• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jenom díky tomu hodně myslím na Pudly, že tu už dlouho nebyla.. :slight_smile: a že myslím měla podobnej problém.. kamoška mi říkala, že to měla stejný, že si manžel vytvořil k dětem vztah až začly nějak reagovat a tak.. no oni mají ale hodně tradiční uspořádání rodiny..
no nějak to dopadne. asi jsem trochu rezignovala.
27. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
a to mu to jako budes tolerovat jen proto ze se neumi omlouvat???
hele ten muj to taky neumel ale spis to byla jen vymluva pac ted to umi lip nez ja ...proste prud do te doby nez to pochopi
27. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
tek :slight_smile: no nebudu mu to tolerovat, však proto se s ním nebavím, jen on asi neví proč.. asi budu muset napsat zase ten dopis no.. jen to nějak nestíhám..
27. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
asi jo ..ale chapu ze je to peklo jeste se srat s dopisama....a rict si to nemuzete jooo? neposloucha bo co?
27. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
no já to nějak neumím.. a te´d jak jsem přecitlivělá, tak bych se asi hned rozbrečela a byl by konec řečí.. :frowning2:
27. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
hele to ja taky ja jsem taky rvala kvuli kazdy kravine az jsem se nepoznavala..to byl hnus
27. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
no tak to mám teď já.. :sweat_smile: taky to moc nechápu.. ale není to dobrý pro řešení problémů :grinning:
27. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem tady :dizzy_face: . Nejdřív bych vám všem chtěla moc poděkovat, jak jste na nás pořád všechny myslely a držely pěstičky, děkuju moc :slight_smile: . Od včera jsme doma a ležím. Magnesko beru 3x2tbl. a v pátek kontrola u mé gyn. Snad to bude aspoň na chvíli ok. Nechtěla bych tam být až do porodu. Můžete mi prosím někdo udělat nějaký souhrn za celý týden? Četla jsem jen něco, že tenisáčci se mají k světu :dizzy_face: a krásně rostou, skoukla jsem broučka od Janičky- je nádherný :dizzy_face: , ale to je asi všechno. Je to asi 30 stránek.
27. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Tet, je pravda, že z toho, že by P. nepomáhal, taky strach nemám. :slight_smile: Ale třeba D. se taky těšil víc než já a celkově byl ze všeho takovej víc dojatej, ale teď je stejně 90 % na mně.
Kay, ale tady přece nejde o omlouvání, ale abyste se dohodli, jak dál... Hele, D. byl třeba taky dost rozmazlenej sobec. Podle mě fakt hodně záleží na tom, kam ho nasměřuješ - pokud to není nějakej úplnej debil, což M. určitě není! :slight_smile: Já si taky často říkám, že bych to udělala líp, ale to je jasný, když jsem s M. celý den, ale řeknu si, jen ať se to taky D. naučí. :wink:
27. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Jéé, hurááá, Pajdi, ahoooj! :slight_smile: Souhrn já asi nezvládnu... :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahooooj Evi, já jsem tak ráda, že vás zase vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
27. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
evi jo, mi nejde o to,jestli to dělá líp nebo hůř.. třeba uspávání mu jde krásně.. ona ho drží za prst a přitom usne.. :slight_smile: spíš jde o to, že nedělá nic ze své iniciativy, jen to co s emu chce a co ho baví.. ale to mu vysvětluju docela dlouho.. no baví ho zahrada, takje na zahradě.. baví ho počítač tak je na počítači.. on prostě nedělá věci které ho nebaví.. :frowning2: a já mu můžu dvacetkrát omílat, že mě taky nebaví prát, vysávat, umývat zem.. :frowning2: on má jakopocit že ženské to baví.. já ho furt chválím za každou pi..inu a myslíš že mi někdy řekne jé to je pěkné jak jsi to udělala? to jsi hodná, žes vysála :grinning: haham, to je přece normální že to dělám.. jéžiš promiň tohle bychměla říkat jemu.. už jsem i zapla word, ale nejede mi na notebooku a musím na velký pc a nechce s emi.. :frowning2:

holky prosím radu, mám tu genciánu, je to taková malá lahvička, a všude píšou že to má být nějaký roztok, tak to mám ještě nějak jako ředit, nebo do toho namočit tu tyčinku jen tak? a mám to natírat po kojení asi že? chuděra, to jsem zvědavá jak ji donutím otevřít pusu.. navíc když ona se napije vypadá to že usne a za 10min chce ještě, tak to asi po kojení stejně nebude..
27. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
pajdi ahoj, super že jste doma a ne abys něco dělala !!! fakt jen lež.. já jsem opravdu špatný člověk na souhrny, obzvlášť tento týden :grinning:
27. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Pajdi, já jsem taky moc ráda! :dizzy_face: Tak hl. fakt lež, ať můžeš být doma! :slight_smile:
Kay, já chápu, že je to těžký... Ale chce to nepovolit! :wink:
S tou genciánou Ti neporadím, ale čekala bych, že už je to naředěný.
27. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Kay to už se neředí,stačí namočit štětičku :wink:
27. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Nebojte, ležím a koukám na TV a co 10 min chodím čůrat :grinning: .
27. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
pajdi super že jsi doma,hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor :wink: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
holky díky.. namočím a vytřu... :slight_smile:

jo a můžu vůbec jíst meloun? neudělala jsme jí tu koliku třeba tím? bez pecek teda..
27. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Pajdi,super,že už jsi doma,tak hlavně odpočívej,lež,žádné velké chození,ať je vše OK :wink:

Jinak zkouška testu a negativní :frowning2: a navíc začínám pošpinívat a jelikož jsem v pondělí dobrala duphaston,tak předpokádám zítra mrchu,vždy jsem po vysazení to do 3 dnů dostala,se poseru
27. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Leni, to mě mrzí, kolikátý jsi DPO? Třeba ještě není nic ztraceno.
27. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
leni ještě nevěš hlavu.. držím pěsti.. zázraky se dějí, že pajdi :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
jsem 12DPO :frowning2:
27. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Leni já měla slabou čárku až 13 DPO, tak ještě neházej flintu do žita :wink: .
Kay- jj, zázraky se dějí :dizzy_face: . Jak u Tebe? Co Stelinka?
27. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
to by se musel stát zázrak.......
potom už nevím,asi se na to vykašlu
27. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
pajdi, no už se budí a valím za ní.. bude barvení a vytírání.. :slight_smile: ať žije modrá. a to nejsem ODSák.. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak ať nemáte celý byt modrý :grinning: .
27. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Kay, to musíš vyzkoušet, co jí vadí... Já bych meloun raději nejedla, ale já teď nejím prakticky žádný ovoce.
Leni, to mě mrzí.
27. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Tak jsem vas docetla. Byla jsem na prochazce a pro brusinky, protoze mam pocit, ze mi zacina zanet mocaku :frowning2:
Kay tak to ja bych si s manzou vyrikala, protoze evidentne u nej samovolny zlom nenastane a tebe to bude s*at vic a vic, jak budes vic unavena.
Pajdi vitej a hlavne odpocivej, ne at te zase chytaj roupy neco delat :wink: Je moc dobre, ze jsi doma, urcite te to uklidni. A souhrn asi taky nezvladnu :wink:
Tetes a Teksas u vasich prispevku na tema nejvzornejsi manzel jsem se rozbrecela, to je uzasny jak mate hodny chlapy!
27. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Leni to je mi lito, ze test nic, ale 12 DPO muze byt jeste brzy. No a pokud to nevyslo, tak si das pauzu a hura do IVF :wink: Hlavne nehazej flintu do zita!
27. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím návrat ze srazu Prosincovek. Puzzi říkala, že vyrazí nějak kolem 16té, takže dorazí později. Prosím, prosím, můžete nám udělat rekapitulaci toho, co jste navykládaly??? :dizzy_face:
Pajdi, tak jak? Asi už jsi doma, že? :dizzy_face: Moc jsem na vás myslela :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.