• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jj Jani, jsem dneska fakt unavená, měla jsem ještě blbou noc a ještě jsme byli vyklízet s pG dneska pražský byt, takže toho mám až po krk

zítra ráno jdu na endokrinologii na sedmou ráno, pak musím prát, pak mi sem dovezou rolety...
ve čtvrtek mi příjdou dodělat konečně tu kuchyn, montovat rolety, musím dořešit šatnu a úložné prostory v koupelně...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to se mě dneska v práci všichni ptali, jestli se doma nenudím :grinning:
3. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
ty jo no mas toho trochu privela...hlavne odpocivej, at nerodis driv nez ja. Koukala jsem, ze na prosincovkach uz porodila Murynka :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
teda gucci, no já bych byla mrtvá i netěhotná :grinning: natož ve 33tt.. A malá je velká? jsme nějak asi prošvihla..

anipp, jj, chystám se, dyť víš že z toho mám nervy už pár týdnůl :grinning: ještě jsme zapomněla že jsem koupila v DMku mističku a 3 lžičky a taky od Nuk naučovací hrneček s krtkem, jen na něm píšou že od 5M s emá dítko učit normálně z kelímku, tak nevím, jestli jsem to nekoupila zbytečně.. vůbec nevím co a jak s čím :grinning: budeš s emuset ke mě stavit a ukázat co a jak.. a dáme trochu vínka ne? :grinning: to je mi líto že Tě bolí hlava.. :unamused:
3. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
no nekecej? jsem tam dneska ještě ani nebyla, ale včera cosi psala, že jí odtekla zátka či co
no mazeeec
3. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Gucci no ja nakoukla do albicek a zjistila jsem to, ze se porodila vcera vecer :slight_smile: V 36+0 tt :slight_smile:

Kay ty se na prikrmy vylozene tesis :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
kay: no na velkém UTZ v 30tt měla 1825g :sweat_smile:
jani: už jsem to četla :dizzy_face: , to je masakr, už se začíná rodit
3. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Gucci jdes balit tasku? :wink: Ja asi vydrzim do patku a po patecni kontrole sbalim aspon ty veci, co by L. nenasel :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
kay stavím, ale musíme být zdraví, což nejsme, já se v celku držím,když cítím, že na mě něco leze vezmu na noc paralen, ale Alexe se rýma pořád drží a ted dva dny pokašlává, zítra asi zajdem k dětské :unamused:

jj NUK s krtkem máme taky, krásnej co? :sweat_smile: a je teda pěkně k prdu.To chce netekoucí hrníček! jinak je dítko pořád mokrý, mám MAM je teda růžovej, dostala jsem, ale na hrníčku růžovou překousnu.

holky těším se na čerstvoučký mimísky :slight_smile: nemám nic proti, klído může stef porodit v listopadu :grinning:
3. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
jani: no zatím bych do ní dala akorát župan a pížo a yal gel :grinning: ... já bych to zas tak nehrotila, doufám, že mám času ještě dost :wink: , ale ty už se zabal :grinning:
3. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
anip: to je mi líto, že jste nemocní....to je tím debilním počasím, tady dneska celý den poprchávalo :angry:
3. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
No jak to vidim, jak se nejak rodi vyrazne v predstihu, tak se fakt asi zabalim. Abych pak v kontrakcich nehledala po byte, co jeste potrebuju...
Holky vy mi fakt delate radost, ze by vam nevadilo, kdybych porodila uz v listopadu...:slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak kluci se rodí prej dřív
já stejně ještě překvapím a porodím fakt v lednu :grinning:
3. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
No uvidime, az se K. rozhodne, tak vyleze a ja to neovlivnim :slight_smile:
Jdu se natahnout, uz mam zase okopany zebra :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
jj taky jdu už spát, vrtí se mi celé břicho, chudinka byla umáčknutá v autě, tak ted si to vynahrazuje

tak broooooooou :wink:
3. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
brou...
3. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Gucci, ty jsi nezmar :confused: :wink:
Jani, vypadá to slibně :wink:
Holky, co ta Evamik? Už sem nechodí? :confused:
3. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
annip, hm, to jsi mě nepotěšila.. o netekoucích hrníčkách jsem slyšela aje fakt, že je mají všechny moje kamošky :grinning: ale když já toho krtka tak ráda, je fakt krásnej.. no tak uvidíme..
to mě teda taky merzí že je A. takhle nachcípanej. Snad doky pomůže..

lao, Eva už tu fakt dlouho nebyla, docela by mě zajímalo jak s emají...

holky potřebuju radu.. Stela si asi dva nebo tři dny zpátky začla strkat do pusy palec a cucat.. není to jako když si rve do pusy celou ruku, ale vyloženě je vidět že je to palec.. má ho teda zatím na boku pusy, ale mám docela strach aby si na to nezvykla, mám kamošku, co její malá si cumlá palec ještě ve 2, 5 letech a už má docela předkus a i zubařka jí varovala.. já mám z toho docela strach.. dudel má S. jen na večer, myslíte že jí ho mám strkat i přes den? to s emi moc nechtělo byla jsme ráda, že ho přes den nepotřebuje, ale je fakt, že se dudlíku odnaučuje líp než pelci.. :unamused:
3. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
jinak jani, jo tším se na příkrmy, jsem si nedávno uvědomila, že je Stela fakt závislá už půl roku jen na mě a je to docela náročné. Nepokr\tě se těším až budu moct vynechat jedno krmení dravé zvěře :grinning:
3. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
lao to je náhodička, taky jsem dnes na Evu a Majdu myslela, u nádobí, nevím proč :sweat_smile:

Ono to není s Alexem tak hrozný, já volala doky minulej týden, ujistila mě, že dokud bude jen rýma a nebude zelenej humus, bez teplot a kašle, tak jen odsávat a stříkat vincentku. Ale jak je vidět rýma ustupuje a sedá to dolů :frowning2: tak ho poslechne aspon, at něco nezanedbáme

Kay tytyty!nechej Stelu cucat paleček :sweat_smile: :grinning: dopřej jí poňuhnáníčko s palečkem a neměj strachy
3. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
už pár dní pozoruju jak se Alex pokouší dělit se psama. P. mi říkal,že je to jen náhoda,že ještě ee, ale dneska seděl Alex u botníku, vytáhl moji letní obuv a nabízel ji psovi , kterej z toho byl značně vyděšenej:angry: :grinning:
3. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
anipp to jako fakt? :grinning: Alex je vtipálek :grinning: u nás zase Bertík poprvé zakvičel bolestí bo ho Stela chytla asi nějak hodně za ucho, ale dobrý bylo že i když kvičel, tak měl spíš tendenci utéct a vůbec se po ní neohnal nebo tak.. já samozřejmě nevěděla co se děje, ale pro mě dobrý.. :slight_smile:

s tím palcem myslíš opravdu, že ji mám nechat :astonished: ?
3. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
jasně nechej ji, tohle má smyl řešit až opravdu později, když je to jasnej zlozvyk :wink: ted se objevuje, tak ji nebrzdi

Alex je úplně vedlo z kocoura,stačí když projde a A. má záchvat smíchu, Alex ho stíhá, kocour neví kam zdrhnout, tak dneska už ho rafl do ruky, čekala jsem co bude, ale ani nepípl.Musím to hlídat kocour je svině :rolling_eyes: asi mu vytrhám pro jistotu drápy a vymlátím zuby :sweat_smile: Psi jsou držáci, nechají se tahat, mlátit do sebe, dloubání do očí je sice vopruz, ale hlavně když si blíznou :sweat_smile: ...no ted jsem se provalila, u nás je to s hygienou na štíru.Prosím nevolejte na mě sociálku :grinning:
3. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
Evina se mají dobře, dneska šli na nějaké gastro kvůli tomu Majdy bříšku, už je to prý ale lepší. Má prostě na něco alergii,ale nevím na co nemůžu si vzpomenout.
Kay, doky už mi to vysvětlila jak tu moč odebrat, prý nejlépe ve dvou,páč se musí roztáhnout ty pysky od sebe (což mi přijde dost brutální) a tu zkumavku k tomu, dětem se to nelíbí,takže se začnou hejbat,tak je lepší aby ten druhej jí držel no a v našem případě snad ještě abychom povolali někoho třetího na Míšu :confounded:
Kay, dala bych dudel. Ale zase bych to hned nehrotila, ať si kliďo párkrát zacucá.
Anippe, jé Alex je šikula. :grinning: To jsi se určitě začala řehtat,co?
Dneska jsem byla plavat a pak jsme šly s tou mojí kámoškou na sklenku, má Elišku rok a čtyři měsíce a zásobuje mi historkama, co malá vyvádí, očividně to začíná už dřív. Fakt jsou to někdy hlavinky ty dětičky a je s nima prča.
Jé, Anippe tak když máte doma zvířectvo, tak je jasný, že musí být s A. v kontaktu a nic se nemá přehánět co se hygieny týče.
3. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
tetes no jasně, moje milovaný jediný universální letní pantoflíčky :confused: tak já na Alexe tytyty, nechej ty boty, jsou špinavý a záchvat smíchu dostal on :grinning:
Já tak nějak celkově nehápu na co jsou dětský hračky, Alexe nic moc nezajímá, ale s ovladačem na tv, mobilem, kabelem,odsávačkou...to je naprosto blaženej, sedí před zrcadlem, prohlíží si co má v ruce, pak koukne do zrcadla, něco si poví, mlátí kolem sebe:sweat_smile: .Dneska našel v šuplíku nový houbičky na nádobí, no byl vyřízenej z té drsné strany. Občas vezme P. klasickou vysílačku a nechá ho do ní ječet :grinning: Posadím ho před pračku a on 15 min. chytá vodu co stíká po bubnu :sweat_smile: kolikrát ho posadím před bednu jeho hraček a on se rozčílí!
Ale už mám vybranej dárek na vánoce http://hrackypronejmensi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=50405
tak snad se trefíme do vkusu

Díky za info o Evě. A Majda už se pokouší stavět?
3. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Gucci ty si éro a klobouk dolů, že to pořád tam zvládáš :slight_smile: . No na tebe jsem zvědavá kdy porodíš :wink: .
No u Jani jsme se asi všichni už shodly, ale asi to fakt necháme na Kubíkovi :wink:
Ani, je mi líto, že jste nemocní, teď to lítá všude :unamused: .
Tetes, rada dobrá, ale stejně si to neumím představit :confused: .
Lao a jak ty? :wink:

No a já jsem pořád nastydlá a není mi vůbec dobře, ještě mám do toho nějakou hovnostory, tak asi dneska odškolím a pak se vezmu dovolenou a pojedu dom se vyležet.
4. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
Milu,to je rozumné,že půjdeš do pelechu.Pořádně se zavrtej do peřiny a odpočívej,ať je ti brzy líp :wink:
4. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
tady začíná být pěkvý vítr,hlásí zas nějakou vichřici,tak když už to má zas teda řádit,tak doufám,že vypnou proud a budu moc jít domů :grinning:
4. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
holky,já se těším na pátek,jdu na kontrolu a převazy,tak doufám,že už se tý sádry zbavím,neboť už mě to fááááákt s..e,je to hrůza,nejhorší je,dělat si ráno s vlasama levačkou,než to sepnu,je to věčnost :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
a hlavně se těším už na víkend,je teprve středa a já už jsem vyřízená,jsem tu každý den od 6 do večera do 19.00,měla jsem volnou jen neděli,tak se těším,že tuhle sobotu vynechám a strávím celé sobotní dopoledne v posteli :grinning:
4. lis 2009 v 06:46  • Odpověz
Leni, ty si taky blázen, takhle makat. To se na mě nezlob, ale to není normální, takové tempo bych prostě nedala...to se dá vydržet podle mě pár dnů, ale ne pořád. Ty taky musíš odpočívat. To si ten tvůj šéf nemůže ještě někoho přijmout?
4. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.