• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
milu, hlavně se opatruj, ať to dobře dopadne..

prosím vás co mám dělat, jak posunout ten režim? stela je už od 17h protivná a ospalá, tak jsme ji nakojila,že teda usne a vzbudím ji třeba na půl osmou, ale ona prostě neusne, protože ví, že se nekoupala :frowning2: mě už z toho tečou nervy.. pak bude zase vstávat v půl šesté.. :frowning2: přece ji nemůžu dávat spát v pět :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Milu to ja mela monitor u hlavy a videla jsem 2 tecky. Ale to je jedno, jsou tam a povyrostou a pak je uvidis :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
kay mám stejný problém, Vojta teď usnul, dýl nevydržel a ráno je pak vzhůru brzy, ale asi to budu nenásilně posouvat po chvilkách, třeba 15 minutách až bude chodit spát zase po 19, musí si na to zvyknout - blbý posun času co :angry:
27. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak já viděla prdlajs :grinning: . No uvidíme jak to dopadne..
27. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
ahooj holky milu velka gratulace a at se poradne hnapnou oba........
oliver teda rezim nezmenil spi..normalne jako predtim ted si schrupnul do pul 4 a koupani bude v pul sedme a v sedm do postele...a vstava 7-7,30 coz je ok
a dneska se vzbudil jen dvakrat za noc...tak to ma byt :slight_smile:))
27. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Holky,já teď vůbec nestíhám máme nějaké rodinné trable větších rozměrů, tak na tom ani nejsem nějak nejlépe a není mi do juchuchu.
Milo, moc ti držím palce ať máš taky takové dvojky k sežrání. Kvalita super, tak to musí vyjít. Fakt ti to moc přeju. :dizzy_face:
27. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
tetes tak ať je to lepší a vyřeší se vám ty problémy :wink:
27. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Tetesko děkuju a tobě přeju ať se rodinné problémy rychle vyřeší a je ti zase do zpěvu, držím palce :slight_smile: .
Tek díky moc :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
rio, no já se snažím to posouvat, ale ona začne stejně ve stejnou dobu šmrdlat, takže od té cca 17h je to stejně boj.. odpolední spánek má do 15h, což bylo dřív 16h a to bylo akorát na půl sedmou kopuání a pak do postele do 19h.. ale asi jak je tma dřív, tak je z toho zmatená.. Zasr. posuny :angry:

tek, tak to je super, že se vzbudil jen 2x a ještě nemá problém s tím posunem.. To Ti přeju :slight_smile:

tetes, tak se drž a snad to brzo vyřešíte.

vařím guláš asi po 2 letech, jsem zvědavá jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
tak guláš nejde pokazt jen vylepšit pokud to neděláš jako já buček na uhel :grinning:
27. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
kay jo odpolední usínání má Vojta stejně, taky je v 15 vyspaný...snad si nějak děti zvyknou, musíme jim dát čas
27. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Tetes, ať se problémy brzy vyřeší. :wink:
Teda Luky s posunem času problém nemá, aspoň teda né večer, ráno holt vstávačka v půl šesté, ale to se dá přežít. A odpolední spaní? On si hází spaní jak se mu líbí. . . Někdy spí za celý den sotva hodinu, jindy prospí čtyři.
27. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
jo a byla tu tchýně a říkala, že tchán mi nedokáže odpustit, že jsem jim odvedla syna a zkazila tím jeho plány s ním.blbé je, že to rozvrací rodinu - třeba švagrová bude mít 40 a nemůže nás tam pozvat, protože když tam budu já, tak tchán tam nepůjde a k vůli tomu ani tchýně aby neměla zle, takže tam nepůjdeme radši my a takhle to bude pokračovat
27. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Rio a jaké měl tchán plány se svým dospělým synem? Rozvrátit mu manželství? :unamused: Ty jsi ho pokud vím neodvedla, jen jste se odstěhovali do "svého", má možnost přeci zavolat a pozvat vás?
27. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
mel ale tchán nás nepozve, já tam mám zákaz jezdit, on neumí promíjet když ho někdo naštve, bohužel na to doplácí druzí - například ostatní z rodiny
plány měl takové, že mu tam bude m. makat a že se o něho postaráme
27. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
to je jednodoché Rio musíte se dát do hromady proti tchánovi a on jednou bude muset couvnout tak že pozvat by měli hlavně vás :slight_smile: A co to chceš přijít s prosíkem to snad ne jsi nic neudělala tak co jsi chtěla jen soukromí ne?A měla jsi ho snad ??? ne tak si nedělej násilí a hlevně ať tam M. nechodí taky držet basu
27. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
jéžiš .... http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/125850/vanesska-se-narodila-se-dvema-zoubky.html

pudly, no na guláši nevím, hlavně odhadnout tu chuť :grinning:
27. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
A tak pak je lepší říct mu to na ferovku takovím přístupem,aby se chytil za nos a fakt hezky všechno na lajnu.
27. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
to je divné hned dva :grinning:
27. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
přidej chili to miluju pali pali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Pudly ale ne nidko nechodí a nebude chodit s prosíkem, mě ke tchán ukradený, ale m. je mi líto víš. A švagrová dá přednost tchánovcům protože švagr - brácha od m. se nechce s tchánem rozhádat taky - ale m. tam bezemně nepůjde a Vojta taky ne
27. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tetesko preji at se to vse brzy vyresi a je ti zase hej!
Rio koukam, ze tchan je hlava dubova..no ale vydrzte, i kdyz chapu, ze to cloveku prijde lito. aspon ze tchyne je rozumna a jezdi za vama...
27. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Holky, Honzík chodí a to jako že opravdu! Odpo jsem byla v kuchyni, Honzík v obýváku u hracího stolečku a najednou vidím, jak vchází do dveří od kuchyně (po dvou) a jde směrem ke mně. Úplně nedošel, pak jak mě viděl, tak z toho zjančil radostí a spadl, ale fakt dobrý. P. říkal, že pak večer chodil od stolu ke kostce na nohy a od kostky k hracímu stolečku, fakt úžasný, že už nechodí jen k nám, když ho lákáme, ale sám si rozhodne a někam vyrazí.
Italština byla dnes taky super, byla jsem tam totiž sama (máma v Austrálii a zbylé dvě mají zítra volno a prý dnes někam jely nebo co). Jsem chyběla minule, tak jsme to dohnaly, super, mě to baví být na hodině sama, nikdo nezdržuje, na cokoli se můžu zeptat a tak.
Milu, chudák ta tvoje předchůdkyně, půl hodiny na sále atd., ta si užila nervy. A tobě ještě jednou gratuluju k výborným embryím, zítra si užij den volna a pak do práce, jasně, chápu, to ti líp uteče a ty máš svou práci ráda, viď, co tak chápu.
Posun režimu se nám asi povedl, ale Honzík už je větší a hodina sem tam pro něj není tak velkej problém. Dnes spal od 12 do 13:30, pak jsem myslela, že vydrží do večera nejspíš už, ale pak jsem jela na IT a P. ho dal v 17 spát, prý spal naštěstí jen půl hodiny, pak normálně 18:30 koupání a spát. Ráno doufám hrozně moc, že bude spávat aspoň do půl sedmý jako většinou se starým časem, to se uvidí. Včera 5:45, dnes 6:45. Nejak zkuste pohejbat s denním spaním, pokud to jde, aby děti pak vydržely do večerního žádoucího času. Ale ono to moc nejde. Honzík např. včera spal 3x, každej den jinak.
Rio, a co rána, když chodí Vojta dřív spát, budí se před 6.?
Tek, jsem ráda, že Oliho ty zuby trápí méně a máš celkem dobrý noci!
Tetes, tak ať to nějak pořešíte a jde to k lepšímu, drž se!
Rio, tvůj tchán je debil! Celkem by o nic nešlo, bez něj se obejdeš, ale blbý jsou ty rodinný situace, hodně blbý, a M. to asi taky blbě nese, co? :confounded: Škoda, že se za vás nepostaví celá rodina, např. že když nedojdete vy, tak nepřijdou ani oni, nebo prostě že vás nepřemluví, ať jdete vy, odnesla by to tchýně, to je smutný no, ale je to její manžel, taky má snad přece trochu možnost na něj nějak zatlačit nebo se mu postavit? asi nemá, že...
27. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
pudly, jo to já taky ráda :slight_smile: ale bylo tam dost česneku.. no nevím vařila jsme to dvě a půl hodiny a furt mi to přišlo tuhý, ale Martin už skučel hlady, řekl že je to měkký, tak to neřeším.. no a chut snad ok, on je vybíravej, ale jede mu to.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi a kolik jazyků vlastně umíš?
27. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahojte,

tak včera jsme šla kolem půl jedenácté kojit :frowning2: asi fakt začnu dávat nějaké příkrmy na večer.. a vstávačka v 5:15 :frowning2: ale do 6:15 jsme ji přemlouvala.. mezitím dvě kojení, jeslti to takhle půjde dál, tak mě brzo odvezou.
28. říj 2009 v 06:50  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi tak to je krasa, ze Honzik uz takhle beha. To si s nim ted uzijete poradnou legraci :wink:
A s tou italstinou jsi dobra :slight_smile:
Kay teda vy mate noci. Ale je mozne, ze to fakt uz Stelince nestaci, vsak se blizi pul rok. Zkus prikrm a uvidis, jestli se to zlepsi.
28. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj tetes to je mi lito ..doufam ze to brzo vyresite
kay prosim te olivera jsem krmila cca14 dni po hodine a strasny spani ma tak 2 mesice ono se to srovna..ted to vypada na lepsi casy....vstava jeste kdyz nespim vcera v pul 12 a pak ve tri a v pet takze ok .....oproti drivejsku
proste je to obdobi ono ji to prejde
28. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
na guláš je nejlepší tlakový hrnec tam je to hotové za půl hodinky a bez práce jen to tam naházím a je to :grinning:
Key já jsem do šesti M. kojila tak 4 až 5 krát za noc jsi na tom dobře bude zdravá jako rybka Stelík jeden nedojedenej :grinning:
Puzzi ty chodíš na Italku jo jsi fakt dobrá :slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky,tak podávám info,byla jsem na převazu a..............
je to špatné,stehy ještě nesrostly,měla jsem to prosáklé a oteklé,bohužel hybnost nulová,citlivost nulová :cry: ,prsty neohnu už od vrchních kloubů,takže znova dlaha na 6 týdnů,příští pátek možná stehy a pak se uvidí,co dál,jestli tam nebude cit a hybnost,jdu na sál,aby prozkoumali znova šlachy a jestli nedošlo k utržení nervů :cry:
předpojkládaná léčba 3 měsíce,jsem z toho špatná
28. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jejda Leni, to jsou teda zpravy :frowning2: No drzim palecky, at to dobre dopadne!
28. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.