• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, no už takhle si myslím, že je to veselejší, když Majda hezky papá. Jen ještě ty ATB, i když nevím proč je má. Asi to vymlátím ještě z H. :wink:
23. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Mel Majda dostala infekci, jak ji praskl ten centralni katetr, jak ji to zavadeli k srdicku. Ty ATB ma od pondelka, takze jeste par dni a bude taky v poho. Hlavne ze papka a sili...
23. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Aha, tak to jo, to mi nedošlo, že to má souvislost s tím katetrem.
23. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Jojo bohuzel :frowning2:
Tak jsem vyprala 1. pracku mimi veci, teda ale povesit to na balkon, to je makacka :slight_smile: Clovek ani nevi, jak to pripnout kolickem :grinning:
23. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Jani a jak je to roztomilý to žehlit. . . :grinning: Přiložíš žehličku a je to hotovo, pak už je to čím dál méně roztomilé. . .
23. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Mel tomu rada verim, ze vyzehlene to budu mit za chvilku :wink:
Tjoo at uz se ta Mila ozve, uz jsem nervozni...
23. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
holky,nemáte nějäké zprávy od Milu?
23. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
měla tam být na 8,je skoro 12 a žádné zprávy,ta nás ale napíná co?
23. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Milooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo,kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
čekáme na dobré zprávičky :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

holky,mě dnes nějak hrabe,to bude asi tím zánětem v rameni,normálně se nemůžu pořádně ani učesat,bolelo mě rameno a přešlo to mezi žebra,bolí to i při nadýchnutí a pohybu¨,to zas bude víkend :frowning2:
23. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
včera jsem byla nakupovat v NEw YORKRU,chytla jsem mánii,tak jsem si koupila 3/4 rifoličky,abych měla ke kozačkám,pak nějaké to tričko a hlavně silikonový ramínka do podprdy :grinning: měla jsem asi dvoje,ale ty mě praskaly,taky to mají blbouni s umělým koncem,teď jsem ale v new yorkeru sehnala s kovovým koncem,tak snad to vydrží
23. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
ježiš,co to zas píšu,jaký rifoličky?to mělo být rifličky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vždyť říkám,že mi hrabe :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
tak to je dobře že se holky lepší
ty utracečko jedna, ale budeš šik :grinning:
23. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Leni tak to je fajn, ze sis udelala radost. Ja uz na sebe nic kupovat nebudu, tech par tydnu uz vydrzim v tom co mam...
23. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak Míla píše, že nedříve přišla Řezáčová, že 5 vajuch, pak embryoložka, že 7. Prý se sama paní doktorka divila. No a pravý vaječník nalezen a cysta, ale prý to bude dobrý. Zítra má volat. Prostě Míla je příroda sama.
23. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Milu pise: Ahoj. Tak jsem zase za ukaz, nejdriv prisla Rezacova, ze mam 5 vajicek a pak embryolozka, ze 7. Pry se taky pani doktorka divila. Zitra dopoledne volat a snad z toho neco bude. Jo a pravy vajecnik nalezen a opet cysta :frowning2: Ale pry to bude dobry, tak snad jo.
23. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Mel me predbehla :slight_smile: Jsem zmenila nejdriv odpoved a pak az kone :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ne zmenila ale zvolila..fakt demence!
23. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jani, no mě když přišla sms, tak jsem právě mučila své dítě na přebalováku a řešila dilema, zda ho nejdříve obléci a pak jít kouknout a nebo jít kouknout a nechat dítě osudu. Vyhrálo dítě, mohl by se náhodou otočit a bylo by z toho velké bebí.
23. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Mel spravne jsi zvolila :slight_smile:

Milu jeste pise, ze spermonici jsou vynikajici.
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak koukám dneska samý dobrý zprávy,Míla má 7 jajec tak budu držet všechno co mám ať jsou kvalitní a Pajda už má Elišku u sebe a Majdě už je líp :dizzy_face:
Mel s tim žehlením mimi věcí že to je roztomilý a rychlý si to trefila,ale já přišla na to že spoustu věcí se dá snadno jenom urovnat rukou a žehlička neni vůbec třeba to je ještě roztomilejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Leni ty se držíš rad odborníků jak předejít podzimním depresím - koupit se něco hezkýho na sebe že jo? :wink:
steffi jak ty si dopadla na UTZ?co Kubík?Jak vyrost?
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak to jsou supr zprávy od Mili,juchůůůůůůůůů :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak teď už jen hooodně oplodnit a šup na ET :wink:
a ta cysta určitě zmizí
23. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Mysky ja UTZ az pristi patek. A pevne doufam, ze Kubik neporostl moc.
Minuly tyden mel 2235g, tak odhaduju, ze pristi tyden bude mit okolo 2700g!
23. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
jejda,to už bude skoro na porod :sweat_smile: Ona ta váha stejně neni moc přesná,mě 3dny před porodem řekli že má přez 3.500g a nakonec to bylo stejně o čtvrt kila míň :wink:
23. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mysky no skoro, budem i 35tt, takze i plice dozraly. Ale ja bych rada prosincove mimi :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
steffi však jo,Kubík bude vánoční mimčo :dizzy_face:
Moje dítě asi píchla moucha TSE-TSE :fearful: od 10.00, spí a od 9.00 nejedla ,eště si hlady ani nežvejká ruku :grinning: a mě už nehorázně bolej kozeny :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Mysky no spis Mikulasove :wink: Do vanoc teda prenaset rozhodne nebudu :slight_smile:
Mysky teda Adu si poradne dachla, pockej az se hladova vzbudi, to te pak vysaje ani nebudes vedet jak :wink:
23. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mysky počítám, že až se vzbudí, tak z nich budou placky :grinning: šššššššššššš a bude to :grinning:
23. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
mel, prý očistec, my si ráno bereme do postele obě děti a dost nutně bychom potřebovali větší postel. :grinning:
A jsem hodně ráda, že Luky dostal najíst,páč já to považuju za teror mu nedat,když má hlad.
mysky:ruce v puse u nás jedou,ale ne až takhle moc :sweat_smile:
Gucci, tak ať se ti první noc v novém zdá něco hezkého a pak se to splní. :dizzy_face:
No to jsou úplně super informace o Magdalence a Elišce a krásně holky přibírají. :dizzy_face: Akorát,že to čtu představuju si toho drobečka a pnou mi prsa a kape mlíko.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jedeme do neděle do Škvorce na ekšn a domlouvat společnou letní dovču....tak to budou dneska balící manévry...
Leni,tak rifoliček se ti zachtělo,jo? to je moc hezký slovo rifoličky :dizzy_face:
To jsou od Milu úplně skvělé zprávy, ale fakt super. Ježiši,já jí to tak strašně přeju té holce naší pošahané,milované... :slight_smile:
23. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky,já se totiž ještě teď musím vždycky začít řehtat,když si vzpomenu jak Míla v Plzenci předváděla ajťáka když přijde domů :grinning:
23. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.