• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi: neke :grinning:
jako mě pro nás příjde ideální...taky se mi líbí concord fusion, ale to už je spíš takovej městskej
Jani: jj dobrý, kéž by mi to pG řekl takhle u výběru kuchyně :grinning:
27. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Teksas jane je drazsi nez speedy a diky za doporuceni :wink:
27. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Gucci zase nemuzu byt dokonalej ve vsem :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
mě se speedy líbí taky, ale vadí mi tam u toho sportáku, že to nejde polohovat do sedu, jen do takového polosedu, korbička je taky menší, ale jinak to byl můj první favorit, je třeba to okoukat a ošahat
27. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
jo to bylo i loni ....takze pro to nakonec u nas vyhral quinny ....a fakt zvlada i uzke cesticky v lese pres koreny a tak.....fakt jsem stastna
gucciku a kdy bude foto kuchyne?
27. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Gucci je fakt, ze u toho jane je nejvetsi hluboka korba, coz jsem si rikala, ze je dobry
27. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Gucci, my máme typicky městskej, a to bys koukala, jak s ním D. drandí přes kořeny. :sweat_smile:
Steffi, Quinny chválí hodně mamin, ale prý má širokej rozchod a nevejde se do některých výtahů - tak bacha na to!
27. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Evi to mi nevadi, my bydlime v prizemi :grinning:
27. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
evi: to určo, ale na brusle bys s ním asi nešla ne?
27. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
ježiš tak my budem v 3 NP, ale snad ty nové výtahy nedělej pidi ne
27. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
tek: nákres bychom měli dostat každým dnem, realizace bude o prázdninách
27. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Steffi, tak nic! :grinning:
Gucci, já bych nešla na brusle s žádným! :grinning: :grinning: Ale asi spíš bych šla s tím naším než s Jané - přijde mi trojkolka na brusle nestabilní... Nebo ne? :confused:
27. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
no na brusle stejně musíš to přední kolo zaaretovat a já vídávám nejvíc mamin bruslit s janéčkem právě
my stejně plánujem koupit do budoucna takové to vozítko co se dá přidělat ne kolu a na brusle a pod.
27. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
rehos, holky díky, no já se zas vyplašila když jsem četla že se toho nedá zbavit.. :frowning2: ty bradavky a lžičky ještě budu asi omývat octovou vodou, to mi pomáhalo i na moje kvasinky.. a není to nic škodlivého.. no jen jsme zvědavá jak budu nutit 3 tdenní dítě, aby otevřelo tlamičku kdy já chci :grinning:

tetes, no tak to jsi mi připomněla tu bachyni co jsem měla ke konci v porodce na pokoji.. měla cukrovku, dokonce si píchala inzulin, a hrozně chcrchlala a doktoři mě uklidňovali, že není nachlazená ale že nejspíš hodně kouří.. a byla teda tupá jak nevím co.. byhc normálně řekla, že by mohla být moje klientka na sociálce.. takových jsem tam měla.. :frowning2:

evi a Ty cvičíš s M. co? jsme ais nějak nečetla, omlouvám se..

tak koukám, Martin asi zalil kvítka já na to nemám energii a už jen koukám jak chřadnou..
ale vzhledem k tomu, že spolu ani nemluvíme, teda já s ním, tak to nevím jistě.. :rolling_eyes: jo a jen co jsem si lehla, stela se začla budit že, takž ejsme do teď kojila :slight_smile: a jdu něco sníst..
27. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
helesice nejde uplne do sedu ale to jsem se s tim uz setkala..tem detem to neva!!!!!!!!!!
a pak maminy kupujou jeste golfky do mesta ze prej je dobry je mit
jo evino a dneska tam rozebirala i ergo nositka a hooodne chvelila manducu a meli jsme je tam i na otest.... a sla bych asi do ni...ma strasne moc vychytavek
27. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
tek, když tady řešíte ty nosítka, odkdy se tak dává třeba mimčo do toho carry baby? a do té manducy? a co olik, měli jste lepší noc?
27. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
holky já to balím
jdu domů spáááát, hurááááááááááááá
a nezapomente večer fandit Manchesteru :grinning:
fááááááá
27. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
já byla teď znovu na tom monitoru,páč se mi to teď dělo s tím břichem a chtěla jsem mít potvrzené o co jde, takže žádné tvrdnutí ani kontrakce, ale říkala sestřička, že to je teda neskutečné,co tam děti předvádějí, že si vyřizují účty, že prý jsou vážně abnormálně živý, takže to pak bolí. Tak už jsem v klidu. Sestřičkám jsem se omlouvala,že otravuju, ale jsou hrozně hodný, prý je to lepší než kdyby se něco zanedbalo, že v pohodě.
:dizzy_face:
Evi:myslíš, že bude M. spát i v noci? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jen jestli by jsi raději neměla spát s ní, aby ti to v noci nechybělo :grinning:
Hele, nevím jestli to ví, no o cukrovkářkách asi ne, u té jedné co už porodila předčasně to jeden doktor věděl, páč jí i říkal, jestli jí to jako přijde normáln :angry: :angry:
Jéééé, Gucci, představa Evamik na bruslích :grinning: :grinning: :grinning: když jsem já říkala, že se těším až budu chodit s kočárkem na brusle, tak mi zklamaně odvětila,že si myslela,že budeme spolu chodit kočárkovat,že ona si teda brusle rozhodně nepořídí :angry: :grinning:
Gucci:fakt chcete kupovat to vozítko za kolo? mě to přijde pro to dítko hrozný, že jsou v tom naklepaný,nebo né?????
Kay:proč s M. nemluvíš, co ti zase vyvedl?
27. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
kay meli jsme o dost lepsi noc diky..
hele do maduky a do satku dite celem az kdyz drzi hlavu cca okolo 3mesicu ...a satek kolebka pro novorozence...
nevim co je carry baby...ja mam jeste babyvak v kterym muze bejt hned
na fotbal z vysoka :slight_smile:)))
no vidis tetesko to je dorbe ze jsou mladeznici ok..to budou pekny rarasi
27. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
tet no co by.. tatínek k pohledání.. když ten první večer bolelo Stelu břicho, tak si dával tv nahlas, protože neslyšel, tak jsem s ní šla nahoru do ložnice.. v noci se teda jako převaloval a jednou se teda jako podíval co je - otevřel a oči a koukal, ne že by se jako zeptal, co se děje nebo jestli nemůže nějak pomoct.. ráno to akorát komentoval tím, že bylo v noci rušno.. a ten poslední den, co jsem seděla už nahoře u postýlky a málem brečela přišel a sedl si ve špinavých kraťasích na postel, tak jsem ho slušně poprosila aby si tam nesedal, tak jako když ho do prdele píchne, beze slova se urazil, vstal a odešel.. No takže tak.. já nemám energii moc něco řešit.. teď se teda chová jako normálně, resp. neví co se děje, ale mě to fakt nebaví.. na začátku jak si malou furt fotil, všechno, a ted prd.. maximálně ho poprosím, aby ji večer uspal, že se chci jít osprchovat.. při koupání není schopný ani tu vaničku vylít když ví že budu pak hned kojit.. no prostě chlap.. nasrat.
27. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Gucci:sorry, ale Barcelona je moje láska, mám ráda Henryho a líbí se mi jejich útočnej fotbal a nesnáším namistrovaného Ronalda :angry:
27. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
tek, carry baby je to co má evka a campi.. takže asi šátek.. no já přemýšlím, že ji chci do toho zkusit dát, jen nevím, jestli budu schopná i tak něco dělat :grinning: a zatím bylo takové vedro, že by to bylo spíš mučení, mě i Stely, kdybych ji furt nosila na sobě.. stačilo kojení a byly jsme spocené obě.. :frowning2:
27. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
hele ja mam elastik mam earth a prave rikalaze se maji oblikat deti stejne a ze i v tech vedrech je to lepsi pac maji stabilni teplotu na kterou jsou zvyknuty.....je to prej lepsi ez korbicka kde se muze i prehrat....
a kdyz jsem to uvazala ak super muz delat cokoliv!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Kay:to snad néééé :angry: :angry: hele, já vím, že teď asi určitě nemáš energii to řešit, ale být tebou tak něco takového opravdu řeším. Páč podle mě ty by jsi měla teď tak max. kojit a nic víc, a koupání by pro něj měla být radost a hlavně automatika včetně úklidu po koupání, akorát když je takhle vztahovačnej, tak by jsi si možná mohla dát bacha, aby jsi ho jakobý moc neopravovala a nechala ho ať si poradí sám, aby jsi ho moc neodradila. Ale Stelinka je obou a tobě by to teď měl vážně usnadnit, tak na to nekašli, nebo se jednou vážně budeš starat jenom sama.Držím moc palce.
27. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Gucci, jj, to chápu, ty přední jdou zaaretovat i u čtyřkolek. Ono asi Janéček je obecně nejvíc.
Pa pa, ale já fandit určitě nebudu, sorry! :grinning:
Kay, v pondělí jsme byly poprvé na rehabilitaci a s M. cvičím na správné držení těla.
Hele, nebylo by lepší to s ním probrat - co Ti vadí, a že chceš, aby to a to dělal?!
Tetes, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tek, carry baby je to, co mám já a Campi.
Kay, do carry baby můžeš hned jako do šátku. Do Manducy tak od 3 m.
27. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
kay to si delas prdel neee? tak to asi zase jeden pripad kdy ti chlapi nezvladaj pozornost ditete ..kreteni ja fakt nevim jak se muzou takhle chovat
me treba vcera M. v noci pomohl ze mladej se vztekal u prsa a von se vzbudil a rekl mi ze ho zkusi pochovat ..a usnul mu v naruci a chrnel az do rana...bombba!!!
27. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Já než to odešlu, tak už je všechno vyřešený. :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Tek:vždyť už to víš dávno, že jsi se prostě uměla vdát :dizzy_face: Já teda z toho,že by se P. nestaral nebo doma nepomáhal strach vážně nemám. Včera na tom školení říkala sestřička, že ten druhý den po sekci mi dítě na pokoj nedají, páč nebudu schopná se o ně starat,ale že když by tam byl manžel, tak že nám je dají na pokoj a manžel se bude starat a podávat na kojení a přebalovat apod., tak jsem to P. říkala a ten okamžitě říkal, aby až si tam teda půjdu zamluvit nadstandrat, abych hned nahlásila, že tam bude spát,aby nám tam děti daly, že se tak strašně těší a bude šťastnej,když bude moc být co nejdřív s náma. Už je to na něm hrozně vidět,jak je mu smutno a jak se těší až budeme všichni spolu doma. Dokonce mám trochu obavy, že u nás budu na děti žárlit já. P. když mluví a něco dopředu plánuje, tak je to pořád o dětech, kdežto já třeba řeknu, že se i těším až si spolu my dva samy někam vyrazíme, že mi to teď hrozně chybí. Ale to vypadá,že je to pro něj na druhé koleji. Ten je prostě strašně natěšenej, dokonce jim dává i pusu přes břicho :sweat_smile: , ale jo, je fakt,že je na něj hezkej pohled, jakou má radost z utz a z toho jak přibírají.......A musím říct, že rozvést se a být s P. bylo moje nejlepší rozhodnutí v životě. :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
tetes jo to vedela ..ale taky jsme trochu bojovali
hele tohle je fkt super ...M. taky byl po porodu se mnou dokud nam tam vecer neprisla kolegyne :slight_smile:
a je to onadherny videt u nich jak se tesej
treba vcera mi rikal ze ho miluje cim dal tim vic,..ze si myslel ze se to zastavi ..ale ze naopka ze to jen stupnuje :slight_smile:)
27. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
evi, to znám :grinning:

no jo holky, asi bych to měla řešit, jenže na mě nějak poslední dobou dolíhají ty homrony.. jak jsme byla na začátku nabitá optimismem a energií, tak teď to docela rychle opadává a já byhc zase musela psát dopis a on to stejně asi nepochopí.. On se jako snaží, třeba když jsme byli dneska u toho doktora, tak se snažil pomáhat při oblíkání a tak, ale on je prostě jedináček a dělá si jen to co chce.. no.. že by třeba vyžehlil ty zasr. plíny to jsem navrhla jenom jednou.. on zase vydělává no.. možná zkusím něco sepsat, ale necítím se na to. navíc on se neumí omlouvat, takže je to zbytečné..
27. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.