• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj tak jen ve zkratce
jeeeeeee gratulace mile ke kontrole a super v patek se jde navec parada
majdalenka je urco bojovnice zvladne to...tesim se na zpravu ze uz ji taky poustej z jipky

sraz u rio bomba...a vystihla to krasne
fakt jsme si to uzily pan rio je sympatak a rio uzasna k detem ..a s vojtou fakt jsou skoro stejny ....jsou v podstate o 10dni :slight_smile:)
honzulak byl strasne hodnej az na to jeho jeceni :slight_smile:)) ale to je normalka :slight_smile:)podle i to se rapne zlepsilo
sraz s annipe a kay super ...alex je prdelka blondata :slight_smile:))) a celej maminka a stelinka je krasna furt se tlemila az ji slinticky litaly od pusy ..a pase krasne!!!!!
vojta je fakt kabrnak byl za ty tri dny nejhodnejsi ditko ...
pred chvili odjela od nas puzzi jeste tady nechala vyvetrat honzika nez vyrazili dom..jsem zvedava jak se jim to povedlo ..ja porad cekam na M. uz aby tady byl jsem vycerpana
21. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Čau holky, hlásím se z domova! Pročetla jsem, co napsaly o srazu Rio a Tek, super, na mě zbyly zbytky popisů :grinning: Byly to fakt super tři dny. Cesty celkem v pohodě, časově určitě, od Tek k Rio i zpátky něco přes dvě hodiny, to je paráda. D1 je teda oproti plzeňský fakt síla, ale tím líp, aspoň mě to nenutilo jezdit o moc víc než 130, často jsem dokonce i jela např. 120, jako na mě fakt šnek :grinning: No ale na D1 se to mastit jako na plzeňský nedá, Tek byla určitě mooooc ráda :grinning: RIo nám dala adresu, já vytiskla den před mapu, strašně lehký, RIo bydlí v podstatě na kraji Brna, to najdem jak nic. No nic no, jsme trochu bloudily :grinning: Kluci na střídačku řvali, ke konci už byla prostě krize :grinning: U Rio byli vypuštěni, řádili ve Vojtíkově děcáku, jsem byla úplně hotová a nadšená, jak si tam Honzík hrál. Mají megapuzzle na zemi a super obrázky na zdech, Rio je sama malovala, nechápačka. Mají to doma moc útulný a jako fakt prostorný, na to že je to panelákovej byt. Shrnula bych hraní dětí u Rio asi takhle: dva prcci na břiše, tu a tam se pro něco doplazí, jinak si tak tiše něco zkoumají, koukají po mámě, pohodička. A kolem nich bagr Honzík a šup, tu si stoupne, tu si sedne, snad nám Vojtu nezasedne :grinning: Pak vždycky Honzík vykřikl (hrozně řve i radostí, prostě ječák sto tisíc decibelů, Olouš z toho první den dostával hysteráky, pak si zvykl, pak už jen zíral :grinning: Vojta je hrozně hodnej, fakt ani jednou snad nebrečel, tu a tam po delší době kňoury a k mamince na chvíli, ale pohoda, je to smíšek, Rio na něj udělá obličej a on se chláme jak nikdo :grinning: Honzík u Rio vylepšil chození, začal se včera pouštět nejen směrem ke mně, ale prostě někde stojí, někdo je poblíž, tak se pustí a jde, jsme ho tak různě občas chytaly :sweat_smile: Teď kvečeru doma to udělal už hodněkrát, naštěstí umí spadnout na ruce. Takže možná bych řekla, že od 11 měsíců jakoby chodí? No, ještě to úplně chůze není, skoro :slight_smile:
Rio vám popsala úterní den v Brně, jsem z toho teda dopředu měla bobky, Honzík půl hodiny v tramvaji, pak kočár, oběd, kočár, kavárna, hm hm, jsem se bála celkem dost teda :sweat_smile: Ale nad očekávání dobrý, v tramvaji Honzík trochu řval ze spaní, v kavárně mi zdrhal po pasáži, v kočáru chvílema nic moc, ale víceméně pohoda a finále v kavárně pro matky s dětmi a bezvadným hracím koutkem bylo úplně nejlepší, Honzík vypuštěn a hrál si a lezl si a paráda. Dorazila Anippe a Kay, sluší jim to, Kay vypadá na 20, Anippe je kóča maximal, Stelinka je malilinkatá usměvavá šikovná a do Alexe jsem se skoro zamilovala, je hrozně hezkej a takovej pohodář sympaťák, s Honzíkem si dávali pusinky :sweat_smile:
Jo a díky Rio bytu už chápu, proč některé matky lezounů a chodičů jsou na nervy z neustálého hlídání. Riin byt je plný lákadel typu světýlko v zásuvce (o které kdyby se honzík opřel, tak urve zásuvku), polička plná cdček, nalepené obrázky na skříňkách, které vyzývají "strhni mě, znič mě", ale nejhorší je, když Honzík objevil super super chodítko, se kterým se ale dalo chodit jen po chodbě, páč všude v cestě mimina, žejo :grinning:
Jo a večer nás Rio parádně pohostila, obložený talíře, slanosti, sladkosti, jsem se přežrala hlavně včera :grinning:
Honzík teď po příjezdu domů hrozná radost, když viděl P. a domov, je z toho nějakej nabitej a vysmátej.
Ještě se dnes ozvu.
21. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Puzz, tvůj popis návštěvy - :grinning: . Hlavně bagr Honza snad nám Vojtu nezasedne. :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
ahoj,
holky rozeslala jsem foto, jen puzzi mi nejde odeslat mail :confounded: a to s ní mám nejvíc fotek :grinning: tak pokud máš nějaký funkční email, napiš do ip
do alba si dejte co chcete sami jo!
21. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
To je mi líto, že Pajdina Magdalenka má takový problémy se žílama a výživou, doufám, že to bude jen lepší, myslím na ně!
Milu, super, 8-9 pěkných folíků je dobrý, držím palce!
21. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mel, koukám ty děláš Lukymu negativní reputaci i u sousedů. :wink: To je fajn,že vám nedali cvičit nic náročného.
Jé, holky ten Rio popis působí,že jste si sraz fakt užili a fotky vypadají pěkně domácky,takže se tam určitě Puzzi i Teksas cítily super. To je tak dobře, že už bydlíte sami. :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
tetes jo je to paráda, jinak bych holky pozvat nemohla.jo a na jaře jsem pozvaná k puzzi tak doufám že poznám i vás ostatní, jestli o to budete stát, bych vás moc ráda viděla is dětmi
mel tak to je fajn, ten cvik na pěstičky jsme měli taky a Vojta řval, to se musí vydržet, ale je dobré že toho
nemáte víc
mili držím pěsti na další kontrolu
21. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jé, Rio no to by bylo úplně super, to víš že tě s Vojtíškem moc ráda poznám. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak to se těším, máme naplánované že jeden den uděláme u puzzi sraz s Tebou a Evou když bude chtít a pak v Praze u teksas ještě s campi a pak ještě s dalšíma někde jinde, to bude mazec.Ale zase bude už Vojta větší tak to zvládne.Se už fakt na vás moc těším, teď s holkama to bylo úplně super, jako bysme se znaly strašně dlouho
21. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Anippe krásné fotky, Alex je fakt fešák
21. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ty jo Anippe ta podoba Alexe k tobě je neuvěřitelná.
21. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Čauky holky,

tak jsem rychle zhltla Puzzin popis srazu :slight_smile: Jste si to super užily :dizzy_face:

Anipp, fotky super.

Já nestíhám, dneska jsem byla v jednom kole, zítra budu úplně mimóza, dojede mamka se sestřenkou, odpo jedny nehty, takže kuknu až večír.
21. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
brééé rááááááááánko ženy

jen hlásím, že žiju, sice tak tak, ale žiju
jsem vzhůru od 3,45 :angry: .... ráno dycky vypadnem od tchánáků, kde zatím spíme, celý den jsem na nohou, stěhujem, vybalujem, včera nám montovali kuchyn (v pátek jí mají dokončit-je nádherná) a večer dorazíme zase zpátky kolem osmé a já padám na hubu
včera už mě odpo začalo bolet a píchat břicho, tak jsem si na půl hodky sedla a dobrý, musím víc odpočívat...moc to zatím nejde, ale do konce týdne bysme měli být z nejhoršího venku, tak už aby to bylo

všechny moc zdravím, fičíme ted ještě na otočku do Prahy, tak musím letět
mějte se mooc hezky, Mili držím zítra palce na OPU, dej pak hned vědět, nestíhám být ani na netu

fááááááááááááááááááááá
22. říj 2009 v 05:37  • Odpověz
Ahoj holky,

tak popisy srazu u Rio, to fakt musela být paráda. A snad se na jaře sejdeme skoro všechny :wink: .
Ani, Alex je prostě fešák, on je prostě fakt jak dítko do reklamy :slight_smile: .
Gucci, ty prdlouši co se takhle honíš??? Musíš dávat na sebe pozor šmarjááááá :wink: . A určo ti dím zítra vědět, snad budu mít trošku dobré zprávy. :slight_smile:
Mel super, že cviky jsou v pohodě až na ten jeden, ale i to se časem podá :slight_smile: .
Já fčera píchla poslední puregon a večer ovitrelle nebo jak se to nadává a mám od píchání pokoj...tak uvidíme jak to dopadne zítra..
22. říj 2009 v 06:24  • Odpověz
Bré ranko,
teda Alex je úžasnej kluk. :dizzy_face:
U nás dneska zase klasika - 2x jídlo. No dneska jdeme do poradny a na Hexu, tak se na to doktorky zeptám.
22. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobre ranko,
holky je videt, ze jste si sraz krasne uzili. Fotky super, vsechny deti vysmaty, parada.
No a Alex je nadherne vlasatej a neskutecne podobnej Ani.
Gucci ty ses blazen, abys z te namahy neporodila. Holka ses v 3. trimestru tak bacha! On ten byt pocka nebo to udela pG.
Milu uz ti chybi to pichani? :wink:
22. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Jani, ani néééé :sweat_smile: .
22. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Milu si myslim :wink: Ale vyznelo to tak, ze ti to skoro az chybi :slight_smile:
Jsem si uvedomila, ze tys vlastne mela jen ten Puregon, ze? Ten Orgalutran vubec. No jo dlouhej protokol...
22. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj,
děkuji za chválu :sunglasses: kluci jdou dnes sami na píchanec, hexu a prevenar.
Mili i mě fungoval jen jeden vajoch, po laparce už se neprobudil, já z toho byla značně nervní, ale po clostíku jsem měla 6 foliků na tom druhým a jak vidět, na Alexe stačilo...držím palce :wink:
22. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak mladej pán má po nočním jídle, prý to na nás akorát zkouší, takže nic nedostane. Jinak váží 8400g. No a paní doktorka mu dělala výtěry z nosu a krku, protože už od narození chroptí. Nic letím ho opět přebalit, se pos* sotva jsem mu dala čípek po očkování. Dneska to bylo bez velkého řevu.
22. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes v noci Honzík hodinu nespal, od půl 4 skoro do 5, pak jsme dali mlíko a to pomohlo. Achjo, jsme si řekli, že před pátou mlíko dávat nebudeme, ale měla jsem cukání :sweat_smile: Tek, co Oli v noci?
Anippe, dík za fotky v mailu, paráda, jsme se s P. kochali. Holky, Alex je fakt fešák naživo i na fotce a takový hustý pevný vlasy má!
Tetes, někdy musíme obnovit naše plány na sraz u nás, Honzík už je ok s rýmou a další týdny nemám nic extra v plánu, akorát pondělky dopo cvíčo.
Gucci, nespavost ti stále pokračuje a pak ještě takovej frmol přes den, šetři se! Chápu ale moc, že ti to nedá, zařizování bytu je mor!
¨Na jaro a na RIo u nás se těším, pak to nějak dáme dokupy, aby se viděla se všema Plzeň i Praha.
Milu má dopícháno, to jsem na zítra zvědavá, to budeme mít všechny palce fialový z toho držení!
Co holky Pajdulačky, nevíte něco nového? Doufám, že Majdalenku už dokážou nějak vyživovat lépe, že to s těma žílama je lepší.
Mel, jakože doktorka řekla v noci nekrmit? Bych možná počkala do půl roka? No uvidíš, třeba to půjde a Luky zvládne spát do rána, jak to chceš v noci bez mlíka praktikovat? Ty moje metody z knížky jsou až nad půl roku. Snad ty výtěry budou ok a to chroptění časem vymizí, Honzík to taky měl, prý nějaká nedovyvinutost hlasivek a samo to odezní, tak držím palce!
22. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Puzz, nevím jak to budu praktikovat, půl roku mu bude za chvíli. Paní doktorka řekla, že prostě pohoupat ponosit a nedat. Mám zkusit na noc kaši. Jako už vidím jak houpu od jedný do šesti a pak padnu nejen na spánek ale i na ruce a záda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vlastně normálně v noci nejídával, to až cca posledních 10 dní?
22. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Honzík taky od 4 měsíců cca do 6 v noci nejedl, pak se něco pokazilo a až teď jsme ho to noční odnaučili. Je to dilema, no uvidíš, třeba Luky překvapí a bude stačit houpnout chvíli. Každopádně pohoupat a ponosit taky není zrovna ideální noční zvyk, to už raději možná to mlíko :confused: I když asi kecám, na to pohoupání se mu pak nevyplatí se budit, na mlíko se jim to vyplatí.
22. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
No právě, on si zvyká, že řve a dostane mlíko a proč by ho nevypil když už má flašku v puse?
22. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
já moc nechápu proč v 5 měsících v noci nedávat, já Vojtovi dávám kolem 2-3 ato je mu 7 měsíců a nevidíl v tom problém.A kaše rozhodně víc nezasytí ale bude po ní Luky víc přibírat.Já dávám v 18.30 kaši, pak ještě asi 22.30 mlíko a kolem 3 zase mlíko. Mě to přijde zbytečný a brzy odnaučovat dítě na mlíko vnoci už v 5 měsících, ale to je můj názor.Spíš si myslíl, že jsi měla počkat s příkrmama, pokud dítě prospívá na mlíku, tak stačí od 5-6 měsíce, my začali dřív jen proto, že Vojta přestal přes den mlíko sám úplně pít
22. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Rio, no já podle doktorky začala s příkrmy. No a tu kaši zkusím, za to nic nedám, koupenou ji mám. On prostě v noci nejedl a najednou prostě chce. Uvidím, zkusím kaši a v noci nedat. V okamžiku kdy to bude znamenat mít ho půl noci na ruce, tak dostane mlíko a bude to.
22. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Mel, kolikrát jí teď Luky přes den? V jeho věku určitě ještě může mít v noci hlad, těžko říct, zkus to, no, třeba se ti podaří ho snadno uchlácholit. A tys někdy psala, že Luky má přes den mezi jídly dlouhé intervaly, tak prostě to noční mlíko potřebuje do počtu.
22. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak jsme dostaly na zkoušku jednu hotovou ortézku do zítřka, trvalo mu minutu než dostal prsty ven, takže nic zase...zítra tam jdeme a budou to muset vyřešit jinak. není to lehké je pro něho vyrobit, je to fakt borec :grinning:
22. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Tyjo, holky, 7 měsíční dítě v babyboxu, tak z toho mi jde mráz po zádech. Chlapeček dobře živený, v pořádku všechno, uf, to je mi z toho fakt zle, co k tomu tu matku vedlo, že ho nechce? Určitě ho má ráda, když se o něj normálně starala :frowning2:
22. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.