• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Ahoj holky, vidím zprávu od Lenky, že ruka blbý a léčba na dlouho, to je mi líto, Leni, přeju, ať se ta hybnost obnoví sama!
Kay, na guláš je fakt super papiňák!
Doufám, že u vás se ty noci taky zlepší, jako se zlepšily Teksas a že to vydrží!
Kay, umím dobře německy, pak anglicky cca, že bych se asi nějak domluvila, francouzsky jsem se učila ve škole, ale už tak 6 let nic a asi jsem skoro všechno zapomněla. Jo a na gymplu jsme měli 4 roky latinu, ale to už umim taky velký kulový. Teď ta italština je pro začátečníky.
Co děláte všechny ve volnej den? Haha, volnej den :grinning: Tak aspoň chlapi jsou doma, taky dobrý, žejo. My jedeme za chvíli do PLzně na švagrovo hasičskou přísahu.
28. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni teda koukám špatné zprávy... :frowning2: , měla by si opravdu zůstat doma a s tou rukou nijak nehýbat. Ať je to v klidu a dá se to pořádně dohromady. Držím všechno co mám ať se to spraví a vše je oukej.
Rio teda tchán je debil na entou, jak něco takového může říct teda nechápu. No máš pravdu nebudeš se mu vnucovat nemáš proč.
Jééé Puzzi Honzula už chodí jooo, to je paráda. :slight_smile:
28. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
holky díky, no já s epapiňáku bojím, takže ho ani nemám.. :sweat_smile: ale po dvou hodinách to bylo hotový :grinning: teda mi se to zdálo furt tvrdý, ale dneska jsem zjistila že je to ok..

Stela ty noci má lepší, to jen asi ten posun času, tek, však taky držím nervy na uzdě jen díky Tvému příkladu :grinning: vím, že se to u vás zlepšilo a to mě drží nad vodou :sweat_smile: uvidíme, promluvím si s doktorem, jdeme 9.11. na ko v 6M... klidně bych zača dávat kaši na večer a teprve až za nějakou dobu mrkev.. :slight_smile:

leni teda to je blbý, snad nebudeš muset zase pod kudlu.. :unamused:

puzzi Ty jo, dobrý.. my měli taky latinu, ale pamatuju si jen "in ultima hora scholaris aberam" a "hodine non sum parata" :grinning:

držte pěsti, Stela šla prvě spát, snad to vydrží aspoň do půl paté nebo do pěti aby jsme pak mohli koupat až kolem té půl sedmé.. Denska dopo jsme ji nechala vzhůru od té 5:15 do půl 9. a pak jsme spaly 2 hodiny :sweat_smile:
28. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Kay, držím palce na novej režim, to klapne, za pár dní bude Stelinka na novým čase!
Co to je ty latinský věty? Něco o poslední hodině ve škole a pak že něco nejsi (připravená?) :grinning: Já si pamatuju laudare a taky jsme furt jeli nějaký vojáky bránící se a bojující, milites jsou vojáci, jinak prd vim. Ale co, aspoň pasivně ty jazyky trochu umim, jakože když je něco francouzsky, že to třeba pochopim. S latinou jak co.
28. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
puzzi no zatím spí, jdu ji v pět vzbudit a pak snad vydrží do půl sedmé.. hlavně ta rána jsou děs :angry:
jj, první znamená omluvu, že jsme minulou hodinu chyběla a druhá je omluva že dnes nejsem připravena :grinning: my se učili básně nazpamět, in nova fert animus mutata dicere formas.. :slight_smile: Ovidius.. A pak nějaký vlci furt, vojáci taky, kytky a pueři :slight_smile: si na to vždykcy vzpomenu, když koukám na Marečku podejt emi pero a Plha říká "furt samý laudo, laudare" :grinning:
28. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Kay, ty máš paměť, klobouk dolů! Dicere je říkat, žejo, jinak vím šumák :sweat_smile:
Tak ať se zadaří večerní uspání ve vhodnou dobu!
28. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
puzzi, no to je fakt jediný co si pamatuju :grinning: ale co to znamená už nevím..
jo večerní usínání, poslední čtvrt hodinka dost krutá, ale koupání až v šest a sát šla po čtvrt na sedm.. takže snad se to pomalu posouvá.. uvidíme ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
dobré ráno zase nespím od 5 hodiny :angry: třeští hlava.
Leni je mi líto, že to není dobré, ale bude neboj. :wink:
Key papina se neboj on nic nedělá pokud v něm neděláš luštěniny :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 06:32  • Odpověz
Bré ranko,
Leni :frowning2:
Puzz, Honzík je šikulka nejšikovnější, že už chodí.
No Lukýno si dal malého šlofíka po 18.té hodině, po 19.té už umytý a najedený v postýlce spinkal a budíček v 6,45. Kolem třetí jsem utěšovala aby spinkal a do P. šťouchala aby nechrápal. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 06:57  • Odpověz
tak my dnešní nco hrůza a tan nadějně to večer vypadalo - nějak si to sám posunul a šel spát až 19.30, tak jsem si říkala že bude dlouho spát.Po 24 hodině, řev a Vojta posr...až za ušima. Tak jsem ho přebalila, dostal mlíko protože jsme ho kolem té 22 jako obvykle nebudili a usnul tak za hodinu - vykládal a podobně. No pak teda usnul po 1 jenže v 5 byl vzhůru zase a už neusnul, Pudly naprosto chápu jak se cítíš :angry:
29. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
jo Pudly všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
29. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
Jé tak to se taky přidávám, Pudly vše nej nej k svátku. :wink:
29. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
Holky díky jste první kdo mi popřál :wink:
29. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
to jejich vyspání v noci mně dycky dostane :grinning:
Mel pomáhá ti to šťouchání? mi teda vůbec :wink: a krom toho v poslední době se mi taky někdy povede chrápnout až jsem se zrovna včera sama lekla.
29. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Pudly, no já taky chrápu. . . Takže nemám co vyčítat, ale když lezu z dětského pokoje potichu jak myška a z vedlejšího pokoje slyším chrápání P. tak mě bere čert. :sweat_smile:
29. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
tak teď jsem se tady řezala jako blbá :grinning:
29. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
jsem třídila hračky mám pytel hraček a to si z půlkou ani nehrála nevím na co jich tolik máme :grinning:
29. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobre ranko,
Pudli vse nej k svatku, pekne ho oslav :slight_smile:
Mel tak to byla dobra noc. U holek teda nic moc, snad dnesni bude lepsi.
Dneska je takove spaci pocasi, ze mi se z postele nechtelo vylezat vubec a L. byl na tom obdobne :slight_smile:
29. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Kay papinaku se neboj, ja v nem delam uplne vsechno i lusteniny a naprosto v pohode. A gulas je fakt za 30 minut a masicko se rozpada a prijde mi, ze je i chutnejsi :wink:
29. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Holky kolik času vaši muži věnují jen rodině ale fakt jen rodině že si sedne a vysvětluje malé nebo malému to je to a blbne s ní ním atd. Jestli vstává v sobotu jen aby jste si poležely jako sám od sebe neberu Tetes to je jasné a Puzziovou taky ne tam je to na služby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
ono není co oslavovat no není spíš s kým :frowning2:
29. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
jo papin naprosto parádní věc a ta chuť je fakt lepší
29. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Jo jo papiňák je super věc.
Čas muže s rodinou? No. . . Chceš to v sekundách a nebo půl minutách? V týdnu skoro vůbec, když nepočítám, že jdeme spolu mýt. Ono taky když přijde v šest, nají se a pak je pomalu čas mytí, jídla a spaní. . . . No o víkendu je to trochu lepší, ale zase taky nic moc, v neděli jsme vždycky u jednich či druhých rodičů, takže ti ho "zastanou".
29. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
hmmm taky dobrý a ještě ti to neleze na mozek
29. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak to m. se snaží věnovat Vojtovi, když přijde - což je v týdnu taky většinou kolem 18, někdy dřív, to si stihne s ním pohrát, jinak akorát vykoupe, trochu zablbne...ale zase o víkendu spím jednu noc vždycky v pokojíčku a m. se stará o Vojtu celou noc i ráno, můžu spát do 9 když chci. a není problém o víkendu ho poslat s Vojtou na procházku, abych mohla třeba uklidit...
na mě už moc času nemá, ale jsem ráda, že se Vojtíkovi věnuje
29. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Pudly, občas jo. Ono v noci služby máme o víkendu, jenže P. než vyleze z postele, tak by Luky byl vzhůru a jen nahození dudlíku by nepomohlo. Ke všemu nemá trpělivost ho chvíli chlácholit, si myslí, že když nahodí dudlík a Luky nadále řve, tak že to bohatě stačí k jeho zklidnění a buď usnutí a nebo pokračování ve spánku.
29. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Jo tak na procházku taky klidně jde sám a když minulej víkend jsem spala sotva 4 hodiny, tak se odpoledne o něj postaral, abych si mohla chvíli dáchnout, protože jsem fakt padala na hubu.
29. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Pudly vše nej k svátku, pořádně ho oslav.
Mel, noc super Lukýno je šikula a ostatní holky...určo se to taky zlepší :wink: .
Jo a jinak dneska je fakt spací den, taky jsem se nemohla vyhrabat z postele. :pensive:
29. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Jo jinak já papiňák taky nerada :sweat_smile: .
29. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
bych to chtěla taky tak se nechtít vyhrabat z postele to by bylo fajn :grinning: :frowning2:
29. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.