• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No Jani taky čumím, ale je vidět, že i přes to mi funguje jako hodinky..aspoň něco...
6. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
tak to ja spinila i pres utrous klid 6dni po ovulaci...ale ja sjem spinila do 16tt takze tak
chjoo milu ale ket vyjit musi to bylo 2IVF nebo 3?
6. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
jee emonitor je sranda jani ..oliver tam vzdycky vypadal na porod..vzdyt vis :slight_smile:))
6. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Tek no jsem zvedava, co tam bude Kubajs vyvadet :slight_smile: Ale snad ho natoci napoprve, jinak tam pekne zkejsnu :-/
Minule tam byla tehule a ta kdyz vchazela na monitor, tak rikala, tak dneska potreti...
6. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
hele ja myslim ze jo...ale mala rada kup si cocacolu a cokosku ono je to probere..doma dej jeste snidani......u nas se to napoprve nepodarilo jen jednou
jinak tam predvadel pekny tooco
jooo ja tam mela holku ktera byla 4x
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Tek colu si dam, doufam, ze to ho probere :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Tek já jsem v klidu, ale já se opravdu tak znám, že vím co to je. :wink: Při 1.IVF jsem to měla úplně stejné. Takže není co řešit. Mám za sebou 2.IVF, mám na jeden KET a pak před sebou poslední IVF :confounded: . Doufám, že se snad na mě to štěstí usměje...
6. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
já teda špiním furt, takže asi tak
6. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Gucci fakt? Tak to musim zaklepat, krome toho jednoho zaspineni v 7tt, jak jsem jela do OVA, tak cele tehu klid. Ani po vysetreni nespinim..
6. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
já špiním už od 11 let, kdy jsem dostala poprvé MS :grinning:
resp. to je spíš takový výtok či co, není to jako klasické špinění před MS
6. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
A co na to mudri?
6. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
no jeden to hrozně řešil, druhý, že je to kvůli endošce, třetí, že je to normální atd. atd. atd.
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak to já začnu špinit přesně před MS, už mě i typicky bolí břicho..prostě nechápu jak je možné, že i přes takovou dávku Utroše to to moje tělo zvládne. No zkusím to říct Řezáčové jestli to něčemu pomůže.
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Gucci parada, neni nad shodu lekaru :angry:
Milu to ji rekni, to si myslim zapise do kolonky dalsi zazrak :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
No Jani nevím jestli o takové zázraky stojím, bohužel se u mě dějí jen v tom špatném... :cry: .
Samo že jí to řeknu, asi jí to bude jedno, pže co s tím udělá..nic. Ale ať to ví.
6. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Milu jednou se to zlomit musi, to neni mozne!
6. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
jj taky si říkám
6. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
No to já si taky říkám, ale zatím tomu nic nenasvědčuje...Ať pro těhu něco dělám nebo ne, tak výsledek je stejnej. Doufám, že k tomu Řezáčová zaujme nějaký postoj, pže už mám před sebou poslední IVF ...doufám, že to tak nenechá být...i když nevím co by pro to mohla udělat...ale stejně...
6. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojte holky,

milo nech toho a ber utroš. ikdyž by přišla MS. Ty to vzdáváš dopředu. :angry:

steffi, Ty máš takovej malej pupík :slight_smile:

campi, jsme ráda, žes zaskočila.. To muselo být děsný s tím padáním, hlavně že už to Ladunka pochopila.. Nedalas jí na hlavu třeba nějakej tlumič? :sweat_smile:

tek, doufám, že Ti bude brzo líp, a nebude to nějaká ta hnusná chřipajzna.. máš dobrýho muže, že se tak stará..

jinak musím se trochu pochlubi, jsem dneska nadšená z noci - sice stelu M. vzbudil, když šel spát, kolem 23h, a já ji asi do půl jedné uspávala, ale nebylo to nějak hrozný, a říkala jsme si že to možná bude i tréning na odnaučování nočního kojení.. no a pak vstávačka v pět :slight_smile: a do sedmi ještě spánek dokud nás nevzbudil opět M. když vstával :dizzy_face: a od půl 10 zase spí :slight_smile: takže dnešek krása.. před polednem pro mě přijede taťka a pojedeme k babičce na oběd na palačinky, se moooc těším :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
jo gucci a teploměr do ucha mám, je to naprd, stačí ty digi jak psaly holky.. a nůžky s kulatou špičkou mám a používám jenom je.. :sweat_smile:
6. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
milu: dopr.., dopr.., dopr..

gucci:
- teplomer do vany jsem dokupovala, pouzivali jsme cca 2 mesice po porodu a potom, kdyz jsme Ladu otuzovali a snizovali teplotu na 34 st. Ted ho má na hraní ve vaně.
- Nuzky s kulatou spickou si nemuzu vynachvalit, dost dlouho jsme pouzivali nase nuzky, ale kdyz s sebou zacala vic hejbat, tak jsem ji jednou pichla do ruky a pak jsem u teksas vyzkousela dmkovy s kulatou spickou a od ty doby nechci jinak.. Klesticky jsou asi nejlepsi, kdyz to s nima nekdo umi.
- Teplomer digitalni - souhlas s teksas, mame ho, ale priste bych koupila nertutovou rychloběžku. Teplomer do ucha se mi moc libil, ale cetla jsem vysledky testu, ze meri presne pouze v pripade, ze ho pouzivaji zdravotni sestry nebo nekdo školenej, pry se musi nejak presne namířit a zastrčit..

steffi: brisko je mensi, to musis sama videt v poradne, kdyz mrknes kolem sebe.:slight_smile:

mysky: uz je Adelka klidnejsi? Kdyz jsem pred dávnem nakukovala, tak jsi se moc nevyspala..

pudly: ty jsi kecalinda, prej kdyz se najim, tak mam takovy brisko.. Koukala jsem na fotky, Edi se krasne vyloupla, je nadherna.

kay: super noc. Jinak neber M. zas tak vazne, vzdyt ho znas, proc si kazit takovejma konfliktama den a at si zustane nastvanej sám, ty jsi prece v pohode, ne?
6. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
steffi: cokoladu s sebou na monitor. A je tam takova hodne starsi pani s sedivejma vlasama a ta ma takovy hlasky typu, ze mas takový nebo makový díte, tak tý si nevsimej. :grinning:

Jinak dobrý s tím slejzáním je to, ze uz zase Lada usne sama v postylce. Chvili si cvičí a pak vytuhne. Kdyz neumela dolu, tak stala, stala a jecela a ja se musela uchylovat k takovym vecem jako je mlíko nebo nošení a pokládat ji uz spící.

Gucci: a kde ty budes rodit?

Koupila jsem biobrokolici, zatim mela Lada jenom lahvickovou, tak jdu varit.
6. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
campi: no záleží kde zrovna budu :grinning: , ale nejspíš v Pardubicích
6. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Campi no mas pravdu, ze v poradne jsem takovy prumer s velikosti bricha. Jsou tam vetsi i mensi :wink:
No jsem zvedava, kdo bude na monitorech a na hlasky jsem pripravena. Hlavne aby to odsejpalo. Colu uz mam v tasce, tak snad Kuba bude spolupracovat.
No nic devcatka, vyrazim. Jdu jeste na odber na diabetologii a pak jupii na monitor. Zatim papa
6. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
jani . fáááá a užij si to :wink:
6. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
já jsem si dycky monitor ťukání srdíčka nahrávala na mobil jsem byla jako posedlá :grinning:
6. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
campi :grinning:
6. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak je při pátku? My dopo doma sami, chybí nám ty návštěvy, takže až se Honzík vyspí, tak jedu k babi do PLzně a kvečeru posilovna (Tetes, ses vlastně někdy ptala na posil, jo, chodíme, teď jak byl táta v austrálii, tak jsme to flákali, ale teď nás zas donutí).
Ahoj Campi, už jsme si psaly teď nedávno maila, ale i zde na diskuzi gratuluju k objevu Ladunky "ze stoje do kleku jinak než střemhlav", to je paráda, jak je hodňoučká! Paci paci atd. taky dost dobrý, Honzík občas udělá jak je velikej, ale většinou to bojkotuje, jo a celkem umí "čau", učím ho "čau" místo "papa", já totiž slovo papa moc nemusim :sweat_smile:
Věřím, že ti to pořád sluší i s pár kily víc než bylo tvé minimum, do cvičebních rozhodnutí držím palce!
Gucci, chodíš ještě tady na koni na prosincovky? Tam bys třeba někoho našla anebo pak po porodu s kočárem v okolí, s dětma a se psama se člověk snadno seznámí. Teda jako přes děti a přes psy.
Milu, tak jo, bez vokecávání, kuwa :frowning2:
Mysky, spánek do půl 9, hraní na dece, superó, Aduš je hodňouš!
Téma vánoce? :slight_smile: Okna jsem myla před měsícem, tak pro letošek stačí, už jsem koupila na okna takový ty hezký zimní vánoční samolepky, tak to začátkem prosince polepím. Cukroví moc nejíme, ale baví mě docela v malým měřítku péct, třeba z polovičních dávek a fakt jen něco, máme rádi ve velkým hlavně vosí hnízda. Letos mám v plánu udělat si někdy večer mezi 19-20, když už Honzík spí, těsto a druhej den to zas večer upeču. Když zrovna ten den budu mít čas a chuť.
Gucci, tyjo, to já v těhu mezi jídly furt nějaký salka a spol :sweat_smile:
Teploměr do vody máme, ale je celkem zbytečnej, zvlášť pokud máte třeba kohoutek s nastavitelnou teplotou? Ušní teploměr nemám, nůžky s kulatou špičkou jo, u stříhání se dítě mrská a ostrá špička by mohla být nebezpečná.
Jani, jů, břicho velký!!!
6. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak jsem se najedla dala Edi spinkat a já asi taky zalezu páč ty noční s těma zubama jsou děs řve hodinu a pak si klíďo píďo usne a vzbudí se až v 8 a já už nezaberu :angry: tak pá jdu hají :grinning:
6. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
jo a já si udělám letos vaječný koňaček se těším
6. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.