• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No to bude Kubík pěkněj čtyřkiláček. . . :grinning: Pořádný miminko. :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ja vam dam ctyrkilacek :grinning: to fakt radeji porodim dobrovolne driv :slight_smile:
V poradne taky dobry, cipek porad mekci a zkraceny, ale zavreny, takze to prej tento tyden na porod nevypada.
Ale hlasky Dareby, prej to je krasa 35tt, 2800g, moc ok, tlak ok, glykemie ok, tak to uz si muzete delat co chcete, treba porodit :slight_smile:

Mysky teda Adu je strasne dlouha, to bude modelka :slight_smile:
Puzzi ja jen ctu o tve frekvenci a dela se mi zle, tohle mi fakt jako nechybi :wink:
30. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Milu, dík za radu, ale je v tom zásadní háček a to "kdy mám kuwa tu zas.anou ovulku" :grinning: Kdykoli mezi 10. a 25. DC je to podle mě možné :sweat_smile:
Steffi, darebák to parádně shrnul, dochází ti to, že za měsíc rodíš?
30. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Puzzi vubec, myslim, ze az to prijde, tak budu pekne vykulena :slight_smile:
Kuba se drzi pekne hlavickou dolu, takze moje zachrana cisar asi nebude :grinning:
30. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Puzzi ahááá, to je pravda, taky potfora nemůže přijit a říct ku_a už sem tady vlítněte na to :grinning: .
Jani dneska jsem říkala H. že malej Kuba má už skoro 3 kila a H. to je hezký a kdy se narodil? :grinning: :grinning: :grinning: . Já se z toho mýho chlapa jednou pose_u :grinning: :grinning: :grinning: .
30. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
:grinning: Milu tak H. dneska bodoval... A reklas mu, ze se bohuzel jeste nenarodil :wink:
Asi se mu prijdu ukazat s mega pupkem :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Jo a dneska jsem byla na IVFku :wink: sestry mi okukovaly bricho a rikaly, ze se jim povedlo :wink:
30. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
No říkala a on na mě koukal jak z jara a pak řekl, že už má v těch dětech o kterých mu povídám bordel :grinning: .
Jo dneska jsem říkala nejstarší ségře, že už mám bobany v bříšku a ona mi chtěla dát pro štěstí dupačky... :slight_smile: .
30. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
JJ, povedlo. Jsi celá těhu krásná a bříško máš takový akorát, prostě čupr baba :wink: .
30. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Milu to chapu, L. v tech detech ma taky bordel..
Jee to je od sestricky mile :slight_smile:
Hmm se cela cervenam, takova pochvala :wink: DEKUJI MOOOOC :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Milu, no právě, to by bylo dokonalý, takový dvoudenní ovu bolesti bych si představovala, dvě deci bílkového hlenu a tak. Jinak poznám totál prd :grinning: Občas tipuju a po dvou týdnech dojde MS, tak si řeknu, vida, tak to byla ovulace fakt 23.DC, jojo. :grinning:
Hehe, to je dobrý reakce H. na Kubíka :sweat_smile:
Ségra je super s dupačkama, to je hezký :dizzy_face:
30. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Jj, ségra je hodná a tak tomu moc věří, že to vyjde, až mám strach, že když to nedopadne, že jí to bude hoooodně mrzet...no co s tím nadělám. Uvidíme....

Nemáš zač, tak to prostě je a basta :grinning: .
30. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Puzzi, prej dvě deci bílkového hlenu, já se z tebe potentotento :grinning: :grinning: :grinning: . No tak hele, to pak teda musíte veverkovat pořád, ale řeknu ti, to musí být nekdy i otrava ne...já si to teda neumím představit :sweat_smile: .
30. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Puzzi jojo poznat ovulku, to je umeni. Ja mam pocit, ze jsem bilkovy hlen videla az ted v tehu. V normos cyklech ani za boha :slight_smile:
Milu verit se proste musi :slight_smile:
Tak jo slusi mi to a basta. Dneska jsem byla namalovana a byla jsem v satech a Dareba mel problem udrzet myslenku, jsem se bavila :grinning:
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Tenhle měsíc jsme se hecli, že fakt do toho šlápnem a uveverkujeme se k smrti :grinning: Ale normálně při snažení, např. minulej měsíc, se snažíme obden až obdva řekněme mezi 10 a 25. DC, nebo když pak poznám nějak cca ovulaci a teploty nahoře, tak už se na to vyse.em dřív :sweat_smile: Je to mírně na hlavu, ale nevim jak vy, ale u nás celkem platí, že když se rozveverkujeme, tak si na tu vyšší frekvenci trochu zvykneme a není to tak hrozný :sweat_smile:
Ale rozhodně je toto jedna z věcí, která mě na celým tom dlouhým snažení štve, to "musíme".
30. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
No jéééééééé, ty Darebákovi teda dáváš :grinning: , to mu děláš schválně co :sweat_smile: :grinning: .
Jj, věřit se musí :slight_smile: .
30. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak teď jsem vás otevřela a hned u prvních příspěvků jsem se pobavila.
Janině se očividně nelíbí 4 kiláček.
a Puzziíno vyjádření ke své vlastní ovulce mi teda dostalo :grinning: ježiši kriste každý den,jo? No, ty voe.
A Honzík je velký šikula. :dizzy_face:
Ty Mysky to dává teda Adla Káče s Míšou docela statečně naprdel. Je to kus ženksý.
Milu má drahá Milu, jak to zvládáš? Nejsi moc nervozní?
Leni, ty jsi teda kopyto jelito platí to s tou rukou a o chození do práce ani nemluvím, páč by to bylo samé kuwa,kuwa,kuwa, píp,píp,píp.
U nás stále mega na ho.no, ale už se alespoň dostávám ze stavu, že furt neřvu. A navíc to na ho.no bude u nás ještě dlouho,takže musím bojovat. Dneska jsme byli u mámy na svíčkové,holky já měla orgasmus, ta byla tak dobrá, dnes jsem poprvé snědla 5 knedlíků. Fakt super. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
No Puzzi já jsem si pak říkala...hlavně aby to dneska netrvalo dlouho a bylo to šup šup :grinning: .
30. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Puzzi to me na tom taky s*alo ze vseho nejvic a pak mam pocit, ze nas ten sex ani tak nebavil.. Jako tohle mi fakt nechybi a pri 2. ditku vidim snazeni max na pul roku a pak hura pro nanuky :slight_smile:
Milu no tak trochu mu to schvalne delam, ale ty saty byly z toho duvodu, ze me uz i vsechny tehu veci tlaci :confounded:
30. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
My jsme plození nedávno řešily na Prosinci a mám pocit, že většina holek (tak 80% min.) ovuluje cca 14. DC a bílkovej hlen v pohodě, část ještě krásná ovu bolest, tzn. snažení spočívá v jednom až dvou stycích kolem ovulace, no a většina otěhotněla tak nějak "napoprvé". Trochu přeháním, ale jen trochu.
Ty bláho, Steffi, ty toho Darebu normálně svádíš :grinning: Co ten bude dělat, až mu porodíš? :sweat_smile: :grinning:
Tě nahradí Milu a za půl roku se bude u Dareby Milu naparovat s balónkem :wink:
30. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Tetesko, jsem a nejsem nervozní, ale vzhledem k tomu, že je zatím na výsledek čas, tak žiju v blahé doměnce, že to třeba vyšlo :wink: .
Tet to je mi líto s tím jak to u vás v rodině vypadá, tak aspoň, že byla ta svíčková... i když to je chabá utěcha... :frowning2:
30. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
No Puzzi já taky ovulku poznám...ale u nás je to už k ničemu....Tak držím palce ať se zadaří co nejdřív :slight_smile: .
No já myslím, že nejsem Dareby typ..na Jani nikdo nemá..ona má totiž nohy dlouhýýýýýýýýý až na zem a já mu sem po pás, takže to ho myslím nijak nerozhicuje :grinning: .
30. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Holky, s tím uveverkováním jsme začali před 4 dny a zatím 3x bylo, ale tak za úspěch a borcovství budu považovat, až zahlásím, že jsme veverkovali 18 dní z 20ti, ale tomu sama nevěřím :grinning:
Jj, Milu, šup šup šup :grinning:
Tetes, nechceš se někdy srazit? Honzík už je zdravej atd., napíšeme i Evče, třeba by tě to trochu rozptýlilo? Tenhle tejden tady budu mít zřejmě po až st kamarádku a pak nemůžu út-st 10.-11.11., jinak asi můžu kdykoli. Je mi to líto, že dlouhodobý starosti :frowning2:
Milu, jsi Darebovi po pás? Hm, napadá mě zajímavá situace, týká se to femura :grinning:
30. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Tetesko se mi divis, ze se mi 4 kilacek nelibi. Mi rekni kudy proleze, si to ani predstavit nechci :wink:
Je mi lito, ze je to u vas takhle blby, snad se brzy vsechno zlepsi..moc ti to preju. a svickova, se nedivim, zes u ni mela orgasmus, hned bych si ji dala...
Puzzi presne tak, ja porodim a Mila nastoupi, aby byl Dareba v permanenci. Ale ja ho nesvadim, ja vim, ze je zenaty a ma 3 deti a ja jsem stastne vdana a dite na ceste. Ale trocha rozptyleni po 4 hodinach v Podoli musi byt :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Milu bude nervozni za tyden, i kdyz to uz bude vlastne klidna s // :wink:
Jo Milu dneska se me L. ptal, jestli uz mas //?
30. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Steffi, já vím, to byl fór se sváděním, vždyť jo, seš hezká těhule a to se musí ukázat! Ty mi připadáš tady z nás bývalých i současných těhulí asi nejtěhotnější ve smyslu, že si to fakt užíváš to břicho a tak a nějak mi přijde divný, že porodíš a budeš mít dítě a tak. Teď to vůbec nemyslim špatně, jo? Budeš super máma a užívat si to a co k tomu patří. Myslim to v dobrým, jakože tě snad nic moc netrápí, nevolnosti, bolesti, užívačka prostě!
No, teď mi napíšeš, jak v noci 5x čůráš a otočit se nemůžeš, viď? :grinning:
A ne že by si to tu nikdo jinej neužíval, Gucciová ta snad ani těhotná není s tím stěhováním teď :grinning:
30. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Puzzi mas pravdu, ted si to uzivam, i kdyz je to i o bolesti, ale ted jsem fakt stastna tehule a ani moc nechci, aby to skoncilo. Bude mi to fakt hrozne lito...
30. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tetesinko, no aspoň svíčková trochu obalí nervíky. :wink: Snad se brzy vše zlepší.
Jani, kudy poleze Kubík ven? No tudy kudy většina dětí (nepočítám Lukyho - ten si to zjednodušil).
Puzz, tiše závidím. . . Já bych si docela taky dala říct, ale jaksi nejsou lidi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mílo, no naskýtá se otázka - nemá Darebák někdy pocit, že do ordinace nikdo nepřišel? :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Koukám, že jsou ti naši chlapi tak trošku dopředu s termínama :sweat_smile: . Na to si ještě musí počkat cca 10 dnů, možná dřív, když mě předběhne ta tfuj tfuj červená :angry: , ale pořád jí vyhrožuju, aby si to už kurńa rozmyslela :wink: .
Jani, jasan to musí být,přece tam nebudeš chodit jen na monitor a do poradny, to je jasný nééééé :grinning:
30. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Mel, ty držtičko jedna, děláš jak kdyby si ty byla nějakej čahoun :grinning: . To byla urážka na zdi totok :grinning: .
30. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.