• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte,

pajdi super že jsi doma a pozdravuj holčičky, moc krásný jsou :slight_smile:

Mel lukymu pěkný svátek :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Pajdi, holky jsou krásné jsou to takové maličké myšky, tak ať pěkně rostou, aby byly co nejdřív s vámi doma. :dizzy_face:
Lukáškovi vše nejlepší k svátku a ať je na něj maminka hodná!!!!!!!!
Jestli budete mít chuť tak jukněte: http://www.youtube.com/watch?v=RPbH0Xz8bT8
18. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tetes, video super :dizzy_face:

Za chvilku sem taky mrsknu video z dnešního plavča
18. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mel: Lukáškovi vše nejlepší k svátku :slight_smile:

Pajdi,holky jsou kráááásné :slight_smile: ,jsem tu uronila slzičky,přeju,ať jste všichni brzy pohromadě doma

Tetes: krásně video :wink:
18. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Tetes, hezky je míša ukecanej. :dizzy_face:
Lukášek všem děkuje za přání a posílá uslintanou pusu. :slight_smile:
18. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Video mluvícího Míši je super a Kačka, jak si hezky vedle lebedí :dizzy_face:
18. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
tetes video je super, Míša je strašně roztomilý, ty první zvuky co vydávají jsou super viď :slight_smile: Vojta teď už pěkně huláká :grinning:
puzzi a Teksas tak jsem na vás připravená :grinning:
18. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=nmj9q5CDtts

jsou tam i ostatní videa, tak jestli chcete, kukněte :wink:
18. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahj holky.

Lukáškovi přeju hodně štěstíčka a posílám pusinku :dizzy_face:
Tetesko, fotky jsou nádherný a dvojky jsou úplně úžasný. Ty už tak vyrostli, toto letí :slight_smile: . Jo a popisky super :grinning: .
Pajdinko, holčičky jsou nádherný, to jsou takový malý bobíčci :dizzy_face: .
Koukám, že už je to tady další snažilka a rozjíždí se tu téma veverkování :grinning: .No já se nebudu raději vyjadřovat :sweat_smile: .
18. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
holky, viděly jste tohle? teda jen pro silné nervy, ale s dobrým koncem :fearful:
http://aktualne.centrum.cz/video/?id=275564
18. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Terky, jj, zahlídla jsem to asi předevčírem ve zprávách... No nechtěla bych být v ten moment v kůži matky :frowning2:
18. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Lao, to je super video se mi hrozně líbí pak ta "šipka" jak ta cvičitelka v. vezme a ponoří z toho kraje bazénu.Super.
Rio, to víš je to hezký a my neobjektivní rodiče,takže se nám to líbí a smějeme se každému úšklebku....No,vždyť to známe všechny. :slight_smile:
Bože, nechápu, že jim to dítě nechají... :frowning2: http://www.novinky.cz/krimi/181870-dvouleta-divka-z-plzne-zkolabovala-po-poziti-pervitinu-rodice-jsou-narkomani.html
18. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
to video je šílený,viděla jsem to i ve zprávách,muselo jí být hrozně,dítě mělo štěstí,ani neví jaké
Milu,jak to vypadá s tvýma vajuchama?kdy jdeš na kontrolu?
Koukám,že tady se jede druhé kolo na těhu a já za sebou nemám ještě ani první :frowning2:
ale taky si užíváme krásných sexíků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
je to paráda nic neplánovat a šupsho na to :grinning: :grinning: :grinning:
jo a začínám spinning,takže další odreagovačka,pěkně až půjdu v půl 8 z práce,tak sjedu na spíňo a pojedůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
18. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Laolo,ty videa z bazénu jsou super,ale já bych se bála,že se napije vody :astonished:
a u toho posledního videa jsem se musela smát,jak se mu do té vody nechtělo a krásně si seděl :grinning:
18. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
tak si v pátek jedu pro Sári na Zličín,volala mi,že by chtěla k nám a ptala se,jestli budem zas skákat z gauče :grinning: :grinning: :grinning: a jestli budem poslouchat bim bam, každou neděli v půl 10 bimbají na kostele,tak to poslouchá :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni teda tě obdivuju, jít v půl 8 z práce a ještě na spinning, tak mě asi mrskne. Bych se v tuhle hodinu na to kolo ani nevyškrábala :sweat_smile: .
Terkyt, video jsem viděla ve zprávách na Nově a v první chvíli mě úplně zatrnulo, ale jelikož jsem věděla, že to dopadlo dobře od moderátorů, tak jsem byla jakž takž v "klidu", ale i tak...to musel být šílený šok. :unamused:
Na další UTZ jdu dnes ve 13:30 hod. tak uvidíme jestli z toho vyleze něco kloudného..
19. říj 2009 v 06:26  • Odpověz
Bré ranko,
tak náš chlapeček dotahuje žraní k dokonalosti - v půl jedné a v půl páté. Bude tlustej jak prase. . . No naštěstí stačí ošizená dávka 90ml+2 odměrky, ale stejnak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
Holky má smutné zprávy od Jani. Majdalenka od Pajdy je na tom špatně :

Majdalenka začala blinkat nestrávené mlíčko, takže dostává výživu jen infúzí. Ale má křehké žíly, tak jí to pořád praská a oni to musí přepichovat. V pátek jí už zaváděli central, to je do žíly k srdíčku , ale tam jí to taky prasklo. Včera našli na nožičce ještě jinou žílu, tak snad to tam vydrží. prý měla včera i vysokou teplotu a pořád plakala :cry: .

Holky chuděrka naše malá. Dnes jde za Pajdou Jani,tak mi pak písne co a jak..musí se to zlepšit.
19. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Určitě to bude dobrý, Majdalenka je bojovnice, takže to zvládne. Prostě musí. :cry: :pensive:
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
jenom koukám co novýho a tady špatný zprávy :pensive: Moc držim palce ať se Majdalenka brzy zlepší,určitě je to bojovnice po Pavlínce
19. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Ajoj holky, tak jsem vas jen tak prolitla. Koukla jsem na fotky dvojek a holcicek od Pavlinky. No nadherny deticky.
Jak uz psala Milu, tak Eli je na tom dobre, uz neni ani na jipce, takze za ni Pavlinka muze kdykoliv prijit a okoupat ji a pochovat si ji. Ale Magdalenka to ma trochu slozitejsi, jelikoz neni schopna prijimat tolik mlicka sondickou. A s tema kapackama to ma slozity, ze ji praskaj ty zilky. Ted zacali zase s mlickem pres sondicku jsou u 5ml, aby ji propustili z jipu, tak musi zvladat 20ml, tak ji moc drzim palecky, aby to zvladla.
Dneska v pul jedne jdu za Pavlinkou, tak vecer pisnu nejnovejsi info.
Milu drzim palecky, ale verim, ze bude vse ok.
19. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Jé díky Jani za čerstvé info, já myslím že to s Magdalenkou bude dobrý, jen asi bude muset s mlíčkem pomaleji. Jak je jinak v OVA?
19. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Neni zac, snad dneska budu mit lepsi zpravy.
V OVa je fajn, nemusim nic delat. Furt se necim cpu, no pohoda :slight_smile: ale pocasi nestoji za moc, porad zatazeno a relativne chladno, klasicky podzim...
19. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Jo a Mel, kdybys zase upravovala tabulku, tak kontrolu a UTZ mam 30.10. :wink:
19. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Jani no asi upravím tabulku, když máme dvě snž - Laolu a Puzzi. :sweat_smile:
19. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Jani, tak doufám, že budeš mít odpo od Pajdy lepší zprávy a Majdalenka to všechno zvládne. Bobánek náš malej.
Tak to si v OVA užíváš.. :wink: .
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Majdalenka to určitě zvládne, tohle se určitě upraví a holka bude bojovat.
Já jsem grogy bolestí, měla jsem hodně zarostlej nehet u palce na noze a už jsem dneska fakt musela jet na chirurgii,páč už jsem se nevešla ani do boty, takže mi to rozřízli, vystříhali a prý bude nutná plastika lůžka. Už to přišlo k sobě a bolí to jako prase, zatím jsou děti hodný,tak snad to zvládnu bez pomoci. Ráno jela máma se mnou,páč bych nemohla řídit a musím říct,že jsem si tam nejdřív volala,že půjdu s mimčama jestli mi vezmou hned a prý jo a fakt vzali, takže čekárna nasraná,ale to mi netankuje.
19. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Tetesko, teda posílám Ti pofoukáníčko na bolístko. Zarostlej nehet bolest jak prase, a jestli už jsi se ani nevešla do boty tak to teda musí být něco. :frowning2:
19. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
S Magdalenkou je mi to líto, ale věřím že jí pomůžou a zvládne to :slight_smile: Ale je to chudinka malinká, už aby byla v pořádku a nemuseli ji pichat
Já čekám odpoledne vzácnou návštěvu puzzi a teksas tak se těším a zároveň jsem na ně strašně zvědavá a taky jak Vojta bude reagovat.Doufám, že si to všechny užijeme
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojte,

To je mi moc líto s Magdalenkou, ale opravdu to asi chce čas, pomalinku.. Snad jí bude brzo líp... Pajdi drž se a pohlaď Elišku..

tetes, zarostlej nehet je bolest jako prase.. zkus to zaledovat.. já to naštěstí podchytila vždycky včas, ale i tak to bolelo dost..

jinak já asi fakt zkusím dát na večer nutroš, protože dneska kojení v půl sedmé, o půlnoci už jsme musela zase, pak ve 4h, mezitím nahazování a od těch čtyřech řvala hlady až jsme ji v pět hodi musela dát znovu, jenže toho tam moc nebylo, ale pak jsme teda usnuly v šest a spaly do cca půl osmé. já byla dost mrtvá a Stela taky.. mám strach aby si kvůlu tomu nepřehodila denní a noční režim, protože jsme dopo spaly 2 a půl hodiny a teď zase usnula..
19. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.