• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No nic valim na tu prochazku, at si poradne uziju toho podzimniho slunicka...
5. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Teď jsem to moje dítko chytila při "činu", byl na boku, vedle něj dudlík, čapl ho a šup s ním do pusy, skoro už ho tam měl, jenže si uvědomil, že když ležím vedle něho, tak ho asi uvidím a hned ho zahodil. :grinning:
5. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
no Lukášek je počívka co??? chi chi chi :grinning:
5. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky, dříve jsem mezi vás chodila... mám po IUI 14 měsíčního Jozífka. Nyní plánujeme další, nynější IUI se ale nepovedlo :unamused: Jezdíte také někdo do Frýdlantu?
5. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
teda Pudly to je super, že s eEdik tak sama posavila to je ale šikulka :slight_smile: za chvíli Ti to začne, budeš ji nahánět :slight_smile:

mel, to je dobrý :grinning:

milu, kašli na testy, to je brzo.. :angry:
5. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Mel teda ten Lukyn je vycuranek :slight_smile:
Verunko tak at vam to brzy vyjde...
Ty jo venku je nadherne a teploucko, super! Kez by to chtelo vydrzet par dni, to by byla parada...
5. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Kay :grinning:
5. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Teda nam to tady nejak umrelo..vsichni si uzivali slunicka :wink:
5. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
tak u nás teda sluníčko nebylo ani náhodou, spíš bylo pěkně hnusně, ale byla jsem s Vojtou venku asi hodinu a půl, protože byl šíleně protivný
je to teď fakt pěkný závislák, furt kvičí a chce na ruky, taky se naučil docela nahlas pištět, no paráda :grinning: sám si hraje tak minutu a to ještě když sedím na zemi a může se po té minutě ppřijít na mě plazit, pak si jde hrát zase tak na minutu a furt dokola, když odejdu plazí se zamnou a ječí
příští úterý jdeme na první plavání, jsem zvědavá co na to Vojta řekne, koupe se strašně rád, to je asi jediné místo - ve vaničce, kdy na mě nenatahuje ruky, naopak když je natáhnu já ať jde zamnou, tak mě úplně ignoruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
zdáááár ženy

kay: vše nej Stelince k půlročninám :dizzy_face:
všechny moc zdravím

dneska jsem neměla notas, pG ho měl v práci, aby tam natáhl milion filmů, musím mu to promazat :grinning:
jinak už mám dodělanou kuchyn a rolety ve všech pokojích, je to báááájo :dizzy_face:
do konce listopadu by měla být i šatna a skřínky v koupelně, tak hurá
5. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Jani, tys myla okna? to se v těhu nesmííí
5. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
holky tak jen v rychlosti, jak dopadlo naše půlroční otiskování tlapek (gucci díky za přání :dizzy_face: ). Martin přijel z pošty kam musel, jak jinak, já to musela nachystat, on držel Stelíka, povedla s enám otisknout ruka jakš takš, tak ji šel umýt, já to mezitím ořízla, dosud dobrý.. no pak jsem řekla, že by se tam vešla i nožka, ale podle něho jsme to udělala celé špatně protože to nebylo na jednom plátku, prohlásil, že už teď ho to nebaví, když jsme řekla, že to můžeme teda udělat celé znova.. a tak jsme se samozřejmě pohádali. Já to vyhodila, protože se nemíním zbytek života koukat na něco co mi akorát připomene, že jsme to udělala celé špatně a MArtina to nebavilo. No a pak jsem mu šla dát Stelu protože měl jeho hlídací půl hodinu a on si hrál na počítači. Mě málem omejvali.. Tak jsme něco prohodila a on na to že lepší než nasraná já.. Můžete mi někdo prosím říct, proč tenhle pán chtěl mít děti? :unamused: :cry:
5. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
kay: ježiš, to je na zabití :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
padám na hubu,pořád jsem v práci,bohužel nestíhám,dělám na výplatách :frowning2: ,necítím záda
5. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
se těším domů na postel,dnes asi usnu už u titulků VKV :grinning:
5. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
gucci, jo je... :unamused:

leni, teda a co ta ruka? :astonished:
5. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
kay: a kolik je manžovi?
5. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
gucci 32... jedináček...
5. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ty bláho tak to je Lukášek fakt kusanec. 9 kilo měla kamarádky malá v roce :sweat_smile:
Holky, jak je to s dudlíkama na flašku? Já myslela, že když je tam označení 2,takže to se dává až na jídlo od toho 6.měsíce? A jaký dudlíky se dávají na různé ty polívky?
Hele, Milu já měla // až 9 den a to při dvojkách, tak ještě mají čas se u tebe objevit, každopádně ti to moc přeju.
Leni, osobně si myslím, že takhle se dřív zrovna početí taky moc neprospívá. Musíš být hodně unavená. Tohle se nedá dělat věčně.
Kay, je to vůl a ty by jsi si měla jít někam odpočinout a zrelaxovat,dát hlídat Stelinku a prostě vypnout!!!
5. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Návštěva odjela dnes večer, bude nám smutno, byly to fakt super 3 dny s dětma a večery pařby bez dětí a tak :slight_smile:
Honzík měl v půlroce 9,5kg a 70cm.
Tetes, Avent dudlíky jsou od 3 měsíců myslim 3ky a od 6ti 4ky. Na polívky nevim, to dávám odjakživa lžičkou.
Leni, snad jen obyč chřipka, se fakt moc dřeš a pak na tebe sedne viróza hned, zvolni!
Kay, achjo, doufám, že se M. zase rozsvítí! Vše nej Stelíkovi k půlroku!
Pudly, Edi se stoupáním bezva, krásnej pohled, viď, jak stojí :slight_smile:
Honzík chůzi zrychluje, za chvíli bude běhat :sweat_smile:
Rio, to mamánkovství je asi takový období, u honzíka se to už dost zlepšilo, vydrž, bude líp!
5. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
tetes, u aventek to je vždycky třeba 0+, 3+ a tak.. jak je to jinde nevím.. no jo hlídat, jenže jedinej člověk kterej je toho schopnej, tak aby Stela byla v pohodě je Martin.. babičky a dědečci víceméně nefungují.. a mlíko na odstříkání nemám.. snad se to zlepší jak bude s. jíst normálně.. proto se tak těším na ty příkrmy, je to hnusné, ale je to tak.. ale je fakt, že tuhle situaci jsem i obrečel a je mi to hodně líto..

milu, já vlastně ani netestovala, ale vím, že je fkat ještě brzo, někdy to bývá třeba až 14 DPET.. a to jen slabounce.. chvilku to trvá, než se začne hcg produkovat..
5. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Gucci to myti oken, ze se nesmi, to zas neni az tak pravda. Je to o tom, abych se nepretahla a neporodila driv nebo nezacala krvacet. Ale ja davala pozor a myla je ze zidle, abych se nenatahovala...
Gucci ja jsem zvedava, jak ten vas bytecek bude vypadat.
Kay no tak to mi udelat L., tak asi jednu chytne. My se dneska pohadali i kvuli autu :confounded:
Ja to taky Milu rikala, ze testuje moc brzy. Ja mela 10dpET slabou carku na kazetovym mamatestu a tam bych rekla, ze ty carky jsou silnejsi.
Puzzi super, ze jste si to tak uzili...
5. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
kay, já mám aventky a je na nich jenom 1 a 2 a já jim do teď dávám jedničky. Tak to je asi špatně,že?
5. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Tetes, kup větší dudlíky, s těma 1kama by se dvojky mohly začít vztekat, že jim to teče pomalu, Honzík měl zahuštěnej Nutrilon a dlouho dudlík 1ku a vztekal se teda dost, než mi to došlo :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Steffin Kubík už má skoro 3kg, myslim, že Steffi může klíďo píďo mejt okna :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
tetes, jj tak to bych jim koupla už ty větší.. ikdyž na těch 2 bylo napsáno 3m+ a pro kojené děti.. takže je podle mě můžeš užvat i dýl, ale ty jedničky už jsou fakt malý.. ikdyž třeba Stelinka jak je malá, tak jí dudlíky normálně stačí menší a kupovala jsme jí 3m+ až asi ve 4,5 měsících a byly já velký.. takže zkus odhadnout i vlikost, ale myslím, že u těch saviček jde spíš o průtok a ten je asi lepší ta 2.

taky jsme myla okna... asi ve 32tt :slight_smile:

nic kočky jdu spát, nejraději bychsi dala panáka.. sakra :angry:
5. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
http://www.consumer.philips.com/c/avent-dite-krmeni-z-lahve/18454/cat/cz/

Tetesko tady mas vyber dudliku od Aventu.

Puzzi presne tak, Kuba uz ma 3 kila, takze klidne muze ven :slight_smile: Ale moc se mu nechce, se tam mrdli a kope, ale zadne tvrdnuti bricha, nic :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky,

moc vas zdravim.
Koukam, ze Kubik uz to má za pár. A ze má za mámu peknou bláznivku :grinning:
tetes: prosim mas nekde album s fotkama? Posles mi kdyztak do IP adresu? Na polivku je dobrej variabilni dudlik od Aventu, kde se meni velikost prutoku.. Lada pouziva dvojku, trojku, ctyrku i ten variabilni. Dvojku ji davam, kdyz jí nad ránem, aby mi jeste usnula. Pocucává si a chrní u toho.

U nas super tejden. Skoro po 3 mesicich Lada pochopila, ze kdyz se ze stoje chce dostat na podlahu, tak musi pokrcit kolena. Jak jednoduche! Bylo to strasny obdobi, ona porad nekam splhala a stála, ale kdyz ji to nebavilo, tak to resila tak, ze se pustila a padla jako prkno na zatylek! Byly to desny rany a vypadalo to fakt nebezpecne, takze jsem ji porad sedela za zadkem a odchytavala ji. V posledni dobe to bylo dost narocny - polozila jsem ji do predsine, vlezla do vany, ona silenou rychlosti prilezla do koupelny, stoupla si a koukala do ty vany a kazdou chvili hrozilo, ze se skaci na dlazbu. Bohuzel to delala i v postylce, tam se bouchala o šprušle. Snazili jsme se ji pokrcovat nozky, vysvetlovali, ukazovali a nic. A v utery najednou šup, elegantne se dostala dolu a tak se ji to zalibilo, ze cely den jen NAHORU, DOLU, NAHORU a DOLU. Zadny padani, o mne nejevi zajem, jenom procvicuje. Obcas popojde na druhej konec postylky nebo stolu, pak zase sup dolu atd. Paráda, jsu štastná.
K tomu Paci paci, Jak jsem velika.. A taky se z ní stala vášnivá líbačka, normoš francouzáky, to jsem s ní necvičila, prostě mě miluje - haha. A první slovo? "Mnam", kdyz basti kasi.

steffi: kazdej tejden v brise dobrej, at se poradne dopece, bobeček.

terkytko: super, ze uz M. jí lzickou, vzdorovala statečně. A u nás taky strach z mýho bráchy, nevime proc, jinak uz je Lada s jinyma lidma dost v pohode, nema problem s nekym zustat, kdyz si jedu neco vyridit.

gucci: takze uz v Pardubicich?

rioko: drzim palce na plavani, Vojtik bude urcite stastnej.

A co já? Já si to uzivam:slight_smile:. Jedina negativni vec je to, ze od ukonceni kojeni docela tloustnu a ted se to prehouplo, takze jsem prestala byt spokojena. Sice mi F. nabidl, at jezdim po vecerech cvicit, ale mne se vubec nechce. Ale musim se dokopat, byla by skoda to zkazit, kdyz uz jsem tak hezky zhubla. Chci kombinovat spinning a pilates.
5. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
bréééééééééé ráááánko

kdo mi to tady psal, že až budu doma, tak se mi to spaní upraví :grinning:
nevím jak vy, ale mě už pere pračka, udělala jsem si pořádek v lékárničce, uklidila ložnici a uvařila si čaj :sunglasses: , prostě taková normální činnost od 4 hod. :rolling_eyes:

campi: to je super, že ses ozvala, to je sranda s Ladou a kolýnkama :grinning: , to jste museli být fakt štastní, že jí to konečně došlo co :wink: a jj, už jsme v Pardubicích :slight_smile:, se někdy stav až tady budeš :wink:
kay: s tím manžou ti držím palce, je to někdy na palici ti chlapi fakt
mel: Luky už má 9 kg, dobrýýý :slight_smile:
jani: s tím mytím oken jsem to ted zrovna někde četla, že prej to není dobrý kvůli pupečníku, ale víc si nepamatuju :sweat_smile: , já budu muset zaměstnat pG
puzzi: to je super mít takhle kámošku se stejně starým mimi, tady v baráku je dost mamin s kočárkama, tak musím nějakou odchytnout a znásilnit :grinning:
6. lis 2009 v 05:45  • Odpověz
Bré ranko.
Gucciová co strašíš?
6. lis 2009 v 06:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.