• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo jo to bylo ale jsem ráda že i tohle je za mnou protože to čekání na Edi bylo strašně dlouhé :grinning: Ale jinak tady byl dycky dobrý pokec co?Puzzi tak, tak nekozluj, měř BT a kozluj při ovulce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo to je fajn, že dobře přibírají, to budou čupr holky :grinning:
30. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Pudly, měřením BT ovulaci odhalíš až zpětně, takže dík za radu, ale jaksi neproveditelné :sweat_smile:
Kay, super, malý vítězství, tvrdě za tím jdi, jen tak dál a víc a houšť a časem bude M. hlídat 20 hodin denně :grinning: Né, sorry, fórek! Samozřejmě držím palce, já jsem na pomoci P. závislá, bych se zcvokla jinak.
30. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
ale víš kdy byla na další měsíc :grinning:
30. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Pudly, ty seš blbá! :grinning: Vím prd, každej měsíc jinak :grinning: Vím tak akorát, kdy cca dorazí MS a že dorazí, to je skoro tutovka :grinning:
30. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Poslední 3 cykly ovu cca: 25DC, 19DC, 23DC. tak já nevim, proč se vlastně snažíme od 10DC, ale co kdyby zrovna žejo :grinning:
30. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
puzzi, jj, tvrdě na ně... Jo kdyby hlídal 20 hodin denně, tak by se asi zcvoknul on :grinning: hele na silvestra se picnete a MS už nepřijde neboj :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
puzzi,v úterý by měli dvojky dostat hexu,tak taky uvidím jaká po nioch bude reakce.
steff, no víš,ale ono je to úplně jasné čím Jakoubek proleze :grinning: jestli si stále nejsi jistá,myslím, že přírodopis pro 5. třídy by ti mohl napovědět. :grinning:
Ježiši kritste, vona je těhotná, frndu už skoro nepoužitelnou a bude si nosit šatičky a dělat očička..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No,a já měla cyklus jako hodinky a bylo mi to k čemu.......(doplňte si samy)
NO,já jsem taky do šířky,ale už s tím vážně bojuju, třeba dneska jsem tu tabulku čokolády sežrala už ve 21 hodin a né až ve 21,30 hodin jak je mým zvykem :angry: :grinning:
no a já si přesně pamatuju,jak jsme Kay vysvětlovaly, že jakmile tam najde ty voe, takže se jedná o Teksas :grinning:
Kay, blahopřeji k velkému úspěchu a nepolevovat!!!!
30. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky, všechny moc zdravím.....vlastně se jdu pochlubit.... :sweat_smile: jak jinak než Alexem
Dneska jsme byli na koncertě a následně na večeři a Alex byl hlídán poprvé večer a ještě k tomu mimo domov,hlídala kamarádka, zvládli to neuvěřitelně, vyzvedli jsme si ho ve 23,00hod. spícího jsme ho navlíkli do kombinézky a spícího ho donesli až domů, jen na chviličku se doma probudil, po minutce houpání zase usnul....paráda, brzo zopáknem :grinning: jsem nadšená jak bere v pohodě cizí prostředí, i když samo to u kamarádky trochu zná. Kamarádka to chtěla vzít jako antiko před druhým těhu, ale byla z Alexe úplně vedle, takže prej opačnej účinek :grinning:

Jinak Alex se už víc jak týden sám posazuje a šmejdí po celým bytě,kombinuje plazení s občasným lezením a kutálením, hnedle mám vyházenou skřín, nebo během okamžiku vybrakovaný šuplík v kuchyni..no sranda je s ním!

Já ted na měsíc či dva vysadím AP, nedělá mi dobře.Tak doufám, že se nezadaří ! ale puzzi tobě přeju at už mrcha nepřijde :wink: a at je vidět že jsem přející, přeju další dvojky do diskuse...l :grinning:

Mám moc velkou radost jak pajdulky prospívají!

mmch taky se mi pletla tetes s teksas :grinning:
31. říj 2009 v 00:22  • Odpověz
brý ráno všem,
teda,to zas bude počteníčko,chvilku tu člověk není a x stran na dočtení :grinning: :grinning:
Puzzi,pobavila mě tvá story s ovulkou,koukám,že jsme na tom podobně :grinning: ,taky nevím,kdy jí mám,tak na to preventivně lítáme obden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,si říkáme,co kdyb třeba náhodou byla v den,kdy se na to vyprdnem,jééééééééééééé,ono se mi to rýmuje :grinning: :grinning: :grinning: byla v den,kdy se na to vyprdnem :grinning: :grinning:
ale zas na druhou stranu na to nejdem za účelem těhu,to jsem tak nějak vypustila,to si spíš jen tak říkáme,tak co kdyby třeba........ale jinak ovulku u sebe teda taky nepoznám :frowning2: akorát jsme sexíkovali teď furt a asi po 5.dnech mám nějaký pořád výtoky,ale žádný jako na mykozu,nic takovýho,ale nevím, a bolí mě podbřišek,že by to byla třeba ta ovulka?sakryš,tak to musím na manžu vlítnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo jo,plánuju ket na r. 2010,tak na únor,uvidím,dle MS,s tou mou mrchou člověk nikdy neví :unamused: ,jsem byla v srpnu na IVF,to jsem to dostala i předčasně a ukázkově za 27 dní a od srpna mám teprve za sebou 1.ms,která proběhla až za sviňských 47 dní a co,teď bude listopad,stejně pronatal zavírají celý prosinec,tak to nemá cenu hrotit,ale máš recht,že rok 2010 bude náš !!!!!!!!!!!!! :wink:

Milu,jak se cítíš?

Stefi,tééééééééééééééda,Kubík je pořádný klučina :wink:
31. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko tak ja jako vim kudy by mel prolest. Ale vuuubec si nejsem jista, jestli se tam vejde :grinning: Ale on je kluk sikovnej a prodere se tam, at to stoji co to stoji, tim si sem jista :slight_smile:
Jo a jdi do haje s cokoladou, jsem ji nemela ani nepamatuju :angry: To bude prvni co si dam, az porodim :wink:
Kay velka gratulace k vitezstvi! Jen tak dal, hlavne nepovolit. Ty mas taky pravo na nejaky ten cas jen a jen pro sebe.
Ani to je super, ze to Alex takhle zvladnul a vy jste si to krasne uzili. To je clovek hned plny sil do dalsiho "boje" :slight_smile:
Hmm ten cajik z maliniku je dobrej a snad i pomuze :slight_smile:
31. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Zdarec baby,

tak já včera rychle odpadla a teď se nestačím divit :grinning: .
Takže Puzzi, snad si našla střepy všechny já věřím, že ano :slight_smile: .
Kay, týý jo super dohoda a držím palce ať to takhle klape co nejdýl.
Ani, teda Alex je fakt šikula, normálka mu stačí, že má vedle sebe ženskou a je v pohodě, správnej chlap :slight_smile: :grinning: -
Tetesko, tak mě teda čokoláda nic neříká a hlavně já holky nikdy neměla ty stavy jíst večer..mě to prostě ani nenapadne :sweat_smile: .
A nejlepčíííí zpráva na konec, hurááááááááááááá holky Pajďulačky přibývají jak víno, no to je nádherný, já už se tak těším na další fotky :dizzy_face: .
Jo a kde je kuwa to sluníčko co na dnešek slibovali???????????
31. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Milu taky na nej cekame, abychom mohli vyrazit ven a ono se nekde schovava, potvora jedna kulata :angry:
31. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
sluníčko asi nebude :frowning2: ,ale na horách dle mě jo,je inverze,tak šup na kopce :grinning:
ale ty Milu vlastně ne,ty odpočívej a drž prcky v klidu :wink:
ty Steffi taky žádný kopce,ať Kubíka moc nenaklápíš :grinning:
a téma o čokoládě? no tak já tu mám právě kávičku a čokoládku se v ní chystám máchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Ale uz taky magorim, jak jsi zacla tu vetu a nejlepsi zprava nakonec..tak jsem cekala, ze se vytasis se // :grinning:
31. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Leni mu se chozeni libi, takze klidne do kopcu. Jen ja uz to jaksi nerozdejchavam. Vcera jsem funela i do toho kopecku v Podoli :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Stefi,uvidíš za týden,že Milu bude hlásit krásné //,cítím to v kloubech :wink:
31. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Janiiiiiiiiiiiii ty si blááááááááááázennnn viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To by byla opravdu luxusní zpráva... :slight_smile:
SLuníčko se na nás nějak vyprdlo či co :confused:
31. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Leni a vůbec holky děkuju, že mě a bobanům tak věříte :slight_smile: .
31. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Milu jojo uz blaznim z toho, jak ti to moc preju :slight_smile:
Milu tak ted fakt bylo vse tak, jak melo. Krasna sliznice, krasna embryjka, snizena imunita..neni mozne, aby nebylo!
31. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Jani já vím, ale víš sama že i přes tohle všechno to vyjít nemusí...no ale zatím si říkám, že třeba jo... :slight_smile:
Jani děkuju, jsi moc hodná :slight_smile: .
31. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Milu vim, ale budu verit do posledni chvile :slight_smile:
a vubec, musis me vymenit, abychom zase mohly pozorovat rostouci brisko :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Jani tak ráda bych tě vyměnila....no uvidíme...nějak to dopadne...
31. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Milu a jak bylo vubec v patek v praci? Odreagovacka?
31. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Jj Jani bylo fajn, tam je prostě vždycky sranda :grinning: .
Teď jsem říkala prostřední ségře, že jsem po ET a ona se rozbrečela :grinning: , to je taková ťunťa :grinning: .
31. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Jejda ty mas tak super sestricky, jak to s tebou prozivaj. To je nadherny, az mi ukapla slzicka...
31. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Milu,jak říká Steffi,to by bylo,aby nebylo :wink:
a navíc máš v sobě prcky 2,takže ta šance je velkáááááááá,já měla jen jedno :unamused:
ale tak co,6 jich mám v mrazáčku,tak snadf nějaký to rozmražení vydrží
se těším,až pošleš fotečku s // :slight_smile: ,pak už budu zbývat jenom já,ale snad vás doženu,než půjdou Vaše děti do školy ......
31. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jj, jsou to super ségry, mám je strašně ráda :dizzy_face:
31. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
no milu,ještě,abys neměla........ je fajn mí super ségry,já bych je taky nevyměnila . :wink:
a je hlavně hezký,když se dokážeme podporovat a pomáhat si nebo se jedna druhý nebo třetí vybrečet
31. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Leni nemá cenu předbíhat..nevíš co stane jak u mě tak u tebe...
31. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
co se stane u mě?no tak já maximálně zmagořím,ale pokročilé stádium už mám teď :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.