• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel já nevím...včera odpo mě začalo z ničeho nic bolet jako na MS, dneska teda nic, ale myslím si, že to byla už předzvěst... :frowning2:
1. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
A nebo to taky bylo zavrtávání, takže nezlob ju? :wink:
1. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Milu neblbni, me takhle bolelo bricho cely prvni trimestr. Zazen ty cerne myslenky a vydrz jeste par dni do testiku, to budes moudrejsi...
1. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
A kdyz jsme u toho, tak me bricho na ms boli ted kazdy den a to teda si jako dovolim tvrdit, ze tehu jsem :grinning:
1. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojte kočky, nějak nestíhám, dneska jsme měli hrozně aktivní den..

milu nech toho , právě 4 nebo 5 den s epřece mimísci zahnízďují :slight_smile: a mě taky pobolívalo celý 1. trim..

puzzi, teda P. je pěknej kliďas, já tohle udělat _m. a ještěkdyřž by si myslel že si to nezaslouží, tak lítám asi vzduchem :grinning:

mel, jo my byli dneska navečer na hřbitově, Stelinka v šátku, bylo to moc krásné, už byla skoro tma a všude byli ty červené svíčky zapálené, fakt pěkný.. taky kašlu na pověry, i kočár jsme měla doma..

jo a jinak jsme byli se švagrovou a malýma dneska poprvé v plavání, byla jsem úplně nadšená.. měla jsme to teda dost blbě zorganizované, furt mi někde něco chybělo, hlavně klíče od skříněk :grinning: ale příště to snad líp zvládnu. jinak super..měli jsme ve skupině krom nás dvou jen jednoho moc sympatického tatínka, kterého sice furt obletovala manželka s foťákem, ale i tak to bylo super.. Byla tam teda ještě jedna paní s malým, ale on hrozně plakal, tak šli pryč.. už prý po druhé.. a Stela teda taky hodně plakala, ale byla to i moje chyba, nevěděla jsem, že ji můřu nakojit i před plavčem a tak byla chudák hladová a ještě i trochu nevyspalaá :grinning: ale i tak to zvládla skvěle..
1. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj, já jsem Lucka a jsem tu poprvé. Jen jedna otázka. Vy jste všechny otěhotněli po inseminaci. Já jsem čerstvě po a teď čekám.
1. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Čau holky, jsem ráda, že moje story s P. vás některé i pobavila, např. Tetes :grinning: Vždyť jo, usmíření proběhlo a večer v posteli jsme se shodli, že každá větší hádka pro něco dobrá, není to často a pročistí to emoce, asi lepší než se nehádat a držet to všechno v sobě. I když jde o kraviny.
Dneska jsem spala do půl 11, P. měl službu, se mi dobře spalo, akorát mě bolela hlava, sakra, včera jsme si dali víno a často mě pak bolí, což mě teda dost štve, páč mám víno ráno a po 3 dcl si bolest nezasloužím teda!
Naši se vrátili z 3 týdenní Austrálie, stavili se tu po o, Honzík chodil od jednoho k druhýmu, od stolu ke gauči a tak dokola, dneska fakt už chodí dost dobře, je to sranda, jak se kymácí a balancuje a přesto to ustojí a jde a jde.
Milu, břicho jako na MS fakt bolí a já to už teď do budoucna jsem připravená brát jako bezva těhu příznak. S Honzíkem mě hodně bolelo cca 10 DPO.
Kay, tak příště nakojíš před plavčem a užijete si to super!
Ahoj Lucko, my se tu z holkama známe z diskuze o inseminaci, ale skoro nikdo tady po IUI neotěhotněl :sweat_smile: Pár z nás nakonec přirozeně, pár po IVF, tady z nás pravidelných psavkyň asi IUI ani jedna. Vlastně jo, Laole se IUI povedlo napoprvé. KOmu ještě tady? Každopádně držím moc palce, ať to klapne, je to rozhodně zvýšení šance oproti normálnímu styku, načasování u IUI taky dokonalé, určitě věř :wink:
1. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj tak u nás bylo taky celkem dusno hádka jeko svině ale dneska už je to dobré a vzduch i u nás vyčištěn :grinning:
1. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
mně taky IUI na poprvé vyšlo
1. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
zdravím, u nás byl minulej tejden slabej náběh na rýmu, ale odjeli jsme na 6 dní na Moravu, nachodili s kočárem a Manducou 53km a Mariánka je zdravá jak rybička :grinning: Fakt jí ten čerstvej vzduch moc pomohl, spala jak mimino a byla moc hodná, to v Praze neznám. Perfektně jsme si to užili, krásný výhledy a stromy a listí k tomu hrály všema barvama, nádhera. Zítra hodím nějaký fotky.
A taky jsem dneska objevila druhej zub, tak snad i s těma dalšíma problémy nebudou.
Jinak s jídlem pořád na štýru, sní lžičkou akorát rýžovou kaši a přesnídávku s banánem, která není tak kyselá, dneska jsem zkusila poprvé jogurt, to se hnusem skoro dávila, předevčírem Hipp s malinkejma kouskama od 6. měsíce totální neúspěch, takže stále jen zelenina na kaši z láhve. Aspoň, že tak, s UM problém nemá a s lahví taky ne, jinak kojím tak 4krát denně, v noci jednou a k ránu jednou, moc si odstavení neumím přečdstavit, je to dudlíkovej a bradavkovej závislák.
Lao, gratulace, jseš naděj pro ostatní, že to půjde přirozeně :slight_smile: Já teda zatím určitě vyčkávám, cestování a výlety mě bavěj, teď se těším na běžky a sjezdovky, chci si letošní zimu co nejvíc užít, loni jsem nemohla a za rok třeba taky nebudu moct (doufám :grinning: ) V březnu se chystáme na lyže do Francie, na tom mám závislost a těším se jak malá dítě, hlavně že s náma pojede i M. bude jí hlídat máma s tetou.
1. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Milu, na MS kapek brzo, ne? :wink: Já myslím, že hnízdí!!!!! :dizzy_face:
Holky, děkuju, raděj to nebudu moc rozmazávat, jsou tu různí nepovolaní lidé....
Lucistee, nám se taky povedla první IUI :wink: Držím pěsti :dizzy_face:
Terky, tý jo, pěkně nabitej program máte!!! :dizzy_face: Hlavně ať si to všichni parádně užijete :dizzy_face: Taky máme v plánu lyžovačku, tak uvidíme... :grinning:
1. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
Bré ranko,
Terkytko super, že jste si to užili. :wink: Tiše závidím, no snad příští rok vyrazíme na Šumavu, docela bych ráda.
Kdy bože to moje dítě pochopí, že by mohlo vstávat až v půl sedmé??? :confused:
2. lis 2009 v 06:16  • Odpověz
brééééééééééééééééé rááááááááááááááááááááánko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. lis 2009 v 06:22  • Odpověz
Ahoj holky,

tééda mě dneska tak moc bolí v krku, to je hnus velebnosti :unamused: . V sobotu to začalo a nějak se toho nemůžu zbavit :frowning2: .
Jinak ty MS příznaky..kéž by to byly těhu příznaky....ani nevíte jak moc bych si to přála...
Puzzi, tak to je Honzula fakt šikula, že už tak pěkně chodí, tý jo, za chvíli s váma bude moct do posilky :sweat_smile: .
Terkytm je neskutečná pohodářka, z tebe úplně čiší ta chuť do toho života a užívání si, je to paráda :dizzy_face: .
Lao, snad je na MS kapánek brzo... :wink:
Jo Jani, ty si fakt těhu jooo???????By mě nenapadlo :grinning: :grinning: .
2. lis 2009 v 06:26  • Odpověz
Lao: ty voso, co to čtu? gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 06:28  • Odpověz
ahoj Mili, dělej si obklady na krk, priznicové (či jak se to píše), mě to pomohlo....a jsi doma nebo v práci?
2. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
Terky: v tom cestování s Mari seš můj vzor :wink: , já si to taky tak nějak představuju, že budu takhle fungovat i s dítětem, paráda
2. lis 2009 v 06:32  • Odpověz
Gucci, celý večer i noc jsem měla priznic a jsem v práci..
2. lis 2009 v 06:50  • Odpověz
no mě to nepomohlo taky hned, dávala jsem si ho dycky po práci tak 3-4 dny, cucala jsem k tomu nějaké tbl pro těhule a přešlo mě to

a jak se jinak cítíš? :wink: jsem na tebe včera tááák myslela...teda já na tebe myslím furt jo :grinning:
2. lis 2009 v 06:51  • Odpověz
No Gucci v sobotu z ničeho nic MS příznaky, v neděli teda už nic, ale od té doby mám strach, že to nevyšlo... :cry:
2. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
Jo a uděla se mi vobrovitánskej jebák na nose mezi očima, jsem fakt za krasavu :angry: .
2. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
nebooooooooooooooooooj, to já měla taky tak, po ET mě tak cca pět dní bolelo břicho jako při MS a pak to najednou přestalo a necítíla jsem vůbec nic, žádné příznaky na těhu ani netěhu, prostě nic :wink: .... mušáš věřit ženo má
2. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
Gucci, ještě se snažím věřit...ale někdy to jde hůř...nejhorší je, že jak jsem si píchla před OPU ten Ovitrelle, tak mě začaly bolet bradavky a teď nic.. :frowning2:
2. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
Míliová nezlob!!! Já neměla vůbec žádnej příznak a přijď se na ten žádnej příznak podívat, právě devastuje světlušku. :wink:
2. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
ono to zase začne až budeš mít // neboj :wink: :sunglasses:
a kdy máš vůbec testovat?
2. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
No holky já nevím...ale fakt mám pocit, že to nevyšlo :confounded: .
No testovat chci o víkendu pokud mě MS nepředběhne..
2. lis 2009 v 07:11  • Odpověz
Mili, pozitivně pozitivně....je to Podolí, ne nějaký posraný Gest
vem si jak jsem byla v prdeli s těma třema folinama, ale pak když v nich byly tři vajca, tak jsem byla skoro 100% přesvědčená, že se to povede a ještě si pamatuju, jak jste se mě s Jančou snažili držet na zemi, at s tím tak nepočítám, ale já tomu fakt hrozně moc věřila a vyšlo to :wink: , musíš taky tak
2. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
No hele já si myslím, že je v tomhle jedno jestli jde o Podolí nebo Gest, teď je to o štěstí :wink: .
Já taky byla 100% přesvědčená když mi řekli, že embrya jsou nádherná, že to prostě musí vyjít, ale fakt nevím...jsem asi magor :sweat_smile:
2. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
no to právě není jedno, v Gestu ti tak krásné embrouše neudělali :wink:
2. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
No jasně, ale pak už je to fakt jen o tom štěstí :wink: .
2. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.