• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pudli no na jednu stranu jo a na druhou ne :slight_smile: Je mi trochu lito, ze uz nebudu tehotna, ale zase bych toho broucka chtela drzet v naruci :wink:
26. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
no počkej ještě budeš vzpomínat jaké to bylo krásné a jak jsi spinkala dlouho ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Čau holky, Honzík šel včera spát dýl, až v 19,45 (dle starýho 20,45) a vstávačka v 5,45, achjo, snad během pár dní novej čas pochopí. I když možná by v 6 po mlíku ještě usnul, nevim, tchýně má pokoj za děcákem, při flašce nic nic a jak jsme odešli od honzíka, tak šla za chvilku na záchod a vyrušila ho a konečná. Od 9,45 je cvičení, to bude možná hustý, jestli bude už chtít spát. Teď je s tchýní na hodinu venku, tak třeba si dáchne chvilku.
Mel, tak noc celkem dobrý nad očekávání, odsáváte i v noci, kdyý se Luky probere?
Steffi, gratuluju k 35tt, je to úžasný!
Milu, přeju dnes opět výbordelné zprávy :wink:
Pudly, Edi taky nepochopila novej čas? Nechápavci :sweat_smile:
26. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Puzz, Luky se v noci vůbec neprobral! Jen skučel po dudlíku. Takže žádné odsávání.
A Luky skoro nový čas pochopil, spaní klasicky v sedm nového času (uspán v náruči) protože bych chuděrka přetaženej a mě ho bylo líto, no a vstávačka v půl šesté, což je u něj většinou taky normální. :slight_smile:
26. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Takže jsem volala do laboratoře : :slight_smile:
4 embrya jsou prý úplně excelentní, už se prý nedají ani buňky spočítat, volala ještě na ostatní embryoložky jak to se mnou vidí a oni joooo to jsou ty suprové embrya joo? tak prý zítra :grinning: .
No a ty další dvě jsou horší, ale jen díky tomu, že je porovnávají s těma čtyřma, jinak mají už 12 buňek :grinning: .
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Mílo a to by bylo aby nebylo. :wink: Hezky jim natřes peřinku a připrav na zítra hezkou pohádku, aby věděli že jsou u hodné maminky.
26. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Milu no tak super, zitra je velkej den :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
cau holky
milu to je supeeerr...ty brdo to je fakt parada ..a nechate si zvaest dve?
vite neco o pajdulce?
26. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Díky moc holky, uvidíme jak to všechno dopadne...musím věřit :slight_smile: .
26. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Tek, s Pajdou jsem včera smskovala a má obě holky u sebe a včera je dávala poprvé obě dvě najednou k prsů a dnes se na ně přijde podívat neurolog.
Jojo nechám si zavést dvě :slight_smile: .
26. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
juuuchuuuuu to je parada to mam desnou radost same dobre zpravy
dve parada takze dalsi dvojky jooo? jeee to je fakt perfektni den ..
jdem za chvilku na plavco tak zatim paaaa
26. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak super, uz i Majdu pustili z JIPu. No krasa, ted musi holky jen pekne papkat a rust, aby sly brzy domu. Jee ja mam takovou radost, ze se vse v dobre obratilo!

Tak vsechny pidi veci vyprany a vyzehleny :slight_smile: Se mi o tom ale asi bude i zdat :wink:
Ted jeste povleceni, pleny atd. a jsme ready :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Jani ty si šikula, já když u tebe ty pidi věci viděla, tak jsem si říkala, jak se to asi žehlí, když ta žehlička je jednou tak větší :grinning: . Ale fakt je to rozkošný :dizzy_face: .
Tek, uvidíme... :slight_smile: .
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Milu zehli se to rychle, plny kos jsem mela vyzehlenej za 30 minut :wink:
26. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak to si fofrník...ono na tom asi není nic moc žehlit co? :wink:
26. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Milu tak tak prejedes to zehlickou a je to :wink: To veseni je horsi :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Milu, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co na to říct. :slight_smile:
A super zprávy od Pajdy. :dizzy_face:
Mně se dneska podařila zase od Kačenky do zkumavky odebrat moč, jen doufám, že nebude opět kontaminovaná. Ono je to dost umění,vzít jí moč tak, aby jí netekla po kůži.....před doktrorkou už jsem za kreténku, už mi psala mail typu, takové vyšetření stojí 1500 Kč.... :angry:
26. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
jo jo to bylo radosti jen teď jsou toho děsné haldy protože to všude vleze každý kout to vymete pořád se to pere dokola už to není takové rozkošné dneska jsem nějaká negativní asi protože je mi fak zle a musím zavařovat jabka hrušky mám tady ještě košíček maliní se poseru nevím co dřív se na to asi v..... a bude odvezu to na kontejner a budu zase celou dobu v zimě kupovat :angry: tak nevím nevím. :confounded: :confounded: :confounded:

Milunko, tak zítra bude velkej den, tak, že pravou a nemysli na to, že to výjde a ono to výjde. :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ráda, že jich máte tolik bezva :slight_smile: A dvě jsou fajn, to by mohl být páreček, jako teteskovic.
26. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Tetes a jak se to dělá u takového mrněte to jí to tam máš přilepit nebo co ??? :angry: Tak ať jí to odebere v ordinaci když je tak chytrá a ukáže ti to jak se to dělá :angry:
26. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
kdo ví co Rio a Vojtulin, ale si myslím, že to bude OK, že nebude třeba žádná rehabka, Edi to měla taky tak a leze po čtyřech, není kde pospíchat :wink:
26. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
jsem tady sama jdu něco dělat tak pááááááááá :grinning:
26. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
puzzi ještě měsíc a mají rok to letí jak ďas :grinning:
26. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Tetesko no tak to nebylo od pani doktorky moc taktni. Uprimne ono i u zenske neni tak jednoduche dostat sterilni moc... Si vubec nedokazu predstavit, jak se to dela u takoveho mimca...

Pudli vydrz a zavaruj, ocenis to v zime :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
milu tak to je super, že s ejim tak daří :slight_smile: takže zítra bude den D :grinning: skvělý..

tetes, zrovna jsme si vzpomněla že jsme na MMB viděla nějakou takovou vložku do plíny na jednorázový odběr moči miminka.. nepomohlo by to? mmnt mrknu jestli to najdu

pudly teda rok, to není možný.. :astonished: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Tetesko a nemůžeš zkusit jí dát nad nějakou misku či nočník??? A vůbec, doktorka to vyšetření platí, že Ti zdůrazňuje cenu? :angry:
26. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
nemůžu to najít, mrknu se po tom ještě večer, teď Stela řádí :frowning2:
26. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
čau holky tak je to dobrý, cvičit nemusíme :slight_smile: prý takhle se plazí hodně dětí, že je to jejich styl - prý se tak plazili i jeho děti - primáře. dal nám kontrolu za 6 týdnů a pochválil nás, že jsme pro jistotu přišly, ale to jsem si fakt oddychla :dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Rio, tak to je dobře, že je všechno v pořádku. Dneska je to tu samá dobrá zpráva, tak doufám, že až budu volat doktorce na výsledky Lukyho stěrů, tak že se k těm dobrým zprávám přidám.
26. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Jo, Pudly kolik ten tvůj zázrak do vzduchu při rýmě stojí?
Pudly,no já už jsem z toho odběru moči fakt hotová už s tím i usínám, páč třeba hodinu má Kačka odkrytou kačku, je jí zima do toho tam řve M. a já pořád v ruce třímám nachystanou zkumavku.... :angry:
Kay, jsi hodná nemusíš to hledat, oni existují takové pytlíky co se přilepí,ale to je špatně,páč ta moč vůbec nesmí téct po kůži.Musí být úplně sterilní, to není klasický odběr,ale kultivace...
Mel, ani nad nočník, za prve nesedí,takže jí držet nad miskou třeba půl hodiny a k tomu ještě jedno dítě je nereálné, pokud zrovna nebude M. spát, což takhle brzy po ránu už neděla a za druhé moč nesmím přelívat,musí být odebraná přímo do zkumavky.
No, snad už to tentokrát vyšlo.
Rio, no tak to je úplně super, že nemusíte cvičit.
:dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Rio no super! Tak si uzivejte pohodoveho plazeni.
Ja si jdu zacvicit, takze zatim...
26. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.