• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Hezké ráno,

tak jsem testovala a test negativní. Nechci utěšovat, nechci litovat, prostě to tak je a hotovo. Víme všechny, že kdybych byla těhu, tak se tam stín objeví. Musím věřit, že to snad vyjde jindy. Díky za palce a za věření, že to mi to dopadne dobře. Bohužel ani tak super embrya, ani vaše podpora nestačily...tomuhle se poručit nedá. Nešílím, nepanikařím, prostě jsem to vzala tak jak to je. Jasně, že je mi to líto, ale já už si to padání na hubu v tomhle zvykla...
Takže ještě jednou díky a žádný vokecávání kolem, prosím :wink:.
6. lis 2009 v 06:20  • Odpověz
já nestraším :sunglasses: , vybírám si v Ikee vánoční ozdoby na stromek :grinning:
6. lis 2009 v 06:20  • Odpověz
gucci, strašíš!
Mílo, :pensive:
6. lis 2009 v 06:32  • Odpověz
Mili :frowning2: :zipper_mouth:
6. lis 2009 v 06:34  • Odpověz
dobrý ráno
Milu,nechci utěšovat ani vokecávat ale testni ještě zítra nebo pozítří,jsi teprv 10DPET!!
Mel dneska Lukášek nechce spát??
Gucci ty si nenapravitelná,posledních pár tejdnů kdy si můžeš přispat a ty čumákuješ u PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě dítě bude ještě tak do půl 9 spát tak musim uklidit a balit pže jedem do pondělí ke tchánovcům tak se docela těšim páč tam se všichni můžou přetrhnout kdo se A. postará o zábavu a já si dáchnu......jo a včera jsme přivezli hrací deku a A. je z ní unešená,hlavně ze zrcátka co je na ní přidělaný :grinning:
6. lis 2009 v 06:35  • Odpověz
brý ránko,tak už jsem odchytla Mel na skypu a koukám,že tady je to už taky vzhůru :slight_smile:
jsem měla tak hrozný sny,fuj tajbl,hrozně takový strašidelný,pořád lidi kolem mě mluvili takovým tím zlým usměvavým výrazem,fuj,až jsem se z toho ve 3 vzbudila a samozřejmě už nezabrala :angry: ,takže jsem dnes jak sůva,ale díky bohu to dnes balím v 11 :slight_smile: ,si myslím,že sotva přijedeme z nemocnice,že půjdu hned spát :grinning:
no to jer strašný,vánoce už klepou na dveře,to to tak utíká já nemám ještě omytý okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Milu, :fearful: ,co dodat..
6. lis 2009 v 06:36  • Odpověz
Leni, do vánoc ty okna stejnak budou špinavý.
Musím hlavně naplánovat pečení cukroví . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidím to na víkendy, kdy se může P. starat a já stát u sporáku.
Mysky, dneska spát tolik nechtěl, se totiž v noci neuřvával. :grinning:
6. lis 2009 v 06:39  • Odpověz
mysky: věř mi, že kdyby to šlo, tak spím celý den, ale prostě to nejde :unamused:
6. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
Mel takže klidná noc na úkor brzkýho vstávání jo?
To pečení cukroví nezávidim,ještě že u nás to nikdo nejí takže tadle starost mi odpadá :sweat_smile:
6. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
Jo, testovat už nebudu, nemá to cenu. V úterý jdu na ktev, tak to v Podolí chodí a tam se rovnou domluvím na termínu k Řezáčové ohledně KETu. Vidím to tak na leden/únor.
6. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Milu,tak to půjdem na KET spolu,já plánuju taky leden-únor a uvidíš,že rok 2010 bude nááááááááááššššššššš,už se k nám přidá i Puzzi :wink:
ale ještě neztrácej naději :wink:
6. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu :cry: :cry: :cry:

Campi strasne rada te tady zase vidim. Teda s tema kolinkama a padanim na zatylek. To bych byla mrtva hruzou, kam sebou svihne. No jeste, ze uz je to elegantni holcicka a umi to.
Jinak kombinaci spinning a pilates vrele doporucuju :slight_smile:
Gucci teda ty jsi nespavec, to ti docela zavidim, nebude to pro tebe takovy sok, az bude mrne co 2 hodiny vyzadovat prso. To ja ted spim jak zabita a nekdy i pres den :wink:
Mysky rikas, ze si jedes odpocinout k tchanovcum, tak si to tam krasne uzij.
6. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
Jani: nevim, jestli je co závidět, ono se dost blbě plánuje program na 4 ráno :sweat_smile:
6. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Gucci to chapu :slight_smile: Tak treba dat si snidani, u toho neudelas moc ramusu :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
já snídám nejdřív v 8
6. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
Ty jo tak to bych nemohla, to ja vstanu a musim okamzite jist...
Ted beru homeopatika a mam problem vydrzet tech 15 minut nez si neco dam!
6. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
no to já mám taky hlad hned, ale já kdybych se tak brzy najedla, tak má za chvíli zase hlad, tak to držím aspon do těch osmi :grinning:
6. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
Gucci mas jist co 3 hodiny :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
no tak to se mě poslední měsíc vůbec netýká
já se ráno nasnídám, pak mám oběd a pak večeři, mezitím max banán nebo jabko, poslední dobou nemám vůbec hlad
6. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
dotaz k výbavičce:

kupovaly jste
- teploměr do vody
- ušní teploměr
- spešl dětské nůžky na nehty
6. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
gucci, teploměr do vody jo (teď už ho vůbec nepoužívám), ušní teploměr ne, dětské nůžky ne - prý jsou na h*. Dobré mi slouží ty samé se kterýma si stříháme nehty my.
6. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
gucci s tim jídlem nechápu,já když se nenajedla hned tak jsem zvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-teploměr do vody mám nepoužívám,teploměř mám klasika do řiťky a nůžtičky taky dětský nepoužívám - stříhám štípačkama- vyhovujou nejvíc
6. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Milunko já mít okno kousek od tebe, tak ti vážně už něco řeknu. Moje kamarádka to zjistila. až po 16 dni po ET. před tím neměla, nic, nic, prostě nic. A ještě jsi to nedostala, tak pořád je naděje a nestresuj a mimochodem to měla i menzes, tak klídek drobku vydrž jo?kdyby tady byl ten kulatý blbeček co hladí tak bych tě pohladila. Ne vážně ještě je čas
6. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
jo a todle není vokecávání promiň :grinning:
6. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
gucci teploměr mám digi ten je nejrychlejší a perfekt ohebný.Nůžky jen proboha ne dětské s nima skoro nic neustřihneš lepší jak říká Msky kleštičky ty jsou super a nebo normál nůžky manikurní.Teploměr do vody je podle mně vyhození peněz vyzkoušíš na lokti pokud nepálí je to OK :grinning:
6. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
no teploměr jsem chtěla určo digi
a o těch nůžkách jsem to už slyšela, takže na ně seru
a s tou vodou nefim no, uvidím, já mám vysoký práh bolesti, tak abych jí neopařila :grinning:
6. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
tak zvíře se probudilo tak jdu dát mlíko
Campi super že jsi tady koukla :grinning: Laduš je šikulka :grinning:
6. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Pudly díky, ale díky takové dávce Utroše tu MS ani dostat nemůžu :wink: .
6. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
nejlepší to bylo v porodnici jedna sestra dala skoro studenou vodu a druhý den jdu koupat a říkám sestře není to horké a ona no chtěla by jste jí zmrazit jsem čučela jak péro :grinning:
6. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
kolik jich bereš????
6. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.