• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pudli souhlas, chtelo by to mrazy a chripajzna by sla do haje..
Milu to jsem mela ja, nejdriv ryma a pak mi to lezlo pres krk na produsky. Vse bez teplot, ale 10 dni jsem se z toho dostavala...
Jee inventura, ale pokud to zvladnou i sami, tak super...
5. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
dobrý ráno,svíííííítííííííí sluníčko a je krááááááááááásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnešek ztrávim venku :slight_smile:
Milu snad se tě to brzo pustí
Mel :grinning: :grinning: ty jo Lukášek ti nedopřeje
Kay to je dobře že noc byla dobrá
steffi udělej si zásobu ovoce a snad v kombinaci s vyhejbáním se přelidněných míst nic nechytíš,neboj,Kubík bude mít imunitu od tebe :wink:
5. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Mysky no ja do sebe porad ted cpu mandarinky, pomerance a grepy, tak snad to k necemu bude :slight_smile:
Taky dneska pujdu na dlouhou prochazku, uzit si slunicka...
5. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Kay, vše nej Stelince k půlročninám. :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Jani no já to budu muset když tak dělat z domova a nebo až v sobotu ráno až tam zase pojedu. Já jim to všechno připravím a oni pak jen počítají a zapisují ty čísla a to je práce až do večera. Takže na to tam být nemusím, já jim zase musím připravit to vyhodnocení. Ale ta sobota je většinou krátká, po obědě se jde dom,
Blbý je, že tam máme audit na inventuru, tak tam snad nebudou prudit dlouho.
5. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
steffi užij si procházku :wink:
Milu tjo ty si v tý práci taky pořád :unamused:
Kay Stelince už je půl roku?????Tak všechno nejj :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Pudly na tý fotce vám to spolu moc sluší :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
mysky díky :grinning:
holky co Pajdula s pajdulkama ? :grinning:
Stelka má půl roku tak at pořád roste do krásy dupka :grinning:
Tak dneska se Edi uplně sama postavila u stolu super už to začíná a bere všechno co tam leží :grinning:
5. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
jo a jaké sluníčko tady je pořád pod mrakem slunko jsem neviděla snad týden. :grinning:
5. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Milu no nemas to jednoduchy, ale snad ti bude lip a zvladnes to.
Taky se pridavam k prani Stelince.
Mysky na prochajdu pujdu az po obede, snad to slunecne pocasi vydrzi :slight_smile:
Ted jsem vycistila okna ve 2 pokojich a zaclony se perou, tak uvidime, co na to Kubajs :wink:
5. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Steffi ty už Kubíka vyháníš to jsi matka :grinning:
5. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Pudli nevyhanim, jen jsem vyuzila slunecneho pocasi, kdovi kdy zase bude :slight_smile: A ta okna ze strany silnice byla naprosto priserna..najednou je vic svetla v tech pokojich :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
A jeste jsem si rikala, ze musim udelat zatezovy test pred zitrejsi poradnou :wink:
5. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Jani Jani, pomalu ať fakt neporodíš. To si na to raději někoho objednej, to fakt není sranda..

Joooo a volala Mel, malej Lukýn, teda spíš velkej Lukýn váží v půl roce 9 kilo :grinning: . Kus chlapáka to je. :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Milu i kdybych porodila, tak je to jedno. Ted uz strach nemam :slight_smile: Ale jsem naprosto v pohode...
Tyy joo Lukyn je kus chlapa!
5. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak ale dávej pozor, jasný?????????? :wink:
5. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Neboj, to ja davam pozor :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Koukám, že Míla už napsala váhu našeho budulínka. No a měří 66,5cm. . . Tlusťoch jeden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
steffi dostane taky na dupku asi brzy já bych teda do oken nešla až po porodu.
Teda LUKES je chlap jak hora :grinning:
5. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Pudli no ja si nedovedu predstavit, ze bych cistila okna po porodu. To budu rada, ze budu spat, kdyz bude Kubik spat :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
kde máte sluníčko? :astonished: tady je zatažený :angry:
teda Milu,ty to taky nějak přeháníš s tou prací,bys měla odpočívat a co testík,ještě jsi nezkoušela?

Steffi,ty taky opatrně :wink:
5. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Leni tady svítí od rána.
Nepřeháním to s prací, oproti tobě jsem prd :grinning: . Já dělám každý den normálně 8 hodin a inventury máme jen 2x do roka, na jaře a na podzim.
Testík jsem zkoušela včera dopol a nic, tak ještě zítra, to budu 10 den po ET, ale vidím to bledě. :frowning2:
5. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
ještě je brzy někdy to jde až 16 den tak klídek
5. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
jo a raději ráno po spaní pak to jde víc vidět ze začátku :grinning: na odpoledne je moc brzy úplně :grinning:
5. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Milu,to ještě nic neznamená,uvidíš,že ty // vylezou :wink:
5. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
jé holky díkes za přání :dizzy_face: mám pro ni takovou tu sadu na otisky, že ji do toho vmáčkneme tlapku :slight_smile: jen nevím jestli úplně dneska nebo o víkendu..

taky jsme si říkala, jak nesnáším zimu, ať je letos pořádná mrazírna.. že by to těm chřipkám dost pomohlo, resp. proti nim.

Stela ještě krásně spala od půl desáté do 12h :slight_smile: a já s ní.. :dizzy_face: tak snad se jí ten režim už nějak přizpůsobil.. má úplně nový :-d

holky všechny co pracujete nebo studujete vás obdivuju...
5. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jsem se musela usmat, kdyz Leni nabada Milu, aby tolik nepracovala..teda to ta prava, vid workoholicko Lenko :slight_smile:
Kay no vidis jaka je sikovna Stelinka a pekne spinka. Proste mela blby dny..
5. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning:
náhodou zítra pracuji jen do 11 dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jedem do nemocnice na převazy,na tuhle brzkou ukončenou pracovní dobu se těším celý týden :grinning:
5. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
a pak už se do práce náhodou nevracím,jsem si řekla,že hodím voraz a půjdu až v pondělí :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Leni no jeste ze tak. Ale i tak kdyz spocitas kolik hodin jsi tento tyden odpracovala, tak mas urco prescas, vid? :wink:
5. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.