• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak to je fajn, ze brisko je v pohode...
No ja taky doufam, ze mam pravdu :wink:
24. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Milu,tak jak se cítíš?
moc na tebe myslím,aby to všechno probíhalo v pohodě :wink:
holky,já mám blbej den,skončela jsem 40 minut na sále,pořezala jsem se o okno :frowning2: tukla jsem do něj a prolítla mi ruka :cry:
museli mi šít i šlachy,nejhorší je,že necítím vůbec prsty,malíček a prstrníček,mám je úplně tupý a nic necítím :cry: ,sešité to mám pod kloubama do véčka,dali mi to do dlahy,takže jsem pěkně neschopná :frowning2:
24. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Jéééé Leni to je mi líto :frowning2: .A co si dělala? Jak ťukla do okna? Šmankote holka musíš dávat pozor.
A ty prsty to je blbý, ale ono je nemusíš cítít pže ti to při šití hodně umrtvili, takže ono až se to dostane k sobě, tak to budeš cítit, nebuj. No hlavně, aby to dopadlo všechno dobře, držím palce. :slight_smile:
24. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Zdary baby,
ještě jsme nevyjeli.Tak se musím pochlubit, že dvojky dneska vstávali v půl deváté s tím, že poprvé se vzbudili ve 4,30 hodin, takže velká nádhera. :dizzy_face:
Mel, já je mám v posteli docela ráda, k ránu je tam taky bereme, přijde mi to hezký se tulit. :dizzy_face:
Mel, já to stejně vůbec nechápu proč u tak malého dítěte řešíš v noci mlíko???
Dělej napiš, co jsem ti připoměla, urážlivá nejsem a za dobrý vajucha ti odpustím všechno. Momentálně jsi pro mě hájená,takže tě nezmlátím.
:grinning: A Mílo, zatím blahopřeji, že se to tak dobře vyvíjí.
Šiši Lenko, no tak to je masakr. Hele, sand to bude dobré, ty vole je mi tě líto,to bude bolest až to přijde k sobě. :frowning2:
24. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tetes, neřeším mlíko, řeším spíše to, že je to vychcánek. K ránu to beru, ale né v půl jedenácté v noci, víš? Taky se k němu ráda tulím, ale odsamsaď pocamsaď. Ty jo poprvé vzbudili 4,30 tiše závidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, teda ty jsi ale "šikulka", no snad to bude dobrý. :pensive:
24. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
já nevím ale děti někdy potřebují prostě přitulit i třeba o půl jedenácté, já si nemyslím, že Lukášek je v 5 měsících vychcánek.Prostě potřebuje maminku, buď ráda a užívej si to. My si taky někdy berem Vojtu do postele i v 1 ráno když je neklidný a nemyslím, že by si zvykl, většinou vydrží v postýlce do rána, ale třeba někdy i 3x za sebou si ho vezmeme
24. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Rio, no asi mě fakt potřebuje, jinak si to neumím vysvětlit, že tak najednou v noci tolik pokřikuje. Jen by se nemusel tak roztahovat prdísek malej. :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
to Vojta taky dělá, většinou já a m. ležíme na kraji a Vojtík napříč mezi námi, ale já si to užívám, že s námi chce být, fakt nemám pocit že by to bral jako pravidlo.Užívej si Lukáška, jsou to ještě mrňata a potřebují mít mámu nablízku
24. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
holky,děkuju....., jsem prostě trdlo no :frowning2:
už to začíná pěkně bolet,ale citlivost se nevrací,malíček,jak když nemám,nereaguje :cry: ,snad ty šlachy začnou fungovat,jsem zvědavá,jak to bude v práci,jsem na levačku prostě levá :grinning:
24. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
S náma Honzík nespí v posteli nikdy, on nedokáže v klidu ležet, když jsme vedle, bere to jako výzvu ke hraní, až je mi to trochu líto, že si s ním ani ráno nemůžu poležet, zas na druhou stranu se líp vyspim :sweat_smile:
Leni, to je hrozný, ať je to brzo lepší s ramenem!
24. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Puzz, já kdybych si vzala Lukyho do postele nespícího tak si taky bude chtít hrát, vlastně on řve z polospánku.
24. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tetes připomněla si mi tu matku prasnici jak měla ty tři podrpdy ve večerníčku Hej počkej zajíci :grinning: . Nemyslím jako, že si jí podobná tělem, ale nějak takhle jsem si tě prostě představila :grinning: . Tak doufám, že i teď budu pořád u tebe hájená :wink: :sweat_smile: .
Mel, vždyť to musí být krásný, když u tebe Lukýs hajá i když se roztahuje :slight_smile: .
24. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Mílo, krásné to je a mě ještě krásněji ráno bolí záda a celé tělo, jak spím v jedné zkřivené poloze. To víš že bych ho jinak nejradši ňuňala. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Jezis Leno, cos to provadela. No drzim palecky, aby se to rychle zahojilo a hlavne aby nezustaly nasledky.
Prosim te a bud opatrna!
Jsme ted byli na prochazce a mi normalne trochu natekly nohy a prsty na rukou, hmm uz to telo nejak nezvlada...
24. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Jani, no to víš, už jsi v pokročilém stádiu těhotenství. Ale věř, že v 34tt je to docela dobrý, někdo začne podstatně dříve. :wink: Takže teď nohy nahoru a odpočívat.
24. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Mel no jo zacinam si to uvedomovat cim dal vic. Fakt uz funim i do minimalniho kopecku :wink:
No ja si nestezuju, vim, ze to mohlo prijit driv :slight_smile:
Jdu se vyvalit k telce :wink:
24. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Tetes, bezva noc dneska, že si to dvojky takhle pěkně sjednotily a ráno boží!
Jsem debil, jak jsem přála Lence zlepšení ramena, jsem to nějak četla jen něco, teď to teprve vidím, že si prorazila ruku oknem, ježíši! leni, ať je to brzo lepší, máš něco na bolest?
Milu, prasnice s podprdama :grinning:
My zejtra jedeme z Mostu do Náchoda k P. tetě, pak odpo i s tchýní k nám domů, ježiši, to bude zejtra cestování. vymyslela jsem zastávku v Praze na ČM v Ikea, nevíte, jestli tam je hrací prostor?
24. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojte,

omlouvám se že nereaguju, snažím se aspoň dočítat. jsem ale ko, Stela chce v noci kojit docela často, přes den se taky nedospím, protože sousedi dělají střechu a furt tam do něčeho mlátí, takže i Stelouch je nevyspalá a protivná a je to náročné..

jen mám otázku, vaříte každý den ty příkrmy? nebo je nějak skladujete? máte nějaké tipy, co se vám osvědčilo?

jani, Ty na sebe dávej pozor..

tetes, momentálně noc fakt závidím, já kojím ve 23 - 24h, pak ve 3, ve 4 a v 6h.. mezitím se snažím ucpat dudlíkem, ale většinou to vzdám po 10min, kdy se Stela sebou tak šije že vím, že stejně neusne :frowning2: včera jsme i zkusila zvednout a pochovat a zase uložit s dudlem, ale vydržela asi 10min, už jsem si lehla, že to zabralo a prd... :frowning2:
24. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Kay, příkrmy vařím většinou na dva dny.
To je mi líto ty noci, achjo...
24. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
já taky s Edi nespím musí být v postýlce neusla by a teď když leze po čtyřech to nejde vůbec pořád někde líta a usíná v jiném rohu a já musím mít dek jak nasolených protože i přes noc někde cestuje.
Milu supéééééééééééééééér :grinning: jen dál bobíci tady na vás čekáme :grinning: :grinning: :grinning:
Leni ty jsi prdlouš nesmíš mlátit do těch oken ti sousedi tě jednou uvidí a bude malér :grinning: :grinning: :grinning: A neboj zítra to bude bolet dvakrát víc nezávidím ti vůbec fuj fuj mně pne v prstech za tebe.
Stefi teď začne to pravé kouleníčko a nejhorší to bude z kopce dolů :grinning: :grinning: :grinning: nezapomeň brzdit :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
taky vařím příkrm na dva dny.
Key, já jsem v tu dobu taky kojila jak divá a navic v 6m to budou spurty v tu dobu to nějak je :slight_smile: ještě můžeš odstříkat mlíko a udělat kašičku to by už šlo nebo až později???já už nevím, pomalu se mi to nějak vytrácí.
24. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
puzzi díky.

pudly no já toho mlíka moc nemám, takže nějaký odstříkávání u mě nehrozí.. teda ručně mi to nejde vůbec a odsávačku má půjčenou švagrová, možná ji zkusím, ale mám strach abych neodstříkala a pak S. neměla co pít.. Příkrmy ještě právě nedávám, spíš se na ně tak nějak chystám a pročítám a chci právě koupit něco na to skladování.. musí se to nějak vyvařovat, nebo to stačí normálně umýt jako ostatní nádobí? máte někdo termo lžičku? je to na něco? řekla jsem si že zksuím vydržet do 9.11. to jdeme na ko v 6M a uvidím jestli S. přibrala nebo jak a pak se uvidí, proberu to s doktorem... a taky ji asi budíme, když jdeme spát, tak se ji budu snažit asi co nejdřív přestěhovat do pokojíku.. už mám objednané šablony na namalování na zeď a pak šupito presto :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
no tak to vypadá na spurt nebo zuby, už jsme zase kojila.. po cca 2, 5 hod.. vypadá to že snad hned usla, ale teda jestli tohle bude dělat ještě dlouho tak nevím..

loučím se s vámi a odcházím do věčných lovišť... :rolling_eyes:
24. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj,
včera v noci se u bobánka objevila rýma, ale teda fest :frowning2: vím že jste tu některé psali jak dětičky u odsávání drží, Alexe pomalu nejde udržet, naordinovali jsme vincentku a nasivin, chudáček, strašně se brání, nejde mu spát.Přes den spal v náručí, ted teda vytuhl, ale jaká bude noc se děsím.Snad se brzo uzdraví.Já jsem z toho taky úplně hotová.

Kay taky dělám příkrmy na dva dny. Nic nevyvařuji, pokud budeš něco dávat do mrazáku, tak v plastu a podle mě je zbytečný na to kupovat něco spešl. Termo lžičk, jo? hm to slyším poprvé a nějak se mi nezdá, když ti to jídlo vychladne, tak se na lžičce přece nemůže ohřát :sweat_smile: ale je termo talíř, má dvojité dno a dospod se dá teplá voda....ale nemáme, takže nevím efekt.

...tak nespí, nemůže, já se zblázním
24. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
dobré ráno :rolling_eyes:

v noci jsme kojila asi 6x, po třetím kojení jsme to přestala počítat a sledovat hodiny.. Navíc nevím kterej kre..n vymyslel změnu času.. jak mám vysvětlit dítěti, že ještě není 7h? :confused:

anipp, to je mi líto s rýmou, snad to brzo přejde aspoň ta nejhorší fáze.. jinak termo lžička je o tom, že Ti ukáže jestli jídlo není moc horké, ne že ho ohřeje.. a když děláš teda příkrmy na dva dny, tak to do mrazáku nedáváš? jen do lednice?
25. říj 2009 v 06:11  • Odpověz
Bré ranko.
Tak a noc jak vyšitá, do půl druhé mi dítě spalo na mém břiše, pak se se mnou milostivě dělilo o postel. Umírá na mužskou nemoc na 7 písmen!!! Umírám na nevyspání, bolavá záda, prostě jsem totálka mrtvá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vysavač za chvíli dítě už jen uvidí a bude řvát jak tur.
25. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
já dneska bezva v noci zase horečka teda já jsem měla horečku zase 40 a dneska ráno zase skoro nic. :sweat_smile: už to nechápu vůbec je to nějaké divné a čím dál častější.
Edi, byla zlatá spinkala celou noc. jí miluju když tak spí :slight_smile: Edi z vysavače nemá strach vůbec, vysávám tak často, že si už zvykla :grinning:
25. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
Pudly, Luky z vysavače taky neměl strach dokud jsem ho nezačala používat na jeho nos. I když ještě tak pustit můžu, ale nesmím ho vzít za hlavu a strčit tu divnou věc k nosu.
25. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Mili: gratuluju k super výsledků,ani se nenaděješ a budeš těhule :grinning:
Puzzi: sušičku bych taky brala, ale nevím, kde na ní vzít v panelákovým bytě prostor, škoda :unamused:
Já jsem taky musela odsát nos, tři týdny byl klid a dneska zase trochu. stříkám na noc na plenu pod hlavou Eucasol (eukalyptovej sprej) prodávaj a doporučujou ho u nás na plavání a tady na koníkovi jsou na něj taky někde diskuze, dá se koupït jen přes distributora od firmy Just, www.just.cz.

za chvíli vyrážíme s našima a s pradědou na výlet za Klatovy na hrad Klenová a pak do Týna nad Vltavou za příbuznejma, V. je v práci. Zapomněla jsem na posun času, ale M. by už stejně neusnula a navíc chci, aby chvilku lezla, než zasednem do auta.
25. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
dobre ranko,
teda ten posun casu dava cloveku tolik prostoru. Uz mam uklizeno a to jeste neni devet :slight_smile:
Holky teda jak popisujete ty noci, tak me to dost desi. To je vec, na kterou se teda vuuubec netesim...

Jsem zvedava co Milu a jeji embryjka dneska...
25. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.