• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak dítě už je vzhůru a vrhla se na mě jak když tejden nejedla :grinning:
tetes a když takhle někam jedete přez noc tak si pronajímáte na cestu dodávku????já jenom podle sebe vim co věcí vždycky balim pro jedno dítě tak vy s dvojkama to musíte mít jak při stěhování :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jé dobré zprávy od Pajdy, aspoň jednu holčičku má u sebe a brzy určitě bude mít obě :slight_smile:
našla jsem jogurty od hami, jsou sice od 8 měsíce ale to má Vojta za 3 týdny a asi lepší než obyčejné
Pudly se slazením dobrý nápad, ale ani to mě neprošlo, on je fakt hrozný, dokonce jsem mu to přisladila i s banánem a stejně to nechtěl, no uvidíme co řekne na tyhle jogurty, když je nebude chtít kašlu na něho :angry:
23. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
holky se bojím abysme nemuseli zase cvičit vojtovku,Vojtík se totiž furt plazí na jednu ruku, levou se odráží a natahuje se jen pravou...ach jo, mě se to nechce moc řešit, pořád si říkám že se to třeba lezením pak spraví...ale co když něco zanedbám? já jsem byla tak šťastná že to zkončilo, ale nevím jestli to nepokazím....puzzi a Teksas vy jste ho viděli plazit, co myslíte? vlastně i Anippe a kay jestli si všimly
23. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Rio, já myslím, že by to nemuselo být zrovna na vojtovku, jak jsem byla teď na tý rehabilitaci, tak tam jim tam ta rehabilitační ukazovala nějaký cvik na srovnání, aby si to v hlavě zapamatoval a myslím, že právě z vojtovky to nebylo.
23. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky,

díky moc za to jak jste na mě myslely a držely palce. :slight_smile:
Jak už vám psala Mel s Jani, tak mám nakonec 7 vajuch, měla jsem totiž ve dvou folikulech vajíčka dvě, prý se to stává vyjímečně, ale stává..no zítra uvidíme víc, moc na ty naše prďoly myslím a snad se nějaký podaří.
Omlouvám se, že nebudu reagovat, docela to bolí, takže jsem na gauči. Teď jsem teda byla u Jani na kafíčku a pěkně sme pokecali a konečně jsem viděla miminkovskou výbavičku. Moooc krásný to má až mi v první chvíli bylo do breku, ale jako v dobrém myslím..pže za chvíli už v tom všem uvidím toho jejich obřka :slight_smile: .
23. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Tetesko ja se z tech tvych prispevku jednou po.., prej holka nase posahana milovana :grinning:
Pekne zvladnete vikendovou cestu.
Rio preju, at Vojtikovi jogurty chutnaj. A kdyz nebudou, tak na nej kasli. Muj bracha byl stejnej, obdobi kdy nejedl temer nic a pak se to zlomilo a zase jedl jak protrzenej :slight_smile:
A na rehabku nebo k obvodacce bych zasla a optala se. Treba to fakt nic neni nebo bude stacit jen neco maleho na srovnani...
23. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky
jeee gratulace pajde k super zpravam holke..si myslim ze brzo budou moct domu ....to bude parada
milu ty jo ty zahadolozko :slight_smile:)) super zpravy vajuch dost
rio uprimne ..blby je ze to nevidel ten primar asi se fakt plazi blbe...teda oliver treba taky ale vojta je fakt videt ze jednu stranu protezuje ....co dnesni ortezky?

jinak dorazila tchyne oliver ji dlouho nevidel a tak rev....volala M. cela nadasena ze koupila choditko no samozrejme to ktery ja pouzivat nechci
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=67648&VarCode=.0548
kdyz by jste nktera chteli tak ho klido prodam..ani ho nebudu rozbalovat
.koupila ho na zaklade jedna baba povidala.....

jeee mysky to je normalka oliver se taky nadavoval :slight_smile:)) ted si tam rve ten masazni kartacek na zuby cekam kdy se z toho taky poblindi

musim jit spat M. sel s olousem a tchy ven...
23. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
tek,tak u toho chodítka mi teda dostalo to 0měsíců+ :angry:
23. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Holky jenom se ptám jestli náhodou nebudete některá chtít ten Nutrilon z Polska, v úterý mi je bude teta kupovat HA vychází 187 Kč a normální 800 g 280 Kč + poštovné.
23. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem v jednom kole, takže zase nestíhám pc...

Milu, gratuluju k sedmi :dizzy_face: Tak ať se pěkně drží!!!!!!

Dnes jsem to tu dávala trochu do pořádku a chystala věci na zítra-valím do práce, takže bude velké "hlídání" (MM a tchýně). Bude to moje "takhle dlouhá" premiéra bez chlapečka... Tak snad to oba ustojíme... On určitě, se mi poslední dobou zdá, že mě nesnáší, protože fakt řve kvůli každé blbině :frowning2: :grinning: A já snad nic nevyvedu, když budu myšlenkama doma....
23. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
To já bych nikam do práce teda nemohla, v hlavě mám mlíko, pletou se mi dny a dneska jsem si na sebe oblékla dvě podprsenky, nechtěla jsem jít v té kojící,páč jsou ty vložky vidět přes triko,tak jsem měla v hlavě,že si chci vzít tu druhou jenže jsem si jí začala oblékat přes tu kojící......je ze mě dement :grinning:
Celkově to se mnou vypadá asi takto:
Zdravím všechny stejně postižené a závidím těm, kterým následující řádky nic neříkají. Nedávno mi byla diagnostikována následující choroba: VPDSP - Věkem Podmíněný Deficit Soustředění Pozornosti. Projevuje se například takto: Rozhodnu se zalít zahradu. Když jdu k hadici na zdi garáže, všimnu si, že i auto potřebuje opláchnout. Jdu si pro klíč od auta, abych ho vyvezla na prostor před garáží. Ovšem přitom uvidím na stolku v předsíni neotevřenou poštu. Asi bude rozumné se podívat, jestli tam nejsou nějaké složenky k zaplacení. Položím klíče od auta na stolek a začnu probírat poštu. Přitom vidím řadu reklamních letáků a jdu je hodit do odpadkového koše v kuchyni. Vidím, že je plný, takže letáky položím na kredenc a půjdu vyhodit odpadky z koše do kontejneru na ulici. Přitom si uvědomím, že vedle kontejnerů je schránka na dopisy, takže by bylo dobré hned dát do schránky i ten dopis, co jsem večer psala. Jdu si tedy pro něj do pokoje. Na stole u dopisu leží hrnek s kávou, kterou jsem před chvílí pila. Vezmu ho do ruky a cítím, že káva už vychladla. Nevadí, uvařím si nový hrnek kávy. Vezmu hrnek a jdu do kuchyně. Cestou vidím, že kytka ve váze začíná uvadat. Tak položím hrnek na parapet a chci vzít vázu a napustit do ní čerstvou vodu. Přitom uvidím na parapetu své brýle, které jsem hledala ráno. Musím si je dát na svůj pracovní stůl, abych o nich věděla. Ale nejdříve přece jen doleju vodu
do vázy. Položím brýle, vezmu vázu do ruky a vidím, že za vázou leží dálkové ovládání od televize. Proboha, zase ho budeme večer hledat. Musím ovladač položit k televizi v obýváku. No ale to počká, napřed přece jen je nutno dolít vodu do vázy. Jdu do kuchyně a napouštím vodu. Přitom mi vyšplouchne na kuhyňskou linku. A trochu i na podlahu. Jdu do koupelny pro hadr, abych to utřela. Pak se vracím do předsíně a přemítám, co jsem chtěla dělat. K večeru - zahrada není zalitá, auto není umyté (ale nemůžu k němu najít klíče), na okně je hrnek se studenou kávou, kytky ve váze jsou už úplně zvadlé, dopis není vhozený do schránky (ale taky ho nemůžu najít), ztratily se mi brýle a televizi musíme ovládat ručně, ovladač je bůhví kde. Divím se, že nic není hotovo, když jsem se celý den nezastavila a jsem docela utahaná. No nic, jdu zkontrolovat došlé maily.
Udělejte mi laskavost. Přepošlete to všem známým, protože si nemohu vzpomenout, komu jsem to napsala a komu ne. Jo a nesmějte se, jestli tyhle stavy neznáte! Váš den se blíží!!
23. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
tetes :grinning: :grinning: opravdu se v tom tak trochu poznávám :sweat_smile: to mi připomíná že jdu ještě pověsit prádlo který mi už v pračce pomalu uschlo :grinning:
23. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Čau holky, už jsme u tchýně, vše ok, cestu Honzík prospal, pohoda :slight_smile:
Nějak nestíhám....
7 vajíček Milu super, to je nejlepší, jak to vypadalo, jsem ráda :wink: Tak teď držím moc palce, ať se s každým skamarádí nějaká šikovná spermie.
Já Honzíkovo věci už dávno nežehlím :sweat_smile: Je to i tím, že máme sušičku a nežehlím většinu ani naše :sweat_smile:
Rio, to plazení na jednu ruku - nevim, nejsem odborník, ale podle mě to tak má většina dětí, ale jestoli VOjta nějak víc... Asi se zeptej dr. U toho plazení asi vždy jde jedna ruka napřed? Nevim, Honzík se neplazil.
Tek, sakra, to je zrovna do idiotský chodítko, co ničí páteř atd.
Tetes, zmákni balení a výlet!
Mírná demence asi normoš :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Bré ranko,
tak už jsem asi prokoukla našeho vyčůránka, žádnej velkej hlad, prostě spaní v posteli s mámou je to nejlepší co může udělat. Jakmle si ho vezmu do postele, tak je klid a spí. I když jedno mlíko ve tři bylo a pak od půl páté spal se mnou v posteli, ach moje záda. On tam teda spal i někdy před půlnocí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tetes, no takhle to u nás vypadá skoro každý den, jednu jedinou věc ale vždycky spolehlivě najdu - Lukýse, ten se ztratit nedá, ozve se. :angry: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Mel,cože tak pozdě?Sis dneska hodila chrupku :grinning: :grinning:
puzzi užijte si to u tchýně
Lao,ty už máš v plánu normálně chodit do práce nebo to je dneska jenom na odreagování?
Já jdu za chvíli taky zkusit uklidit a balit pže odjíždíme do pondělka do podhůří,počasí by snad mohlo přát tak chceme vytáhnout Aduláka na Černou horu,akorát že MM si neumí zavázat šátek a mě to na druhý osobě taky nejde tak to vypadá že se drobátku pronesu :sweat_smile:
24. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Mysky, no to se teda proneseš. Vyndej nějakou panenku a ať si to na ní MM vyzkouší.
24. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Mel to nepomůže,on je prostě talent :unamused: ale už má na jaro přichystanou manduku,zatim v ní Adélka nechce bejt,jí vadí že nemůže koukát.Od kdy můžou sedět děti v manduce obličejem ven?Když držej hlavičku nebo až záda?
24. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Mysky, Manduca směrem ven pokud vím nejde. Je jen bříško na bříško a nebo když ji máš na zádech, tak její bříško na tvých zádech.
24. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
já jí mám přepínací že jí můžu mít jak obličejem dovnitř tak i ven ale na záda si jí dát nemůžu,jsem jí dostala,už bude staršího data výroby tak ani žádnej návod na to nemám :unamused:
24. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Mysky, aha tak to jo. No možná by jsi našla návod na netu.
24. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Breee ranko devcatka,
Tetesko tak v tom popisu se poznavam uz ted a co teprve az se malej narodi :astonished:
Teda 2 podprdy, nooo slusne. Ale zas jsi mela jistotu, ze ti kozenky nevypadnou :wink:
Mel no nevim, co je lepsi, jestli dat v noci mliko nebo brat Lukyho do postele..spis to mliko :wink:
Mysky uzij si podhuri a at se manza pochlapi a pekne si Adu uvaze...
Puzzi uzij si to u tchanovcu..

Tak Milu za chvili bude volat, co jeji broucci. Jsem zvedava, jak se jim dari..
24. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Jani, taky nevím co je lepší. . .
No Tetesin příspěvek mi připomíná můj každodenní boj - jdu pro chůvičku do ložnice, abych ji dala na nabíječku a mezi tím udělám stotisíc jiných věci a odpoledne si vzpomenu, že původně jsem šla pro tu chůvičku . . . .
24. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak sakra, co ta Míla?
24. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Milu pise: Ahoj. Tak jsem volala jak se vyviji embryjka. Jedno vajucho bylo nezrale a dalsich 6 vajicek se oplodnilo normalne a krasne se vyvijeji, maji standardni ryhovani a jeste neco, ale uz nevim co :grinning: Tak nam drzte palce dal.. :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Mam strasnou radost, ze se u Milu vse v dobre obratilo! To proste musi vyjit!
24. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Hurá, super info o vajíčkách, paráda!
24. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
jé super zpráva, Milu moc držím pěsti dál, věřím že tentokrát z toho budou krásné miminka
24. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Jani je tak moc hodná a napsala to už za mě. :slight_smile:
Držte nám palce ať se to takhle krásně daří i nadále :slight_smile: .
Jo jinak Tetesko :grinning: , ty foléééé já se málem počůrala smíchy, když jsem si tě představila s dvěma podprdama :grinning: .Já bych napsala cos mi připomněla ale nevím jestli by ses neurazila.. :sweat_smile:
Rio, mojí kamarádky kluk se taky tak plazil, říkali mu kvůli tomu Meresjev :sweat_smile: a ona ho jen snažila nějak vždycky něčím ponouknout, aby měl snahu plazit se i jinak a pohoda, za pár týdnu to přešlo :slight_smile: . Tak držím palce ať je to u vás stejné. :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Milu mam moc velkou radost a verim, ze tentokrat to bude mit ten nejstastnejsi konec...
Uz je ti lip a boli te brisko min?
24. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Jani no bříško ještě trošku cítím, ale je to pohoda... :slight_smile: .
Uvidíme Jani a doufám a věřím, že máš pravdu... :wink: :slight_smile: .
24. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.