně, jako jeho brácha Honzík Puzziův, zamuchlanej a v pohodě-někdy i bez hekání :grinning:

Milu, to musí být mazec vidět, že spolu rodiče nekomunikují... Se divím, že v takovým svazku setrvávají... :confused: Mě by to ubíjelo...
Hehe, oblečky pro pejsky :grinning:
17. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Evamik, se tu někdy zastaví? Nebo má taky absence jako já? :slight_smile:
17. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Milu, vězeňská je dobrá. :slight_smile:
Lao, ty už nekojíš? A jak se na to tvářil Vítek na odstavování?
Já bych nemusela držet ditetu u mě by stačilo jenom kdybych přestala tak žrát sladké.... :angry:
Já jsem dneska teda fakt prototyp matky zralé na sociálku. :sweat_smile: Ráno v devět jsem šla na squash, pak hodina sauna a poté ještě na kávičku a dala jsem si v poledne dvě deci lambruska. Prostě jsem si udělala dopoledne jenom pro sebe. Jsem asi sobec a možná mi některé odsoudíte,ale já to nedávám být pořád jenom s dětma. Miluju je, po hodině bez nich už se na ně strašně těším, ale potřebuju mít prostor i pro sebe. A díky bohu mám skvělého manžela, který je naopak rád než kdyby se ze mě stala "jenom" mamina. :pensive:
17. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
brý zasněžený odpoledne
tak nám včera zas vypadával proud a v 9 to vypli úplně,to je hrůza to počasí,ale už sněží jen chvílema,ale stačí to,chudáčci letní kytičky venku a neočesaný jablíčka :frowning2:

Puzzi,bydlím kousek od Jablonce cca 21 km,ale máme to tu taky,jsme zas blíže k horám,máme to na první velkou sjezdovku 7 km,dnes už se tam lyžuje :slight_smile:

Milu,8 vajuch je super,pořád lepší než hodně a malý,koukej já,já měla 28 a pak ten hnus OHSS :frowning2:,není o co stát

Teksas,ty hubeňoure hubenej 51,9 kg :astonished: ,tak ty jsi vyžlička :slight_smile: ,nechceš pár kilo odemě?dávám za odvoz :grinning:
Já nabrala při IVF a teď mám 56,5 a to už jsem schodila,měla jsem 59 :angry: ,na to,že jsem měla nějakých 54 kg,docela skok,hodně jsem nabrala po prednisonu,tfuj tajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako já nejsem až tak tlustá,kalhoty mám vel.36,ale spíš mi to jde do břicha,stehen a prdele :angry: ,ale není to zas tak drastický,spíš to potřebuju jen zpevnit než zhubnout,jsem prostě celá nějaká povadlá :grinning:

Zas musím přidat prerličku od Sárinky,volala mi včera do práce,no teda volal mi švára,ale jen jsem slyšela Sáru,jak říkala,táto,dej mi Lenku,to je Lenka,že jo a pak zavolala Leeeeeeeenkooooooooo,seš to to ty? :grinning: tak mi jí dal k telefonu a měla fakt super den,blbla jak ďáblík,povídala mi,maminka je v nemocnici víš a když jsem se jí zeptala,jakto,tak mi řekla,že šla zvážit miminko :grinning:
a pak mi povídala,hádej co tady mám,tak jí říkám,že nevím,a ona na mě,taaaaaaaaakovouuuuuuuuuuuuuu véééééééééééééééééééélikou tašku z interšpáru :grinning: a pak mi začala zpívat travička zelená,ale v takovým rychlým tempu,že to bylo travička zelená,to je moje peřina,travička zelená,když si lehnu,to je moje peřina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Leni, Sárinka je teda číslo. :grinning:
Tetes, neodsuzuju tě určitě - já 2x týdně cvičení, 2x týdně AJ. :grinning:
17. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Nejsem škodolibá, ale můj strýc má samé vnučky. Právě se sestřence narodily dvojčátka v 30tt, ale snad budou v pořádku. Ta druhá sestřenka má taky holku.
17. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tetes, on se jaksi odstavil sám... Nejdřív nechtěl přes den, postupem času ani v noci... :frowning2: No ale asi je fakt, že už tam toho mlíka moc nebylo. Prsa se mi nijak závratně nenalívala. Tak si troufám říct, že to bylo nenásilné pro oba :slight_smile: ¨Je teda fakt, že mi to občas chybí :dizzy_face:
Tetes, sportovní a jiné vyžití ti jenom chválím :wink: Já jsem byla ve čtvrtek půl dne bez malého-měla jsem školení, pak jsem stavila za holkama v práci, abych koukla, co je za změny a pak jsem ještě šla SAMA do obchodu :grinning: No je fakt, že mi teda bylo hodně smutno, ale vyčistila jsem si hlavu. No a příští týden si půjdu střihnout do práce dvanáctku, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :confused: :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Lao, ty už taky snž???? :astonished:
17. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Mel, jj už od léta :grinning: Vypadá to, že ještě dlouho budu :grinning:
17. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Hm, Lao, že jsem si nevšimla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
teda lao, vítám :grinning: j vím že všichni vykládají jak s emám na to při kojení vykašlat, ale já už se na sebe nemůžu ani podívat.. snažím se nehladovět, ale taky nežrat.. ikdyž to si myslím jsem nedělala nikdy moc.. ale to sladké.. :frowning2: právě jsme sžrala asi 15 tchýniných pudinkových košíčků... jsou vynikající.. :rolling_eyes: to je mor.. já chci kojit aspoň rok, no ikdyž teď to taky nevypadá, že by mi to mlíko stačilo.. uvidíme.. jo prosím Tě mrkni jak vypadá moje objednaná hopp kapsa.. psal mi Tvůj V. a pak už se neozval jestli došla nebo ne.. díky :slight_smile: a jaká byla dovča u vašich?

tetes, sprostá závist :slight_smile: krásný den.. to zažiju asi až tak za půl roku doufám.. :slight_smile:

jinak návštěva tchánovců selkem ok, Stelinka teda ze začátku brečela jen se na ni tchy podívala, ale pak so zvykla a i byla chvíli u ní.. a tchy vybnechala svoje blbé řeči, takže to bylo docela i příjemné.. jen jsme myslela že si půjdu lehnout jak odejdou jenže když šla Stela spát, koukali jsme ještě na videa Stelinky, takž ejsme si vlastně "od ní" ani neodpočala :grinning: ale neva..
17. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
tetes to vypnutí chvíli bez dětiček máš super,docela závidím páč já už dost blbnu jak jsme pořád sama s dětma :frowning2: Marušku taky miluju ale je to neskutečnej ďáblík a cítím že potřebuju být chvíli bez ní.Když je manžel doma tak zrovna nikdy na mě nikdo nemá čas abych si šla posedět třeba na kafíčko,snad se mi to podaří příští týden :wink: Poprvé bude doma 4 dny v kuse tak uvidíme.Jinak dnes jsme byli venku s dětma,Marunka bez kočáru a docela mě překvapila,jsem si tu na ní stěžovala a ona docela v pohodě šlapala,zvedla jsme ji jen 2krát na ruku když spadla,jinak cupitala.Do silnice jí to sice táhlo ale obešlo se to bez nějakých scén
17. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Tetesko, hele proč by si měla být sobec??? Já myslím, že to je naopak super a takhle by to mělo fungovat všude.
Lao, co s rodičema naděláš...taky nechápu, ale neřeším.
Mel a co ta sestřenka? Jak to nakonec dopadlo? Jsou holky v pořádku a kolik váží?
Leni, Sárinka je super éro :grinning: .
Tfuj a tam kde bydlíš je to teda teď masakr, to ti holka nezávidím :unamused: .Tak hlavně, aby to brzo spravili a žili jste zase normálně.
17. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
hm, teĎ říkají v telce, že v Austrálii žije 20 z 25ti nejjedovatějších hadů... uááá.. no tak já teda taky preferuju ten nový zeland :grinning:
17. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Tetes: super, že jsi měla dopoledne bez dětí, já bych bez nějakejch svejch aktivit nemohla existovat. Vřera jsme byli na večeři a bowlingu s kamarádama dokonce oba s V. měla hlídat máma a odjela narychlo s tetou do Egypta, tak jsem poprosila kamarádku, v půl sedmý jsem uspala a M. se probudila akorát o půlnoci, když jsme přicházeli, takže náročný hlídání, kamarádka při něm taky pak usnula :slight_smile:
Do sauny chcem chodit s kolegyní z práce, jestli nám to vyjde, tak každou středu.
Dneska bylo u nás ubékané odpoledne, V. samozřejmě v čoudu (opět koupelna u rodičů) M. naštěstí šla spát už v šest, protože přes den dala tak půl hoďky spánku.
Já teda taky budu asi nasírat, ale váhu už mám taky míň jak před otěhotněním, docela na mě věci plandaj :dizzy_face: Ale až budu chtít druhý dítko, tak zase ty hormony, to půjde brzo nahoru :unamused:
17. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Mel, taky nemusíš vědět všechno :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kay, fakt to zkus neřešit, měj se ráda jako kojící mamča, prostě se to hubnutí s kojem neslučuje :wink: ... Já jsem taky furt doplňovala energii něčím sladkým...
Kapsa bude bohužel až 5.11. v Německu :frowning2: Je to na houby...
U našich super-nemusela jsem V. tahat furt jenom já :grinning:
17. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
lao díky, já vím, jen mě už začínají i bolet trochu klouby.. :frowning2: Ty jo až 5.11. :astonished: V. psal do 14ti dnů a už to pár dnů je.. sakryš.. hele byl by nějakej problém vzít tu tmavě modrou?
jéé no to Ti věřím, že to byla pohoda..
17. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky, měli jsme dnes návštěvu, tak jsem tu až teď, zítra po o přijede další návštěva, máme dobrej víkend.
Tek, s tou váhou sereš i mě, já mám o 3 kg víc :sweat_smile:
Rehos, nezávidím, to si teda ještě můžu gratulovat, Honzíkovi rukavice ani fusak nevadí, naopak tam sedí klidněji než když bylo léto. Né že by vydržel v kočáru neomezeně dlouho, ale skoro hodinu skoro vždy. Je to vopruz to mokro a zima, takže si nemám dělat naděje, že bych vypustila Honzíka třeba v lednu pěšo, až bude dobře chodit? Vyválela by se Maru, jo?
Milu, to je fakt, to musim zaklepat, že naši i po 30ti letech mají dobrej vztah, jako hádaj se o blbostech, to ne že ne, moje máma je impulzivní cholerička, ale táta je totál flegmouš a všechno zkousne :sweat_smile: Kamarádka má taky rodiče jako ty, možná i horší, už 30 let se nesnáší a přesto jsou spolu.
Ježiš, rýmička, ajéje, chudáček, lituješ ho aspoň trochu?
Lao, tak to gratuluju, že jde váha dolů!
Tetes, super dopoledne, já tě samozřejmě chápu, natolik mě asi znáte, že v tomhle mám já osobně taky jasno, že 365 dní v roce 24 hodin denně s Honzíkem raději ne :grinning:
Leni, Sárinka je boží, to jsou teda story :grinning: Jé, to je blondýnečka.
Lao, co vaše noci po dokojení, zlepšilo se Vítkovo buzení?
Lao, jak to snž prožíváš? Já celkem dobře, ale jak se blíží termín MS, tak mi to vrtá a je mi to líto, že to nejspíš nevyjde :sweat_smile:
Kay, to je dobře, že tchánojc návštěva se vydařila :slight_smile:
Terky, tak jsi měla náročnej den, kníkot a nic moc spaní je na nic! Ale Mariánka má takové dny určitě jen výjimečně, viď?
17. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Kay, tmavě modrá je skladem, takže pokud budeš chtít, v pindělí může odejít i s šátkem :dizzy_face:
Bohužel se ta doba protáhla, protože výrobce nedodržel dobu dodání :angry: Je s nima těžká domluva, V. je několikrát urgoval a až pak se začalo něco dít...

Puzzi, budí se furt stejně, problém je v tom, že už nestačí nahodit kozu, ale musí se dělat mlíko... :sweat_smile: Čoveče, zatím o snž ještě moc nepřemýšlím, vždycky jak to dostanu, tak si řeknu, že škoda, ale stresy jako dřív neprožívám :grinning:
Kurňa, ty si teď aspoň do Vánoc nezasloužíš žádnou návštěvu :grinning:
17. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Lao, jasně, stresy jako dřív taky nemám, ale teda myslim na to trochu víc než jen "škoda" :sweat_smile:
Sakra práce s buzením Vítka, že dokojení nepomohlo.
17. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mílo, no holky se dneska narodily, jedna je naprosto v pořádku, ta druhá - u které unikala voda tak ji má v pondělí prohlédnout psychoterapeut. . . Jinak mají 1010g a 1020g. A snad by se měly jmenovat (pokud nezměnili původní návrh) Adélka a Amálka.
Lao, no pravda, že nemusím vědět všechno, ale to snž tam určo od léta není. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rehos, Maruška je zlatíčko, že hezky šlape sama bez problémů. :wink:
Terkytko, takové hlídání je super, když je dítko hodné, to to měla kamarádka jednoduché.
17. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Puzzi, neboj, vlítneš do toho coby dup, takže už si žádný "škoda" říkat nebudeš muset :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Lao a jaký máš cykly? Pravidelné a nebo nepravidelné? My se s manžou teda o nic nesnažíme, dneska jsem 45 DC, test negativní a mrcha - kdo ví kde se toulá. :angry:
17. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Mel, já taky neříkala, že mám snž v pasu od léta, ale že se od léta snažíme :wink:
Cykly mám pravidelný, ale nijak to nehlídám, zatím žádné teploty neměřím, takže děj se vůle Aláhova :grinning:
Tý jo, mrcha na sebe nechává tak dlouho čekat? Kdoví, jak to dopadne :wink: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Kay, proč za půl roku? Já taky měla odstříkáno, páč bych to do dalšího kojení nestihla. :wink:
Milu, víš pořád mám pocit, že jsou prostě ženský,který porodí dítě a jsou strašně šťastné a najednou v tom spatřují náplň svého života a já mám pak blbý pocit,že to tak prostě nemám a že si někdo může myslet,že tím pádem své děti tolik nemiluju...... :pensive:
Jako Puzzi, vo co ti de? :angry: Tak 3 kila navíc než Tek. by mi asi fakt hodně srali.... Holky,já vás zmlátím :angry: :grinning:
Ty vado holky to je pro mě totál sci-fi se snažit, navíc vás teda obdivuju,kde berete elán do veverkování, momentálně by to pro mě byl vopruz. :confounded:
Kay, já tě chápu, jsme na tom stejně s těma kilama,kojením atak, akorát já mám k tomu tak nějak pohyb,tak to je trochu lepší pro psychiku, jakoby pocit, že alespoň něco dělám......ale jinak se cítím hrozně....
17. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Náhodou Lao má to snž už tak dva měsíce v pasu, ne? Sis Mel už všimnout mohla :wink:
Se máš, Lao, pravidelný cykly závidím, ještě řekni že cca 28, achach, já dnes 35 DC, což je celkem u mě normální, ale štve mě to. V lednu jdu na prevenci, tak se zmíním, aspoň nějakej Clostilek nebo Utroušek na ten cyklus by mi mohl možná napsat. :sweat_smile: I když pokud ovuluju třeba až po 20. DC, ale ovuluju, tak si asi nemám na co stěžovat, njn, toť otázka s tou ovulací u podobných cyklů.
17. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
lauš, tak mi prosím pošlite ten tmavě modrej, já už se na to chození venku třesu, teď jsme tomu moc nedala.. kočár mě nebaví a neměla jsem Stelu v šátku jak zateplit.. nemám ani nic nohy, asi se budu muset stavit v bráně. Napiš mi pls do IP číslo účtu a cenu (i za ten šátek..)

mel teda to jsem ani nestihla se sestřenkou.. :astonished:

puzzi, no jo vy máte furt nějaké návštěvy, ale to je prima, aspoň má i Honzík furt nějaké novinky.. :slight_smile: na stresy se vykašli, budeš těhu ani se nenaděješ.. :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.