• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Milu: natřepej duchnu, aby si pohodlně hajli bobíci :grinning: Jo a odednes se zakazuje veškerej stres :wink: jinak vařecha tančí na dupce bacha na ní stojí za rohem se koukni. :grinning: :grinning: :grinning: nééééééé za tím druhým :grinning: :grinning: :grinning:
A vážně žádné blbnutí :wink:
27. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak mladej má zlatýho stafilokoka. Takže ho jdu obléci a razíme pro kapičky.
27. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Mel,stafylokoka jo? tý jo,choudě,tak ať ho to brzy přejde.

tak Mila už má určitě bobísky v bříšku :slight_smile: ,takže Mili,jak říká Pudlyna,žádný stres a hlavně jen 100% pohodičku :wink:
doufám,že nechceě chodit do práce
27. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
mel no tak to je přesně jak lezu do postele :grinning: je to nezvyk asi když máš lukynka jinde že? já se rozhodla a už dělám vše pro to, aby měla stela pokojík co nejdřív hotový, pak chvilku zvykačka a nazdar :grinning: vyspíme se všichni líp.. :slight_smile: nejvíc mě se.e, kdžy to jakž takž dopadne dobře a pak vleze do ložnice pes a otřepe se, tak to bych ho nejraději obevzdušila.. :angry:
zlatý stafilokok je teda hnus.. blbě se toho zbavuje :frowning2: tak ať Lukynkovi kapky pomůžou co nejdřív..
27. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
koukám, že Gucci je v jednom kole :slight_smile:
Pudly, Honzík byl včera s P. a tchýní v Plzni u babi tři hodiny, já celou dobu doma uklízela, ale i to se vyplatilo, není nad to mít klid na úklid :slight_smile:
Leni, dobře žes dneska doma, se to v práci nepo... Ježiš, Sárinka v pět ráno s polívkou :grinning: Super, že bude mít brášku :wink:
Pudly, Edi je megaspáč, závidím! Honzík dneska spal do 6,45, v 5 mlíko, takže dobrý, jakoby už si na novej čas zvykl. Akorát noc na houby trochu, asi 5x jsem tam byla ho uklidnit a položit, nevim co mu bylo.
Milu, ajéje, Moňťáček je nadrženej na Meggie, jo? :sweat_smile: :grinning:
Mel, jsem zvědavá na ty výsledky stěrů. Ajéje, stafylokok, Honzík ho kolem půl roku taky měl v krku, dostal i ATB.
Milu už má po ET, dvě krásný embrya v sobě a mrazáčky, paráda, to je hezký :slight_smile:
Rio, 2 hodiny v noci nespat je drsný, mně někdy stačí hodina, na mašli :confounded: A Kay hodina a půl nad ránem...
27. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Mel tak preju, at se Luky stafylokoka rychle zbavi a je mu lip.
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
No snad se toho zbaví, má ho v nose a právě to mu způsobuje to jeho věčné chroptění a vlastně jako by věčnou rýmu. Týden budeme kapat ATB kapičky.
27. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Milu psala: Ahoj. Tak to mam za sebou a ted dej se vule bozi :slight_smile: Embrya pry jsou krasny, takove se pry jen tak nevidi. Jsou ve stadiu moruly :slight_smile: Ted jsem na obidku.
27. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Mel tak snad kapicky za tyden zaberou a bude se mu lip dychat. Ten stafylokok je hnusny a rad se vraci :frowning2:
27. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jani no právě, že se furt vrací. Mám sto chutí poslat celou rodinu na stěry, zejména tchýni, ta má furt nějaké pochrblávání. :angry:
27. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jinak super, že jsou embrýska u ní. No snad se hezky zavrtají, nezbývá než držet palečky, ale já měla taky OPU v pátek a ET v úterý, takže to musí vyjít. :wink:
27. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Mel no spousta lidi je bacilonosici zlateho stafylokoka, aniz by meli nejake priznaky, takze je to mozne...

No tak to musi vyjit a v cervenci bude dalsi prirustek do konikovske rodinky :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
No Jani, to bude termín porodu 16.7. jestli dobře počítám. Protože já měla opu 22.8. a Míla 23.10. :grinning:
No bacilonosiči, většinou jsou naprosto zdraví jedinci, což teda tchýně není, ale fakt furt chrble takže kdo ví co jí to způsobuje a jelikož má stejně "dobrého" doktora jako můj choť. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Našla jsem http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=zlaty+stafylokok ale bohužel je to nevhodná hračka pro děti do tří let. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Mel tak presne to nevim, ale je to mozne :slight_smile: Pekne datum :wink:
No tak uvidis, treba to Luky chytil uplne nekde jinde, kapicky pomuzou a budete mit klid.
27. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
:grinning: pekna hracka
27. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
No snad to pomůže, chuděra kvůli tomu pravděpodobně chroptí už od narození. :frowning2:
27. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Hm, tenhle odkaz je lepší, jsem to zkopírovala moc brzy. http://www.plysovnik.cz/plysaci/detail/plysovy-zlaty-stafylokok/
27. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Zdar holky.

Koukám, že už mi počítáte termín porodu :grinning: . Vy jste éra :wink: .
No jak jsem psala Jani, mám to za sebou a uvidíme. Do práce jdu v pátek, na neschopence být nechci a hlavně v práci je sranda a člověk na to nebude pořád myslet,při 1.IVF mi to doma bohatě stačilo a už nikdy víc. :wink:
Přede mnou byla holčina co jsme byli spolu v pátek na OPU a měli jí zavést dvě embrya a ona byla holky na sále půl hodiny :astonished: . Oni jí to nějak nemohli zavést a nakonec se z těch dvou povedlo zavést jen jedno. No já byla hotová za chvíli.
Mel, to je mi teda líto s tím stafylokokem, snad brzy kapičky zaberou a Lukýn bude ok. :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Mili paráda já taky měla moruly - někdy říkám Vojtíškovi láskyplně morulka :dizzy_face: tak ať se Tě pěkně drží a vydrží :wink:
Lem tak hlavně aby kapky Lukáškovi zabraly a byl zase zdravý :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Milu tak musime mit preci prehled :wink:
Kdo ti delal ET? A je fajn, ze to slo hladce. U me taky nebyly problemy. Tak pekne odpocivej...
27. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Jani dělala mi ho Řezáčová. Dokonce tam byla na zaučení nová doktorka, pamatuju si jí z gynekologie po operaci mě propouštěla domů :slight_smile: .
Jen mě zarazilo, že to tady dělají jinak jak v Gestu.
27. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Hmm tak to asi opravdu ta Zackova odesla...
Jak jinak?
27. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
No v Gestu to probíhalo stejně jako při IUI, tady tě Řezáčová opravdu důkladně roztáhne, aby viděla dobře čípek a pak ti to zavede, trvalo to cca 10 minut. Nebo mi to aspoň přišlo jiné :sweat_smile: .
27. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Aha tak mi to moc jine od IUI neprislo, ale mozna je to tim, ze mi to delala Zackova :wink: Ale trvalo to dyl, jelikoz to delala pod UTZ a prohlizela si dve tecky :wink:
27. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Jojo, tak tady to dělala taky pod UTZ, asi kvůli té nové, aby všechno viděla. :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Takze jsi videla sve dve mrnata, to je super :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Milu tak to musí klapnout noví doktoři nosí štěstí a navíc si dala záležet super :grinning:
27. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Jani neviděla :unamused: , vím jen, že si o tom povídali, ale na monitor jsem neviděla :confounded: .
Pudly uvidíme... :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Teď mě došlo, že jsme vám holky ani nepoděkovala za to jak jste na mě myslely a držely palce.
Děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju. :slight_smile: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.