• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Já bych zase brala, aby mě z té postele vyhánělo mimi jako vás :wink: :grinning:
29. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
neboj všechno bude :- :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
29. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojte,¨

milu tak jsem ráda, že nejsem jediná kdo papiňák eee... :slight_smile:

jo taky bych se ráda nevyhrabala z betle, stelouch šla spát v půl 9 a já za chvíli s ní a furt se tam mrňěla jsem si říkala at konečně usne a prd, ona už vstávala... :unamused: po 3/4 hodině..

pudly všechno nej k svátku :slight_smile: jinak jak je to u nás s chlapem víš, žádná změna.. teď jak byly ty blbý noci tak i jednou dopo hlídal , ale to jsem mu nedala moc na výběr.. vyjímečně pohlídá když chci uklidit nebo raději uvařit.. a přes týden sice maká doma, ale to se neodvažuju ho rušit, no a odpo jede vyřizovat do města a avrátí se buď těsně před koupáním, kde mi nach\stá ručník a napustí vanu..teď po změně času to nestíhá. a o víkendu je někdy pryč bo má třeba koncert...
29. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
čauuuuuuuu holky,jak je při čtvrtku? já bych už brala pátek,se mi ráno táááááááááááák nechtělo vstávat..,ale nakonec jserm teda vstala :unamused:
Milu,co prcci,doufám,že jim dopřáváš klid :wink:
29. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Leni to si děláš srandu, že s tou rukou chodíš do práce??????????????????? To mi neříkej ani ve srandě!!!!
Leni, nevím jestli jim dopřáv klid, chovám se stejně. Samozřejmě že neuklízím a nedělám vylomeniny, ale jinak se chovám stejně. Zítra už jdu do práce.
29. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Leni teda jestli ses v praci, tak jsi fakt blazen a rikas si o znacne komplikace. Ta ruka by mela byt v klidu, at se ma cas zregenerovat!
29. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
JÉÉÉJDA,TADY SE NA MĚ VALÍ POHLAVKY :frowning2:
NO JO,JSEM V PRÁCI,ALE S TOU RUKOU NEHÝBU,VŠE DĚLÁM LEVOU A MINIMÁLNĚ,RUKU DRŽÍM NAHOŘE A SEM TAM I ODPOČINU,KDYŽ CÍTÍM,ŽE POBOLÍVÁ
29. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
DNES MÁM VĚTŠINU PRÁCE NA PC,PASPÍRY ATD,TAKŽE SE ANI JÁ MOC NEPŘEDŘU :grinning:
JÁ VÍM,ŽE JSEM BLÁZEN,ALE KDYŽ TO PROSTĚ NEJDE BÝT DOMA NO :frowning2: NIKDO TO TADY ZA MĚ NEUDĚLÁ A ŠÉF TADY NEMŮŽE BÝT SÁM A KDYBY VZAL NÁHRADU,TAK UŽ TŘEBA TAKY NEMÁM KAM SE VRÁTIT
BYLA JSEM V SRPNU NA NESCHOPENCE PO IVF,NEMŮŽU JÍT ZNOVA :frowning2:
29. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
No Leni je to tvoje ruka a jeste k tomu prava. Vis ono si to nekdy ani neuvedomis, ale das ji na dyl do spatne polohy a to ji nepomaha. Lecba bude delsi, protoze si rikas o komplikace. a nerikej, ze by tohle sef nepochopil, kdybys zustala aspon tyden doma...
29. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Leni nevím jestli si uvědomuješ, že se taky třeba stane, že pak díky tomu jak k tomu přistupuješ, se může stát, že zůstaneš s tou rukou klidně pár týdnů v nemocnici. Máš to zapotřebí?
29. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak co další noc, už si děti zvykly na čas? Honzík vstávačka v 7, do 8 sám v postýlce, pořád to ráno prodlužujeme, než se vykopeme a jdeme pro něj, ale dobrý, půl hodiny až hodinu vydrží, chudák malej :sweat_smile:
Rio, blbá noc :confounded: Kadění ho vzbudilo a pak hodinu nespaní, po půlnoci nejlepší co může být!!! :confounded:
Pudlyna má svátek? Gratuluju!
Kay, papiňák je fakt v pohodě, ty co se teĎ prodávají už nejsou nebezpečný. Zrovna dneska jsem dělala v papiňáku dušenou mrkev s vepřovým.
Holky, vymyslete na chlapy nějaký pevný pravidla, jakože když jsou doma, tak se o dítě po půlhodinách střídejte. My to děláme už delší dobu a je to bomba, žádný že oba jsme s Honzíkem a nikdo neví, kdo si teda hraje nebo nehraje, prostě jasně daný časy a ten druhej má vždy volno.
Leni, ty seš blázen s tou rukou v práci, jednou rukou na PC to spasíš... :confounded:
29. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
leni holky mají pravdu, neblázni, budeš mít ještě problémy, když to pořádně nevyléčíš na poprvé.. klid a klid můžou být dvě různý věci..

puzzi, no jo, já vím, já se toho prostě bojím stejně jako propanbutanových bomb :grinning: jinak u nás noc docela dobrý.. šla spát kolem, 18:15, což je posun, vstávačka o půl dvanácté a pak ve 3 a v 5:15 úplně jsme si řkala, že má snad budík na tu čtvrt na 6, ale rozdíl byl, že po kojení ještě do 6:15 usla :slight_smile: ale dopo spala jen asi půl hodiny kolem 9h, teď vytuhla, ale zas mi to nějak nevychází na tu půl sedmou koupání :angry:

nic musím uklízet. zítra přijdou na oběd naši. šla bych raději spát..
jo a dneska resp včera večer a dneska jsme odsříkala 50ml MM. tak jsem to šupla do mrazáku, kdyby se něco dělo, třeba bych nebyla doma, ať na mě M. zase nehučí, že kojit nemůže :grinning: a celkem mi to šlo díky tetes, odstříkávala jsme i během kojení a to je jiná :grinning: a zkusím to příště udělat jako tek, která vždycky dokrmila ještě večer po kojení.. sice asi nedám 100, ale aspoň něco :sweat_smile: a uvidíme jestli se bude budit i tak, tak to není hlad. :rolling_eyes:

pudly a proč sis dělala průzkum? zase M. kašle na Edi? nebo Tebe?

jo a večer jdu na juice s kamoškou :slight_smile: se těším, ale nevím jestli neusnu :grinning:
29. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
všichni vaří, žejo, co bude dobrého???
Máme vypuštěné ptáčky ňam ňam :grinning:
Key ne není to kvůli edi máš to v IP :grinning: :grinning: :grinning: prostě průzkum :wink:
Díky za přání jste hodné
29. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
zdááááááááááááááááááááár

ztracená dcera je zde :sunglasses:

kdo mi udělá souhrn za poslední dva týdny :grinning: ?
29. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
do pytle, já jsem už od neděle v 8. měsíci a já to promeškala :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoooj Gucci,
no vidis jaka ses, zapomenes i na 8. mesic :grinning: Jsme te ted prave s Milu pomluvily, ze jsi ero :wink:
29. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
jéé ahoj Jani, já už si říkala, že tu nikdo nejni
Mili je u tebe?
29. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
puzzi: gratuluju Honzíkovi k chození :wink:
tetes: je mi líto, že máte doma problémy, snad se to brzy vyřeší :unamused:
29. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Souhrn jo,
no tak Milu ma v sobe 2 vystavni embryjka a 2 ma zamrazene.
Pajda uz ma u sebe obe holky a snad jsou v poho, uz se dlouho neozvala.
A jinak deticky tak spi a nespi, podle toho jak si zvykly na zmenu casu.
Teteska ma nejake rodinne trable, tak taky nestiha.
A Luky od Mel ma v nosanku zlateho stafylokoka.
L26 si blbe porezala ruku, pravou a nema hybnost ani citlivost v prstech :frowning2:

a vic uz fakt nevim :wink:
29. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Gucci ted odesla, byla na kaficku (teda cajiku :slight_smile:
Jani: no je fakt, že poslední dva týdny nemám na hG vůbec čas a doufám, že bude v úterý na kontrole všechno OK, ale určo jo, malá je silná :slight_smile:
Gucci jeste ze to priznas :slight_smile: No ja jen mela strach, abys sebou nekde nesekla nebo se mala radeji nedrala na svet, kdyz na ni takhle kasles :wink:
29. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jani: dííky moc za souhrn, o Mili vím, psala mi denně zprávy, za což jsem jí moc vděčená a moc jsem na ní myslela, určo to klapne, věřím tomu :dizzy_face:

zdravím taky všechny dětičky a pejsánky :grinning:

Lukyho je mi teda líto, chudák malej
a Lenka se pořezala proboha jak?

já akorát při stěhování uklouzla na podlaze, podjela mi noha a přisedla jsem si skrčenou nohu...bohužel u toho byl pG i tchánáci, tak jsem myslela, že je trefí, tchýně byla úplně zelená, já se se smíchem poskládala zpátky...no sranda se mnou :grinning:
29. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Gucci a to te pG nepostavil do late. To videt L., tak uz na nic nesahnu!
Lenka se porezala o sklo, podrobnosti nevim.
29. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
No a co bytecek, uz je zarizenej? Kuchyn uz je?
29. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
no v tomhle jsem nezmar a pG to ví, třeba dneska ráno jsem opět vstala v pět, tak jsem od 5,30 do 8,30 vybalovala krabice a ukládala si je do kuchyně, no aspon už to mám hotové...přes den nespím vůbec a v 9 večer padám na hubu....naštěstí spím aspon celou noc v kuse bez buzení

jj doma už to vypadá jako u lidí, dneska jsem se zbavila posledních krabic, teda pár mi jich zůstalo, ale ty se vybalovat zatím nebudou, ještě čekám až mi udělají šatnu, tak až pak.
29. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Gucci ty ses fakt nezmar. To mi staci hodina uklizeni a padam na hubu a je to cim dal horsi, ted bych prospala cele dny. Obzvlast kdyz je takove pocasi jako dneska.

Ale super, ze mate krasne uklizeno a muzes pripravovat veci pro malou. Ja uz mam vse vyprano a vyzehleno :grinning:
29. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
no to se máš teda, fakt závidím, nechceš se stavit :grinning:
když mě to děsně sere, když je něco nedodělané, tak já ráno v těch 5 vstanu a už mi to v hlavě šrotuje, co bych měla ještě dodělat a udělat, tak vstanu a makám, pak se kolem 9 natáhnu na chvíli na gaučík, nasnídám se, pak jedu bud něco zařizovat nebo na nákup, odpo pak dorazí pG a den v pytli
hlavně nemám ještě zapojenou pračku, tak snad příští týden už začnu prát a chystat, at to nedělám na poslední chvíli
já kolikrát čéče zapomenu, že jsem těhotná :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Gucci hele nechci, mi to stacilo ted, se mi o tech mini vecickach i zdalo :slight_smile:
Se ti nedivim, ze v takovem frmolu zapominas, ze jsi tehu :grinning:
29. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.