• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Holky, tak já se loučím. Večer u PC nebudu, tak na mě zítra ráno prosím myslete. Jdu tam na 8:30 hod...snad budu mít zítra konečně trošku pozitivní zprávy. :pensive:
20. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=InIrx8xKI7Y

Ahojky,objevila jsem video na které jsme úplně zapomněla.Maru se tam hezky od srdce směje :wink:
20. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Brej večer,
huráááááááááááá mrcha na cestě. . . . :dizzy_face:
Rehos, teda Maruška se řehní až se zalyká. :sweat_smile:
20. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Mel vidíš že jí stačí opravdu málo :grinning:
20. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=xzyYAeAn4wQ

a když se nesměje tak si užívá :wink:
20. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Jinak všechny vaše videa jsou úžasný,super :dizzy_face:
Milu moc držím palečky ať se tentokrát zadaří,už by sis to zasloužila :slight_smile:
Kay pozdravuj holky a užijte si sraz :wink:
Pajdinku zdravím a moc myslím na Majdalenku aby se vše zlepšilo a ono se to zlepší to je jasnačka :wink: Jinak fotečky moc krásný.
tetesiny fotky jsme nějak nestihla,asi už jsou smázlý ale ty co jsou v albu tak nádherný :dizzy_face:
20. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
20. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Bré ranko,
tak dnešní noc o kapánek lepší. Za dvě hoďky mizím k babí a pak na tu rehabilitaci, jsem zvědavá co vyfasujeme za cviky.
21. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Brý ránko všem :slight_smile:

Milu,držím pěstičky,tfuj tfuj tfuj,ať jsou dobré zprávičky :wink:
21. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
no jééééééééééjjééééééééééééééé,kde jste všichni????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

tak já jdu zjistit,jak to dopadlo s Mílou a ona žádná zpráva a nikde ani noha,nikde ani ruka :grinning: :grinning: :grinning:
to si pěkně všichni vychrupujete co????
já chci taky do pelíííííííškuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
doufám,že Míla bude mít dobré výsledky,pořááááád držím pěstičky :wink:
21. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky,

tak koukám, že jste toho moc nenakecaly. :sweat_smile:
Takže na utz, pravý vaječník stále nenalezen, prostě zmizel :sweat_smile: . Na levém vaječníku 8-9 folíků a mají cca 19mm, takže dnes poslední dávka Puregonu, pak ještě Ovitrelle a v pátek v 8:00hod OPU. Sliznice 9mm. Takže se štětsíčko na mě trošku obrátilo a budu doufat, že budou aspoň 3-4 kvalitní vajucha.
Leni, Rehos díky za pěstičky. :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
no koooonečně,sem lezu jak na trní :grinning:
to víš,si tu píšu sama :grinning: :grinning:
Milu,super zprávy,no vidíš,že to dobře dopadlo,gratulejšn :slight_smile: :wink:
uvidíš,že v pátek bude takových vajuch,že budeš zírat :wink:
21. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Leni no nevím jestli budu zírat, ale budu spokojená když se tam těch vajíček a kvalitních pár najde. :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Milu,to víš,že najde :wink: budeme na tebe všechny myslet a já od 8.00 budu v práci stávkovat a držet ti pěstičky :wink:
21. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Děkuju Leni, jsi hodná :slight_smile: .
21. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Milu, vidíš to to vůbec nejsou špatné zprávy. Rozhodně je to oproti jaru velký posun dopředu. Necháte si PK? Milu, moc ti držím palce a přeju ti to.
21. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky,

tak hlásím sraz byl pro mě moooc příjemný.. Holky jsou hrozně fajn, škoda že to byla jen taková chvilka.. příští rok v až bude pěkně uděláme něco u nás :slight_smile: Honzík je moc šikovnej a krásnej jak je opálenej a blonďáček.. A Olík je prostě rozkošnej..
Stela pak spala až do 3h do rána takže jen houšť takových srazů :grinning: doufám že holky dojedou dobře domů jestli už nedojely :slight_smile:

milu dobrá zpráva, moc jsme na Tebe myslela, tak je to na dobré cestě. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tetes, jj máme jak PK, tak ISCI a dle uvážení embryologa AH, ale to necháme na nich.
Holky děkuju vám moc a snad nějaké vajucha budou... :slight_smile:
Kay, super, že se sraz vydařil a Stelinka pak tak krásně spinkala :slight_smile: .
21. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoooj,
tak uz jsem zpet v Praze.
Doctu pozdeji, ted musim zdebordelizovat byt, at se vecer mama nelekne :slight_smile:

Milu ty truhliku jeden, jeste jednou budes takhle stresovat, tak te fakt kousnu do zadku :wink: Vidis 8-9 foliku, to je krasa a pri dlouhem protokolu by mohla byt kvalitni vajucha ve vsech. No a sliznice naprosto ukazkova, takovou jsi jeste nemela...takze to by bylo aby nebylo :slight_smile:
V patek budu na tebe moc a moc myslet. Skoda, ze nejdu do Podoli, to bych ti delala doprovod :wink:
21. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Milu AH ti nebudou nabizet, pokud delaji ICSI. Je to zbytecne u cerstvych vajicek. Jedine, ze by zjistili, ze maji hodne silnou zonu pellucidu.
A co Darebak? Uz sis na nej zvykla? :wink:
21. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jani, hele klidně mě kousni do zadku a klíďo každej den, když to bude mít
ten správnej účinek..jako myslím, že budou vajucha a tak.. :grinning: . Ale už vidím v pátek jak se budu zase stresovat...minule taky, poslední UTZ, folíku 10, sliznice ok a jak to dopadlo... :unamused: .
Darebák..už dobrý, on má tak krááásný hnědý oči :dizzy_face: . A asi mi bude dělat OPU on, pže říkal, že se v pátek uvidíme...
Sice nevím co je zona pellucida, ale asi obal ne? No já tam dle Řezáčové napsala, že dle uvážení embryologa..
No uvidíme..strach mám stejně, i když jsem už víc klidná... :wink:
Jo a dneska mě tak tu pravou stranu promačkával jak hledal ten pravej vaječník, že mi až vytryskla slza a vaječník v čoudu..nechápal..já taky nechápu... :confused:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj, tak holky před chvilkou odjely,hodila jsem do alba nějaké fotky. Setkání se povedlo úplně super.Jak jsem očekávala, Iva i Terka jsou strašně skvělé, obě ukecané a vychechtané sympaťandy, myslím že jsme si fakt padly do noty a rozuměly jsme si.Jsou to obě kočky, fakt jim to sluší.Honzík ten je strašně šikovný, stojí i sám, udělá fakt i pár kroků, u nás se dokázal i zabavit a hrát si,nejvíc se mu líbilo chodítko - odrážedlo, s tím si vydržel hrát asi nejvíc, ale i jinak ho všechno zajímalo, pořád povídal, výskal a křičel - až se Olík lekal, ale zvykl si :grinning:
No a Olík, to je prostě ňunínek největší, takový mazlíček.S Vojtou si jsou hodně podobní, podobně hubení a velcí, umí stejné věci a taky je stejné věci baví, bylo vidět, že k sobě mají blízko, plazili se spolu a za stejnýma hračkama.
V pondělí holky přijely něco po 15 hodině, nechali jsme děti rozkoukat a pohrát si - byli úplně v pohodě, hned se o všechno zajímali.Pak jsem šli ještě navečer na procházku, což se ukázalo jako chyba, protože všichni usnuli a Olík pak nemohl usnout večer, tak s námi i pařil v kuchyni :grinning: měl horší noc a Terka chudák taky se moc, ale Honzík usnul krásně, ale Honzík usnul krásně a spal v pohodě.
Druhý den aktivní Ivčka jestlě vyrazila hned ráno na sraz s holkama co zná taky s koníka, my jsme si s Terkou mysleli jak si Olík a Vojta pohrají, ale Vojta v 9 zase usnul a Olíka něco trápilo a plakal. Po návratu Ivky jsme vyrazili všichni do města, obhlédnout Bránu dětem, na oběd a pak na sraz s Anippe a na procházku na Špilberk.A pak do kavárny pro maminky s dětma kde přišla i kay. Bylo to super, že tam byl hrací koberec a děti si tam mohly pohrát i se plazit. Nebyli jsme tam dlouho, protože jsme nechtěli, aby nám děti usnuly po cestě, no nakonec to vyšlo jen částěčne, ale dobrý. Večer si děti ještě pohráli, pak se vykoupali a Honzík a Vojta usnuli zase hned, Olík taky nakonec dobrý.Večer jsme zase chvilku poseděli ale ne dlouho, protože jsme byli docela hotoví.
A dnes ráno už jen procházka, děti si zase pohráli, Terka s mojí malou pomocí udělala oběd a jeli.
Musím říct, že na to že tady byli poprvé to fakt zvládli děti úplně skvěle, jsem moc ráda že se jim u mě líbilo.
Tak další popis dostanete určitě od puzzi a Teksas a fotky dodá Teksas taky další
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Milu ja si myslim, ze se blba historie uz proste opakovat nebude!
Jo tak i na OPU te bude mit Darebak, teda ty si ho uzivas :wink:
No kam se podel tvuj pravy vajecnik to je teda zahada, snad se pri OPU najde a prijemne prekvapi :slight_smile:

Rio to zni jako fantasticky sraz, to je krasa, ze jste si to tak uzili.
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
No Jani spíš si myslím, že pravý vaječník nepřekvapí, pže pokud by v něm něco bylo, tak by se aspoň zvětšil a pak by byl vidět... :confounded: .No doufám, že se nebude ta historie z jara opakovat..to už bych asi nedala ... :confounded: .

Rio, jak čtu ten váš sraz a vidím ty fotky, tak to musela být fakt paráda. Úplně vám to závidím :wink: .
21. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Teda koukám sraz musel být naprosto super. :wink:
My jsme před chvílí dorazili od fyzioterapeutky - vyfasovali jsme takové cvičení hrou, takže nic násilného, až na jeden reflexní cvik na pěstičky, kdy Luky řve jak tur. :confused: Ale přežije to, teď je totálka tuhej, potkala jsem sousedku, tak jsem ji upozornila, že když tuhle prý poprvé slyšela projevit se naše dítko, takže teď to bude častěji. :sweat_smile:
21. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
holky prosím vás, pokud se někdo podivoval, urazilo ho nebo cokoliv podobného, že jsem udělala vtípek, že rio vypli asi internet, tak se všem hluboce omlouvám, byl to jen vtípek, myslela jsme že jen napíše že holky dobře dojely, protože mě to opravdu zajímalo. Nebyl to žádný koníkovský sraz, byla to rio soukromá návštěva a já to respektuju a snad se i omlouvám,l že jsem dělala nějaké komplikace při srazu, jen jsme chtěla poznat puzzi a tek, které jsou mi moc sympatické tady z koníka. Toť vše.
21. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
kay nemusíš se urážet nic jsi nezkazila, jsem Ti nic takového nepsala , holky Tě taky rády poznaly a nevím jak jsi přišla na to, že ji způsobila nějaké komplikace...jen jsem psala že jsem opravdu nemyslela na to dávat sem vědět jak holky dojely, protože jak přijely, vypla jsem počítač a hotovo
myslím že nemá cenu to tady dál rozebírat
21. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
ne nemá, jen jsi psala, že to překvapilo i holky a já na ně nemám jiný kontakt, tak jsme to raději vzala šmahem, protože jsme nevěděla které holky.
21. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
ok už jsi jim to vysvětlila
21. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.