• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
to jsem celá já,když mě chytne rapl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=rdSFsmXXNGs&feature=related
27. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
ty blázne bláznivá :grinning: :grinning: :grinning: nic jdu Edi se vzbudila,ale jsem se zasmála :grinning:
27. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Zdar děcka :slight_smile: .
Tak koukám, že to tady od rána celkem žije a to je dobře :grinning: .
Leni, ale dostane na prdel, pže s takovým bebím a jde do práce. Tytytyty jedna holka neposlušná!!! Hezky hajej doma a odpočívej, práce neuteče není zajíc :wink: . A jestli neposlechneš, tak osobně přijedu a naplácám ti :grinning: .
Jo jinak, když už jste u toho vstávání, tak já vstávala ve tři ráno. :confounded: Malá jak začala hárat, tak to je fakt chodící hormon hadr a Monty je z ní hotovson, takže se zítra Monťáček můj stěhuje na pár dní k našim. To mi bude smutno, přeci jen je to můj mazel :dizzy_face: .
27. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Jo a Leni gratulace k synovečkovi a Sárince k báškovi :slight_smile: .
27. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Mel aha, ja si rikala, zes pak nepodala zpravu. No pokud se to Lukymu svezlo i na prudusky, tak bych radeji taky k dr. sla.
Milu teda koukam, ze taky mate o zabavu postarano. Si schrupnes na tu hodku po ET :wink:
27. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Jani, já se celkem vyspala na gauči, v horní polomě spala Meggie a v dolní polomě Monty a já zkroucená jako paragraf :grinning: .
27. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Jani, no uvidíme co mi doktorka řekne, možná tam budu muset i tak, kdo ví co z toho vyleze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
jé Milu,přijeď,mám tu mořské plody :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v kolik jdeš na ET?
27. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Leni já sladké nepapám :grinning: .
Ještě nevím na kolik jdu, budu kolem deváté zase volat a řeknou mi co a jak.
27. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Milu no to nezni jako dobre vyspani :wink:
Mel no uvidis, co ti rekne dr. Chude male snad ho to brzy prejde. Ted je fakt takove blbe pocasi...
27. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Milu tak nevíš jistě jestli dneska půjdeš???
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
No Pudly já myslím, že dnes půjdu určo :wink: . No uvidíme, za chvíli tam volám, tak to budeme vědět přesně :wink: .
Snad se bobci pořád tak statečně drží.
27. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Milu,tak já ti udělám ovocnou misku anebo ne moc slazené ovocné řezy :wink:
27. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Tak jo, domluveno :grinning: .
27. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU KEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
tak dobré pořízení a držím všechno co je po ruce. :grinning:
27. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
leni ty jsi dneska rozverná :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
to víš,brufen dělá divy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Takže mám připravené dvě embrya na dnešní transfer, jsou oznámkované jedničkou. :dizzy_face:
Zmražené mám dvě embrya, ty další dvě asi vyhodili, asi nebyly tak dobrý. No doufejme, že z těch čtyř se nějaké ujme...držte place holky, Jdu tam na 11:00.
Milu,to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr,grazulejšn
gratulejšn jsem chtěla napsat, himl,pořád musím vymýšlet nějaká nová slova, rifoličky,grazulejšn,holky,já snad vydám slovník :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Tak jeste pockam na zpravy od Milu a vyrazim do obchodu, ja nevim, kam to pecivo mizi :wink:
27. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Milu parada! Tak jim dneska v 11 pekne povidej, jak se budou mit u tebe dobre :slight_smile: A je to super, ze mate i na KET.
V 11 na tebe budu myslet a nezapomen si vzit sebou Utros :wink:
27. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jani beru ho sebou.
Tak holky pa, pak se ozvu. :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Milu pa a drzime s Kubou palecky, at si embryjka pekne ustelou.
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Mili Vojtíšek posílá pusinku pro štěstí :dizzy_face:
jo a dnes se probudil ve 3 a skoro do 5 nespal, chtěl si hrát, hulákal, v postýlce břečel tak jsme si ho vzali k sobě a nespali jsme nikdo, doufám že se to dnes nebude opakovat
27. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Milu,tak tfuj,tfuj,tfuj,ať se prcci pořádně zavrtaj :wink:
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Mili přidáváme se s Alexem, držíme pěsti co se dá :wink:
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojte,

tak Stela usla po malé fintě kolem 18:15 takže docela dobrý a kojení taky jakž takž, ale taky nespala od cca 4:15 do 5:45.. :frowning2: pak lto ale dala do 7h takže relativně dobré..

mili, moc na tebe myslíme, na embryjka taky a tfuj tfuj ať jsoui to třeba krásná dvojčátka.. nebo i jednočátko, to je jedno :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Kay, včera jsem si vzpoměla večer na Tebe, jak si popisovala, že lezeš do postele jako růžový panter. Když jsem včera přelízala pelest abych se dostala do postele, tak ta zavrzala a já jen čekala, kdy se dítko vzbudí.
27. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.