• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi: v prosincovkách nikdo z PCE není, ale chci chodit do nem. na předporodní cvíčo, tak tam snad někdo normální bude, jinak tady mám dvě kámošky na mateřské, ale maj větší děti
6. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Campi: to mám rados, že jsi se objevila, známá měla přesně ten problém s padáním malýho, museli mu koupit tu dětskou helmu, protože se pořád bouchal do hlavy, u vás už se to vyřešilo :wink:
To M. si ještě vůbec nestoupá, jen leze a to ještě spíš s přískokama, máme trénovat střídání kolen. pro mě je šok už jen to, že je hned z jednoho rohu místnosti v durhým, málem už strčila ruku do zásuvky, tak jsem konečně dala ty dětský pojistky do zásuvek. Včera byla kontrola na neurologii a v pohodě.
S hlídáním od jinejch lidí je to různý,, spíš je teď na mě hodně závislá, za ¨chvíli jedu s kamarádama zse na chatu za PRahu, tka uvidíme, jestli když si pljdu vyčistit zuby bude řev.
Včera přišla na chvilku máma, abych si mohla jít zacvičit, řev hroznej, tak jsem si říkala, že nemůžu ani odejít, ale bylo to únavou, normálně v pět vytuhla, takže máma měla pohodový hlídání. Koupali jsme pak v devět a spát šla v jedenáct.
Mili: spousta holek má úspěch při KETu než při IVF, vydrž :pensive:
Nůžky s kulatou špičkou josu super, mám od Solingenu z lékárny a spokojenost.
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
no nic ženy, psala mi kámoška z vedlejšího vchodu, tak jdu k ní na kafčo :slight_smile: a pak na nákup
tak zatím :wink:
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem zpátky z nemocnice,byla jsem na převazu a.........
jsem jim tam normálně zkolabovala,to byl fofr,tak jsem tam přišla,sundali mi sádru,měla jsem si omýt ruku i s těma stehama,to by ješt nebylo tak strašný,jenže apak jsem na to dokoukla a hrůza,na jedný straně to zhruba na 2 stehy nebylo srostlý,ale dobrý,pak jsem se posadila a začla vytahovat stehy,to už jsem cítila,že mi není úplně nejlíp a pak to přišlo,na vrchu jsem měla tu kůži takovou černou,jsem se ptala,co to znamená,mi řekla,že to je ta stará kůže,že ta se odstřihne,jenže pak zjistila,že v tom nesrostlým to je zanícený a mačkala to a šel hnis,to volala další doktorku,ta vzala skalpel a bez umrtvení mi to rozškubla a pimzetou vyškrabovala,to už se mi začlo dělat špatně,tak to vyčistila,dala náplasti,aby to nešlili,poslal mě naarehabku pro další dlahu a jak jsem vstala,udělalo se mi slabo a sekla jse s sebou,tak mě tam položili a pak už to bylo dobrý Mám takovou plastovou dlahu na gumičky,abych procvičovala malíček,teď mámm nehybný všechny prsty,ale to je tí, jak to bylo 14 dní v sádře,ale cit mám
tak to asi taková moje story z nemocnice :frowning2:
6. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Leni, ty si teda užíváš to ti povím :cry: . No hlavně, že už to máš za sebou a snad se to teď konečně obrátí k lepšímu a začne se to hojit, aby si to měla za chvíli úplně v pořádku.
6. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
ježiši Leni, mě se udělalo až šoufl, jak to čtu, bleeeeeeeeeee
6. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Mili :frowning2:
holky máte pěkné bříška, obě dvě :wink: než se nadějeme budete bez a děti budou venku, moc se těším na další přírůstky
Leni to je maso teda, nezávidím, ale snad už se to bude hojit líp
nám dnes přišly výsledky z genetiky Vojtíška a všechno je v pořádku, ty testy v těhu byly úplně falešné- a to nám vyšlo riziko postižení 1:25 pak tomu věř - a napsali mi tehdy že při dalším těhu je riziko 1:15 ale už jim nevěřím
mě za chvilku přijde kamarádka, má chlapečka o dva měsíce staršího než Vojta, ale má to těžký, měl hydrocefalus, v hlavičce zavedenou hadičku na odtékání moku, několik operací za sebou, bohužel asi ne bez následků, říkala mi, že jen leží
6. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Rio, to je dobře, že výsledky Vojtíška dopadly na jedničku. :wink:
Leni, jen to čtu a je mi ouvej. Snad se to brzy spraví.
Tak jsem do dítka vpravila první ovocný příkrm. Jsem zvědavá za jak dlouho začne řvát hlady, už takhle jsem ho chvíli zabavovala než přestal řvát dožadujíc se flašky s mlékem.
6. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak už ze mě jdou i kusy sliznice a břicho bolí jak sviňa, takže utroš vysazuju, pže pokud bych ho zkusila brát tak jako při 1.IVF, tak bych za chvíli nemohla ani bolestí chodit.
Moje tělo prostě nechce respektovat, že beru kurňa 6 utrošů denně a že by teda mělo poslechnout a počkat až ho vysadím :grinning: .
Rio, gratuluji k výsledkům, je fajn, že dopadly tak suprově.
Mel, Luky si musí zvyknout a chvíli potrvá než se mu ten žaludek trošku smrskne po těch kaších :wink: .
6. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Milu, to mi fakt štve. Já se ráno letěla podívat,ale nestihla jsem psát. No, tak důležité je, že víš že u Řezáčové je to lepší. Že jsi schopná vyprodukovat vajíčka a že ještě zbylo na KET. Ale je to kurvárna,(normálně natvrdo bez hvězdičky) mělo to vyjít teď. Tak se drž ať tě to moc nesjede.
Hele, Milu blbej fór, ale zkus na to nemyslet a ono to půjde. Holky vy se na to moc upínáte a proto to nejde. A jednou mi dostala jedna,která psala do diskuze snažilek, že je to tím, že sedí u počítače, že takhle neotěhotní. :angry: :grinning:
Dneska jsem děsná matka nechtělo se mi na procházku, tak jsem dala děti na balkon a kontroluju je přes chůvičku a já jsem zalezlá v teploučku. :sweat_smile: Ale na svoji obhajobu musím podotknout,že včera jsem byla na procházce dvakrát.
A jinak nabývám silného dojmu, že aféra okolo právnice fakulty musí jednou prasknout i na fakultu lékařskou,páč dost doktorů by mělo vrátit diplom. Kuwa,kuwa,kuwa. Naše dr. už od narození říkala, že se jí nelíbí Kačenky kyčel i jsem vám to říkala, že jdeme ještě na kontrolu,kde už druhý ortoped tvrdil,že všechno je ok. Teď jsme byli u dr. a ona, že se jí to stejně nezamlouvá, no ale když to kontrolovali dva dr. a i ortoped.....takže dneska jsem šla s dvojkama na kontrolu kyčlí a co myslíte, s Kačenkou budu muset ještě k neurologovi, páč má omezenou hybnost pravé kyčle a musí teď pořád nosit 2 pleny přes pampersku. Fakt mi to už jako hodně sere, kočička moje vyžírá si vážně snad úplně všechno. Jo, a to mi ještě doktorka na kontrole na neonatologii řekla, že...prostě Kačce , když se něco nelíbí tak sebou hází, ručičkama,nožičkama hlavně,když má hlad a teď než jsme šly do ordinace, tak jsem jí musela vytrhnout flašku z pusy a dr. prý no, ona je hodně aktivní, ono přeci jen byla přidušená, tak může mít nějaké poškození mozku :astonished: a tohle ze sebe vypustila jakoby se nechumelilo, takže zase na sono hlavičky,tam prý vše v pohodě, ale pozná se až bude větší a další K. má na tváři teď nějakej ekzém a ta dr. mi napsala do zprávy,kterou posílali poštou atopický ekzém!, tak jsem volala svojí dr., u které jsme byli den poté a ta mi říkala, že by teda byla hodně opatrná vyrukovat s tímhle termínem......Jsem z toho nějaká zmožená, to je pořád něco, už je mi jí vážně hrozně líto......
Campi, moc ráda tě "vidím", to by určitě byla škoda nabrat kila zpátky, páč ti to na tom srazu strašlivě slušelo a hlavně já byla úplně paf z toho tvého účesu. Na veřejném albu už se pracuje, pak pošlu odkaz. Tak jenom doufám, že dvojky přijdou na pokrčení kolínek rychleji, páč pak stát za zadkem oběma to bude hukot. Ale je to holka šikovná, že na to sama přišla. :dizzy_face:
Kay, super noc, ale to Stelunku vzbudí takhle snadno M.? My totiž normálně necháváme dvojkám otevřené dveře a klidně i používám mixér,normálně hlasitě mluvíme apod, a nevzbudí je to.
JO, Milu u nás v Plzni se začíná v institutu nějaký program, aby se nerodili moc dvojčata,kvůli rizikům, že zavádí jenom jedno embr. a na základě toho se ale těm ženám,které přistoupí jenom na jedno hradí i 4 cyklus IVF.
Gucci, nůžkama s kulatou špičkou nic neustříhnu, používám normálně ostré a teploměr nepoužívám, páč máme termostatickou hlavici,kde nastavím stupně vody a teploměr eletrickej i rychloběžka je když doměřuje pomalá a to dítko se pak hejbe....,ale prý je nejpřesnější.
Koukám jak chválíte ty nůžky s kulatou špičkou, tak tož já mám asi nějaké shity,tak koupím kvalitnější...
Leni, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si teda užíváš.
Rio, tak to je super s Vojtíškovo výsledkama. Jo, a už jsi vlastně sehnala někoho na to hlídání na přivýdělek?
6. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Milu a nemůže to být jenom trochu brutálnější zahnízďování? :grinning:
Hele, doufám, že nevadí,že si dělám srandu, mě to fakt mrzí,ale tím ti nepomůžu. :frowning2:
6. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
tjo tetes, to je síla s těma dr., chudák Kejtí :unamused:

jéé ted jsem viděla v TV Margaritu Quattro Formaghi, vypadá to, že zatím na Paroubka naštěstí moc nejni :grinning:

rio: super s kontrolou :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Mílo kaši měl Luky 2x v životě!!! :wink:
Tetes, teda chuděra Kačenka ta si to vyžírá, ale věřím že bude vše o.k. :wink:
6. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
tjo krupicovou kaši bych si dala :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Mel, já to myslela obrazně :wink: .
tetes v pohodě :grinning: .Jo, mě by 4.IVF neuhradili, pže pojišťovna hradí 4 stimulky a 3 ET a já jednu stimulku bez ET vyplácala přece na jaře...takže u mě tohle nehrozí... :unamused:
Teda ty doktoři to je děs :angry: .Chudák Kačenka, ještě řeknou něco takovýho, to je teda hnus. :angry:
Jako naše babi s tou dialýzou...dnes se ptá na kontrole toho doktora, který jí právě řekl, že jí ledviny selhaly a že bude muste jezdit 3x týdně na dialýzu a ta trvá cca 4-5 hodin...tak se ho ptala proč jako si to myslí, když jí žádné větší vyštření nedělal. A on na to, že to poznal z krevních testů, že má něčeho víc(teď nevím čeho) a že teda podle toho. A ona se ho teda zeptala, jak dopadly krevní testy z minulého týdne a on kouknul a řekl, jéééé to je zajímavý, máte to skoro oukej :astonished: , ale to je jedno, stejně vám ty ledviny do půl roku selžou. Tak mu řekla, že do sebe teda teď nenechá řezat, aby jí jako zaváděli ty drátky na tu dialýzu a že až jí ty ledviny selžou, že to začne řešit a on teda, že jo a hned za ní lupnul nějakýho chlapa a bylo :angry: .
6. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
jo a kde je takovou dobu jani? :confused:
6. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Milu kdeby, Jani ted musi jezdit po bazarech a koukat na auta, strasne ji to bavi :frowning2: ale L. se rozhod, ze koupime nove auto...
a pak nakup, ale uz jsem konecne doma..

Takze: Monitor OK, Kubik spal i radil, takze dobry. Ja jsem bez kontrakci.
Poradna: cipek uz temer neni, ale neotviram se, dle Dareby takhle muzu vydrzet klidne tydny, tak uvidime. Pristi tyden jen monitor a kontrola tlaku u sester, Dareba neni.
6. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Jani, tak super, že se kubík tak činil a že ještě nerodíš :wink: :slight_smile: .
No já bych taky do auta z bazaru nešla, když už tak starší, ale od někoho známého...Nové auto se teď vyplatí, ale chtělo by to koupit rychle, mají ty ceny zase zvýšit. A jestli půjdete do toho Mondea, tak to je sakra pálka :wink: .
6. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Jo Gucci, strašně jsem se nasmála : Margaritu Quattro Formaghi
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
mili :wink:
Jani: tak super
6. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Uff tak jsem vas docetla.
tetesko ja bych nejmin pulku doktoru nakopala do pr... a vzala jim okamzite diplom. A to co predvadi s chudackem Kackou, grrr :angry: A nejhorsi je, ze jsi jim vydana na milost a nemilost...
Rio super, ze geneticke testy dopadly takhle dobre, skvely!
Gucci ty ses cislo :grinning:
Tak a zbytek jsem zdarne zapomnela :wink:
6. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
tetes, no teda ta Kačka si to pěkně vyžírá.. snad už tomu bude konec.. kdy má jít do té nemocnice?
jinak Stela se takhle vzbudila asi 3x.. ono nám fakt vrže ta postel děsně a ještě k tomu jde s M. i pes, který ťapká po palubovce, pak se třeba otřepe a tak.. no a někdy má S. tvrdý spánek a někdy ne.. ono se to prý těm dětem kolem 6M nějak mění.. i proto chci udělat ten její pokojík co nejdřív.. ale ještě mi furt nedošly ty šablony :rolling_eyes:

teda jani kubík je šikulka, už ani nevím jaké to je, když se mimčo v bříšku vrtí :slight_smile:

Margarita pizza :grinning:
6. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Nejnovější zábava Honzíka ve vaně - předklon a bublá do vody :grinning:
Terky, Mariánka chodí takhle pozdě večer spát, jo? Uf, my máme volno od 7mi večer, i když je fakt, že jestli je hodná a hraje si, tak to asi tak nezatěžuje, Honzík byl dlouho večer určitě nevydržel. Lezení v 9 měsících náhodou super, je to šikulka :wink:
Leni, uááá, já bych zkolabovala asi ještě dřív než ty :frowning2:
Rio, to jsem ani nevěděla, že Vojtíkovi ještě teď dělali nějakou genetiku, no vida, super výsledky, to ale bylo jasný, že je VOjtík v pořádku :slight_smile:
Mel, chutnala přesnídávka? Honzík na začátku přikrmování taky nechápal, že po jídle nebude mlíko, děláš to dobře, že mlíko trochu oddaluješ, jak Luky vydrží, to se usadí.
Tetes, ty voe, to jsou zprávy od vás, kyčel nasere, že na to přišli až teď. Házení rukama nohama a komentář doktorky je napřesdržku, podle mě zdravé čilé dítě vleže na zádech mává rukama nohama, to je úplně normální, ne? Honzík dodnes při položení na záda začne kopat jako maniak, se divim, že nemá na patách modřiny. Ty voe a ještě atopák, no snad ne. Máš super dr., že tu kyčel odhalila atd.
Honzík je na spaní jako Stelinka, díkybohu za vlastní pokojík, když spí někdy někde s náma, tak je to hned znát. A ještěže P. ráno nevstává brzo do práce, to by určitě Honzíka budil.
Steffi, tak vyberte rychle, ježiš, to by mě taky vůbec nebavilo ten výběr auta!
My jedeme na víkend k našim, zítra ráno bazén, odpo možná půjdeme na bowling, naši budou hlídat. V neděli velká oslava padesátin, vymysleli jsme našim stopovačku za dárkem, jedna nápověda např. bude v Honzíkovo pleně (snad nebudou mít smůlu :grinning:), další nápovědu hodíme do bazénu a tak :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Jsem teď viděla Margaritu v televizi, mimochodem co ještě dělá v porodce???? :astonished: Se mnou to málem švihlo, když povídali po jejím narození jak bude v nemocnici po císaři týden!!!!!!!!!!
6. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Mel, já byla po císaři 6 dní a pak už jsem překecala doktora, že chci domů, ale jinak týden po císaři je normální. To spíš u vás v porodce to bylo nějaký divný, nechápu, že tě pustili tak brzo :angry:
6. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
puzzi, jééé bublinky do vody :grinning: řeže se u toho? :slight_smile: to je vtipný :slight_smile: no s tím spaním je to naprd.. doufám, že pokojím zlepší spaní i nám i Stele... Martin ji budí i ráno, když se náhodou Stela neprobere dřív.. ikdyž to mi tak neva, bo myslím, že nevadí když dítě chodí spát i vstává ve stejnou dobu.. ale v tu noc mi to dost se.e.. hlavně když M. hned vytuhne a já pak furt vstávám a nahazujua uklidňuju..

mel no jo to víš asi selebrita či co.. tak je tam týden..
6. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Puzz, no a to mě chtěli vyhodit už třetí den! Pak to byl kvůli Lukymu až čtvrtej, ono měli nával rodiček.
6. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Az ted az jsem docetla prispevek od Puzzi, tak jsem si vzpomnela na Lenku a jeji popis prevazu. Jsem ho nedocetla, se mi udelalo spatne.
Leni preji ti, aby uz se vse hojilo tak jak ma..tohle je nechutarna..brrr.
6. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
co vím, tak u ns v porodce taky pouštěli 4. den po císaři, když ženská chtěla
6. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mel,, u nás v porodce jsme taky po císaři 6 dnů a to i přestože tam je opravdu velký nával,jako císař je operace jako kráva, takže pouštět po 3 dnech je nehoráznej risk.
Puzzi, tak to máte hezky vymyšlenou stopovačku.
Tak já budu marně doufat, že se dvoukám spánkkový režim nezmění. Mimochodem do 19 hodin jsou v postýlkách usnou sami a dneska už jsem ráno Kačku musela v 8,30 hodin budit s tím, že se v noci vzbudila jednou, Myš je nenažranec ten se vzbudí v 1,30 a pak po třech hodinkách a vydrží spát tak do 8. Zatím musím teda fakt zaklepat, jsem nezažila takovou tu probdělou noc ani stav totální nevyspalosti,ale je mi jasné,že to přijde.
Jinak se musím přiznat, že už se docela těším až dokojím což plánuju do toho ukončeného 6. měsíce, mám radost z toho,že děti mají moje mlíko a že jim dávám to "nejlepší", ale přiznám se, že ten pocit, že bych byla z kojení v extázy prostě nemám. :pensive:
6. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.