• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani neboj, oni ty noci nejsou tak zlý. U nás už to bylo docela v pohodě, jenže stačí pitomá rýma a je to celý rozhozený. Ani v noci nechtěl jíst, stačilo, že jsem posloužila jako postel. :wink:
Tak Mílo honem honem info, za chvíli jedeme k našim.
25. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
No dneska byla asi obecne nejaka blba noc, malej radil v brise jak zjednanej. Jsem fakt cekala kudy to bricho prorazi!
25. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Jani no musel o sobě dát vědět, aby jsi na něj náhodou nezapoměla. :wink:
25. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
brý ráno, tak co změna času,hodí se to co? :grinning: akorát v práci budem o hodinu dýl :angry:
manžel hodil do trouby kuře a pak zjistil,že není 10,ale 9 :grinning: :grinning:
o děsný noci mi povídejte,usnula jsem v půl 4,měla jsem bolesti jak prase,musela jsem slupnout 2 ibuprofeny a ke snídani jsem měla už taky jeden,ale nejspíš budu pokračovat v dalších dávkách :frowning2: ,hrozně to škloube :cry:
nemáte nějakou zprávu od Mili,co embryjka?
25. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj.

tak rychle píšu :slight_smile: .
Všech 6 embryjek se krásně vyvíjí, po těch 48 hodinách mají mít 2-4 buňky a dvě mají 4 buňky, některé 3 a dvě, takže pokud to takhle půjde dál, tak by byl transfer v úterý :slight_smile: . Tak držte palce :slight_smile: .
Jdu vás dočíst.
25. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Mílo, jé to mám radost. To jsou šikovná embryjka po mamince. :wink:
Teda Leni, choudě naše. Snad to brzy přestane bolet.
25. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Milu no super, to bude krasne ET i mrazacci, jupiiiii!!!!!
Leni se nedivim, ze jsi na Ibuprofenech, musi to bolet jako prase. No musis to zvladnout..
Mel ja na nej nezapominam, obzvlast v noci ne, kdyz nevim, jak si lehnout :wink:
25. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Leni to je mi líto, že to tak bolí a už ty prsty cítíš víc??
Jo jinak nám už Meggie začíná hárat...to brzo..ještě jí není ani 7 měsíců... :confused: .
Včera u nás byl brácha manži s přítelkou jak je těhu, budou se v listopadu brát a když jsem ho slyšela jak říká, že si nemůže pořídit rybičky, pže tam bude muset být postýlka a že se jim o dovolené může teď jen zdát...no to ve mě všechno vřelo :angry: .
Jinak jsem to zvládla v pohodě, to že je těhu a viděli jsme se poprvé co je těhu. :wink:
25. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Milu krásato vypadá moc dobře :dizzy_face:
my máme dnes rok výročí svatby,večer máme hlídání a jdeme na večeři - jsem zvědavá jak to Vojta zvládne, kamarádka to s dětmi umí výborně, ale Vojta ještě hlídaný večer nebyl, bude na ní koupání, krmení a uspávání - nechceme jít na večeři pozdě ale tu kámoška nemusela být moc dlouho.
25. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Rio díky a gratuluji k výročí. To strašně letí, si pamatuju loni jak jste to chystali :slight_smile: .
Krásně si to večer užijte a Vojta to určitě zvládne, vždyť to je už velkej šikovnej kluk :slight_smile: .
25. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Milo,super zprávičky :wink: ,je to sUper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak prsty furt nic :cry:
25. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
milu to je super, držím moc pěsti, ať je ET v úterý a všechna embryjka jsou excelentní..

jdu spát.
25. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Rio krasne oslavte 1. vyroci. Ty jo toto leti!!
Leni dej tomu cas, ta citlivost prstu se bude vracet pomalu.
25. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
holky díky a letí to fakt rychle, taky si pamatuji jak jste to tady semnou prožívaly :dizzy_face:
zítra jdeme s m. radši na tu rehabku, všimli jsme si, že Vojta nejenom nenatahuje při plazení levou ruku, ale levou nohu zase za sebou jen táhne a nekrčí ji, tak tam radši zajdeme a pokud nám dají vojtovku, tak budeme dál bojovat, hlavně aby byl Vojta v pořádku
25. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Rio urcite. Rehabkou nic nepokazite a i kdyz Vojtovka je boj, tak je velmi uspesna...
Drzim palecky, aby byl Vojtik co nejdriv ok, uz toho ma taky hodne za sebou...
25. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Jani má a je mi ho líto, to cvičení bude náročnější než bylo, protože má víc síly a víc se brání. Ale třeba se to brzy upraví a nebudeme cvičit tak dlouho, no uvidíme co nám řeknou, Každopádně teď už vím do čeho jdu
25. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Rio no bude to boj, ale je treba si rict, ze to je pro jeho dobro. Treba to ani na Vojtovku nebude, jen nejaky rovnani a pomahani...uvidis zitra.
25. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Dneska to hod za hlavu a uzij si vecu. Taky bych sla, ale uz bych si ji asi moc neuzila, po vsem me pali zaha...
25. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Rio, užij si véču.
Jsem si teď chvíli zdřímla, očekávám krušnou noc. Luky od rána spal cca 45 minut plus asi 30 minut v autě, nemůže vůbec spát, jak se mu špatně dýchá. P. že prý se mu ho podařilo uspat, když jsem spala já, ale spal celou minutu. Už ani chuděra nepláče u "vysávání". :pensive:
25. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Mel chude Lukyn, s rymou se fakt spat neda :frowning2:
25. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Mílo, ty voe jeden máš jediné štěstí,že jsi hájená :grinning: Prej prasnici....no a nejhorší,na tom je, že já jí sama sobě připomínám i tím tělem :angry: :grinning:
Kay, tak to jsou sakra blbé noci, to je mi líto.
Tak naše děti asi změnu času pochopily,páč vstávačka dneska v 9 hodin s tím, že první vzbuzení v 1 Míša a 5 hodin oba. Můžu to sem vlastně vůbec psát, po nocích Kay a Anip? :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak víkend parádní, holky můžu jenom doporučit, až budete chtít někdy někam s dětma,kde se vyžijou, tak fakt tam. Je to nádherný a pro děti přímo ideální. Teď dělají webovky,ale kdyby jste některá chtěla pošlu fotky na mail. A pokud se někdy uskuteční koníkovskej mega sraz třeba na víkend,tak tam to bude super.
Týýýý voe, Mílo super,super,super. :dizzy_face: :dizzy_face:
Rio, užijte si to, Vojta to určitě zvládne i když je mi jasné, že budeš jako na trní,co?
To je mi Lukáška fakt líto, určitě to není nic příjemného. Snaž se hodně zvlhčovat vzduch a ať je mu co nejdřív lépe bobánkovi malému.
25. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
tetes :grinning: no to ani nepiš.. :angry: Stelouch usla v 18h, což by bylo podle starého času akorát, ale podle nového nic moc, dneska vstávala v půl šesté nového času a noc jsme už asi popisovala.. zatím ťukám, z chůvičky se neozval ani ťuk, M. je v Praze, tak já budu asi spát v obyváku abych ji třeba nevzbudila zbytečně a tím si i ověřím, jestli se třeba nebudí náma.. to by pak mělo rychlý spád :grinning: do děcáku..

nic asi jdu spát, abych byla aspoň trochu ready.. kdybych aspo%n věděla že to brzo skončí.. :rolling_eyes:
25. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsme zpět doma z výletu, Honzík šel spát až v 19:40, protože spal kvečeru v autě a cesta byla dlouhá, tak ještě vyblbnout. Novej čas ráno - vstávačka v půl sedmý, takže celkem ok! U tety v Náchodě to bylo fajn, tetě je 88, tak byla z Honzíka dojatá a tak. Ráno Most-Praha jsem zabavovala, aby nespal, pak oběd v Ikea a prolezení a pak spal z Prahy až do Náchoda, plán vyšel! Odpo to bylo trochu náročnější, to spal jen 40 minut, pak jsme zpívali atd., pak si dáchl ještě Praha-Plzeň, no ale celkově dobrý.
Doufám, že bude ráno dýl spát haha :grinning:
Kay, na příkrmy nic nevyvařuju.
Anippe, ajéje, rýma, tak já teda rozhodně nepsala, jak Honzík drží, řval jak tur a bránil se, první den dva hororový pohled v očích, pak si alespoň malinko zvykl. Držím palce!
Mel, taky rýma, lituju, ono sice rýmička u dospělých sranda, ale u dětí je to fakt hrozný!
Změna času s dětma fakt na ho.no, člověk jim zařídí režim a šup :slight_smile: Jojo, těhule např. Steffi si změnu času pochvalují, užijte si to, s dětma je to na prd, páč místo v 7 najednou vstávají v 6 apod. :grinning: I když věřím, že to chce pár dní a usadí se to, večer budou chodit o hodinu dýl, tak ráno snad budou spát taky dýl. leni taky prudí, prej že změna času se hodí, no hrozně moc :grinning:
leni, máš na tu ruku PN, doufám, že nejdeš zítra do práce?
Milu, jupí, embrya se krásně vyvíjejí, bomba!
Milu, brácha manži je idiot, to fakt není švagrový co závidět, chjo,určitě se to poslouchá dost blbě ty jeho kecy.
Rio, vše nej k výročí :slight_smile:
Jejda, ty fotky Lukyho pod peřinou, to je miláček, chudáček :frowning2:
Tetes, megasraz na víkend - jsme se v Brně bavily, že to musíme domluvit, kdo by měl tady vlastně zájem? Někdy např. květen?
25. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Bré ranko,
tak noc už kapánek lepší, do půlnoci teda asi každou hodinu dudlík, pak už asi jen 2x nebo 3x do půl šesté, to teda vstávačka. Už bych řekla, že lépe i dýchá a už nevysávám mega nálože. V "hnízdečku" vydržel spát asi hoďku, pak řev a klasická poloha alá pupek. :dizzy_face: Hned jsem mu pověděla, že ho tety koníkovky litují.
Jsem už teď zvědavá na Mílu.
26. říj 2009 v 05:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak koukám že jste si to výletování pěkně užili a že některá miminka pochopili, že je změna času. Některá miminka bohužel ne, ale určitě to přijde a maminy se konečně vyspí :slight_smile: .
Mel, chuděrka Lukýnek...taková rýmička, to je k vzteku. V postýlce je úplněj zachumlánek :slight_smile:. Tak snad to chuděrku našeho majýho brzo přejde a bude to zase ten náš starej známej lumpík Lukýn :wink: .
No a já sama jsem na dnešek zvěděvá...
26. říj 2009 v 06:23  • Odpověz
Bree ranko,
Puzzi ja ten posun taky nejak hur zvladam. Vcera jsem uz v devet totalne vytuhavala u TV a samozrejme v pet jsem byla v vzhuru. Ale nastesti jsem pak jeste usnula. Takze chupu, ze deticky jsou z toho uplne vedle...
Mel tak to je fajn, ze se z toho Luky dostava. On jeste jak spi na brisku, tak to musi byt desny, to nemuze vubec dychat :frowning2:
Milu dneska zase v devet jsem zvedava, ale myslim, ze se maji moooc dobre :wink:
Jooo a jsem v 35tt, takze klidne muzu rodit, plice uz jsou dozraly :grinning:
26. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj tak moje dítě nepochopilo že se točil čas a byla vzhůru už v šest a to šla později spát nechápu chce to asi vydržet.Nechala jsem jí v postýlce aby věděla že není ještě čas, ale pořád tam brlá, tak jí asi půjdu vytáhnout.
26. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
já pokud máme rýmu a to počítám všechny členy včetně Edi stříkám do vzduchu Eucasol a ten navíc dezinfikuje vzduch že to nechytáme jeden od druhého je to Suprové nedám na to dopustit a to že se po něm dýchá jako že nic je nejlepší a kdyby jste ho někdo chtěli tak stačí říct zašlu fakt bomba věc +tymiánová mast dobrá na zahřátí prudušek a vykašlávání a oboje je na děsně dlouho :grinning:
Teď vypadám jako nějaký podomní prodejce ale co :grinning:
26. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
stefi ty už by jsi chtěla že? už je to náročné :grinning:
26. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.