• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel no tim si prave nejsem jista, jestli poleze kudy ma, aby si to taky nezjednodusoval pro svou velikost. Jsem prave spocetla, ze za 14 dni pribral 570g :astonished:
Milu za tyden testujes jasny, dyl to nevydrzim :slight_smile: a ta cervena ... at si jde nekam jinam...
30. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mílo, náhodou jsem o 3 centimentry větší? :grinning: A hlavně já jsem aspoň kapánek do šíře. :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jani, no vždyť říkám že to bude krásný čtyřkiláček. Takové pořádné miminko, ještě že jsi nekupovala nic v malé velikost. :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Já jdu na gyndu v lednu, na prevenci, tak jsem zvědavá, když řeknu, že půl roku nic a že předtím dva roky a debilní cykly, co mi na to doktor řekne. Tipuju, že řekne, že to je krátká doba a bajbaj za rok. Ale mohl by aspoň s těma blbýma cyklama něco vymyslet. Ty voe, já jsem snažilka nedočkavka idiotka!!!
Mel, tiše závidíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Závidím závist :grinning:
Steffi, jj, chápu, mně to po porodu taky bylo chvilkama líto, že už nemám pohyby a tak.
Haha, Mel, prej nikdo do ordinace nepřišel :grinning: Hlavně že ty jsi o metr vyšší než Milu :grinning:
30. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Jsme to tu zas po čase trochu rozjely a dodaly šťávu, tak to má bejt :wink:
30. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Puzz, takové krásné cykly máš, takové "krátké" ne? Já naposledy 47 dní. To určo ovuluju jak divá. :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Puzzi tak treba ti predepise Clostil a bude to hned :slight_smile:
Joo konecne je to zase odlehcene tema a legranda :wink:

No jasne Milu, kdyz uz tam travim takovou dobu, tak se aspon musim pobavit :slight_smile: Ale on mi Dareba slusne sekunduje :wink:
30. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Mel, to určitě ovuluješ min. 3x za ten jeden cyklus :grinning: Myslíš teda že 37 dní je ještě pohoda, jo? :grinning:
30. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Puzz, no super, takže až na to někdy v květnu vlítnem, tak to hnedle budou //. :grinning: Hele 37 dobrý, ale já vedu!!! :sunglasses:
30. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Holky, chápu to dobře, že Darebák má dva metry? A kolik mu asi tak je? 30?
Já měla v Motole přiřazenýho taky mladýho doktora, 30 let, sympaťák, chápu ten váš "stud", jj, ale je to fajn, když je doktor mladej a milej.
30. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jo a ode dneska jsem na MD :wink:
30. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jani, vítej na MD. :wink:
30. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Puzzi chapes dobre, Darebak ma 2 metry a tak 35 :slight_smile:
autor
Steffi, Clostil pro začátek proč ne, beru všechno :grinning: Akorát že CLostil jsem brala i kdysi po roce snažení 3 měsíce (ještě před CARem), z toho na jednu Clostilovou ovulaci jsme byli v Paříži a veverkovali denně na hotelu a pohoda. A prdlačky z toho! :angry:
autor
Jj, vítej na MD, užívej si dovču :grinning:
30. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Puzziová, neříkala jsi, že budeš v klidu a vykašleš se na měření BT? :sweat_smile:
Puzzi tak treba ted bude Clostil ucinnejsi...
Mel diky :wink:
Puzzi jojo, Darebak mi taky rikal, ze to jako neni dovolena, jen penezne. A ja mu rikala, ze ted to jeste dovca je, dokud se to mrne nevylodi :slight_smile: Tak se smal :wink:
30. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Mel, dyť skoro neměřím! Na to zapomínám a tenhle měsíc jsem ještě neměřila ani jednou. Já neměřim jako abych to řešila, já měřim, abych věděla, že už je po ovulaci a že už nemusíme veverkovat jako hovada, víš? To je dobrej důvod, ne? :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Puzziová, aha tak to jo. Dobrej důvod pro měření BT. :grinning:
30. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Holky, pamatujete ještě vůbec na naší diskuzi např. před 2 rokama, to jsem sem akorát tak nějak přišla (myslim, že na začátku ledna 08), jak jsme všechny makaly a psaly si z práce a docela jsme se tu hoooodně nasmály! :slight_smile: Třeba Teksas a její veverkování :grinning:
30. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Puzzi jojo, uplne jina doba a hlavne to bylo fakt stranek a stranek za den..ted je tu proti tomu totalni mrtvo...
30. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Puzz, to už je tak dlouho že si to snad ani nepamatuju. Já přišla někdy tuším březen duben 2008, když jsme si domů pořídili comp a internet. Ale nedávno jsme měli sraz, kdy jsi byla tak v 10tt?
30. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Jo, Mel, tenkrát ten sraz v čajovně, já čerstvá těhule, tys nám tam povídala o vašich problémech atd. Kde jsou ty časy...
Holky, já debil teď rozbila skleničku v kuchyni, tisíc střepů, to nesnáším, páč jak Honzík leze, tak by byl průser nějakej střep přehlídnout. zametla jsem a vysála pořádně, snad nikde nic, z toho mám fakt hrůzu, on je sběrač drobků a ochutnávač :confounded: P. předevčírem na chodbě rozbil dvě skleničky a samozřejmě druhej den jsem našla střep, Honzík lezl okolo! No co, teď snad dobrý, uklizeno. Vtipný je, že jsme koupili 6 stejných skleniček, páč máme každou jinou, 3 z těch 6 rozmlácený a ty starý jednokusový jsou věčný. Taky to tak máte?
30. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Puzz, jo skleničky - věčný boj. :wink: No snad si našla všechny střepy. Nic jdu asi potichu umřít do postele, Lukýno už po osmé hodině řev jak tur, přitom dudlíka v puse a spal. Asi nějaká noční můra trápila mého prďolku.
30. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky pise mi Pavlinka, ze holky mely dneska 1800 a 1850g. Parada, nadherne pribiraj. Prej denne priklada obe, ale nechteji moc pit, jsou jeste slabe zabicky male...
30. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jé teda to už je kus ženských. :wink: Super, že takhle přibývají.
30. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
To je super, za chvíli budou holky dvoukilovky, snad se rozpijou a hurá domů!
30. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jojo dari se jim dobre, jsou to sikulky!
No nic, jdu se natahnout, nejake mrne mi okopava zebra :wink: Dobrou a zitra si uzijte nadherny slunecny den!
30. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojte, omlouvámse jen jsme to prolétla..

super že pajdulky tak přibírají to je fakt fofr, za chvíli jsou doma.. :dizzy_face:

mel, taky jsem větší do šířky, z toho si nic nedělej. holt jsme rodily ne?

puzzi,jj, tak začítky si pamatuju, já se asi přidala trochu později, furt jsme si pletla tetes a teksas :grinning: a taky si neustále vzpomínám na tvoji storku s hádkou a vysáváním :grinning: to mě inspiruje v životě pořád :grinning: taky jsme psala z práce.. mimochodem jsem se dozvěděla e mě přesunuly na jiné místo, takže se budu vracet ais úplně jinam, jestli se odhodlám.. :frowning2:

a jinak se omlouvám musím se pochlubit malým vítězstvím - dneska včer padla u nás oboustranná dohoda, že Martin bude přes týden hlídat aspoň půl hodiny večer, když je to pro mě už nejhorší, a o víkendu každý den 2 hodiny :dizzy_face: když přes týden nebude samozřejmě pracovat, a o víkendu když nebud mít koncert.. je fakt že přes týden to asi většinou neklapne, ale na ty víkendy sázím.. taky jsem mu řekla, že když víkend nebude moct tak to nahradí :grinning: trochu protestoval, ale to už jsme trochu vylítla, že nepotáhnu 14 dní sama.. že to tak nejde.. a dneska hlídal skoro hodinu a půl :dizzy_face: sice to zase asi poleví, ale drápeček tam je :slight_smile:

zdravím vás všechny..
30. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.