• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Milu jojo, my to muzem planovat, ale rozhodne to mladej pan :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
čus babinec jaké je ráno
3. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
dneska byl zase ječák hysterák ve dvě hodiny, mlíko 90 a spánek do 8.00, docela super, už se přemiklikovala s časem konečně to dává. jen to usínání včera nic moc, položená kolem 19.00 a musela jsem jí vytáhnout, protože tam ječela jak na lesy, šla spát až 20.30 a to jí asi bolelo bříško, protože byla pro spestření pokaděná, tak zase dolů a přebalovat, tak že usínáček 21.00 asi tak :grinning:no prostě dobrý den :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
snažím se zatopit a nějak mi to zase nejde do dupky se na to vyprdím a bude zima
3. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
a zase tma
3. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Pudli tak at se povede zatopit, dneska asi nebude moc prijemne. Ja jsem taky rada za pustene topeni...
3. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
tak v Brně taky sněží, to bylo ráno překvápko - hlavně pro m. nemá přezuté auto :sweat_smile:
3. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Pěkné ránko,já dneska vylezla z postele až před chvilkou, dvojky jsou zlatíčka, vždycky ještě třeba hodinku dospí se mnou v posteli.
Jo, jsem se vám ani nechlubila v sobotu jsem byla v hospodě od 18 hod a domů jsem přijela až o půlnoci, P. musel 2x kojit a největší prdel byla pozorovat jak mi postupem času lezou kozy z podprdy. Pak už to teda až bolelo jak byly nalitý.Ale já jsem si to fakt užila. Byla jsem se samýma chlapama. :sweat_smile:
Steff, já myslím, že do prosince v pohodě vydržíš. Naopak si myslím, že kdyby jsi neměla cukrovku,tak budeš přenášet.
3. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojte,

teda pudly, zatop, já bych v zimě chcípla :sweat_smile:

tak v noci jsme měli 3x kojení, poslední ve 4h a pak budíček až v 6:15, jenže od té doby zase Stelouch nespala a je to už i na ní podle mě docela dlouho.. hlavně já byhc potřebovala zalehnout :grinning:

jani, já myslím, že 11.11. je krásné datum a M. má svátek.. :slight_smile:

Milu klidně cekej i dřív než budeš testovat, to je jasné, my Ti dáme co proto a hodíme Tě do latě.. :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
je to kousek do Brna a tady nic, nic, jsem zvědavá, kdy to tady dojde :grinning:
3. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
je tady teplo už hučí v komíně :grinning: ale i tak bylo teplo bylo tady 23 tak to není špatné
3. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Tetes to bych taky brala si zajít někde posedět a ještě samí chlapi to muselo být :grinning:
3. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Tetes - kozy ven. :dizzy_face: No je dobrý, že P. zvládl kojení. :wink:
Já se musím taky pochlubit - jdeme 20.12. na Apassionatu a pak ještě na večeři. :dizzy_face: Mamka bude hlídat a my si po x měsících vyjdeme někam sami, bude to pro mě nádherný dárek k vánocům - samo, že Luky pod stromečkem to bude vůbec nej dárek, ale tenhle 4 dny před tím bude úplně super. Se těším jak malá holka.
3. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Tetesko teda kde ty jsi "koupila" takova zlaticka :slight_smile: To je nadhera, ze vydrzi spinkat takhle dlouho..
No a to ze sis vyrazila, to je uplne super, jsi prisla na jine myslenky a hned ti je lip, vid?
Tak jsem zvedava, kdo bude mit pravdu, jestli Milu nebo ty :slight_smile:
Kay jojo je to na Martina, to jmeno se mi taky libi :wink:
3. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
jé ttes to muselo být super.. já byla v hospě jednou s kamoškou, kousek od baráku a stejně jsme byla nervní, protože S. teď tak blbě spí a mlíko do zásoby nemám.. :unamused:
kvůlitomu jsme ani s M. nikde nebyli, ani bez něj, protože hlídání je u nás náročnější, S. by se i bála, kdyby ji měl někdo hlídat, zatím to nechci hrotit, až bude větší, nebo bude líp spát a já budu mít klid, že se nevzbudí.. 3.12. chci jít s M. na koncert, ale uvidí se právě podle toho spánku Steloucha,.

jani, no jo, taky jsme zvědavá jak to dopadne, ale s cukrajdou Tě asi nenechají přenášet že?

pudly a kdepak vlastně přebýváš? 23 stupňů jo? :confused: my máme nahoře v ložnici 21 a to tam jede topení na plný pecky :grinning: ale dole je to docela ok.. asi dneska zatopím v krbu, venku bílo, to bude romantika :grinning:
3. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky,

Kay, prdlajs tě nesnáší! :wink: Jen je s tebou pořád, tak jí nejsi vzácná :wink: Mám doma to samý :grinning:

Jani, jo, 11.11. je super datum :wink: Jsem se vdávala :grinning:

Tetes, tak ty ses tak odvázala jo? A super jak tě prcci nechají vynynat :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Kay nene s cukrovkou me prenaset nenechaji a pokud to dotahnu az do toho prosince, tak Kuba bude mit urco 4kg...
Lao teda svatba v listopadu, nebyla zima? A co ty a testovani?
3. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Key no kde asi no doma přece :grinning: :grinning: :grinning: bydlím na baráku tak to se vytopí ještě od vytopeného komínu je tady fajn já chci taky bílo když už topím v krbu
3. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
pudly ajééé :grinning: já myslela jako město :grinning:

jani takže ti to kd\ž tak budou vyvolávat, nebo CŘ když bude Kubík velký?

lao jo? j mám fakt někdy pocit že ať dělám co dělám, tak řve.. a stačí aby se jen otevřely dveře a už čumí jestli jde M. a hned se řechtá..
3. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kay no dr. rikal, ze kdyby byl Kubik moc velky, tak ukonci tehu v 38tt vyvolavackou, pokud nebude moc velky, tak me nechaji max. do 11.12. a zacnou vyvolavat...

Kay to je normalni, proste je to novy impulz, kdyz prijde tatinek. Tim se vubec netrap!
3. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Já myslela že to tady všichni víte ? Tak Opava nebo spíš u Opavy :grinning:
3. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Pudli ja vedela, ze na severu Moravy, ale ze u Opavy, to jsem nevedela :slight_smile:
Kde presne?
3. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Z Opavy, z Opavy jede rychlík z Opavy..kampak dojedeeee :grinning: .
Kay, taky si myslím co holky, prostě na tebe je zvyklá a tátu vidí málo, tak proto najednou ten úsměv..věř, že kdyby to bylo naopak, tak se bude smát na tebe..to přejde tohle období a pak bude zase závislá jen na tobě a nikoho jiného nebude chtít vidět a ty si nedojdeš ani na záchod jak bude chít být pořád u tebe :wink: .
Tetes, super, ž P.2x nakojil :grinning: a ty sis užila večer a že kozy ven jooo, to asi chlapáci čubrněli cooo? :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jo a to jsem se ještě zapoměla pochlubit, že jsem se skoro celý večer dokázala bavit nejenem o dětech :sweat_smile:
Lao, ty jsi se vdávala takhle na zimu? Co to? Většinou chce každý léto.
Kay, jo to jsem ti taky chtěla napsat, že je to nehorázný nesmysl,že by tě Stelouch nesnášela. Ta tě neskutečně miluje, ty troubo :dizzy_face: Tím si buď jistá.
Hexa se odkládá až po Kačky nemocnici. Doporučena ta rehabilitace, Míša je lenochod, jinak mi v ordinaci Kačenka počůrala,ale komplet když jsem jí chovala a Míša mi pak oslintal celé rameno, šla jsem tak odsad jak špindíra. Dr. se mě hned mezi dveřma ptala co dělám s těma zkumavkama na odběr moči, tak jsem jí celkem drze odpověděla, že je schválně kontaminuju,ale se zdravotní pojišťovny prohli :angry: , ale je dobrá vzala to s humorem.
3. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tetesko dobre jsi dr. odpovedela. Na to se asi neda rict nic jineho :slight_smile:
No a deticky sikulky, te vylepsily :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
přesně 6,5 km směren na Krnov chi chi chi :grinning:
Tetes a neměli dojem ti chlapi že na toaletě je plas.chyrurg???co vstup to o číslo větší hi hi hi
3. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
holky no tak já vám budu věřit, že mě má ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi je to fakt, že když mě vidí každý den, tak je jí M. holt vzácnější.. teď tady spolu dělají bůůůů bůůůů (krávu) :grinning: je to super..

byli jsme teď nakoupit, koupila jsme si hafo malinkých mističek s víčkem na 140ml na příkrmy, buď do lednice nebo na zmražení.. jsou super.. udělala jsem si radost a jsem o něco míň nervní z těch všech mrkviček a brambůrek a brokoliček :grinning:

pudly, tak tam je spousta vesniček, ale jede tam vlak, to poznám :grinning: sem nevěděla z kama si :slight_smile: tak jsme zase o něco chytřejší..

tetes, no tak fajn, že doktorka má smysl pro humor.. měla Ti to ukázat jak se to dělá, abys nekontaminovala, já na Tebe myslela když přebaluju a S. trochu učůrne, ale vůbec nevím jak bych to jako dělala..

jo a taky jsme dneska v košíku u wcka našla tu zkumavku, do které jsme chtěla čůrat těsně před tím než mi praskla plodovka :grinning: to je úlet.. jaké můžou být nostalgické vzpomínky u zkumavky na moč :grinning: :grinning:

milu no doufám, že mi to pak bude až nepříjemný, budu ji brát klidně i do sprchy :grinning: ne, ale je to občas takové holt nejsme si jistá ničím :sweat_smile: jinak dneska byla ta kamarádka na ET, tak jsme opět myslela i na Tebe :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky,
kay koukám jak se těšíš a poctivě připravuješ na příkrmy :grinning: no, ze začátku je to spíš o nervy.Mě dneska osvítílo, uvědomila jsem si, že můžu zařadit ovesné vločky...to bude Alex mlsat, si dám vždycky s ním :sweat_smile:
Počkej až Stelinka začne lozit, bude tě pronásledovat a věšet se za nohavice, tak tě bude nesnášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to ted občas dělá Alex a bude hůř!

tetes ty vo_e :confused: to musel být večer! hlavně pro ty chlapy :grinning:

mě pořád bolí hlava, at už si dám skleničku, nebo nedám.......tak si raději dám, ne? at to má aspon důvod :grinning:
3. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
zdáááááááááááár ženy

byla jsem celý den v Práglu, vyjela jsem v 6 ráno z domu a dorazila v 19 a jsem mrtvááá :rolling_eyes:

ráno jsem byla u dr., řešily jsme spolu tu váhu naší malé/velké, tak mě objednala znova za tři týdny na velký UTZ, že ted to nemá cenu, ale kolem toho 35-36tt kdyby byla pořád moc velká, tak se to bude nějak řešit...jak jsem se radši neptala :grinning: , ptala se, jestli nemáme velké děti v rodině - nemáme, ale prej to nemusí být přesné to vážení, že mohla být blbě natočená či co, tak se uvidí za ty tři týdny...jinak je pořád hlavou dolů, takže dobrý...k porodu se zatím vůbec nechystám, nemám ani posly, ani tvrdnutí, ani bolesti - prostě nic, ale dr. říkala, že kdyby ted něco, tak mám už fičet do porodky, což mě trochu dostala teda :grinning:

pak jsem byla v práci a v Ikee s kámoškou na o, udělala jsem tam nákup do bytu a pro malou, tak zase něco z krku

koukám, že plánujete Janči porod, to je masakr, že by jako měla rodit už v listopadu :grinning:
3. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Gucci,
teda po takovem maratonu bych byla mrtva tak 14 dni. Ses fakt dobra! No a gratulace k tomu, ze se jeste rodit nechystas.
Ja jdu na UTZ 20.11. a taky jsem zvedava, jak K. bude velkej, i kdyz uz ted se desim te cifry :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.