• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
chjo,tak furt čekám na to slibovaný slunečno :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Puzzi,to já bych na něj nelítala,to já bych si lehla a vzdala se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Lao uz mi to psala Milu SMSkou, tak tichounka gratulace. Ale i tak je to parada, jak se vam brzo zadarilo :slight_smile:
Mysky tak to je super, Kubik uz ma vybranou nevestu :wink: No ale nevim, jestli si to nerozmyslime po dnesni hovnostory :slight_smile:
Mel peknej jezisek :slight_smile:
Puzzi z Honzika zacina byt zlaticko a ty si na to nemuzes zvyknout, vid? :slight_smile:
Jo Lao a kde je ta fotka, kdyz ji na prosincovkach uz videly...
A co se pocasi tyce, tak stoji za ho.., je tam nechutna zima, bleee :frowning2:
31. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Jani, tak je to v albu :wink:
Co ty, jak se cítíš?
31. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Lao no ty blaho, moooc pekny :slight_smile: Tak jeste jednou potichounku gratuluju.
Ja se citim fajn, sice dneska me po vcerejsi kontrole pekne boli cipek, ale jinak fajn. Si uzivam posledni tydny, vse je pripravene, takze to muze prijit kdykoliv :slight_smile:
31. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Lao pěkný.. . . Tak teď to bude holka? :wink:
31. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Lao ale mate to pekne po sobe, takhle nejak bych si to taky predstavovala :slight_smile:
31. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Hm já taky, to znamená tak v květnu naběhnout do CARu, aby jsme stihli tak jednu dvě IUI a pak vzhůru do IVF č. 2.
31. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Jani, to čekání je nejlepší :dizzy_face: Hlavně aby to šlo ráz na ráz :dizzy_face: Jj, těžce jsem si to naplánovala, aby byl takovejhle věkovej odstup :grinning: Jen mám strach se pořádně radovat, aby se něco nepo...
Mel, určitě kluk :grinning:
31. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Mel, třeba to půjde přirozeně :wink:
31. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Lao, pochybuju. Dost už o tom vypovídá jen ten můj cyklus 47 dní. A ovu myslím, že tak na 95% není. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Mel, no tak cyklus je na houby... dvojnásobek normálního... :confused: Hmmm, uvidíš co bude, každopádně je fajn, že ty Cary máme :dizzy_face:
31. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Lao klidne se raduj, uzivej si to od zacatku. Vis jak, pokud to ma vyjit, tak to vyjde, pokud ne, tak ne...
Jinak to cekani ted je jeste fajn, ale az se bude blizit termin, tak to bude nervoznejsi :slight_smile:
Mel treba telo prekvapi a nebo si nechas napsat Clostil a zasnazilkujete s Clostilem...
31. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Já jsem dneska naštvaná, až to není hezký :sweat_smile:
Začalo to v půl druhý, Honzík spal a P. nahoře něčím prásknul a konec spaní a řev a brek. Já vzteklá jak nikdy, pak jsme jeli k ségře, takže půl cesty jsem o tom kecala a půl cesty jsme mlčeli. U ségry celkem ok, i když mě štvalo, jak P. seděl na gauči a já tu a tam zabavovala. Pak jsme jeli do bazénu, nevim, co se stalo, ale Honzík se bojí hřibu, ale hrozně, zkrátím to, byli jsme v bazénu asi 30 minut i se šatnama, páč Honzík pak už vůbec nechtěl do vody a brečel a brečel, v šatně slzy jako hrachy, cestou domů v autě ještě popotahoval.
Doma opět spustil srdceryvný pláč, já šla honem dělat kaši a P.? P. si začal stříhat nehty. Tak nas.aná jako v tu chvíli už jsem dlouho nebyla, kopla jsem ho do holeně a poslala ho do pr... Pak jsem uklidnila Honzíka, pohráli jsme si, kaše, atd., pak už byl Honzík celkem v pohodě. Akorát teď co my s P., asi se za chvíli usmíříme, držte palce!
Mel koukám nakupovala, dobrý, to je nutný, se máte Pražačky, že můžete i na MD využít nějaký lepší oblečení. U nás v Prdelákově... :sweat_smile: Já si občas koupím něco hezkýho a pak to nosim na doma, no co :sweat_smile:
Steffi, to se neboj, že si nezvykám na zlatíčko, např. na ty rána v posteli jsem si zvykla hrozně rychle a doufám, že se to nezmění :grinning:
Kubík si bude vybírat nevěstu mezi mladšími, ne? Aduš pro něj bude stará páka. Např. kdyby Milu měla holčičku :slight_smile:
Lao je tady náš pozitivní příklad, že to třeba podruhý půjde v pohodě :wink:
31. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Puzz a jéje stěžovací okýnko. :wink: Ono se usmíříte toho se nebojím. Já dneska můžu manžu jen chválit, no ale né moc nahlas. :wink: Hele já bych si ani nekupovala, ale moje mamka, že jako musím chodit slušně oblíkaná atd (nevím moje bunda, džíny, botasky a něco pod bundu mi připadá dostatečný oblečení), ale pravda, že na AJ bych mohla chodit trochu jako "člověk". :wink: Chuděrka Honzík, asi mu něco dneska v bazénu nesedlo a nebo se jen blbě vyspinkal.
31. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojte,

lao :dizzy_face:

puzzi teda, Tys ho fakt kopla? :grinning: a co on na to? Martin by mě asi zabil :grinning: ale úplně chápu jak ses cítila.. jak jsme onehdá popisovala tu příhodu jak jsem M. vyhodila.. tak asi tak.. :grinning: doufám, že t obude zase brzío v kupě, přece jen máte to předsevzetí :grinning:

mel, teda nkupovací maniak :grinning: já nakupování oblečení na sebe nenávidím.. :sweat_smile: když mi sedí gatě, beru je dvakrát.. :grinning:

my jsme na snažení domluvení tak, že tomu necháme půl roku až 3/4 roku volný průběh a pak KET.. snad něco z toho vyjde.. :fearful: teda počítá se to až od doby, kdy přestanu plně kojit.. :grinning:
31. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kay, já nakupování taky nesnáším, ale kupodivu vše co jsem na sebe oblékla tak se mi líbilo a sedělo mi. Jinak nakupuju podobně - je mi to, tak preventivně hned co přijde pod ruku. :wink:
31. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Tak dobrý, P. začal, že se omlouvá, že ho vzbudil, tak já že v pohodě, že to bylo omylem. Na nehty řekl "Nojo, já vim, ale mě ty nehty už štvaly a chtěl jsem si je ostříhat, než ho budu chovat" No tak to mu musim odpustit. Tak jsme se navzájem omluvili a je to ok :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Puzz, tak dobrý, teď ještě usmiřovací veverkování a bude to v poho. :wink:
31. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jé 17000 příspěvek jsem měla. :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
puzzi to je fajn, já ty hádky tak nesnáším, ani jinde, natož u nás.. tak jsme ráda, že to i takhle vysvětlil :slight_smile:

mel, no a kde nakupuješ? na mě mají dobrou tloušťku i délku jedině v CaA.. :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Já do jazykovky chodím v hezkých předtěhu věcech, anebo jdu v tom, co jsem byla doma, místo tepláků džíny. Jak kdy. Chodíme tak 4+učitelka, tak to tak nehrotim.
Kay, kopla, on na to nic :sweat_smile: Já když jsem naštvaná, tak vyvádím, P. když je naštvanej, tak mlčí. No ale je to za náma a jsme usmířený a každá hádka pro něco dobrá.
31. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobre prvolistopadove dopoledne, tak pocasi se ridi presne podle kalendare, i kdyz dneska mi prijde, ze je tam o chlup lip. Rano jsme byli na prochazce v lese a bylo to pekne, jak padalo listi :slight_smile:
Puzzi tak to je fajn, ze jste se tak rychle usmirili :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Týýýý voooeeee tady to teda dneska žije :grinning: .
Tak ani dneska se sluníčko u nás neobjevilo, tak jsme všichni zalezlí na gauči a čumíme na telku :sweat_smile: .
1. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Milu no kdyz jsem videla predpoved, tak se slunicka uz asi moc nedockame, az do stredy ma prset :frowning2: Typicke chripkove pocasi :frowning2:
Ale na gauci s cajikem je celkem fajn :wink:
1. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jj Jani, počasí už asi lepší nebude, je to hnus fialovej,takové trošku depresivní počásko :unamused: .
1. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Prej kopla jsem ho do holeně a poslala do pr...., Puzziová je básnířka :grinning: :grinning: :grinning: Ivčo, sorry ale já se tomu ze srdce zasmála. Ale dobře,že je vše ok.
Milu, kolikáty den už jsi? Mně letí ty dny hrozně rychle,ale tobě teď asi moc ne,viď? :wink:
Lao, ty bláho takže už načínáš druhé kolo,jo? super. :dizzy_face:
1. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Tetesko, jsem od ET 5 den, ale nevidím to moc dobře... :unamused:
1. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Mílo, nezlob!!! Pročpak to nevidíš dobře?
1. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.