• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Tetes, jak píšeš 2.-4. řádka, s tím se ztotožňuju a taky si někdy za to připadám blbě, že nejsem z mateřství 24 hodin denně přešťastná, někdy trochu pochybuju, zda jsem úplně mateřskej typ, ale víš co, já myslim, že snad jsme v pohodě a celkem normální :wink: Možná lepší než "bych své dítě na 5 minut neopustila".
Nojo, dyť mě mý kila neserou, jsem spokojená, to zas jo, nebudu prudit. Obecně musim říct, že sama sebe mnohem míň řeším než dřív a za to jsem ráda.
17. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tý jo, Tetes vypustila z úst slovo "vopruz" v souvislosti s veverkováním :grinning: :grinning: No to je sci-fi :grinning: :grinning:
Teri, taky si někdy připadám. že protože někdy ráda strčím Vítka do ruky někomu jinýmu, že nejsem stopro matka, ale jinak bychom se z toho fakt musely zbláznit :wink:

Puzzi, jj, tě naštvu, po 30ti dnech :grinning:
17. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Lao, ti to přeju ten 30ti denní cyklus, si to užij no, ale bodl by ten 9ti měsíční cyklus, že?
17. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Puzzi, jj :grinning: Neboj, my ho dosáhneme :wink: A doufám, že nám to vyjde zase pěkně současně :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Lao, no jo no.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to si představ, že včera říkám P. hele si myslím, že s tou naší frekvencí nemá cenu,abych tu antikoncepci brala.....A on se začal smát jako blbej a říká: hm, tak to jsi mi dostala, já bych si myslel, že by jsme mohli spíš něco dělat s tou frekvencí :grinning: :grinning:
Vidíš Lao a u tebe bych si myslela, že ty jsi prostě úžasná mamina a naprosto tě to naplňuje.... :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
ty voe, holky vy se fakt reálně snažíte, to vůbec nepobírám. Hele a veverkování už vás zase baví,jo?
17. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak je tam nové foto a to naprsto aktuální.
17. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tetes, to víš že baví :grinning: Ale taky se to nějakou dobu vyvíjelo :grinning: Takže počkej tak půl roku a ona ta frekvence půjde nahoru :grinning:
Jo a děkuju za to, co si o mně myslíš :dizzy_face:
Jdu kuknout na fota :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tetes, fotky jsou úžasný!!! Dětičky rozkošný :dizzy_face: No a komentář o neoholených nohou :grinning:
17. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Sice možná existujou matky, co je děti naprosto naplňujou, ale taky to třeba můžou jenom hrát a vnitřně bejt nespokojený, nehledě na to, že opravdu potřebnou matkou se člověk stává na pár let a pak musí bejt hrozný prázdno, když už jsou děti samostatný. I pro děti si myslím, že je lepší, když si zvyknou na to, že jsou i jiný lidi než matka a nejsou na ní toli závislý a zvylklý na to, že když písknou tak máma přiběhne. A určitě to ocení i partner.
Slovo jako cyklus, momentálně vůbec nevím, co to je :grinning: Už jsem ho neměla ani nepamatuju :wink:
17. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
tetes fotky krásný, hlavně jak strejda děsí je rozkošná :grinning:.. s tím mlíkem, no enže já neodstříkám ani prd.. :frowning2: většinou konci kojení už ze sebe nevymáčknu ani kapku.. včera večer jsme si připadala jako super rozkojená, tak jsem chtěla zkusit ještě odstříkat, jak jsem stelu uložila a vymáčkla jsme ze sebe pár kapek a šlus.. :unamused: takže já jedině že to vzdám a přejdu na UM, ale to bych nechtěla.

veverkování mě teda zatím taky moc neba, ale to je prý taky tím kojením.. uvidíme.. a taky mě furt bolí ta jizva..
17. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
a s dokonalou matkou si myslím podobné jako vy.. dobrá matka není o tom, že pečuije o dítě 24 hod denně a je to její smysl života.. já myslím, že už to se Stelinkou umím, většinou si to i užíváme, ale jsem moc ráda, když si ji vezme M. nebo spí prostě si můžu odpočinout, na tom není nic špatného.. o to lepší pak odpočatá podle mě jsem.
17. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
tetes, ty vyrostly a jsou boží, jak se tvářej už inteligentně ne tak novorozenecky, bomba fotky!
Jestli mě veverkování baví? No, obden mě to ani moc nebaví, ale ani žádná pruda, tak normálně no, jakože když už jo, tak celkem dobrý :sweat_smile:
Lao, z tebe mám depku, tys přebrala veverkovací chuť po teksas, ne?
terky, tos napsala hezky o 100% matkách asi :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Kay,ale já když neodstříkávám přímo při kojení,tak taky neodstříkám ani ťuk. Prostě z jednoho prsu kojím a z druhého odstříkávám manuální odsávačkou,jinak bych nic nedala. A denně tak těch 300ml odstříkám pro Kačku.
Samozřejmě za pochvaly děkuji, to je jasný, že to potěší.
TErky, třeba já jsem fakž za P. šťastná,páč je to chlap,který raději sám uvaří a postará se o děti s tím, že já se jdu odreagovat a udělat něco pro sebe a pak jsem příjemná a spokojená, než abych byla pořád doma, otrávená a "jenom" matka, která se zapeče doma. Tím prosím nemyslím se někoho dotknout,každý to máme jinak!!!A podstatné je jak to každému vyhovuje.
:wink:
17. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Puzzi, depku neměj. Chuť sice je, ale není síla to zrealizovat :grinning:
17. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Jj, síla, pravdu díš, kdyby tak to veverkování šlo nějak bezpracně a přitom bomba zážitky :sweat_smile: To bych brala 2x denně :grinning: Ale holt bez práce nejsou koláče :sweat_smile:
Tetes, 300ml pro Kačku odstříkat, to teda klobouk dolů, já kdysi chvíli odstříkávala, za 30 minut 20 ml :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
tetes aha, tak to já nemám odsávačku, já ji "půjčila"švagrové bo mi toho moc neodsála.. tak to zkouším ručně.. :sweat_smile:

nedepkujte ani jedna :slight_smile: hlavně že je chuť, někomu i ta chýýýba :grinning: dobrou noc.
17. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Já sama sebe podezírám, že moje chuť souvisí s motivací neboli cíl = otěhotnět :grinning:
17. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Kay, ručně bych nedala ani decku.
Puzzi, to je za celý den, ale prsa už mám zmasakrované....škoda mluvit. Bude plastika.
17. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Puzzi :grinning:
Tetes, po koju se to třeba upraví :wink: Já měla fusekle a pravé prso větší (určitě o dvě čísla) a už je to v pohodě. Sice mám podprdu 85C, ale nemám žádný svěšence, takže neboj, třeba ušetříte za plastiku :wink: :grinning:
17. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Bré ranko,
mě právě úplně naplňuje jen a jen péče o dítě. . . Nahodit každou minutu dudlík od tří hodin co dostal mlíko do teď. . . nemůže být nic uspokojivějšího. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mu ten dudlík snad půjdu přilepit. :angry:
Jdu radši kouknout na Tetesiný dvojky, třeba mě to povzbudí. :dizzy_face:
Co je to veverkování???? Jo to asi bude ta naše frekvence tak 3x za můj krásně pravidelnej "krátkej" cyklus? :unamused:
18. říj 2009 ve 03:41  • Odpověz
Tetes, teda Tvoje komentáře jsou taky supr. :grinning: Míša na míči vypadá jako - mouchy snězte si mě. :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 03:44  • Odpověz
Hm, tady si asi teď nepopovídám co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 03:47  • Odpověz
Ahojky, jsem na pět minut na netu, tak jsem vám hodila do alba pár fotek holek :wink: . Vůbec nestíháme, celý den jsme u holek a vracíme se večer úplně k.o. moc děkuji všem za gratulace a za držení pěstiček. Až budu mít trochu více času, napíšu víc. :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Jé ahojky Pajďulko, vítej doma. . . A holky snad taky brzo půjdou s tebou. Už mají dneska celý týden. :dizzy_face:
18. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Pajdi ještě jednou blahopřeji a holčičky jsou úplně nádherné, strašně moc, přeji aby brzy zesilily a přibraly a mohly jste si je vzít domů
18. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
všechno nejlepší Lukáškovi k svátku :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jé Pajdi moc krásný holčičky :dizzy_face: :dizzy_face:
Lukymu všechno nej k svátku :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj Pajdi, holčičy jsou nádherný!! :dizzy_face: Teď už jen, aby vám je brzo pustili domů :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Jé, Pajda je tu, ahoj, vítej doma, blahopřeju ještě jednou a ať holčičky pěkně rostou, pozdravuj je :slight_smile: Fotky krásný, jsou to drobínci. :dizzy_face:
Lukymu taky přeji vše nej k svátku :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.