• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, hlavně to prso!!!!!!!!!! :grinning:
2. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
tak femtu
mám razítko v těhu průkajdě od dětské, sestřička byla moc příjemná, až dorazím z porodky, tak jim mám zavolat a dr. přijde k nám domů na první návštěvu
2. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
No dobre, tak to muzes obrecet, ale jen trosicku :wink:
Mel taky si myslim, ze prso melo byt jako cislo jedna :slight_smile:
Gucci tak to je super, ze sestricka je sympaticka. U nas taky dr. prijde na prvni navstevu domu.

Tak ja jsem odevzdala vsechny papiry v praci a jsem ofiko na MD :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
jj, mě to čeká Jani zítra :slight_smile:
jdu ráno do poradny, tak snad malou nebudou vážit :grinning:
2. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak super, že si to Gucci tak zvládla :slight_smile: .

Já už nechci být otravná, ale vzhledem k tomu, že mi začaly i křížové bolesti zad, tak si myslím, že to je víc jak jasný. Úplně stejné jako vždycky.. :frowning2:, MS čekám cca do 3-4 dnů. A můžete si klidně vsadit, tohle prostě ženská pozná.
2. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Gucci od kdy ty budes na MD? Mas tech 8 tydnu?
Jen at ji zvazi, at mam radost, ze Kubik neni nejvetsi :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Milo klid, ted poznas fakt prd. Tvoje telo je na total rozhazene tema hormonama..hele dokud nebude ms, tak klidek, jo!
2. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
jani: od středy a mám to těch 8 týdnů

Mili: klííííííííd nebo ti zítra dojedu naplácat
2. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ale jo, já jsem klidná...já už to prostě vím, tak se na to aspoň do té doby připravím a aspoň mě to tak nezkopne. :wink: Mám ještě aspoň na jeden KET a pak poslední IVF, tak snad něco z toho vyjde...co nadělám ..nic, to je život. Já už si asi budu muset zvyknout, že co se tohodle týče, tak to fakt nebudu mít nikdy jednoduché a je jedno jestli to je spravedlivé nebo ne...podle toho se to prostě nebere... :frowning2:
2. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Gucci tak to je krasa :slight_smile:
Milu jako v tomhle musim s tebou souhlasit, ale nehazej predcasne flintu do zita...nebo se pridam ke Gucci a naplacame ti obe :grinning:
2. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jani neházím a věř, že jsem byla po ET přesvědčená, že to vyjde..říkala jsem si, všechno vypadá suprově, to by bylo, aby nebylo..ale bohužel nebude, prostě to tak je...štve mě to a říkám si proč já, ale prostě to tak je a nic s tím nenadělám. Prostě musím bojovat dál a třeba to vyjde a třeba taky ne...to je osud.
2. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Milunko já ti přijdu nastrouhat na zadek a to hodně já ti povím že já jsem byla 100% přesvědčená o tom že to dostanu bolení břicha neskutečné prsa taky no prostě jako vždycky prostě to dostanu a ono just ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak že Milu čím víc o tom přemítáš tím hůř pro tvoje tělo tak to prostě hoď za hlavu a bude buď dojde nebo ne vždyť svět nepadá :grinning: a není ani jiná volba tak klídek :grinning: :grinning: :grinning: buď a nebo
2. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jo a přestaň se litovat to je nejhorší co můžeš dělat :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mili: snaž se to neřešit, já vím, že to je těžké, ale zkus to, mysli na něco jiného, usmívej se a vyjde to, uvidíš :wink:
2. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Pudly, ja si presne vzpominam, jaks psala, ze uz si snad tu druhou / na testu dokteslis a nemuselas :grinning:
MIlu tebe ale bude bolet zadek :wink:
2. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnes dopo cvíčo, Honzíka bavilo tak 90%, mám radost, už si tam na to zvykl a fakt je teď mnohem spokojenější dítě než dřív, jsem moc ráda :slight_smile:
Terky, to jste si užívali a plány na lyžovačku super! To jídlo MAriánky se snad časem vyvrbí, Honzík poslední dobou obědy taky nechce, sní max. 5 lžiček, jak co, achjo. Jí dobře vše ostatní, tzn. přesnídávky, jogurty, chleba s něčím, banán, rohlík, ale obědy plive.
Milu, pošli bolest v krku někam! Ježiš, to dělá to debilní počasí. Hlavně klid a nohy v teple, v počínajícím těhu je trochu nemocná "každá druhá" a je to v poho.
My jsme včera zrušili veverkování jako maniaci, podle plánu je to na ho.no, P. to tak nechce, já vlastně taky ne, prej snad podle chuti by to taky mohlo vyjít, hm, snad jo :sweat_smile:
Milu, já na sobě nepoznala, že to vyšlo. 10 DPO MS bolesti docela hodně, pak dlouho dlouho nic, prsa mě bolely mírně snad někdy od 8tt, když jsem je pořádně zmáčkla a tak podobně.
Gucci, tě tipuju na prosinec :slight_smile:
Steffi, co takhle 20.11., na narozeniny Honzíka? :wink:
Miluuuu, ajéje, co to čtu, sakrá, proč ještě nevymyslely ty prášky na výmaz mozku po dobu do testu?
2. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Milu ja tomu taky neverila, nebo spis jsem mela strach verit...ale pamatuju si, jak jsi prisla a rikalas, ze je to jasne, ze se to povede, ze jsi si jista.
No vidis a ted je to naopak, ty neveris a ja verim :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Puzzi parada, ze Honzik je vic a vic spolecenstejsi.
Holky s tim jidlem je to normos, to ma kazdy ditko, chvili ji, pak zase ne, pak zase jo...
Aaa u Puzziju uz neveverkuji denne, jsem si rikala, jak dlouho to vydrzi :slight_smile:
Jo a 20.11. no proc ne, jdu premlouvat to mrne v brise :wink:
2. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo Steffi přesně tak to bylo :grinning:
2. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Milu modrá dupa :grinning:
2. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Pudli fakt to vidim jako dneska, jsem ti pak nechtela verit :grinning:
2. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
si dycky vzpomenu že je Honzík o týden dříve než Edit :grinning: Honzík je šikulka :grinning: rozený sokol :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
jo jo a teď se už člověk stará jako divej o prcka a před tím to byl jen dvě // :grinning:
2. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Holky díky vám všem, já se nechci v žádném případě litovat, to vůbec ne..ale nějak to na mě padlo...
prostě když to nevyjde, tak vím, že už poslední IVF a pak konec..přirozeně zázračně bohužel neotěhotním, tak proto asi to všechno..taky jsem to, že jsem po ET řekla tchýni a ségrám a teď vím, když jim napíšu, že to nedopadlo, jak jim bude a taky jak bude manžovi, který by mohl mít kupu dětí a nemá..má se mnou akorát kupu starostí jak mít mimi. Vím, že za to nemůžu, ale dnes mám pocit, že jsem neschopná a při tom nevím, čím jsem si to všechno zasloužila.

Pudly, co je modrá dupa :confused: . Já jsem nějak mimo :sweat_smile: .
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Pudly, tys ty // našla myslim tak o 3 dny dřív než já, jsem ti hrozně záviděla a pic a byly i u mě, to si ještě pamatuju úplně živě, jak jsme tak testovaly jako o život, teda já určitě :grinning:
2. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mili: modrá dupa je, že budeš mít modrou prdel od modřin, jak ti všechny tady naplácáme :wink:
2. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
:grinning: aha, když to pomůže tak mě klidně naplácejte všechny :grinning: , já se nechám dobrovolně :wink: .
2. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Milu to je jasny, ze to okoli bude lito, ale tim se ted netrap. A H. je s tebou kvuli tobe a ne kvuli detem...
Modra dupa = modry zadek, jako ze od vsech dostanes narezano, az si nesednes :wink:
2. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
jo Jani, zapomněla jsem ti napsat, že mám přes břuch 110cm :grinning:

ahoj puzziovááááá :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Milu, myslim, že všechny do jednoho tě chápeme, jak se cítíš, tím ti sice prd pomůžeme, ale snad aspoň trochu pomáhá to vypsání se tady.
Ale litovat tě teď ještě nebudeme a to ani náhodou, protože do etstu ještě zbývá pár dní a příznaky nepříznaky, za pár dní se ukáže.
Já jsem taky ten typ, že týden před MS jsem už depkovala, že to zas nevyšlo. A teď u druhýho snažení to na mě postupně kuwa zase leze tyhle pocity. Včera večer depka, že veverkovat furt nevydržíme a že když to bude jen někdy, že to určitě nevyjde a málem jsem bulila do polštáře, že mě čekají tři roky snažení. Kuwa a to jsem celkem za vodou a snažíme se chvíli, se musim vzpamatovat a pak ti teprve začnu radit, ať se vzpamatuješ taky, já proti tobě... a jsem taky občas na depku, takže mlčim raději...
2. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.