• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Dobre ranko,
Miluno nezlob s tema pesimistickyma recma! :angry: Kdyby se jednalo o tehu priznaky dle prsou, tak jeste ted tehotna nejsem. Se vykasli na nejake priznaky, ty prijdou az bude cas... Vydrz do patku a testni, to ses 14 DPO a to je jistotka...
Terky super vylety a plany naprosto luxusni. Ja bych taky jela hned lyzovat, ale s 3-4 mesicnim miminem to asi neprojde, skoda...
Lao testovala jsi dal? Sili? Jsem hrozne zvedava :grinning:
2. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Jo a krasava ses, tak si vzpomen, cos mi rikala po ET, jak vypadam..nejaka flekato vyblito cosi :slight_smile: Tak jen pekne flekat :grinning:
2. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
No tak ty fleky u mě zatím nevyhrávají :grinning: . A nezlobím, jen se snažím připravit se na nejhorší :wink: .
Prostě mi holky neříkejte, že jste na sobě aspoň trošku nepoznaly, že to vyšlo... :wink:
2. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Jo a byla si rozmoženobledoflekatá :grinning:
2. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Mili: já neměla příznaky vůbec žádné, ale fakt vůbec...ve čtvrtek jsem poprvé testla a od soboty mi začlo být doost blbě, a to mi vydrželo až do pátého měsíce :grinning:
2. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Milu NE, kdyz jsem si 14 DPO delala test, tak jsem byla presvedcena, ze tam bude /. Fakt vubec nic. Vic netehotne jako tenkrat jsem se v zivote necitila :slight_smile:
No tak u tebe vyhraji bedary a ne fleky, to mas jedno, co te zkrasli :wink:
Gucci ty uz doma na netu?
2. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
jj :sunglasses:
hele co máte doma za připojení, UPC?
2. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
gucci, my máme Občanské sdružení Jablonka, je to něco jako UPC, ale levnější.
Mílo, no ten beďar to je určo místo fleků. :wink:
2. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Gucci my mame UPC, mame od nich digital, telefon a internet a max. spokojenost.
2. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Jani: ty sis nějak upravovala ty seznamy výbavičky pro mimi a sebe nebo podle čeho si jela?
2. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
jani: jj, taky asi půjdem do upc, ale chceme jen kabelovku a net
2. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Gucci Kay mi poslala seznam, co doporucovaly holky. Vybavicku jsem nakonec neresila, mame toho vic nez na seznamu. Ale treba veci pro sebe do porodky jsem jela dle toho.
2. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Gucci my mame ten telefon, jelikoz rok je za 1 Kc a nasi, moje babicka a bracha ho maji taky a volame si zadarmo :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
jani, tak můžeš mi pls ten seznam kay poslat, já si to projedu s tím co mám
2. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Tý jooo Jani, ty jsi už 36.tt, ty už fakt budeš za chvíli rodit, to letí jako blázen čéče :sweat_smile: .
2. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
jj strašně to letí, Janča je aspon připravená, což se nedá říct o mě :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Gucci jasne, jen co pustim 2. poc, tam to mam ulozene :slight_smile:
Milu nech si to, jojo leti to jak blazen, poslednich 5 tydnu pred nami, mozna :slight_smile:
Gucci no ja uz mam fakt vsechno, me vydesili, ze bych mohla rodit o 2-3 tydny driv a to je za 14 dnu :grinning:
2. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
no mě za chvíli klekne notas, tak se seberu a zajdu se projít k dětské pro razítko do průkajdy a na endokrinologii, at mám aspon něco z krku
zítra jedu do Prahy do poradny, tak se stavím v Ikee, dokoupit zbytek pro malou a pak už zbývají jen věci pro mě
2. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Jéé Jani, já to myslela v dobrém :confused: .
2. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
moje máma, když viděla o víku moje břicho, tak říkala, že do vánoc už budu s malou doma :grinning: ... pf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že budu rodit v lednu, tomu věřím už jen já a pG :grinning:
2. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Gucci no tomu, ze porodim 5.12. uz neverim ani ja :slight_smile:
Za chvili ti poslu ten seznamek..

Milu vzdyt vis, ze se na porod netesim, takze bych to nejradeji o par mesicu oddalila :wink:
2. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
jj Jani, díky, to nespěchá :wink:
no nic holky, jdu ze sebe udělat člověka a jdu se projít k těm dr. tak snad pořídím :wink:
zatím
2. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak jo, tak už ani slovo o porodu...ale myslím, že díky tomu jak se toho bojíš, to půjde hladce :wink: .
Gucci, tak opatrně :slight_smile: .
2. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Gucci mas to na mailu...
Milu kez bys mela pravdu :slight_smile: Bych si to predstavovala tak, ze by mi z niceho nic praskla voda a do 4 hodin by byl malej venku. Takhle jsem se narodila ja i bracha :grinning:
2. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
:grinning: Jani, hele držím všechno co mám, aby až to přišlo, to bylo mrk frk :wink: . A já pak budu zase řvát jako želva, jako u Pavlínky, pak ještě Gucci...týý foléé holky, já budu řvát pořád :grinning: .
2. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Jani: díky za seznam, chybí mi už jen nějaké blbosti, hlavně, že má malá kde spát, co si oblíct a v čem jezdit :grinning: .... bych se tak aspon měsíc potřebovala věnovat ještě jen bytu, aby to bylo všechno dle mých představ a ne řešit dvě věci najednou
2. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Milu zadny rvani, ty nakluses na navstevu do porodky :wink:
Gucci tak my taky nemame treba cestovni postylku, hraci deku apod., ale to asi Kuba hned po porodu nevyuzije. Myslim, ze mu bude stacit postylka, kocar, prebalovak, vana a prso :grinning:
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Jani, nebuj se nic do porodky naklušu tak jako tak, ale řvát budu 100%. Já se znám. :grinning:
2. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.