• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Vojtík v noci baští a to ho ještě na mlíko kolem té 22-23 budím, aby měl mlíka víc, on totiž pije jedině když je v polospánku bez problémů, pak ho nechám až se vzbudí, nejčastěj je to kolem té 2-3
ale já bych teda dala i kdyby byl větší jedlík, do roka bych to asi nehrotila
puzzi no aspoň se něco naučí viď :grinning:
22. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Puzz, Honzík neřve, takže dobrý. . . Ale mě prostě Luky pořvává jak tur, když mu dám mlíko tak je za 15 minut i s pitím klid a já můžu spát dál. Když ho nechám řvát, tak se nevyspím já, Luky a ani P.
22. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Nic jdu potichu umřít do postele, dítko už před chvílí začalo pořvávat - čekám blbou noc po očkování a kapánek mám i obavy zda nezačnou zase zuby, dneska zase 4x uprdnuto v plíně.
22. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
U nás dnes ta hodina cca o 4 do 5 probíhala takhle: Kník v chůvě, P. tam šel, přikryl, pohladil, odešel, ticho, ležíme, ticho, 5 minut, chůva kník a ta nějak dokola, vždy už to vypadalo, že spí a zas něco, chudák P. (měl službu :sweat_smile:). Dneska mi držte palce, mně u třetího kníku po 10 minutách cuká ruka a chci zapínat mikrovlnku :sweat_smile: Ale už se i někdy stalo, že dostal mlíko a pak stejně hodinu nemohl zabrat, tak to si musim říkat, že možná nemůže usnout mlíko nemlíko.
22. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Milu taky držím moc pěsti :wink:
22. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Já držím pěsti Lukáškovi, aby z maminy jídlo vymámil, a to snadno. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
holky tak Alex s váhou překvapil, má jen 9800g, což je za dva měsíce cca 500g přírůstek.Až na vyjímky se nám daří dodržovat: 8.00 210ml mléko, 12.00 210ml mléko, 15.30 masovozeleninové jídlo, 18.30 ovoce-jogurt- trocha kaše, 20.30 250ml mléko, během dne piškoty, rohlík, chleba, křupky(občas buchta od babičky :sweat_smile: ).Samozdřejmě to nedávám jako návod ke správně vyvážené stravě, ale jen chci potvrdit to co všechny víme, s příkrmy dítě už tolik nepřibírá :wink:
Dneska si sám kousal do jablka těma dvouma zoubkama, ale dobrý,byla jsem překvapená jak mu to šlo :sweat_smile: Už začnu pomalu zvykat na nezpracované ovoce.
22. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojky všem,dostala jsem se sem až teď,přes den v práci nějak nestíhám :frowning2: a hlavně,hnala jsem práci,abych zítra od 8 už mohla stávkovat :grinning: ,až půjde Milu na odběr vajuch ,jsem jí to slíbila,že budu stávkovat a držet pěstičky :wink:

takže Milu,hodně štěstíčka,tfuj tfuj tfuj,ať je tam co nejvíc kvalitních vajíček :wink: a hned,jak to budeš mít za sebou,tak písni sms jo???ničeho se holka neboj,uvidíš,že to dobře dopadne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
musím říct, že M. taky teď vyžaduje kojení i dvakrát za noc a to dřív spala v pohodě bez něj. Probudí se a začne křičet, zkusím dát dudlík a pak když to nezabere a řve dál i 5 minut, tak ji vezmu do postele a prso stopro zabere, nevím, ajk jí to odnaučit. Hlady to není, dnes jsem to ošidila naředěnou šťávou od Hippu, ale tam je taky cukr, připadal by v úvahu čaj bez cukru nebo voda, to ale nepije, bduu jí to muset naučit. Znám od kamarádky, co má o rok starčího kluka, ýe vypije přes noc asi půl litru čaje, dvě velký Aveňťácký láhve, pije celkem dost i přes den, M. taky v noci pije víc než přes den.

Dneska máma objevila první zub, vpravo dole, tak veškerý blbý nálady můžem už svádět na zuby legálně :grinning:

Cucací váček je fajn nápad, holky na únorovkách o tom už psaly, ale taky jsem nevěděla, jak to vypadá.

Zejtra jdem s V. na večírek ve velkým stylu, do hotelu Pálffy palác na Malostranský náměstí, se těším, ale tradičně nevím, co na sebe :pensive: Budu si trapně stěžovat, ale jak jsem spíš hubenější než dřív, tak na mě šaty tak divně visej, nový jsem si nechtěl kupovat, protože si myslím, že hned ztloustnu, že to je kojením a tak. :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Anippe, takže Honzík je zde zatím jedinej dvoucifernej :slight_smile: Mícháš jogurt s přesnídávkou? Já dávám vlastně Honzíkovi o jedno jídlo navíc, má zvlášť jogurt dopo a přenídávku odpo. A teď už tu a tam zkouším i chleba s máslem, např. dnes s náma snídal. Honzík není typ na jídlo až za 4 hodiny, spíš často a méně.
Terky, tyhle naše starší děti už se fakt asi nebudí moc hlady, ale čím, viď? A jak to řešit? Na prd... To jsou hezký starosti s večírkem a šatama, no, ty si nějak poradíš a budeš určitě kočka :wink:
Milu, držím moc palce na zítra!
22. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
jugurt teče :sweat_smile: , takže zahuštuji ovocem,jak jsi viděla v kavárně, popř.piškotem.Přesnídávky ted moc nedávám, jen když třeba nestíhám nebo jsem na cestách.Máme dost vlastního ovoce ze zahrádky.

mě čeká společenská událost "roku" 30.10. ale já si teda něco koupím,nemůžu jít narvaná do starých šatů :grinning:
22. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Bré ranko,
Terkytko gratuluju k prvnímu zubu.
Tetesiová - on Tě snad slyšel Lukýno či co, viď? No noc asi takováhle - už v devět křik, ale takovej úpěnlivej (to mívá po očkování, nebo když je noční můra) takže dudlík poprvé, ve třičtvrtě na jedenáct dudlík nezabíral a bylo to něco mezi - dej mi něco a úpěnlivým, vzala jsem si ho do postele - okamžitě tuhej, za hodinu jsem ho vylífrovala zpátky protože spát s ním je očistec. No v půl čtvrtě až půl páté stále dudlík, nakonec mlíko, ale nemůže zabrat tak teď vejská na kolotoč. :sweat_smile: Před pátou, to už není noc, že ne?
23. říj 2009 v 05:47  • Odpověz
ahoj holky

mel, tetes: krásný nový fotky v pasech :wink:

jdu vás jen pozdravit, nevím jak budu o víku na netu, podle toho jak bude čas :slight_smile:
už jsme komplet přestěhovaný, v Praze zůstaly jen dvě velké kytky a pračka (to až příští týden). Dnes dodělají kuchyn, pG smontuje poslední skřín a můžem o víku už vybalovat krabice a už to snad začne mizet, páč zatím to tam vypadá jak u Krabičáků :grinning: .
Dneska mě malá/velká nechala spát do 5 hod. tak jsem z toho celá hin :grinning: .
Tak já se pakuju, mám dopo nějaké vyřizování po úřadech. Dnes poprvé spíme v bytečku, tak se těším :wink:

Všechny moc zdravím, Mili dnes držím palce, ostatním taky, pokud jsou nějaké kontroly apod. :wink:

Mějte se
23. říj 2009 v 06:49  • Odpověz
dobrý ráno,přišla jsem kouknout co je tu novýho,můžete mi prosím někdo to nejduležitější shrnout?
Co Pajda,jak to holčičky zvládají?Už je Majdě lepší?
Míla má dneska OPU?Držim jí palce ať jsou vajucha kvalitní

Potřebuju poradit jak mám zabránit Adulákovi aby si žrala ručičky,ona si je vždycky cpe do pusinky s takovou vervou(všech 5prstů) že jí natahuje a pak zvrací,rukavičky nepomáhaj a na dudlika mi kašle když se rozhodne že chce ruku,nemáte někdo podobnou zkušenost???
23. říj 2009 v 06:57  • Odpověz
Mysky, to patří k vývoji aby si strkala ručičky do pusinky a věř - bude hůř. :wink: Kdyby to nedělala, tak by bylo něco v nepořádku. :wink:
23. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
Mel ale ona mi pak půlku z toho co sní vyzvrací,už jsem jí chtěla obvinit z toho že zvrací schváně aby pak dostala ještě najíst :sweat_smile: :grinning:
Proč myslíš že byl Luky v noci protivnej?Tys mu ošidila to noční jídlo nebo to bylo něčim jinym?Noc je až do 6.00 :wink:
23. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
Mysky, no jo Adélka je až moc vehementní v tom vývoji a nejradši by se snědla celá. Asi ji dáváš málo jíst. :sweat_smile:
Protivnej v noci byl určo díky očkování. Noční jídlo bylo až před tou pátou.
23. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
No ona asi má pocit že jíst po 3hodinách je dlouho,snaží se to na mě zkoušet už tak po 1,5hodině ale já se nedám :grinning:
Aha,očkování :unamused: to se na nich skoro vždycky projeví,snad bude brzo lepší
23. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
Mysky, jo dneska už bude lepší. To vždycky ta jedna noc bejvá taková divoká, jinak většinou první nahození dudlíku bývá až po půlnoci, né už v devět.
23. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobre ranko,
jsem vas poctive docetla, ale nevim co dodat k nocnimu krmeni. Asi jsem sobec, ale taky bych asi vymekla a v noci jidlo dala.
Mel a nemelo to nejakou spojitost s tim, ze Luky je treba min pohyblivej a dr. mu chce pomoc tim, ze nebude tolik pribirat?
Mysky rucicky asi neodnaucis, ale ona na to Adu casem prijde sama :wink:
O Pajde zadne novinky nemam, vcera jsem ji psala, ale neodpovedela. Ma toho moc, od 7-19 je v porodce a lita mezi patrama a stara se o holky. Ale verim, ze je vse na dobre ceste.
No a na Milu myslim co to da, at to te nasi kocce konecne vyjde...
23. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Gucci at jde vybalovani pekne od ruky a at se ti neco pekneho zda. Pry se sen prvni noci v novem byte vyplni :wink:
23. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno tak jsem onečně doma není nad to.Co to tady čtu za zprávy o pajduinkách doufám že bude brzy vše na dobré cestě.
Edi rostou zuby a je to někdy boj v noci se budí co půl hodinu a já lezu zase po nějaké době po zdi :angry:
Mysky neboj to přestane a vystřídá to jen paleček. :grinning:
Milu tfuj tfuj ať to klapne na jedničku. :grinning:
Fotky jsou bezvadné dětičky super :grinning:
Holky udělejte mi tady někdo nejakej souhrn nestíhám to tady všechno číst. :grinning: Jo šatna a schody jsou hotové jen z části ale moc hezké :grinning:
23. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Mysky Vojta si žral ručičky úplně stejně a pak to přestal dělat sám, tak ji nech, ona přestane až si tam bude rvát hračky - i teď ale někdy si je strčí až do krku a pak se dáví, jeho problém :sweat_smile:
Doktorka nám povolila ovocné jogurty - no zabte mě, vím že je s cukrem ,ale když on neí bílé, nechce ani s banánem - ten mu taky nechutná a jí fakt pidi tak prostě asi fakt zkusím ovocné, on tlusťoch nebude
23. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my noc super, měla jsem službu, spát jsme šli hrozně pozdě - v půl dvanáctý a to Honzík kňoural, večer tak jednou za hodinu kňourá, většinou otočenej o 90 st. a nemůže natáhnout nohy nebo tak něco. No dobrý, v půl dvanáctý já hotová, že budu nevyspalá. A vono ne, chůva až v 5,15, takže čas na mlíko, vypil, usnul, v 7 chůva, do půl osmý jen tak občas povídání, ale spala jsem u toho, pak do osmi vejskal atd., ale leželi jsme ještě, prostě paráda! Jedeme před polednem ke tchýni, zítra sekání a pozítří do Náchoda k tetě. U tchýně je net, napíšu večer.
Rio, jaký zabte mě? Holky, neblázněte, tady přece nejsme nějaký extrémistky, no bóže, tak holt dáš ovocnej jogurt, mel dá v noci mlíko, já dám sto padesát piškotů, tak se holt asi všechny pozabíjíme anebo se podpoříme, což? :grinning:
Mysky, žraní rukou nezabráníš :sweat_smile: Jj, navaluje se jim z toho.
Pudly, ať jsou zuby brzy ok!
Milu je teď někdy na OPU, že? Držím palce!
23. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Riuš:

ještě můžeš vyzkoušet přisladit glukopurem je to lepší než normoš cukr :grinning: a přidat ovoce já to taky tak musím dělat.Jo nám zase dokyna dovolila dávat prbináčky divné ne ale Edi z nich blinká tak nic až jindy. :grinning: a piškoty taky dávám no a co ????Zuby čistíme tak snad se nic nestane
23. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
brý ránko,
tak Milu už má určitě po OPU,nevíte nějaké zprávy?ale možná tam ještě je,že?já tam tenkrát měla být v 8 a na řadu jsem šla v půl 10,tak jí držím moc pěstičky,aby jí to klaplo :slight_smile:
dodržela jsem to,co jsem slíbila,opravdu stávkuju ,t :grinning: eď dlabu jablíčko,piju kafíčko,no kombinace tak na posr..... :grinning: :grinning: :grinning:
ale dokud Milu nepodá zprávy,nebudu pracovat,tak a je to :grinning: :grinning: :wink:
23. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Takže info o Pajdulce a holkách, Eliška už je s ní na pokoji, Magdalénka je ještě na boxu (né v inkubátoru), protože má v ručičce zavedenou flexilu na antibiotika. Pajdulku nakonec hospitalizovali s holkama, protože mají volná lůžka, s tím, že kdyby tu postel potřebovali, tak ji okamžitě vyhodí. No a Magdalénka jak měla problémy s tím jídlem, ta ji jeden den nechali o hladu a pak začali postupně dávat od 2ml, teď už zvládá přes 20ml/3 hodiny, takže není nutná infuze s výživou. Majda měla včera 1640g a Eliška něco přes 1500g (právě jsem "vymlátila" informace z H.)
23. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Mel diky za info, to jsou uuuuzasne zpravy!!! Jsem stastna, ze Majda uz nepotrebuje infuzi a uz ji nebudou muset napichovat. PARADA!!!
A Majda od pondelka pribrala pres 100g, uzasne!
23. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Jani, no já jsem taky ráda, že jsou dobré zprávy. Snad teda Pavlínku z nemocnice nevyhodí, když už u sebe má Elišku.
23. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Mel to zalezi na kapacite. Ale ona muze jit na ten domov sester, to je hned vedle. Sice prej hnus nejvetsi, od te doby co se to postavilo, tam nikdo nic neopravil, ale porad lepsi nez dojizdet z Havirova.
Ale snad tam bude klid a Pajda si uzije holek. Myslim, ze Majdu za chvili taky pusti z JIPu a zase to bude o dost veselejsi :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.