• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jé Jani,to je bříško :wink:
6. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
jani: malý ale krásný :grinning: :wink: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Gucci ja si koupila ty klesticky, teplomer do vody v DM za 40Kc, i kdybych nepouzivala, tak to neni takova ztrata a teplomer mam normos digi.
Jinak te trefim, prej male brisko! :grinning:
6. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
a kde je Kubík to je jen bříško takové mám normálně když se najím :grinning: chi chi chi
6. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
gucci já mám taky vysokej práh bolestivosti ale na lokti určitě poznáš :wink:
milu tak třeba netestuj ale určitě to ještě nevzdávej a vydrž do krve protože dneska je fakt ještě brzo,mě to třeba poprvé ukázalo // až 12DPket.Vim že po tolika letech snažení je těžký bejt optimista ale určitě to ještě nezatracuj
6. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
steffi to je křáááásný :dizzy_face: takový srovnatelný s gucci která je od tebe o 3tejdny :grinning:
6. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Mysky kecáš, dívala jsem se ti do alba a máš tam už 9DPKET :grinning: . Holky fakt to na mě nezkúšajte, já vás prohlídnu mrk frk :grinning: .
Pudly, beru 3x2.
Jani pěkný bříško, takový akorát :dizzy_face: . Jsem zvědavá jak dopadneš v poradně, co Darebák bude zase povídat :sweat_smile: .
6. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
milu ale já myslela první ket,i když to zkončilo biochemickym tak jsem měla až 12Dpoketu a neštvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo vyklepu šuplata a tenn test možná ještě najdu :grinning:
6. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
cau tak jsem amrod jen se modlim aby to nechyt olous
ladunka je mooc sikovna holcicka :slight_smile:)
milu ja si taky myslim ze je furt brzo ...a utros vysazujes kdy? v to utery?
gucci ja mam nuzky a teplomer z DM ..myslim ze teplomer je dobrej pouziva ho dodnes M. aby ho neoparil
nuzky v dm maji kulatou spicku coz je perfekt pac sebou skube a normalnima bych ho zapichla a klestickama bych mu asi ustrihla celej nehet!!!
gucii uvidime jaky prah bolesti budes mit pri porodu ..tohle jsem si taky myslela..ze me jen tak nic neboli a docela hodne vydrzim....tohle bylo uplne neco jinyho
6. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jani, hezký pupík, takový akorát. :wink:
6. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Aha, já myslela, že jsi měla jen 1.IVF a pak KET a z toho je právě Aduš. To jsem netušila, tak to soráč, ale stejně je to jedno :wink: .
6. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Tek, všechno beru až do potvrzení z krve, to jest v úterý. Jelikož vím, že to nedopadlo, tak si ráno v úterý už Utroš brát nebudu.
6. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
tek: tak že mě porod nebude bolet, to zas tak naivní nejsu :grinning:
6. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
jo a teplomer je nejlepsi rychlobezka uz nedelaj rtutovy a stoji 80kc cca...
bohuzel ja am digi a ten nez odpipa danou teplotu tak u toho usnu
jani krasny brisko juuuuu juuuuu
tetesaku kde jsou nove fotky prtat?
mysky to plati i pro tebe
juu stelca uz mela vcera pulrok velka to holka :.))))
tak ja mam ted stejne obdobi jako vojtik porad po me leze .....seda si na bok a obcas i na zadek....ale jeste se kaci trochu tak ho musim jistit
6. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Tek: to máte krásnou fotku tu černobílou rodinnou a i ta s babi, fakt krása :dizzy_face:
6. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Milu pekne si vem utros i v utery, zadny takovy vysazovani predcasne.
Tek to je mi lito, ze jsi nemocna. Preji rychle uzdraveni..
Vsem dekuji za pochvalu briska a rejpalkam, ze je maly asi nasekam na zadek :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
tek přeju brzký uzdravení
milu utroš i v úterý,oni v carech nenadarmo řikaj že brát až do potvrzení z krve :wink:
dítě se budí,začíná si žrát ruku tak čekám kdy spustí hlady
6. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Jani, vzhledem k tomu, že jdu na krev v 7:00 hodin a výsledek je do dvou hodin to jest kolem 9:00 hodiny, tak ho fakt brát nebudu, jelikož v tuhle dobu ho beru, takže se vůůbec nic nestane. :wink:
Holky prosím, opravdu nevěřte tomu, že se zadařilo. Nemá cenu si něco nalhávat a tak...prostě to tak je a basta. :wink:
Tek to je mi líto, že jsi nemocná, já už jsem na tom líp, ale stále kašlu a špatně se mi mluví. :zipper_mouth:
6. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
to je dobre ze je tilip milu ..ja mam ucpanej rypak a strasne me z toho boli hlava... M. si vzal dneska pul dne dovci tak az sevrati pujdu do postele a olivera mi bude nosit jen na kojo ..super se tesim :slight_smile:))
6. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Milu no ja mela vysledky az kolem 11 hodiny, uvidis.
Tek to je pekny plan na odpoledne :slight_smile:

Milu jsem taky zvedava, co zase bude Darebak povidat :wink: A hlavne jsem zvedava na monitor, to je pro me novinka :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
No Jani i když budou výsledky v 11:00, tak to prostě vydrží. Já opravdu nebudu do sebe cpát utroš jen tak. :wink:

Na monitor jdeš poprvé?? Já myslela, že na něj už chodíš? :confused:
6. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Milu to mas pravdu :slight_smile: a Utros je svinstvo, tak proc ho brat vic nez je treba...
Jojo na monitor poprve, doted jsem chodila na UTZ a do poradny. Ted to bude kazdej patek monitor a poradna a 20.11. UTZ, monitor a poradna :grinning: se do toho Podoli uz fakt nastehuju...
6. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
No vidíš :wink: . Já vím co dělám. :slight_smile:
Aha, tak to jsem netušila, tak to jsem zvědavá na zážitky :slight_smile: .
6. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak to je dobre, ze vis, co delas :wink:
No dam vedet, jaky to je :slight_smile: Budu 20 minut poslouchat Kubovo srdicko :wink:
6. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
tjo Jani, už monitor, síííla
6. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
a už máš nachystanej celej pokoj? jako postýlku, povlečení a tak?
6. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak jsem začala špinit i přes utroš. Přesně jak jsem v pondělí říkala.. :wink: , dnes jsem přesně 14 dní od OPU, takže to na MS přesně vychází. Moje tělo i přes ty všechny hormony pracuje jak má. Takže když se to rozjede víc, tak utroš prostě vysazuju. A nepište mi, že to je zahnízďování, to víme všechny že je krávovina :grinning: .
Prostě i přes ty hormony já poznám co se s mým tělem děje...a říkejte si co chcete :grinning:
6. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Gucci nemam povlecenou postylku, ale tu povlecu pristi tyden. Budu prevlikat nase, tak to povlecu komplet.
Jinak je vse nachystane :slight_smile:
Milu teda ty mas hodne silny telo, ja bych pres 3x2 Utrose nezacala spinit ani po mesici...
6. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Gucci ty se monitoru taky za chvili dockas, strasne to leti...
6. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.