• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak on to ani není frmol, já dělám všechno pomaličku, mám na to čas, akorát mám prostě pořád co dělat no, mi ani nepříjde, že jsem už dva týdny doma jak to letí

a Pajda už je s holčičkama doma?
29. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Gucci no to je fakt, ty uz jsi 2 tydny nebyla v praci :slight_smile:
Nene jsou jeste v porodnici, ale uz nejsou na JIPu. Pavlinku znova hospitalizovali, jelikoz meli misto, takze je s holkama.
29. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
jj už dva týdny, ale v úterý tam jdu, mě se jen tak nezbaví :grinning: :grinning:

aháá, tak to je dobře, že jsou holky spolu, jak dlouho tam ještě budou?
29. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
No jo ale jdes tam jenom na navstevu :slight_smile: Ja v pondeli jdu taky do prace, odnest papiry na materskou a odevzdat posledni klic :slight_smile:

Tak to asi nikdo nevi :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
A Barbie to v praci zvlada nebo mas denne telefon?
29. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
jo, jinak v Pardubicích na poště mají taky tlačítko jako v Praze pro nemohoucí apod. :grinning: , tak si ho jako správná osoba se sníženou pohyblivostí a orientací úspěšně cvakám :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
:grinning: no vidis, jak jsi dobre informovana
To ja naposled byla v HyperAlbertu a pani od kasy pro postizene na me volala, at jdu k ni, ze na to mam narok :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
nejdu na návštěvu, jdu makat :grinning: , je začátek měsíce, tak jdu na Bárbí ještě dohlédnout v některých věcech, které se na přelomu měsíce dělaj....jinak to asi zvládá, volala mi akorát jednou, že tam mám poštu :grinning: a volal mi i šéf a že prej jako v poho, tak jsem ráda
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
jj v Intersparu maj pokladny pro těhu taky :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Teda ty ses blazen, to jdes jako na celej den do prace?
No vidis, jak to zvladaj, to je super...
29. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
no nic tak já končím

všechny moc zdravím, od neděle už budu mít notas, tak bych měla být už více (pokud teda bude čas)
29. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Zdar baby :grinning: .
Gucci nalezenče konečně se taky ukážeš :grinning: . Teda za to uklízení a padání bych ti nejraději naplácala na holou, ale jelikož bydlíš tak daleko, tak mám smůlu :grinning: . Ale stejně by si měla dávat pozor i když ty jsi takovej nezmar, že tebe nepoloží nic... :wink: .
Jo a děkuju, že myslíši na pejsánky,Monty je od včerejška u našich na prázdninách :grinning: a Meggie si pořád oblizuje frndu a ta jí neustále roste..no masakr :grinning:
ee, jen na dopo, ráno jdu k dr. tak pak sjedu do centra :wink:

tak fááááááááááááááááááá
hezký víkend
Gucci papa a setri se.
Ja se jdu balit na cvico, ale mam nejakou lenoru, chjooo :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Tak psala Pajda, že holky jsou po vyšetření kyčlí a vše je ok, že dnes obě vypily z prsu 18ml. Holky mají už 1760g a 1725g. Jakmile začnou pít holky 50ml po třech hodinách, tak by je pustily domů.Jo a ten neurolog u nich ješte nebyl. Takže se zatím holky krásně drží :dizzy_face: .
29. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Milu diky za info, to jsou naprosto vyborne zpravy. Holky krasne pribiraji a urcite brzy pujdou domu.
dneska mi psala dalsi kolegyne z prace, ze je tehu. Ona 2x potratila a ted se snad drzi, uz jsou ve 4. mesici a dneska na genetice zjistili, ze je vse ok a ze cekaji chlapecka Jakuba :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Tak to držím kolegyni palce :slight_smile: .
29. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Milu vyridim :wink: Tento rok je nejakej uspesnej :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Bré ranko,
gucci, takže už nastěhováno hotovo? Kdy budou fotos? :wink:
Snažím se dítě přesvědčit, že ještě není čas vstávání, ale nevím zda budu úspěšná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 05:30  • Odpověz
Ahojky holky,

koukám, že jste toho teda nakecaly, to čučím :sweat_smile: .
No Jani, doufám, že bude konečně úspěšnej i pro mě..
30. říj 2009 v 06:14  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu no pochopila jsi naprosto presne moji narazku :wink:
No nejak nam to tady skomira, Evca a Campi uz tady nechodi vubec a ostatni jen tak na skok, kde jsou doby, kde za pulden tady bylo nakecano 5 stranek :wink:
Ja mam dneska tak dobrou naladu, jak po dlouhe dobe sviti slunicko, to je nadhera! Doufam, ze mi tu dobrou naladu v Podoli nepokazi :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Jani, no pochopila a běda ti jestli... :wink: , néé si dělám srandu :slight_smile: .
V Podolí dopadne vše oukej, to je jasný, maximálně tě trošku rozhodí váha Kubíka, ale na to sis už zvykla ne :grinning: .
Jinak má být pěkně celý víkend, hlavně zítra, ale má být zima. To mi neva, hlavně, že svítí piškot. :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Milu no ja ty tvoje embryjka s Kubou premlouvam kazdy den, tak doufam, ze jsou slusne vychovana a pekne nas poslechnou :wink:
No vaha me asi zase trochu vydesi, pak si 2x vyslechnu, ze je trochu obrik a bude :slight_smile: Max se dovim, ze budu rodit driv, ale na to si uz taky nejak tak zvykam :wink:
Zima mi nevadi, hlavne at sviti oskar. Ty sede dny s prehankami mi lezou na nervy a hlavne bych furt spala. Dneska jsem plna energie :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj holky,
já vím,že to se mnou myslíte dobře a že máte obavu,abych si to ještě nezhoršila,jste hodné,ale nebojte,já to mám od prstů ještě v sádře,takže s tím vlastně ani nemám šanci hnout

Milu,co bobci?doufám,že se hezky uhnízďujou :wink:
30. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak devcatka ja mazu do Podoli, poslu Milu SMSku, co a jak na UTZ a pak se ozvu po poradne..krasny slunecny den mejte!
30. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jani, tak držím palce :dizzy_face: .
Leni, no musíš vědět ty co je pro tebe nejlepší :wink: .
30. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojte,jsem tu jen na skok za chvilku jdeme na squas.
Pajdulačky krásně přibejvaj,to je paráda :dizzy_face:
Milu,moc držim palce a pevně věřim že tentokrát už to dopadne,musí
steffi tak snad kubík nebude tak velikej aby tě vyvolávali dřív,aby jsis to těhotenství mohla užít až do konce
mel,co Lukášek?pořád takový ranní ptáče?
dál nestíhám dočítat tak se omlouvám...

my byly včera v poradně a ten náš drobeček vyrostl za 14dní o 4cm a 400g :astonished: takže aktuálně: 2měsíce,61cm a 5370g :sweat_smile: kam až to dítě vyroste?????
30. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak Jani píše:
Kuba je ok, už tam moc místa nemá, obvod hlavičky 90mm, femur 68mm a odhad váhy 2805g. Je o dva týdny starší. průtoky jsou dobrý, teď ještě dia a pak poradna.

Tak to je Kuba obřík, když už teď má skoro 3 kila :confused: .
30. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Tak to už může Janča skoro rodit :slight_smile: Super! Včera mě pobavilo, jaks psala, Jani, o tý kámošce, že jí potvrdili kluka Jakuba (chudák, třeba chtěli jiný jméno, ale v břiše Jakub, tak Jakub :grinning:)
Mysky, zdary, haha, Honzík měl¨ve 2M 5 kg a 57cm, teda hlavně ta dýlka Aduš je bomba!
Milu, jasan, že letošek je úspěšnej na plození, to prosím tě rozjeď, já bych se pak ráda přidala! Najeli jsme tento měsíc na strategii veverkovat o sto šest, hecli jsme se, jestli to zmákneme denně, zatím 3x ze 4 dnů, denně to asi úplně celej měsíc nevyjde :sweat_smile: :grinning: Nojo, plán dobrej, ale dnes jsem teprve 10. DC. Stejně to bude na ho.no :pensive:
Leni, ty se chystáš na IVF po novým roce, žejo? Rok 2010 bude patřit nám!!! Hele, co ta ruka, nebolí to aspoň už?
30. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Puzzi, téda to vaše veverkování...neměli byste takovou frekvenci spíš nechat až na tu ovulku, aby byly spermoníci fit? :wink: :grinning:
No jinak uvidíme jestli to tenhle rok bude pro mě úspěšné...
Lenka se chystá v lednu na KET. :wink:

Mysky, teda Adéla je fakt kus ženskýýýýýý :grinning: .
30. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.