• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
6. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes proboha přestaň číst takové články, nebo nenecháš dvojky ani fakt odbatolit se na centimetr od tebe. :wink:
Kay, víš co se dělá s mrkví? Jí se. :slight_smile:
No s domácností to dělám podobně jako Kay, třeba žehlím, Luky na mě čučí, devastuje světlušku, občas se na sebe usmějeme, ale zásadně nesmím od světlušky rušit - nejoblíbenější hračka. :grinning:
7. lis 2009 v 06:05  • Odpověz
brééééééé rááánko

dnes jsem spala do půl šesté :sunglasses: , i pG mě pochválil, otočil se na druhý bok a spí dál :grinning:

Marti: super, že ses ozvala, je mi to strašně líto s Martínkem, chudášek malej, snad bude mít na dýl klid :unamused:
tek: já chci odkaz na fotky do IP :wink:
kay: to je kravka s tou IP :angry:

ostatní moc zdravím, zaujalo mě vaše včerejší téma o úklidu
jsem na sebe moc zvědavá, jak to budu dávat....když jsem pracovala, tak jsem to nějak dramaticky neřešila, ale co jsem ted doma, tak mám ze sebe takový blbý pocit, jako že se válím doma, tak pořád uklízím a asi by mě piclo, kdyby sem někdo přišel a já neměla uklizeno, tak jsem zvědavá jak to budu dávat s malou teda
7. lis 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobre ranko,
tak to ja spala do sedmi a vubec se mi nechtelo z pelisku :slight_smile: Ale hlad byl silnejsi :wink:
Marti super, ze jsi taky nakoukla. Teda chudak Martinek, zanet mocaku a aritmii. Ale on je silna sikulka a vse zvladne. No a jak se mazli, to musi byt krasa, jezis ja se na to tak tesim...
Tek ja chci taky odkaz na fotky, at se zase pokocham Olouskem.
Ad uklid: ja to neresim ani kdyz jsem ted doma, jako utreny prach, vyprano, vyzehleno mam. Ale ze bych mela naklizeno, to ani nahodou. Ja to povazuju za ztratu casu :slight_smile: No a az bude Kuba, tak se uvidi, rozhodne si kvuli uklidu nebudu trhat zily. Budu to delat nejak tak jako Teteska, az se K. bude venovat L., tak neco udelam, ale na ukor casu s ditetem ani nahodou...
7. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
no nic ženy, jdu vybrat myčku, dát si snídošku, v 9 se snad vzbudí pG a jedeme na nákupy do Sika a spol. nakoupit ještě něco do bytu, tak snad odpo :wink:
zatím fááá :slight_smile:
7. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Gucci koukam, ze vikendy travite v obchodech s vybavenim pro domacnost :slight_smile:
Tak si to uzij a vyberte neco pekneho :wink:
7. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Gucci, ty jo docela tohle zařizování závidím. Sakra co bych tak ještě v bytě předělala? Že by kuchyň? Ale to by asi P. nevydejchal. Takže nic no. . .
No naklizeno u nás není už dávno - jak postupně přibývají "krámy" v podobně puzzlete na zem, ohrádky, lehátka, věčně sušáku s prádlem, když potřebuju aby doschlo. . . Takže obývák vypadá fakt úúúúúúžasně. :sweat_smile:
7. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Jeee dotahla jsem to az do 9. mesice :slight_smile: Prosla jsem vsechna policka v tickeru :grinning:
7. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Mel prosim te, kdyz jsme u tebe byly s Milu, tak jsi mela perfektne naklizeno. To ja dite jeste nemam a u nas je bezne, ze mam v obyvaku rozlozenou sedacku a na ni periny, protoze se tam pres den valim :slight_smile: a dospavam :slight_smile:
7. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Jani, gratulace k devátému měsíci. :wink:
7. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Jani, jo jenže to zatím Luky měl jen hrací deku. . . Teď už je tady těch krámů podstatně více. :dizzy_face:
7. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Mel diky :slight_smile:
Nam se taky obyvak plni, je tam prebalovak a kdyz vytahnu susak a prkno, tak se taktak vlezu :slight_smile:
7. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Jani, jo když dám ještě prkno, tak prádlo pomalu házím do ohrádky, protože je to jen tak tak. . . :grinning:
7. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
No taky jsem si nedavno rikala, ze bychom potrebovali vetsi byt. Asi tak 6+1 by bylo optimalni :grinning:
7. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
No my ani né tak větší byt, stačil by jen větší obývák těch cca 20 metrů či jak je velkej je málo. Potřebovali by jsme aspoň 30! :sweat_smile:
7. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Ja jsem spokojena s obyvakem, ale ty pokoje mi prijdou male. Clovek tam da skrin a postel a to je vse...
7. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Jani, no ložnici mi máme docela o.k. Jen postýlka se tam vejde horko těžko v případě nouze. No a dětský pokoj asi budeme třeba za 10 let řešit nábytkem na míru, aby se opravdu využil každý centimetr místa.
7. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Mel nas to ceka taky, mame malo skrini a proste dalsi se tam nevejdou, takze budou na miru. Ale na to je jeste cas...
7. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
No bohužel byt není nafukovací, ale ten dětský pokoj se bude dát u nás vyřešit, ale teď je opravdu čas, počítám, že až by bylo případně i druhé dítko školou povinné. Do té doby to vydrží jak je. Hodně jsem se naučila neskladovat krámy. :sweat_smile:
7. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Kay, soráč asi jsem to sem fakt neměla psát. :zipper_mouth:
Kay, jakýho mladýho chlapa máš v baráku??? :astonished: A pěknej? :grinning: :grinning:
Ale já taky třeba s dvojkama pekla bábovku, měla je v houpáku a povídala jim. Ale myslela jsem to tak, že když dítě chce, abych se mu věnovala, takže se mu věnuju a je mi v tu chvilku úplně jedno, že mám např. rozvařené jídlo, prostě ho vypnu a jdu se věnovat dětem.
Kay, prosím tě klidně tady otravuj s mrkví apod. ty si jako myslíš, že já to vím? :sweat_smile: Alespoň budeš za blbce ty a já to nebudu muset přiznávat. :grinning:
Mařka je pinda.
Ježiši,já ten článek nečetla schválně,ale prostě je v časopisu,který odebírám. A odbatolit je nechám, ono mi nic jiného ani nezbude.
Mimochodem já spala do devíti. :sweat_smile: Protože dneska noc naprosto šílená,šla jsem spát brzo asi v půl desáté, nevím co se stalo asi zákon schválnosti,abych náhodou nespala moc hodin v kuse a Míša se vzbudil v 23, pak 1,30 no a pak už jsem až do rána byla vzhůru po hodině, buď dudel nebo hlad,takže bomba noc. Hlavně,že jsem si je včera vychvalovala. Tak to mám za to! :angry:

Jo, a Milu ráno jsem o tobě v posteli přemýšlela. V Plzni je profesorka Ulčová-Gallová (má i webovky) je to opravdu hodně velká kapacita a specializuje se na imunologii a nemožnost početí, jsou tu jediné dvě imunologie v republice,které zkoumají naprosto všechno. Chce to se objednat v době ovulace,ona odebere ovulační hlen, manžel dodá spermouše a ona zkoumá nejen alergii na spermie, ale hlavně, tvrdé obaly vajíček, sníženou schopnost zahňizďování!!! (což jsem měla trochu já) akorát ten daný měsíc nesmíš brát žádné léky ve smyslu gynekologie. Tam se může objednat bez ohledu na car, akorát bych řekla, že chceš podstoupit KET,páč termíny objednání jsou šílené,oni k ní opravdu jezdí z celé ČR. Vzhledem k tomu, že máš před sebou 1 kET a poslední IVF bych na to asi vážně šla. Zkus to fakt promyslet jestli by to nestálo za to, prý má opravdu dobré výsledky léčby.
7. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojte, tak my dneska s 2 přesávkama spaly do 6:15 a když jsem to už vzdávala, tak jsme Steloucha nakojila v leže a obě jsme ještě usnuli do 7:15 :slight_smile: a pak ještě od 9h do 9:45 :slight_smile: no paráda.. a dneska bude ještě Martin zase hlídat 2 hodinky, tak se moc těším.. :slight_smile:

gucci, užijte si nákupy.. já bych tak ráda nakupovala :grinning: ale nejsou děngy.. :unamused: jo s tou IP kravkou to pak ještě pokračovalo, ona vůbec nepochopila co to je, ikdžy jsem jí tovysvětovala no a závěr byl že je dobrí že ji to nesvědí a neškrábe si to.. :rolling_eyes: moje nervy..

steffi, na větší byt kašli, kdo to má pak uklízet.. My máme sice barák jak kráva, ale zase není moc vybavený a když tak starým nábytkem, a úklid je na pořád a vršek vypadá dost pustě a prázdně a studeně..
7. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
ty voe tetes co to ctes aha uz to ctu ..mno dobre ale mas to preskocit a cist neco veselyho ..tohle je hrozny
se mi uplne sevrelo srdce uzkosti ..radsi tu predstavu musim potlacit
kay marka je krava a mrkev mu chutnala akorat byl pak nevrlej treba vcera mel pastinak a to ho krmil M. a to bylo super uplnej ak dospelej krasne papal
jinak uplne sam nesedi ..ale prave uz jde ze 4 takhle na bok ..ze jsme mu jen trosicku pomohli a zkusili co bude a on se kacel ale ted se sam udrzi ale nedelame to kazdej den ...po 4jeste neleze jen se takhle stavi a stavi se na nohy u neceho
guciii perfektni noc gratuluju ..u nas nic moc
tetes kazda noc neni posviceni :slight_smile:) vim z vlastni zkusenosti :slight_smile:)))
zase na druhou stranu kay asi to kazdej nezna kor kdyz treba dite nema..no takze je to i trochu omluvitelne
a ohledne prikrmu jsem taky bombardovala campi a evu a puzzi :slight_smile:)
7. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Tetes díky, já nad tím taky přemýšlela a zkusím to probrat s Řezáčovou a mám pocit, že něco podobného snad dělají i v Podolí...
7. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Teď jsem se dívala na stránky Podolí a oni tam dělají to stejné, takže se zkusím zeptat na názor Řezáčové...je možné, že chyba je tam...
7. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
milu ahoj a dneska jsi test zkousela???
imuno je dobrej napad taky bych to zkusila
7. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
NO, Milu fakt bych si zjistila jestli se opravdu jedná o to samé!!!
7. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,

valím na vás hodit čučku, hlavně šmírnout co Milu...
No zprávy mě teda ani trochu nepotěšily...
Mili, moc mě to mrzí, dodávat cokoliv jiného asi nemá smysl.... :frowning2: Jak to vypadá dál?
Tetes, no tak to o dětech v Africe mě též rozeřvalo... :frowning2:
Jinak já jsem taky pro to nenechat vyřvávat-předevčírem večer jsem se o to pokusila a osobní rekord byl 5 minut, ale víckrát bych to nedala... holt mám chlapečka, kterej s náma pěkně cvičí... :grinning:
7. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
lao a co ty jak se to vyviji?????? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Tek, uvidím v pindělí... No prdelkou bych mohla cvakat dráty.... :sweat_smile:
7. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
tek, no ona dítě má, ale spíš byla asi jednodušší.. jsme ráda, že s těma příkrmama nejsem sama a že se mám na koho obrátit, trochu mě to uklidňuje.. díky puzzi

lao, neboj všechno bude určo v pořádku, není důvod proč by nemělo..

tek teda tak to je Olik stejně fakt šikovnej.. a jak ti je, je to lepší?

tetes, no jo, mařka byla divná. hele tak takhle to je? no však co, za chvíli to budeš potřebovat taky ty příkrmy, tak aspoň už budeš všechno vědět :slight_smile: hele já to mám taky tak, když žehlím a už se jí to fakt přestane líbit a nepomůže ani můj okouzlující zpěv, u kterého s enevím proč vždycky směje :slight_smile: tak vypnu žehličku a jdeme si hrát nebo tak něco.. ale úplně nej s e mi fakt osvědčil ten šátek.. ikdyž měla pak odřenej chuděra pruh za krkem,asi jsme to blbě uvázala..
7. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.