• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No, Lao, to je jako všechno?! :sweat_smile: Tak jak bylo???
27. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Jee Lao uz se nam vratila. Jakpak bylo?
27. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Jani- myslíš, že je to zánět močáku?? Já měla 100% pocit, že ho mám, ale moč byla neg. a dr. mi říkala, že je to v těhu normální, jak děloha a mimiš tlačí na močák, tak to může vyvolat tyhle pocity. Ale brusinky Ti určitě neublíží, už jako prevence jsou super.
Lao- byl to pocit nebo jsem zahlídla, že jsi měla poz. test?? :confused: A jak bylo? Jinak já už jsem doma, ale musím ležet. V pátek jdu na kontrolu k moji gyn., tak uvidím, co mi řekne dál. Jestli budu muset ležet pořád nebo si aspoň občas zajít na vycházku nebo si někam sednout. No uvidíme. Teď fakt ležím a chodím jen na záchod.
27. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Musela jsem jít okoupat a uspat prcka :wink:
Bylo to perfektní-teda já jsem to tak viděla :slight_smile: Holky jsou fajn, zdá se, ¨že jsme si káply do noty, tak snad mají taky ten názor :sweat_smile: Puzziovic Honzík je fakt celej náš Vítek, jen trošku ve větším vydání :grinning: Jinak obavy ze spaní byly tak půl na půl oprávněné... První noc v pohodě-až na to, že V. neusnul sám v postýlce, ale musela jsem ho unosit v Bondolinu-ale pak spal parádně (sehráli se s chlapečkem od holky, která se mnou byla na pokoji, takže jsme krmily ve stejnou dobu):slight_smile: Včera večer jsem opět uspávala v Bondu, noc byla ovšem kalamita-vždycky se vzbudil s hysterickým pláčem a nešel nijak utišit, ani prso, ani houpání, pak se zázračně po 5 min. uklidnil... Opakovalo se to asi 5x.... Bylo mi ho chudáčka strašně líto - taky spolubydlících, protože budíček v podobě sirény asi nic moc...Tak uvidím, co bude dnes v noci...
Pajdi, jj, poz. test to byl-falešně... Další tři už byly jak lilium. To jsem moc ráda, že tě pustili :dizzy_face: Je jasný, že to ležení budeš dodržovat. Uvidíš, co Dr. v pátek. Snad malá procházka čas od času neuškodí....
Kurec, kde je ta shrnovačka????!!!!! :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Čau Pajdo, to je dobře, že už jsi doma, ale buď hodná, nezlob a nic nedělej, a to pořád, nejen prvních pár dní.
Lao, jste si to užili, třeba už se Vítkovi stýskalo po své postýlce doma.
Shrnovačka Míla si asi dělá shrnovací přípravu :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
no holky, tak jsem do teď kojila, modřila, omývala, octovala.. pak ještě věšela prádlo.. a řekla jsme M. jestli by mohl jít uspat malou.. tak šel ale zeptal se jestli jsem dala najíst psovi (on to nevěděl, kde jsem byla celou donbu, protože spal) tak jsem už hnusněji řekla, co jsem celou dobu dělala.. no a závěr byl "proč si tak protivná už druhý den?".. já bych ho zabila.. a jak tak poslouchám v chůvičce, uspávání se mu nedaří.. :frowning2: ale nechám ho v tom, potřebuju oddech..

ještě mi prosím vysvětlete, když všichni furt tvrdí, že kojit mám max 20 min, jak to jako mám vysvětlit tomu dotěti, které po 20ti minutách s otevřenýma očima kouká na mě a pak začne pusinkou klapat naprázdno???!!! Já jí jako řekla, 20 mnut a dost, ale pak ji celou hodinu ukolébávala a zbytečně, musela jsme jí stejně dát ještě napít a jak je vidět ještě to asi nestačilo.. :frowning2: jo a taky mě dost kurev..y bolí levá bradavka, mám ji do krve.. tak jsem dost v prdce, jak mám jako kojit.. mě asi brzo odvezou :grinning:

omlouvám se že melu jenom o sobě.
27. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo a s tím melounem, no mě napadlo že jsem ho jedla někdy před tou Stelinou kolikou, ale už nevím jestli den před tím nebo kdy... takže stejně nic nezjistím.. ale fidorku jsem ozkoušela, jeden den jem vynechala a bylo to stejný, tak aspoň jednou denně zahřeším takhle.. jinak z ovoce jím jenom jabka, teda teď jsem měla jedno :slight_smile: a banány se prý taky můžou.
27. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Kay, já bych ji nechala pít, jak dlouho chce... Vítek pil taky třeba i 40 minut...
27. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Pajdi huraaaaaaaaaa jsi zpet ..tak na sebe davej velkyho majzla
kay koj tak dlouho jak ti to vyhovuje ja kojim i hodku s prestavkama..
steff nebrec ty vado L. bude to same :slight_smile:))
lao to je super ze jste se melY ok ..to muselo bejt bajo a co kocarkovaly jste? ..
27. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Pajdi ja nevim, jestli je to mocak nebo se mi konecne otocila deloha. Ale furt litam curat a mam takovou tupou bolest v podbrisku. Tak jsem si sla radeji pro brusinky, kteryma nic nezkazim a kdyby se nahodou schylovalo k zanetu, tak mu treba predejdu...
Teksas no ja doufam, ze L. bude stejny :wink:
Kay no vidis a spravnej pristup, jen ho nech, at se snazi malou uspat, at vidi, ze to neni jen tak...
27. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jani- tak to máš úplně stejný pocity jako já, co 10- 15 min. lítám čůrat a vždycky tlak a tupá bolest. Ale brusinky klidně bašti, jsou dobré. Já je taky občas jen tak vezmu. :wink: A kdyby se Ti otočila děloha, tak to by bylo prima :dizzy_face: .
Kay- jen ho nech, ať vidí, co to je starat se o dítě.
Holky jdeme s mrňousky spinkat, už se mi totálně zavírají oči.
27. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobrou noc :dizzy_face: .
27. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Teksas, jj, kočárkovaly-docela dobrá podívaná, když se deset mamin vydá s kočárem na prochajdu... :grinning: Po nás domorodci čuměli jak na zjevení :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
no nevydržela jsem to ale dala jsme si rohlík na cestu :slight_smile: Malou asi zase bolelo trochu břicho, tak jsme zacvičily a prd.. :slight_smile: pak jsem jí dala ještě trochu napít a teď snad už usne..

jdu psát ten dopis :-/ :rolling_eyes:
27. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Pajdi:ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je dobře, že tě pustili. Ale prosím tě slib, že vážně budeš jenom ležet, že si nebudeš vařit, nebudeš nikde utírat prach apod. Prosím, prosím buď opatrná.
evi:to je mi jasné,že je 90% na matce, jak taky jinak,když je otec minimálně do pěti v práci a dítě chodí spát v osm, ale určitě je to znát na přístupu, že třeba vykoupe včetně úklidu po koupání, že k němu občas vstane,když např. sedí oba u televize, nebo jeden den o víkendu nechá vyspat či jde o víkendu na procházku apod.
Kay:určitě je to těžké,ale nenechávala bych to jen tak být a možná bych mu taky ukázala jak by to u vás vypadalo,kdyby jsi dělala jenom to co tě baví :angry: třeba bych určitě neodcházela nahoru,když si M. provokativně zesílí televizi, protože neslyší, když S. pláče a nenapadne ho jí jít utěšit.... :zipper_mouth:
Leni: to je blbý s tín negativním testem, ale jak píšou holky,zázraky se dějí, tak snad....
Lao:jé,já myslela,že budete na pokoji s Puzzi. Už se moc těším na Puzzi Jiráska. Hele na shrnovačku si budeš muset počkat zítra na Mílu, tu jsem upozorňovala ať se na vás připraví. :sweat_smile: Je fajn,že jste si to užily.Hele, a nevyváděly jste moc? Neožírala jsi se a netančila nahá na stole?
kay:tak mu řekni,že jsi protivná, protože jsi unavená a nevyspalá, protože ti s ničím nepomůže!!!!Jo, včera na tom kurzu říkala doktorka,že prý je lepší kojit dítě jak dlouho potřebuje a ne jak dlouho chce máma. Tak nevím....
27. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tetes, ožírala, málem i tančila nahá na stole, ale nikdo by to neocenil :grinning: :grinning: :grinning: Týýýý jo, ty už seš 31tt, to je paráda :dizzy_face: Jak to jde? Už vymalovali posirupovanej pokoj? :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Puzzi, už byla domluvená s jednou holkou na nocování, takže my jsme se pak družily až na místě :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Steffi, já nějak přehlídla to s tím močákem. Tak doufám, že to bude dobrý!
Lao, tak to ráda slyším, že jste se měli dobře! :slight_smile: Ty jo, to je vůbec zázrak, že jste se vyspaly.:wink:
Kay, 20 min. vůbec neřeš - já ze začátku kojila i 45 min. Teď už M. pije rychleji, ale to tak poslední měsíc. Kdo Ti říkal těch 20 min. - vždyť je maličká?!
Tetes, jj, tak to mi přijde jako samozřejmost (i když asi ne všude).
27. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
když jsem ráno psala že je Alex terorista, ještě jsem netušila jaké zbraně hromadného ničení na mě vytáhne u Rioko. S křikem jsme vyjížděli kočárkovat, tak jsem ho pochovala, odbrknul a po chvilce usnul ....a s křikem jsme se vraceli domů, ale to už jenom proto, že se chtěl chovat.Ještě že nám šel manžel od Rioko naproti, jel nakonec s Vojtíkem, Rio mi tlačila kočár a já nesla Ládina v náručí :angry: záda mě bolí sviňsky!
Až na toho křiklouna a kopec co mě Rio nutila šlapat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo moc fajn :slight_smile: Vojtíšek má velkou pochvalu, páč vůbec neplakal a hezky spinkal :slight_smile:

Pajdi fajn že jsi doma, doufám že nebudeš dělat koniny a poslechneš pány doktory, z postele se ani nehni :wink:

Lao to musel být opravdu nářez, tolik dětí pohromadě :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Teda Anip, Alex dnes neměl nejlepší den, co?! :sweat_smile:
Musím říct, že mě trvalo asi minutu, než mi došlo, jakej "Ládínek". :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Evi,minutu? tak to na tom nejsi ještě tak špatně...to moje demence je kolikrát horší :wink:
zítra jdeme na Michala Davida :grinning: bude hlídat máma, tak si odpočinu
27. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dneska jsme měly druho kontrolu kyčlí, dopadla dobře a taky si nás, Campi, pozval doktor ještě na září. Tak třeba někde dělaj tři kontroly...

Kay: to kojení rozhodně neřeš, dítě si řekne samo, jak dlouho chce pít, tohle určování času je pěkná blbost. M. pila ze začátku skoro hodinu, mezi druhým a třetím měsícem se to postupně zrychlovalo a teď je to na 10minut.
Stela opravdu krásně přibírá!
Chlapi jsou různý, někteří maj vztah k dítěti hned od začátku, někdo až když dítě reaguje..V. zase moc neprožíval těhotenství, tak jsem se bála, co bude následovat, ale Mariánku zbožňuje. I když s ní hlavně blbne, když je potřeba opravdu něco dělat, jako třeba cvičení Vojtovky, tak zdrhá, že jí nebude trápit atak...Ale určitě to řeš hned teď, nemá cenu to nechat zajít moc daleko.
27. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz
Zdarec holky, do služby se hlásí shrnovačka Míla :grinning: .

Pajdi je mi to líto, ale já vůbec nevím co se stalo a nestalo :grinning: . Tak snad namátkově..

Lao měla falešně pozitivní test :sweat_smile: .
Leni včera testovala a zatím negativní, ale ještě má čas a třeba se ty dvě potfůrky čárky ukážou :wink: . ržíme pořád palce.
Jani vybírala kočárek a zatím nic a taky se chystá na zapsání do porodky, zatím nevíme do jaké, ale vyhrává Podolí :wink: .
Tet, byla na UTZ a M. je větší jak K. ale jen o malinko a Kačenka je v bříšku utlačovaná, ale až vylezou tak to Kačenka Míšovi nandá..správná ženská nééé :grinning: .
Lao s Puzzi byli setkaná prosincovek na 3 dny.
Kay Stelinka vyrostla za týden o 300g, takže už přijímají návštěvy, jupííí
:grinning: .
Jo a Jani byla na UTZ taky a to asi víš, už má 5cm velkého prcka
:dizzy_face: .
No a já to víš :unamused: .
28. kvě 2009 v 06:37  • Odpověz
dobré ránko,i když pro mě špatné :frowning2: ,dorazila MS :cry: :cry: :cry: :cry:
jsem totál v pr...... :cry: :cry:
28. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz
Leni, to je mi líto... :frowning2: . Vím, že teď říct cokoliv je zbytečné a že jen trochu času pomůže nabrat síly na další boj.
Jsou před námi prázdniny, léto, dovolená, tak si to užij a v září skočíte na IVF a to by bylo aby nebylo :slight_smile: . Uvidíš.. :slight_smile: . nejvíc dětí se daří počít ať přirozeně nebo přes pomoc lékařů na jaře a pak na podzim, takže to je tutovka :slight_smile: .
28. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
Leni, ach jo, ale věř, že jednou se to podaří, budeš bojovat dál a nakonec to vyjde, každá z nás víme, jak ti je.
Jednou ta svině MS nedorazí, vydrž.
28. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,
Leni to je mi lito, ale nebud v pr..., neni vsem dnum konec a IVF to jisti. Preci vis, ze ty IUI nemaji moc velkou uspesnost..
Milu jako shrnovacka jsi dokonala :slight_smile: Kdy jdes zitra na to CT, at muzu drzet vse co mam?
Lao to jste si to pekne uzily, myslim, ze to byla dobra odreagovacka pro vsechny :slight_smile:
Terky gratulace k uspesne kontrole kycli.
Pajdi tak to je asi tou delohou, ale par dni budu brat brusinky a uvidime :slight_smile: No a deloha by se uz mela otocit, jinak se tam mrnous nevejde :wink:
28. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
bré ránko holky

já nevím, co ten pG v noci blbne....normálně spíme, já jsem otočená zády k němu....uprostřed noci....najednou na sobě cítím pohled, otevřu oči a nade mnou se sklání pG a ptá se: "je ti zle?" :confused: co na to říct, že jo :confused: já: "no ted už jo :rolling_eyes: "...on se otočí a spí dál....ráno samo o ničem neví

no nic...jdu vás dočíst
28. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Gucci :grinning: Ty jo ty mas uzasne nocni storky :grinning:
28. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
tetes: jj vážně o tom vozíku uvažujem, maj ho známí i můj šéf a nemůžou si to vynachválit, dělaj to i pro dvě děti :wink:
tetes: tak gratulace k výhře :wink:
evi: no já nejsem zrovna typ, který nakupuje podle toho, kolik lidí to má :slight_smile: ...já si byla jednou kupovat sportovní sandálky a měli černé a béžové, já se nevěděla rozhodnout, tak se ptám prodavajdy, které se prodávají víc a ona, že béžové, tak jsem si vzala černé :grinning:
kay: no tééééééda, to je mazec :angry: , prostě si musí zvykat, že už se netočí svět jen kolem nich, bych to možná víc chápala, kdybyste měli kluka, páč chlapi podle mě víc visí na dcerách....jsem fakt zvědavá na pG, on má taky pořád pocit, že pro něj se nic nezmění :rolling_eyes: ...na dopis se ted vyprdni, na to není čas, řeknu mu to normálně od plic jak to cítíš :wink: anebo si někomu postěžuj a at mu to řekne někdo jiný, pG taky víc pochopí jak se věci maj, když mu to řekne někdo jiný, než já
AHOJ PAJDI :dizzy_face: :dizzy_face: , to jsem fakt ráda, že jsi doma a že se to uklidnilo, tak ted hlavně lež a nic nedělej
Anipp: tjo Ládin si to snad vybral včera a budeš mít chvilku pokoj
vítám Lao a Puzzi z výletu :slight_smile:
Leni: s tou MS je mi to líto, být tebou, tak už se na stimulvoané IUI vyprdnu, dám si jeden cyklus pauzu, mezitím ti odešlou žádost na pojištovnu a pak IVF
28. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.