• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tek no vaha je paradni na porod, na to ze ma jeste 5 tydnu zustat v brise, tak je trochu vyssi :wink:
Mysky jee ty ses na me hodna, ze mi prejes az ten prosinec. At si klidne pocka na snih, jen aby na zacatku prosince byl :slight_smile:
Gucci nam chuvicky koupila tchyne, jeste ani nevim jake :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
steffi já doufám že bude,už by to chtělo konečně po dlouhý době zimu jak má bejt :wink:
gucci my máme chůvičky od Tefalu a taky spokojenost
4. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mysky no ja bych brala krasnou zimu, i kdyz snih v Praze je totalni peklo a kolaps...
4. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
slunkoooooooooooooooo
4. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahojte,

tak stelinka spala do půl šesté :unamused:

gucci, my máme taky tu angel care.. a je super, akorát jsme do teď netušila, že se dá dát na baterky a třeba do kočáru nebo tak.. bych to i ocenila občas, když usne třeba v autě nebo tak, musím s ena to mrknout :grinning:

tek, teda Olik je fakt šikovnej.. :slight_smile:

ostatní jsem už zapomněla :sweat_smile:

jinak jak jsme tu řešila cucání palce, viděla jsme dost hnusný obrázky zubů.. :frowning2: ale když je to jen přes den a občas tak to snad nebude tak hrozné.. psali, že to dělá problém, pokud je to silně a víc jak 6h denně což rozhodně není..

Edi bude mít rok :slight_smile: no teda..

nám dneska došlo puzzle, hurá, máme základ pokojíčku, teď už jen ty šablony, namalovat a nazdar :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
stef z váhy si nic nedělej, 500g + - ....u mě to bylo do plusu :sweat_smile: ale většinou je odhad větší než skutečnost.Hlavně že pěkně prospíváte.

To je děsnej vopruz, venku hnus, dítě nemocný, asi mi z toho hrábne
4. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ani no tak s tou vahou do plusu jsi me vylozene potesila :grinning: Hele ja to neresim, proste nejakej bude a snad je natolik rozumnej, ze si zvoli cas, aby prolezl :slight_smile:

Tek Olik je sikulka, si ho uplne predstavuju, jak se po tobe plazi, jak po liane :slight_smile:

Kay fakt ty palecky nehrot, Stelinka si tim treba pomaha k prorezani zoubku a pak to delat prestane...

Jinak tady je vzdycky tak minutu slunicko a pak zas mraky :unamused:
4. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
stef je mi to jasný :grinning: já měla obavu z 3kg porodu, ale jak už psala myslím puzzi, o váze to není, někdo má problém s dvouma kg a někdo rodí čtyřkiláčky jedna báseň.

Dneska zkusím bebu na dobrou noc, Alex se začal budit kolem šesté :angry: ale nic moc si od toho neslibuju.
4. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak vás kapánek pobavím - nejdříve jsem dala ztěžka do dítěte mrkev - nevím proč, ale najednou ji nechce, pomohlo, že jsem si ho vzala na klín, pak v klidu jedl a nepřipravoval pysk na řev. Do toho mě ještě vyrušil z PPL se zásilkou. No nic nakrmím dítě a koukám - super sluníčko vylezlo jdeme ven, takže chystám věci, přebaluju a oblékám mladého, už mi chybí jen dát bundíčku, dítko prdí a posírá se mi, takže všechno zase dolů, umejt, přebalit, přemáchnout plíny a svrchňáče. . . Vylézám s připraveným dítkem z koupelny a čučím jak se to zase zatahuje, už už začínám být nasejřená, že zase leje, naštěstí ne, takže jsme se pěkně prošli, dítko mi už nic nevyvedlo. No a teď uklízím věci z kočáru a koukám z okna - venku sibérie, jsme to akorát tak chytli s tou procházkou.
4. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
mel se taky nenudíš co :slight_smile:
tady už se taky zatahuje
4. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
gucci, no vzpoměla jsem si, jak jsem kdysi mluvila s Pajdou a popisovala ji jak se bude chystat ven s holkama. . . V tu chvíli jsem si řekla, že na mě dopadla "ruka páně". Ještě že mám toho teroristu jenom jednoho, ze dvou by mě asi jeblo, to by jsme se dneska ven nedohrabali.
4. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
mel: no nějak bys to udělat musela :wink: , člověk si zvykne na všechno, gor ženská :grinning:
4. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
gucci, máš pravdu, asi bych v tom měla i lepší systém. :wink:
4. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Hmm tak ja sla jen do IKEMu vybrat penize a nemit destnik, tak jsem totalka mokra. To bylo 30 vterin slunicko, 30 vterin slejvak..zku*vene pocasi!!!
4. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
tak ženy, zde velrybí břuch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3495108&vReferer=

brou a at se vám z té fotky nezdají hrůzné sny :grinning:
4. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
gucci, hezkej pupíček - ty už jdeš rodit?
4. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Čau holky, mám tu pořád kámošku s prosincovákem z Phy, zůstanou o den déle, do zítra večer. Ještě se k nám na dny a večery přidává jedna sousedka odsud taky z prosincovek, takže u nás 3 matky, 3 děti a 1 otec P. Je to super, máme se výborně, ty dva chlapečci jsou hrozný hodňoušové, tichoušové, furt si něco zkoumaj, hrajou, Honzík je taky celkem veselej, ale hlasitej, loudí jídlo (na rozdíl od alexe ale nepozná, že dostane něco jinýho než máme my, takže my jíme brambůrky, Honzík piškot a spokojenost :sweat_smile:), staví se o nás a tak. Furt chodí,¨už mu to jde úplně parádně, už chodí víc než leze (neumí se postavit ze země, takže když se nepostaví o něco, tak musí lézt).
Trochu jsem vás teď prolítla, Mysky obdivuju se školou, kayina stelinka si určitě časem čas upraví, gucci obrbřicho, tetes dobrá pařba včera, oliver megašikulák, luky ráno konečně dýl spal.......
4. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tyyy blaaaho Gucciku to je bruch, tak takove nemam a to mam 3 tejdny k dobru :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
ty voe gucci takovej břuch :astonished: ale ze mě si nic nedělej,já takovej neměla ani při porodu tak nemůžu posoudit :sweat_smile:
a teď se mi brutálně po***alo dítě tak snad dočtu později :confounded:
4. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Kay,nech Stelince palec,ona od něj zas s největší pravděpodobností sama upustí :wink:
Anipp,jejda,snad se A. brzo uzdraví
puzzi a a ž děti usnou bude mejdan??? :grinning: :wink:
Mel taky si řikám že i jedno dítě je náročný,obdivuju dvojčatovky :sweat_smile: když padla řeč na Pajdu,máte aktuální info jak na tom jsou s holkama?
4. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů,jsem tu první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

brý ráááááááááááááááááno
5. lis 2009 v 06:06  • Odpověz
Gucci,mě zas nepříjde tvoje bříško nějak extrémně veliký,je krááááááásnýýýýýýýý :wink:
co bych za něj dala :frowning2:

jo holky,normálně mám obavu,máme tady ženskou,jela minulý týden domů na ukrajinu a zrovna bydlí tam,co tam řádí ta smrtící chřipka :astonished: ,má se vrátit zpátky příští týden.
pak jednu tady navštívil minulý týden známý ze Slovenskadruhý den měl 40.horečky,pak jí volal každý den,jestli jí něco není,včera volala ráno,že nepříjde do práce,že má nějakou střevní chřipku a teploty a teď pozor,mě včera od rána bolelo břicho jako na s****u,hlavu jak střep,malátnost,bylo mi slabo,jsem to tu řešila se šéfem,tak byl v šoku a já víc,naštěstí tý holce,co je na Ukrajině zakázal návrat zpátky,to nebudem fakt riskovat,že nám sem přiveze vir!!!!!
dnes už je mi líp,ale doufám,že to nebyl začátek průběhu :frowning2: ,že to je jen z únavy
ale nevím,kde to vzala ta ženská,divný je,že já je takhle divně asi týden po té návštěvě. :astonished:
to jsou zas nervy tohle :angry:
5. lis 2009 v 06:14  • Odpověz
ahojte, tak Stea dneska v noci skoro vzorová.. vstávačka o půlnoci a pak ve 4h, ale byla počůraná, tak jsem ji přebalovala a převlíkala a trochu pak trvalo než usla ale zase spala do půl 7 :slight_smile: a teď tu prská na dece :slight_smile:

teda Leni, to je drsný :astonished: já teda mám strach i z normální chřipky, a ta prasečí prý nejvíc zatěžuje děti a mladé lidi.. no potěš koště... snad to bude jen únava, ale nepřecházej nic.. raději skákni k doky..

holky no zatím paleček občas nechám, občas vytahuju, a včera chuděra byla vzhůru od 14:15 až do 18:15 kdy jsme šly koupat.. ale s dudlíkem to zvládla úplně v klidu.. a pak taky chvíli s tátou.. a taky nám přivezli jídelní židličku, tak jsme ji v tom chvíli měla a líbilo se jí to.. hlavně pultík s hračkou, furt do něj bouchala :slight_smile:
5. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky,

tééda Gucci to je břuch jako blázen, ale je nádhernej :dizzy_face: .
Já ležím ještě dnes doma, není mi ještě úplně dobře, ale je to lepší. Jen mi to trošku sedá na průdušky :unamused: .
5. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobre ranko,
Kay tak to je fajn, ze byla primova noc. Jen tak dal. A dneska i snad bude svitit slunicko, tak bude ten den trochu pozitivnejsi :slight_smile:
Leni ta praseci chripka ma inkubacni dobu kolem 10ti dni, takze to by sedelo. Pokud ti nebude dobre, tak rychle domu do postele a odpocivat. Ona neni vyrazne nebezpecna pro zdrave lidi, ale obecne se chripka nema prechazet, jelikoz hrozi znacne komplikace.
Kay to mi povidej, ja uz skoro nikam nechodim, abych nechytla nejakeho vira ted pred porodem. A az se narodi Kubik, tak se taky budem vyhybat mistem s vysokou koncentraci lidi, protoze to by bylo jeste horsi, kdyby chytnul neco on :frowning2:
5. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Milu, tak odpocivat! Zitra do prace musis? Nebo muzes zustat doma i zitra?
Ted to nachlazeni fakt desne radi, je takovy pitomy pocasi :frowning2:
5. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Bré ranko,
tak u nás vstávačka v sedm. V půl čtvrté Lukýno zkoušel zda je doma přítomna celá rodina, no nakonec jsem ho v půl páté uspala na míči. Prudí slušně dítko naše. :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
dobré ráno,
Leni koukej jít k doktorce, pro jistotu, když né nic horšího můžou tě začít bolet klouby a to musím říct, že to pakelně otravuje život. Přechodila jsem dost chřipek a nachlazení a to je ta lepší pomsta, když už to nesedí na srdci.Tak že domů a ležet.
5. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
chtělo by to mrazy, aby ta chřipajzna zdechla, ale před tím by měla svíčku u nosu :grinning:
5. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Jani musím do práce, pže máme tu inventuru, ale pokud mi bude jako dnes, tak jim to přichystám a pojedu domů, musí se snažit sami. Ale doufám, že to vyležím. Jen přestávám mluvit. :grinning:
Leni tý jo, kdyby něco, tak leť k doktorovi. Já teda horečky ani teploty nemám, vyloženě jsem nastydlá.
5. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.