• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi neposune, už od pěti je protivná, teď jsme ji uložila ať si ještě schrupne, ale řve, protože je chudák zmatená a chce se koupat a spát.. musím to jít udělat a budu vstávat holt v půl šesté :frowning2:
2. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
takže koupání proběhlo o půl šesté, a před šestou vytuhla, ani nekníkla.. :frowning2: tzn. ýe moje dítě je naprosto nepřeučitelné a bude se v zimě vstávat v 5h.. super.. :rolling_eyes: já jsem prostě hrozná, mám depku :pensive:

puzzi, jj, no já jsem taky tabulková, akorát právě přemýšlím, jestli to mám začt psát už teď, abych s ena to zase nějak neupjala, když tomu chci nechat volný průběh.. :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Kay, Luky je teď taky kapánek protivnej a někdy když je fakt extrémně, tak ho uspím v náruči, nechám třeba 15 minut zdřímnout a pak prostě klasika umejt, najíst a spát. Líp se pak i nají, když není utahanej k smrti.
2. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
mel no já vím, jenže já vi takhle neuspím, dávám ji o postýlky.. onanormálně usne sama.. aleprostě večerví, že už potřetí se spávat nechodí, má jen dva denní spánky, a je pak zmatená že ji jako dávám do postýlky když ž je tma a ještě se nekoupala.. když bych ji dala jen napít, tak bych ji asi trochu zklidnila,jnže bych pak neměla mlíko za hodinu... občas pomůže kočár a procházka, ale dneska jsem to vymňoukla a vzala šátek a už byla fakt tma a ona v něm nějak nechc eusnout jako v létě.. :frowning2: vůbec mám asidepku celkově, se omlouvám, nějak to nedávám..
2. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Kay, já ho taky takhle v náruči normálně neuspím, ale když je fakt hodně unavenej tak usne, mě ovšem za pár minut tak brní ruce, že mi ho tuhle musel manža vzít z náruče, jinak bych ho asi pustila jak mě brala křeč. Těch jeho skoro devět kilo mi začíná dávat zabrat. :pensive: A depku chápu, taky ji občas mám.
2. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tradičně nestíhačka. Teď jsme se vrátili z Obi-koupili jsme desky na zábradlí a vrátka nad schody-konečně!!!!

Koukám, že Janča je stále přítomna :grinning:

Kay, ono se to časem upraví!! ¨Zkus ji natahovat každý den třeba o deset minut a třeba to ude lepší :dizzy_face: Jinak Vítka jsme taky museli koupat furt-měl rituál a bez něj byl v prdeli....
2. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Steff, dneska jsem byla s Kačkou na kontrole na neonatologii a do stejné ordinace vozí čerstvě narozená miminka na sono kyčlí. Ve vozíku mají 4 uzlíčky. Jsem se dojímala,když si vzpomenu, že tam takhle jel Míša a jaké jsem měla pocity......No, a vzpoměla jsem si na tebe, že už to taky za chvilku poznáš.
Milu, já ti přísahám, že do nějakého 8 týdne jsem neměla jeden jediný těhotenský příznak!!!Kdežto pocit na mrchu neustále, včetně bolení v kříži. A nezlob se na mě, ale po tom ládování se hormony a psychickém vypětí okolo IVf ani náhodou nemůžeš říct, že když má přijít ms, že to ženksá pozná. Za normálních okolností možná,aloe teď prostě ne.
Pudly, to teda docela čumim, že i vy už se budete snažit, přestože manžel moc doma nefunguje. To už budeš na všechno totálně sama....,ale držím palce, třeba se to změní.
Mel, blahopřeji ke kontrole k rehábce.
Dneska jsem byla s P. na squashi ty jo nohy mi bolí jako prase. A včera jsem se hecla a byla večer běhat. Sice je to v mém podání takřka jenom oběhnutí baráku,ale konečně jsem se donutila. Nejde jenom o hubnutí,ale i o tu mojí ztracenou fyzičku.
Jo, vidíš Puzzi chodíš ještě do posilovny?
Hele, já myslím, že máte s P. recht, takhle od začátku veverkovat na povel je na houby.ˇKdyž to nevyjde hned,alespoň si užiješ nynějšího hodnýho Honzíka. :dizzy_face:
Rio, tak i kdyby drahý vyčítal, tak snad mu musí být jasné, že ty jsi ta poslední komu by vyčítat měl!! Trochu se teda divím, že se tchánovi nepostaví,alespoň trochu. Ale hlavně,že je klid a jste spokojený.Fakt vám to přeju.
2. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Tetes já taky vždycky když jsem u doktorky - ať už jsem byla na kyčlích nebo rehabce a viděla jsem ty úplně malé miminka, tak jsem se dojímala, fakt to hrozně letí - a teď jsem uklízela a našla vyřazené věci a nedovedu si představit, že se do nich Vojta vešel - asi jsem prdlá, ale strašně se těším, až zase zažiju ten pocit že se mi narodí druhé mimi a bude takové malilinkaté - a uřvané :grinning:
2. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
hoj všem,
ale v první řadě jdu vyhubovat Milu,co to čtu za pesimistické řeči? jak nepovede se? jak vidím to blbě?
tak s těmahle řečma sem teda ani nechoď :sunglasses: ,myslím to teď v dobrém,ale vzpomeň si,jak bylo po ET mě a jaká slova jsi mě kladla na srdce,že na těhu příznaky je ještě brzy,že nic neznamená,když nic necítíš,Milu,seber se a buď v naprosté pohodě,uvidíš,že o víkendu najdeš krásné //,MOC TI TO PŘEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOSTANEŠ NA PRDEL I ODEMĚ,JESTLI BUDEŠ TAKHLE UVAŽOVAT :sunglasses:
všechno bylo,je a bude v pořádku a tyx budeš krááááááááásná těhulinka :wink: a všechny se těšíme na tvůj testík
a další věc,co se týká tvých řečí,že sem už jakoby nepazříš,že jsi tu poslední snažilka,no tak to pozor,to si beru osobně :angry: ,mě už jako bepočítáš bo co :angry:
já jsem snažilka ještě v horším stavu,my teď máme pauzu do ledna a dle toho sem teda jako už teda taky nepatřím jo? tak to teda ne,to sem teda patřím a klidně si rozjeďte 3.kolo těhu a já půjdu na rozmražení,tak sem prostě chodit budu a basta fidli :grinning: :grinning: :grinning: :-
takže brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr s řečma,že sem nepatříš jo a hlacně,jsi tu mezi holkama dýl,takže pššššt :sweat_smile:
ježiš,jsem se rozepsala,až se mi sádra zahřála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Milu,neboj,prcci krásně bojujou a všechny ti držíme pěsti :wink: :wink:
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
soráč za překlepy a chyby,ale ta sádra je nějak široká a tluče mi do jiných písmenek :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojte
omlouvám se že zpětně moc nedočítám,mám toho teď se školou trochu moc takže i přez to že už mám hodné dítko tak nestíhám :unamused:
steffi ty jo ty už to máš za pár,se normálně nemůžu dočkat až tu přibude další mimčo :dizzy_face: :dizzy_face:
gucci tak už bydlíte???sakra 110cm přez břicho???Co to je,já měla 91 když jsem šla rodit :sweat_smile: pupkáči :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne,ba ne,určitě ti to moc sluší co kdyby jste se steffi hodily nějaký aktuální foto břicha :wink:
tetes co dvojky jak rostou???Kdy jdeš s Kačkou do tý nemocnice a na jak dlouho????
Rio k vaší rodinný situaci nemám co říct :pensive: fakt je to smutný,třeba tchán přijde k rozumu a uvědomí si že kvůli p***ovinám nezahodí rodinu,vnuka.....
Kay,dej Stelince čas,teď je to s ní sice náročný ale ona ti to všechno vynahradí až pomine todle špatný období.Snad to bude brzo
Pudly tak trošku rumu pro Edi do čaje :grinning: ne,přeju dnešní lepší noc než byla ta včerejší :wink:
Milu,ty vůbec nestresuj s negativníma myšlenkama :angry: já byla po Ketu přesvědčená že to nevyšlo,a vyloženě jsem čekala až to dostanu abych se mohla obědnat do Caru na další IVF a ono to zrovna vyšlo.Tetes to vystihla,máš tělo tak nadopovaný hormonama že nemůžeš soudit jestli to vyšlo nebo ne,do víkendu to napětí budem muset všechny vydržet,zatim je na všechny závěry moc brzo :wink:

A my se máme tak,že už mám milionový dítě co vstává ráno v 8,přez den moc nespí ale vystačí si sama ale muásí okolo sebe mít milion hraček na pozorování,okolo 7koupu pak si do 10.00 sama hraje a brouká v postýlce než jí nakojim a upadá do hlubokýho spánku a budí se v 1.00 a ve 4.00,v noci je cca hodinku vzůru ale nevim o ní pže si sama brouká a pozoruje kolemvisící plyšáky než zas usne - já jí miluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Ad snažení,snad nebudu za blázna ale mám v plánu tak od května začít zkoušet IUI :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
jo,a zapoměla jsem napsat že jsme udělali objev století a to vánoční blikačky,bobek se na to tlemí už hodinu v kuse :grinning: takže to vypadá že u nás už začal Advent a potrvá až do Novýho roku :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tetes já tomu moc nedávám ž
2. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
do dupy ten pc si dělá co chce :grinning:
tak znovu Tetes já si nemyslím že to půjde hned protože na Edi jsme čekali 11 let tak snad se to trošku pokrátí a bude to třeba jen jeden rok a necháme to na normálním přístupu jako kdy se mi bude chtít a né kdy musím a u nás doma byl pohovor a vypadá to líp dneska jsem měla pár hodin jen pro sebe :grinning: ale fakt jen já a já :grinning:
jen by mně dostalo, kdyby to vyšlo hned.

Mysky ten rum si dám raději já a neuslyším nic jako miminko :grinning:

Key já mám taky depku dáme clubík???
2. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
jo Riuš, ty pidinkaté věci ani nejsou možné že? a uřvané já doufám, že to tak nebude nebo bude zeď to bych teda nedala fakt ne Edi řvala hrozně moc bylo to příšerné.
2. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
lauš, no já ji to natahuju od té doby co se to změnilo, ale bezvýsledně, má prostě pořád ten starý čas.. jediná šance je prostě vzít ten kočár a jet s ní ven, aby si lehce schrupla kolem té páté a vydržea do půl sedmé, ale když zafungovalo tohle, tak to i tak ráno prostě je furt stéjné, vstávačka v půl šesté.. už jsme zkoušela i natahovat dobu než půjde dopo spát, ale výsledkem všeho tohodle je nevyspalá já, nevyspalá Stela aobě jsme protivné.. nemluvím o tom , že když s eobjevi tatínek, tak se celá tetelí nadšením.. asi mě nesnáší.

mysky díky, no snad je to jen období.. Ty se drž se školou, je skvělé že malá je tak hodňoučká..

pudly no, clubík :grinning: já si teda zatím nedovedu předsta vit to zažít znovu, ale to je teď tím stavem.. spíš s ebojím toho těhu., a taky se uvidí jestli se vůbec povede.. na podzim když tak plánuju KET. zase si říkám, že větší dítě může občas zabavit menší dítě.. :sweat_smile: a ještě sázím na tu židličku co pomohla grej u Kačenky.. Hele vy jste čekali na Edi 11 let? Ty voe..

nic já jdu do betle, M. v Praze, už jsme zase jednou kojila, tak a%t se do půlnoci aspoň hodinu vyspím :sweat_smile: :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
ty jo, tady teda bude brzo záplava druhej miminek a nejdřív jednoho prvního, ten bude znám z testu už o víkendu, se těším.. :wink:
já teda budu muset s V. taky promluvit, až budu chtít druhý, jestli bude doma pořád tak málo, tak to sama nedám. Koupelna u rodičů zabrala asi 10 dnů v říjnu, teď už snad budou končit, ale ono se vždycky něco najde a s dvěma dětma bez auta, to fakt sama nezvládnu.
A holky, co kojíte, máte normálně MS? Já jsem jí totiž od porodu neměla, ale to bude tím, že mi asi nefungujou normálně vaječníky :unamused: Takže u mě snažení padá ï z tohohle důvodu a pak ještě ten císař, chci tomu dát čas.
2. lis 2009 ve 23:48  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já už mlčím :zipper_mouth: :grinning: , už ani neceknu do doby testu nebo MS, oukej? :grinning: :wink:
Mel, super, že byla pochvala na rehábku.
Rio, ten tvůj tchán je teda děs :confounded: .
A huž jsem všechno zapomněla, páč jsem zaspala a nestíhám :sweat_smile: .
3. lis 2009 v 06:50  • Odpověz
ale Milu,to cekni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
tak dneska kráááásně sněhánkuje :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobre ranko,
Lao ja ti dam, ze jsem jeste pritomna. Holky preci nebudu rodit uz v 36tt, dejte mi cas aspon do 38tt, at si to vysnene tehu jeste uziju. Ale je fakt, ze uz se to blizi, denne mam ms bolesti, vcera vecer mi bylo na zvraceni, fakt super stavy...ale i tak si to uzivam.
Tu kamosku to nakonec preslo, takze porod se jeste odklada :slight_smile:
Kay nedepkar, ono je tezke pro dospeleho se preorientovat, co teprv pro mrne, ktery tomu vubec nerozumi. Se musis holt prizpusobit ty :-/
Tetesko to je od tebe mile, ze sis na me vzpomnela, kdyz jsi videla miminka. Ja se na Kubika strasne tesim, fakt vic a vic a co teprv L., ten porad povida brichu, ze uz by mohl vylest, aby si ho mohl pochovat a mazlit se s nim. Uplne me to vzdycky dojima...
Mysky fotka bude v patek, to zacinam 9. mesic :astonished: Jinak mas muj obdiv, ze tu skolu s malou zvladas. Ja jsem zrovna vcera rikala kolegyni v praci, co se chysta na rigorozni zkousku, ze uz bych asi nebyla schopna se ucit, ze uz v ty hlave nic neudrzim... A velka gratulace k hodne holcicce.
Milu to je rec do pranice, dneska se mi o tobe zdalo, ukazovalas mi test a brecela...RADOSTI :grinning:
3. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Bré ranko,
Lukýno spal do 7 hodin. :dizzy_face: Pravda, někdy v jednu jsem si ho brala k sobě do postele a on něco přes půl hodiny pásl vesele koníčky, už jsem i čekala, že budu muset vařit mlíko, protože bude hlad.
Jdu něco dělat, odpo mám anglinu.
Jani, mě by se líbilo 15.11. - přesně půl roku po Lukym. :wink: Jsem prdlá co? :grinning:
3. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Mel ani ne, me se nelibi jediny listopadovy datum :slight_smile: Ja chci prosincove mimi :grinning:
3. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Tak jo Jani, tak 1.12. :wink:
3. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Mel to beru :slight_smile: Tu uz bude otevrene i Podoli :wink:
3. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Leni :grinning: .
Jani, to je hezkýýýý :dizzy_face: .
Jani já myslím, že do 1.12. nevydržíš :confused: ..ale ještě ti dáváme 2 týdny, ju? :wink: Třebááá 17.11.2009, to by šlo? :wink:
3. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Leni u vás sněží??? U nás prší :confounded: .
3. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Milu jsi hodna, no tak 17.11. na 20 vyroci padu komunismu, tak jako je to vyznamne datum :slight_smile: Ja jsem si rilaka, ze 11.11. by se dobre pamatovalo, ale to je za tyden, tak to neberu :grinning:
3. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
sněží?to je slabý slovo,přímo chumelí
nejste někdo na skypu?
3. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
No tak to jsem ráda, že jsme se dohodly :grinning: . No ještě aby s tím souhlasil Kubík :wink: .
3. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.