• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, jdu tam na 11:00 hod. Ale nevím jestli půjdu na čas...ale mám tam být o půl hoďky dřív, aby si mě připravili.
Nejhorší je, že nesmím před tím 5 hodin jíst a pít, což jídlo vydržím, ale pití... :confounded: .

Gucci, super story.. :grinning: , já měla v noci taky dvě story, ale kakací :grinning: a taky mi z toho bylo zle :grinning: . :rolling_eyes: No a podorbnosti vám ale vyprávět nebudu..sorry holky :grinning: .
28. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Leni jak píše Gucci dej si pauzu..ale já bych navrhovala delší než jeden měsíc..Už jen aby si se z toho všeho dostala psychicky a taky je to tvoje tělo zvyklé na hormony a pokud tě začnou stimulovat hned za měsíc, tak se může stát, že ta reakce nebude taková, páč tělo to bude brát už jako normální..Ale samozřejmě udělej vše jak myslíš ty a doktoři, každopádně držíme palce. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Mili, no aspon, že nebude zítra vedro, tak to by s tím pitím nějak šlo
28. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Mili: podrobnosti vyprávět už ani nemusíš, si dokážu živě kakací story vybavit :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Teri- slibuju, tentokrát mě to tak vyděsilo, že se z postele fakt nehnu. Při odchodu mi všichni říkali, však za týden jste tu zase. A to teda fakt nechci, páč to by mě už asi nepustili. Obědy mi bude nosit teta nebo babi, snídani a svačinu mám ráno nachystané na nočním stolku od Honzy, takže fakt jen na záchod a zpátky. A co Ty, jak to zvládáš. Pořád jsem v nemocnici myslela na Tebe a dodávalo mi to sílu. Jen mě tam strašně štvala ta TV, je to automat na peníze a nemocnice s nimi musela uzavřít smlouvu, že nedovolí pacientům vlastní TV. A 10 kč za hodinu je fakt hodně. Jen večer zprávy, přátelé a večerní film mě vyšel na 30- 35kč každý den, takže přes den jsem si max. četla nebo koukala do stěny :confounded:. Takhle mě tam pobyt vyšel na 100,- denně, takže za měsíc bych tam nechala 3000,- a to nebyl ani nadstandart a nebyla jsem tam sama.
Miluško- Ty jsi zlatá, děkuji za souhrn :wink: .
Leni- to je mi líto, ale neboj, nesmutni, v září šupnete s Mili na IVF a obě budete těhulky :wink:
Jani- ještě pořád spíš na břichu? Já o tom uvažovala v nemocnici, jak to děláš, páč já si na břicho už tak měsíc nelehnu a když jsem to chtěla zkusit, tak jsem dostala první kopanec :grinning: a H. se smál, že to mám za to, že je týrám. :grinning:
Guci- teda Ty máš jedinečné historky :grinning: :grinning: . Asi bych ho zabila :grinning: . A jak Ti dneska je? Já se musím pochlubit, od těch kapáků už jsem ani jednou nezvracela :slight_smile: . Dobře mi sice 100% není, ale nezvracím!!! Jinak břicho úplně klidné není, občas mě ta křeč ještě chytne, ale už ne tak často. Jsem zvědavá, co mi zítra řekne moje dr.
Mili- vyprávěj, jaká kakací story?? :grinning: Zítra na Tebe budu myslet už od rána. V 7h jedu do OVA na tu kontrolu, tak se za Tebe budu po cestě moc modlit, ať je to ok. A když nebudeš moct vydržet, tak si trošku lokni pití, jeden lok nevadí.
Jo ještě jsem si vzpomněla, probíraly jste tu holčinu, že? Tak ta na gyndě ležela proto, že nechtěla být na porodním ani šestinedělí, že tam pořád brečí mimča. Rodila císařem v 34tt a miminko nemělo vůbec vyvinuté plíce :cry: . Ona byla ale taková jednodušší, na kontroly v těhu vůbec nechodila a sestřičky mi pak říkaly, že to byla její vina, že kdyby na kontroly chodila, tak se to vůbec stát nemuselo. Pak když se večer dozvěděla, že jsem těhu a s čím tam jsem, tak se posadila na postel, otočila se ke mě a začala mě strašit, že na porodním ležely maminy s tím samým co já a že žádné mimčo to nepřežilo a že nemám šanci apod. Nejdřív mi jí bylo strašně líto a brečela jsem, že je to nefér, ale pak se mé pocity změnily v nenávist vůči ní a jen jsem počítala minuty, kdy mě přeloží jinam a pořád jsem jen strachy brečela a cítila se úplně bezmocná. Pak se mi sestřičky celý zbytek pobytu pořád omlouvaly, že mě tam daly, ale že fakt neměly jiný pokoj. Oddělení bylo úplně plné. Bylo to fakt ale šíené :cry: .
28. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Pajdi, jj správně, vstávat jen na wc :wink: , jo ještě ti dovolíme se sem tam umýt, ale to nemusíš denně, když budeš pořád doma :grinning:
jinak já měla párkrát ráno náběh na blití, ale ustála jsem to, už mi taky dlouho netekla krev z nosu, ale špatně je mi furt, ještě měsíc a snad to přestane
28. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
leni to jna prd ..ale hele vsechny jsme se dockaly i kdyz ted to pro tebe asi fakt moc veky povzbuzebni neni...ale tohle jsme vazne musely vydrzet vsechny ...musis zatnout zuby a bojovat
jani smarja doufam ze se ti to moc nerozjede..
milu zejtra jdes na to CT vid?
jeziis to jste stihly nakecat?
28. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
gucciku hele a jste pro croozer nebo chariot? nase firma je pujcuje ..takze my si ho asi budem spis pucovat a kdyby jsme uznali za vhodne koupit tak asi az pak na dve deti....ale doufam ze prcek bude umet brzo na kole takze to budem spis resit tyci za kolo..uvidime..jak moc akcni budem
pajdi ale ne ze budes vstavat na wc furt :slight_smile:)
28. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Milu tak to na tebe budu myslet, jsem zvedava, jestli z toho CT budou chytrejsi. Ale snad jo.
Pajdi no ja nespim celou noc na brichu, ale snazim se co nejvic. Ja ho neste nemam tak velke, tak to jde :wink:
Pajdi aha tak to si ta holcina nezaslouzi ani litost, kdyz to takhle po... A jeste takove hemzy na tebe, to bych ji asi poslala nekam :angry:
Teksas myslim, ze jsem to podchytla a bude to dobry :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
tek: no šéf má chariot a my ted viděli v cyklo obchodě croozer....takže zatím nevím....tak daleko jsme to neřešili...je mizitím nějaký velký rozdíl?
28. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Pajdi, teda ta holka co tam byla s tebou..ta je na ránu..ona nechodí na kontroly a pak se diví a ještě straší tebe? :angry: Ta 100% přeje teď všem to stejné co se stalo jí...na jednu stranu chápu, že to pro ní muselo být hrozné, ale pokud to byla nějaká "socka", která nepochopila, že v těhu se na kontroly chodit musí, tak se podle mě z toho ryhle dostane.

Jani no jsem zvědavá..vůbec nevím jak dlouho trvají ty výsledky z toho CT..to budou zase nervy než mi řeknou jak to dopadlo :unamused: .

Pajdi, raději vyprávět nebudu..páč na tom nejni nic zajímavého..snad jen, že už nemůžu toaleťák ani vidět, natož ho použít :grinning: . Ale už je to dobrý :grinning: .
28. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Guci- tak jo, jednou týdně se ještě umyju. :grinning: :grinning: :grinning:
Jé Teri- teď jsem si na vzpomněla na sprcháč v nemocnici. Vždycky jsem čekala se sprchou na H., páč jsem měla v pravé ruce v loketní jamce zavedenou infuzi, takže jsem byla jak bez ruky. H. se vždycky málem počůral, když mi pomáhal se sprchovat. Když jsem se chtěla trochu sehnout, tak jsem se přilepila zadkem na kachličky a hlavou praštila do sprchy a když jsem chtěla vylézt ze sprchy bokem, tak jsem se šprajcla mezi dveřmi :grinning: . No H. fakt myslel, že si tam čurkne. :grinning: Jen netuším, jak bych se do té sprchy dostala za pár měsíců. To bych měla smůlu. Doufám, že na porodním to vypadá jinak, páč bych neměla šanci se ani osprchovat. :sweat_smile: Na té gyndě to fakt nemají uzpůsobené pro maminy s břichem. Ale od 20tt bych příště ležela už na porodním.
Jani- já neměla sílu jí něco říct, chtělo se mi pořád jen brečet. :cry: Na tom břichu musíš ležet až do doby, až se otočí děloha?
28. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Mili- teda co jsi včera papkala :grinning: ? Mili- já mám pocit, že mi řekli hned, že tam nic není a výsledky zaslali dr. do týdne. Každopádně se zeptej!!
28. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Mili: možná by pomohl nějaký pudřík na opruzeninky :grinning:
28. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
tak ženy, k našim jedem nakonec tento víkend (hlídání pejsána padlo :unamused: ), takže příští vík mám vhodný pro sraz
28. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Milu ja na Karlaku mela vysledky z MR do tydne, sla jsem si je tam vyzvednout, takze u toho CT to bude stejny.
Pajdi ja vim, ze to bylo tezky. No proste to byla nana pitoma a vubec ji nedochazelo, co dela. Vubec na ni nemysli!
Jojo na brichu bych mela lezet do ty doby nez se deloha otoci. Snad to bude brzo, nez to nepujde :wink:
28. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Jani: kdy si byla na NT krvi?
28. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Jee Gucci tak to si muzem mavat, my jedeme tento vikend do OVA :slight_smile:
Gucci 14.5., coz jsem byla 10+3 tt
jani: jj super, tak to jdu skoro stejně, díky
jéé a jedete po D1? v kolik zítra vyrážíte? co máte za auto, se budu čučat :grinning:
28. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Gucci my jedem az v sobotu rano, tak to nas asi neuvidis :grinning:
28. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
achááá, tak možná v neděli :wink:
28. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Já byla na NT až 12+3. Jé vy budete obě v OVA a já musím ležet :angry: . Mohly jsme si udělat sraz ve třech. :frowning2:
28. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ja se budu vracet vlakem az v utery, protoze v pondeli zacina velka akce prestavba byt. jadra :wink:
28. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
pajdi: já se ptala na NT odběry krve :wink: , na NT UTZ jdu taky ve 13 tt
28. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
jani: jé vy taky přestavujete jako Mili? a jaké máte vybrané obklady?
28. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Guci- já měla odběry NT i UZ v jeden den.
28. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Jani- takže už taky rekonstrukce? Jak to bude vypadat a jak dlouho to bude trvat?
28. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Gucci mi nepřestavujeme..my děláme psí kusy s tou koupelnou..tomu už se snad nedá ani říkat přestavba :angry: :grinning: .

Jani do týdne jo... :confused: , takže příští pátek u mě nehrozí, takže až to pondělí. Chjoooo :confounded: .No možná jak píše Pajda mi řeknou co tam vidí a pak pošlou ty výsledky.Uvidíme... :confounded: .
Pajdi ja na NT jdu az 13+3tt Jinak se srazikem to nevidim, o vikendu to nestihnu, to budou babicky a od nedele budu bez auta :frowning2:
Gucci jojo ale nam to bude delat firma, tak snad to nebude trvat tak dlouho :wink: Obklady obyc ze Sika, v cihlove barve.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.