• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, no ono se dá dítě nad nočníkem držet v klubíčku, neposazuje se. Jenže stejnak, pokud nesmí být přelévaná tak i nočník je k ničemu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Jo a Mili moc blahopřeji k nádherným embrýskům - to by bylo, aby mimča nebyly že jo :wink: :dizzy_face:
Tetes tak to zvládni, u Vojty by problém nebyl ten čurá obloukem sotva ho rozbalím :grinning:
mel tak ať je Lukymu brzy líp - a jak zvládáte cvičení?
holky já jsem tak ráda že nemusíme zase cvičit, jsem z toho málem nespala
jo a včera hlídání dobrý,kámoška zvládla i přebalit a to byl pořádně posr... jsem jí tvrdila, že to určtě nebude :sweat_smile:
ale fakt má intuici, usnul prý tak hodinu co jsme odešli a sotva jsme přišli tak začal plakat, museli jsme ho s m. nastřídačku pochovat a už spal klidně
26. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Rio, tak paráda, že Vojtíšek nemusí cvičit, no prostě je to kluk šikovnej :slight_smile: . A super, že jste si hezky užili véču a kámoška zvládla hlídání.
Tetes, teda to nebylo od té tvé doktorky pěkné...asi neměla náladu, ale člověka to někdy překvapí taková reakce.
Jani, užij si s Kubíkem cvíčo :slight_smile: .
Mel a kdy voláš na stěry?
26. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak jsem zase nic nestihla, protože se vzbudila po hodině spánku moc fajn.
Tetes okolo 350 kč myslím, ale zase je to o něco levnější pokud je to pro někoho koho znám že . :grinning:
26. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Rio jsem to věděla že to bude dobrý :grinning:
26. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak dobrý spálila jsem bůček na uhel parádní obídek fakt jsem dnes včera pořád k ničemu :angry:
26. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Milu, to je krása, 4 super excelent embrya, já mám takovou radost z tebe :wink:
Pajdulačky už jsou obě u mamky, jůva!
Tetes, zeptej se v lékárně, mžná dělají něco na lepší odchyt moči, vím že pro kluky něco existuje, mi jednou říkala sousedka. Aha, tak píšeš, že tohle ne.
Pudly, co vlastně ty tvoje střevní potíže, je to lepší?
Rio, hurá, to mám radost, no super! Asi prostě si to dítě udělá takový styl a vylepší si ho, tak sis oddychla :slight_smile:
My jsme byli na cvíču, dnes dobrý, Honzík totiž spal v kočáru půl hodiny před cvíčem, tak byla vyspán a dobře naladěn, bylo to super.
26. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
jo a taky mi říkal že s lezením má Vojta taky čas a nemám ho to nijak učit, že se začal plazit vlastně v 5 a půl měsících - když se odečtou ty dva týdny co se narodil dřív, takže to je brzy a má na lození čas :dizzy_face: a strašně ho chválil že má výborné sociální dovednosti, si s primářem vykládal a chytal ho za nos a tak, no sranda
Pudly ty jsi dobrá kuchařka :grinning:
puzzi super že je Honzík takový šikula ve cvičení
jo a byli jsme v té kavárně s kámoškou a její roční holčičkou a Vojtovi se tam strašně líbilo, hlavně ho lákaly ty velké auta, mu musíme nějaké pořídit k vánocům
to je krásné že má Pajda obě děti u sebe, musí být moc šťastná
26. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Rio, ty se máš, taková super kavárna v brně, musim zjistit, jestli něco podobného není i v plzni! Vojta takhle chválen? To je úžasný, to ti přeju, jsi uklidněná a ještě k tomu nadmutá (jakože pýchou :grinning:).
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
to víš že se dmu, víš jsem ráda že Vojta se srovnal když měl na začátku problémy a že je šikulka :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
zdáááááááár ženy

myslela jsem, že budu dýl, ale nestíhám, tak vás jdu jen v rychlosti pozdravit a sdělit, že žiju :grinning:
nejhorší máme za sebou, už to doma vypadá trochu jako u lidí, zítra by měli konečně dodělat kuchyn, tak už budeme i víc funkční...od neděle bych už měla být na netu, páč jsme dostali od našich notas, tak paráda

jsem zvědavá, kdo mi pak bude dělat za dva týdny souhrn :grinning: :grinning:
Mili, moc držím palce na zítřejší ET a díky moc za zprávy, to mě dycky fáákt moc potěší :wink: :dizzy_face:
Pajda se doufám taky drží a holčičky s ní

už se těším, až budu mít na vás zase více času
tak se zatím mějte, jdu do sebe v rychlosti hodit oběd

fáááááááááááááá
26. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Milu dik za prani, zacvicila jsem si mooc dobre :wink:
Rio to je super, ze jste si vecu uzili a kamoska je sikulka, ze zvladla i mega naloz :slight_smile: A jeste jednou gratulace ke spravnemu vyvoji.
Gucci doufam, ze se setris. A preju, at jste co nejdriv zabydleni :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky, tak pááá já letím dom. Zítra hned jak budu něco vědět se ozvu, držte nám palce :slight_smile: .Díky. :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Milu drzime co se da :wink:
Zitra v 9 se tesime na info a tak kolem druhe na zazitky z ET :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
střeva ok teď chátrám zase jinde :grinning:
marek vzal edi ven i když prší abych si odpočinula a já uvažuju kdy to stihnu za 1,5hodiny se asi nedám do hromady :sweat_smile:
Nic jdu se bulnout pááááá
Milu tfuj tfuj tfuj :grinning:
26. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Bré ranko,
no Luky novej čas ještě až tak nepochopil, ale půl šestá - docela dobrý. V noci dudlík až ve dvě hodiny!!! Jelikož jsem šla spát fakt brzy, tak jsem spala neuvěřitelných 5 hodin v kuse. :dizzy_face:
27. říj 2009 v 05:54  • Odpověz
brý rááááááááááááááááááááno,
Milu,to je super,že máš krásná embryjka,moooooooooooooooooc držím palce na ET
27. říj 2009 v 06:32  • Odpověz
puzzi,PN jsem si nebrala,ale včera to byl v práci záhul :astonished: ,všechno jsem psala levou,noooooooooo,to to vypadalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,na pc to je v pohodě,ale to ruční psaní,spoustu věcí ani dělat nešlo,jsem musela zapřáhnout šéfa :grinning: ,ale ve 3 jsem musela volat SOS manžela,měla jsem bolesti a od rána jsem zbufla 4 brufeny,jsem pak byla jak zfetlá :pensive: :sweat_smile:
dnes jsem to ale vzdala a jsem včera makala,přes dlahu mi to oteklo a tepe mi do toho,tak hodím dnes relax s rukou nahoře :confused:

jo a ségra čeká kluka,včera mi to ségra volala,tak Sá říkala,že má máma v bříšku báchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
Mel a vysvětlila jsi Lukýnovi,že jako může spát o hodinu dýl ? :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 06:41  • Odpověz
Leni, koukej odpočívat, ještě si ublížíš! No Lukýn spíše vysvětluje mě, že je na čase vstávat, no ale půl šestá furt lepší jak půl pátá. . . :sweat_smile:
27. říj 2009 v 06:45  • Odpověz
Tetes,na odběr moči pro miminka jsou sáčky http://www.topobchod.com/index.php?detail=8594003832017
a prodávají je i v lékárně
27. říj 2009 v 06:51  • Odpověz
to vstávání nemusí být asi nejlepší,mě stačilo,když jsme tu měli Sá a v 5 ráno na mě zavolala, Lenko,já bych chtěla míko nebo jogult :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nejhezčí bylo,když jednou ráno řekla,že by si dala polívku,to jsem byla rozespalá,ale vyprskla jsem smíchy :grinning:
27. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobre ranko,
Leni ty jsi blazen, jit s takovym urazem do prace. Jen pekne odpocivej, aby mela ruka klid se hojit.
A gratulace sestricce k chlapeckovi.
Mel se Lukymu nedivim, ja se taky budim brzo, ale vetsinou se premluvim jeste usnout :slight_smile:
27. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Jo Mel a jak dopadly ty stery?
27. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Leňule ty bambule šetři tu packu :angry: :grinning:
Edi se dneska vzbudila 4.30 dala mlíko 150ml a spí do teď já mám dneska hlídání jdu k dokymu, poštu, obchodu, atd.....mám toho dneska až po krk v blacku.
27. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Jani, nevím jak dopadly, protože výsledky ještě nebyly, mám volat dneska po 11. hodině, stejnak tam asi s ním půjdu, protože k té jeho rýmě mám pocit, že se přidává i kašel, tak ať si ho poslechne.
27. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Pudly, ba-ba-ba-bambule joooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no počkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
čekám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
27. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
to je hezkýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.