• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay, Luky si teď taky navykl jíst v noci . . . . A pomalu intervaly jako ty. . . Takže v půl jedné a v půl páté. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska spal 2x půl hodiny a teď usnul snad na delší dobu, večer máme vítání občánků tak aby nebyl protivnej. U jídla řval teď jak tur - no prostě přetaženej, mrkev máme všude, než se mi ho podařilo zklidnit.
19. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky,

je mi moc líto, že se Majdalence nedaří přijímat výživu :frowning2: Ale určitě se to upraví!!!

Fůůůj, Tetes, to musí být bolest jak prase!!! Vydrž, holka :dizzy_face:

Já dnes byla s Vítkem v poradně, teda spíš se poradit, co s tím jeho průjmem... Takže zkusíme místo Sunaru Nutriloín, plus nějakej sirup. Snad to pomůže!!

Rio, užijte si s holkama srazík :dizzy_face: Jo, už bydlíte v novém?
19. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Míla píše: Nic moc. Folíky povyrostli ale ještě ne dost. Ve středu ráno mám další UTZ. Tak uvidíme. Pravý vaječník vůbec nenašel. :frowning2: Tak mě nějak opouští naděje. :frowning2:
Já ale věřím, že to bude o.k.
19. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
lao tak ať Nutrilon pomůže - a jak dlouho má průjem?
od srpna bydlíme v Brně v pronájmu, je to sice drahé, ale jsme ve svém - tak jsem pozvala holky ( jsou ještě pořád na cestě)
19. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky,pozdravujte moc Pajdu a že držím Majdalénce palečky,aby se to zlepšilo,věřím,že to bude dobré,je to bojovnice,ale musí to být pro Pajdu psychicky náročné,tak at se drží!!!!!!!!!!!!!§

koukám,že i Míla měla kontrolu,určitě folíci ještě dorostou :slight_smile: ,přeju hooooodně štěstíčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak já mám dnes nějaký extrémně pracovní den,v práci jsem dřela jak mezek,akorát jsem musela jít dřív,abych mohla doma dělat venku na zahrádce,konečně sníh porostál,tak jsem se na to vrhla a zryla všech 5 záhonů,ostříhala všechny růže a že jich mám,zazmovala trvalky,vyházela letničky,zasadila česnek,kytičky listopadky a mám doooobrý pocit :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Teda Leni, ty jsi ale akční. . .
Tak jsme přežili vítání občánků, fotky budou 9.listopadu i s videem, dárek od městské části. No nechci to radši ani vidět - mladý pán nas* a sotva děti začali hrát, tak on se chtěl přidat, no naštěstí jsme ho rychle umlčeli dudlíkem. :dizzy_face:
19. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky, ja si vas poradne doctu az doma ve stredu, ted na to neni nejak cas :wink:
Tak jsem s Pavlinkou byla asi hodinu. Jeste porad si nemuze poradne sednou, ale se ani nedivim, jak mi popisovala, jak byla potrhana, tak nic moc :unamused:
Jinak jsem videla Elisku. Holky ona je tak pidi, vejde se do 2 dlani, ale ma dlouhe tmave vlasky a obrovske ociska. No a je k zulibani. Uz se moc tesim az priste si je budu moci pochovat. Dneska rano Eli poprve prikladala Pajda k prsu a hned se prisala, ale 3x si cucla a totalne vytuhla. Ale budou to zkouset dal a dal. Jinak Eli uz zvlada 24ml sondickou kazde 3 hodinky, takze krasa.
No a Majdalence nastesti drzi za kapacka v nozicce, tak se jen musime modlit, aby vydrzela co nejdyl. Pry ma uplne rozpichanou hlavicku a modrou rucicku a nozicku, jak ji porad prepichujou :cry: Majda ted dostava sondickou 6ml mlicka kazde 3 hodinky, tak snad ho zacne dobre snaset a za chvili bude na 20ti ml a pusti ji z JIPky.
Jo a Pajda ma hodne mlicka, kazde 3 hodinky odstrika 100ml, takze parada.
Vsechny vas moc pozdravuje a mate se mit krasne.

Tot vse a vice ve stredu, az budu doma v Praze :wink:
19. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Jé super, tak to s Majdulkou je určo na dobré cestě. :dizzy_face: A super, že má Pajda mlíčko, když jsem s ní mluvila, tak ještě laktace byla nic moc, to bylo tuším v pondělí.
19. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Stefi, to muselo být super, takový malý mimušenko :dizzy_face: Moc Pajdu pozdravuj, přeju hodně síly a ať holčičky pěkně rostou a můžou jít domů :dizzy_face:

Rio, super, máte klid :dizzy_face:
Průjem se ho drží tak 14 dní, semtam to bylo lepší, tak jsem to přikládala zubům.... No ale furt se to nelepší, tak pro sichr...
19. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Jé Vítek má dneska 10 měsíců, tak vše nej . . . :dizzy_face:
19. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Mel, díky :dizzy_face:
Joo, Kači, balíček dnes vyrazil, zítra ti ude klepat na dveře :wink: Teda nejdřív ti zavolá :grinning:
19. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Steffi, ty bláho to tě tam pustili kouknout se na Elinku, no tak to je super. To víš, musí brouček ještě růst,ale ona to všechno dožene. Nejdůležitější je, že to dotáhly holky alespoň takhle daleko. :dizzy_face: S Majdalenkou to určitě bude dobré,když dokážou napíchnout i daleko menší dětičky. V takovýhle situacích díky bohu za naše vyspělé zdravotnictví.
Mel:tak vidíš, že Lukášek neproplakal celé vítání, že je to hodnej kluk a ty už dopředu jsi škarohlídka, že bude zlobit a on je to takovej hodnej kluk. Dudlíka má skoro každé mimino na uklidnění.
Snad holky v pořádku dojely. Sakra, teď tu vlastně nebudou Puzziino sloupky. Jak dlouho vlastně u Rio budete? Jo, a každopádně si to užijte.
:dizzy_face:
19. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojte,
Jani teda díky za info.. musí to být fakt malinký žabičky.. a držím moc pěsti, ať ta kapačka drží co nedýl, až nebude potřeba.. Majdalenka musí bojovat...

lauš děkuju, super, peníze by měli dorazit co nejdřív.. už se moc těším.. :slight_smile: dneska jsme to nevydržela a vyrazila s kočárem, ale není o úplně ono.. měla jsme teda omrzlý nohy ale Stelinka se pěkně prospala.. Vítkovi taky pěkný 10ti měsíčniny.. :slight_smile:

tetes, mají tady být na 3dny.. zítra se těším moc na sraz :slight_smile: jsem zvědavá na holky a na Olika a Honzulku :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dneska byli zlatíčka,jak mi bolela ta noha a já kravka místo, abych s nima spala jsem na ně zírala jak na zjevení a dojímala se nad nima.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3429980&vReferer=%2Fphotos%2Ftetes1
Jinak na jižní Moravu pojedeme asi celá parta na dovču, budeme si pronajímat chalupu jako každý rok na Silvestra,tak tentokrát v létě a pojedeme s dětičkama.
19. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Bré ranko,
zlatíčko? Luky? Někdo mi sebral hodného chlapečka a narval zlobivé, dnešní noc - katastrofa. . . Bolí mě hlava a jsem grogy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tetes, dvojky jsou dokonalá zlatíčka. :dizzy_face:
20. říj 2009 v 05:45  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Tetesko, zarostlý nehet musí bolet jako prase tfuj :unamused: . Proč si to nechala holka zajít tak daleko?
Jani, díky za zprávy od Pajdinky, Majdince držíme pořád všechny palce a věříme, že to zvládne :slight_smile: . A vidět teda Elí, takové majinké miminko to musí být krásné :dizzy_face: .
Mel vidíš, Luky to vítání nakonec zvládnul a budete mít pěknou vzpomínku :slight_smile: .

U nás v práci včera vypnuli proud a ještě teď nejde topení..brrrrr :unamused: .
20. říj 2009 v 06:28  • Odpověz
ahojte,

tak my noc docela ušla, akorát kojení už v půl dvanácté když jsme šla spát a pak asi dudel ve 4h a kojení v 5h.. relativně dobrý..

tetes a kam pojedete na JM? :slight_smile: pěkná fotka, holt děti jsou nejkrásnější když spí :slight_smile:

Dneska se těším na sraz s holkama.. Ale asi rioko vypli net, když ani nenapsala, jestli dojely nebo co.. :confused:
20. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Milu, no znáš to pořád nějak nebyl čas... :sweat_smile: a hlavně jsem na to pořád něco zkoušela,abych tam nemusela, jenže v sobotu už jsem ani nemohla hrát ten squash jak to bolelo....
Ježiši,Mijunce bude ziminka? Zmlátit to tam na jednu hromadu!
Kay, asi sem: http://www.interbohemia.cz/chaty_chalupy_detail.php?chata_kod=JM0105
Si ten sraz užijte a foťte.
20. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky,
Tetesko zarostly nehet, auvajs to muselo byt peklo :cry:
No Eli jsem videla jen pres dvere, ale i tak to stalo za to. Na tech fotkach to tak nevyzni, ale je to malinka zabicka. Mela na sobe dupacky 46 a byly ji velky :slight_smile:
Milu teda to bych sla domu, kdyz netopi. Preju at rychle zatopi, potvory jedny!
20. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Mijunce už topííííí :slight_smile: . Už tu je teploučklo.
To musí být krása vidět takové miminečko.. :dizzy_face: ...toho vlastního se asi já nikdy nedožiju... :frowning2:
20. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
milu nech takový řeči... miminko mít budeš a bude pro Tebe nejkrásnější na světě.. :dizzy_face:
20. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Kay, já mám takový strach, že ani nevíš...včera UTZ na prd, folíky rostou, ale pomalu, tak to budiž, ale kam se mi vytratil ten pravý vaječník, to teda nevím... :frowning2:
20. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
A dejte pokoj paní Milu, mimčo bude jakože já se jmenuju já. Když si hraje pravej na schovku tak ho prostě zastoupí levej. Hele Milu já vím, že je to naprd, že v téhle situaci je každá byť trochu horší zpráva přímo katastrofou, ale naděje prostě umírá poslední. To je jasný, že by bylo lepší,kdyby prostě byla úroda bez problémů,ale není a né že by to nevadilo,ale neznamená to,že jsi bez šance. Vím, že to nesnášíš,ale fakt se koukni na Pajdu, moje kámoška Ivča - jedno vajíčko a má z něj krásnou holčičku. Prostě zázraky se dějí. A teď máš dobrou lékařskou péči, tak to by v tom byl čert, aby to nevyšlo! :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Tetes děkuju. :slight_smile: Snažím se tím taky utěšovat, ale prostě dokud nebudu vědět, že jsou vajucha a pak embrya, tak asi budu na prášky :grinning: ....Fakt mám strach, že zase zažiju to v tom Gestu na jaře... :cry: .
20. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
milu, jj, zázraky se dějí.. Navíc jak píše tetes, jeden vajoch stačí, mi taky tvrdili že mi bude fungovat jen jeden.. A když rostou folíci pomaleji, tak hot budou později, to přece neva. Nebo Ti nasadí krapet větší dávku.. neboj bude to.

tetes, chata vypadá dobře :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
zdáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááárrrrrrrrrrrrrr
20. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky,

tak dnešní UTZ dopadl opět na 1*.
Akorát maličká je trochu veličká :oD, váží 1825g, dr. říkal, že je to v poho, neříkal nic, že je to moc nebo tak, ale víte jak :grinning:
Pindík nám nenarostl :o) a je stále hlavičkou dolů a podle dr. už tak zůstane.
Fotka z UTZ v albu, je to jen máznutý obličejíček, už se tam moc nevleze.

Pápá já mizím stěhovat :o)

Alís
20. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
gucci, já myslím že je tak akorát. :wink:
20. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jeee Gucci tak to je mala velka vetsi nez Kuba :wink: Sice jen o kousek, ale je :slight_smile:
Velka grtulace k UTZ na jednicku *
A prijemne stehovani.

Milu ty tech reci nech, jasnacka!
20. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kay, když mi zvýší dávku, tak dám jen za stimulku plno tisíc, takhle jsem v tom už za 9000Kč :confounded: a už jsem samoplátce. No já doufám a věřím, že zítra ty folíky už budou větší a dají mi ty druhé injekce... :unamused:
Gucci, ty jo to je tak trošku obřík malá Gučiová :dizzy_face: .Ale je fajn, že je vše ok, tak to má být, tak je to v pořádku :wink: .
20. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.