• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tetes jo ještě ses ptala na toho chlapa mladýho :grinning: je to zpěvák asi 3 metalových kapel je mu asi 25, takovej bobánek :grinning: ale chvíli mi trvalo než jsme si na něho i zvykla.. Martinův brigoš..
7. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
A von tam s váma jako i spí? Nebo jenom dochází jako do práce? No, každopádně jestli se vám pohybuje normálka po baráku, tak bych z toho asi taky nebyla nadčená.
7. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Zdravím od našich :slight_smile:
Jasně, že když něco dělám a Honzík začne hodně kňučet a je nespokojenej, tak práci odložím, přeruším a jdu se mu věnovat, vyřvávat taky nenechávám, zabavuju průběžně.
7. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
tetes, ne naštěstí nespí :grinning: ale přijde ráno v 7h, udělá si v kuchyni kafe a pak vylízá z kanclu jen třeba na záchod a tak, ale kancl je hned vedle obyváku kde trávíme většinu času.. a je tu tak do 15-17h jak kdy..
7. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj,
tak já teda taky nedokážu nechat vyřvávat Marťase moc dlouho (asi tak 1/2 minuty) a zdá se mi, že toho už trochu zneužívá, ví, že jsem měkčí než táta a tomu tolik neřve. Občas u vaření je to blbý, už 2x jsem spálila hrnec kvuli kňučení.
Kay, to by mi docela vadilo, mít takhle cizího chlapa přes den v bytě.
S těma příkrmama taky docela tápu a to už celý 3 měsíce. Pořád zkouším, stejně mu pokaždý chutná něco jinýho a teď mi večer bojkotuje kaši, tak dnes zkusím naposled kaši a jinak asi budu i večer dávat zeleninový kašičky a polívky, ale to je zas práce navíc, tak doufám, že se umoudří a tu kaši slupne.
Tetes, prosím tě radši takovýdle věci nečti, už několikrát jsem si na ty africký matky dneska vzpomněla a leze mi mráz po zádech.
Martínek jel s tátou ven, teď rychle nevím jak si mám to volno užít!!!
7. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
marti, no mi to taky vadí, ale bohužel není jiné řešení.. už když jsme s M. chodila, tak to tak bylo, akorát pracoval u rodičů, bo tam to měl zařízené.. no a já ho vůl tlačila, aby dělal doma :grinning: teď přemýšlím jestli by nebyl lepší nějaký kancl, ale fakt to není moc řešitelné..

teda se máš, tak si dej sprchu, uvař kafčo nebo si zdřímni.. :slight_smile:

Stela už teda 2 hodiny spí, tak jsme na trní kdy se ozve chůva.. ve mě vždycky děsně hrkne :grinning: :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
No mě dneska Luky bojkotoval oběd, byl přetaženej, takže místo jídla hodinovej spánek a pak teprve oběd. No a je to kazišuk. :angry: Jednou za padesát let si P. vzpomene, že by jako něco a dítko samozřejmě okamžitě vzhůru, nechápu. :confused:
7. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Mel to aby nemel brzy sourozence :grinning:
7. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
zdár ženy
potřebuju psychickou podporu...
pG vrtá v koupelně a na WC doplňky (háčky na ručník, držák toaletáku, apod.) :grinning:
7. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
jani: gratulace k 9 měsíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
a nejde mu to?
ja jsem taky nervni ted mel M. udelat spiz a uloznej prostor uz ho dela mesic a pul ..pekne me tim uz sere !!!!!
marti a proc jako ze nema hlad? nebo mu nechutna?
oliver miluje pastinak s bramborem ..dneska se po nem zase mohl utlouct
7. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
tak hotovo :dizzy_face:
voda teče, elektrika jde a háčky visí :dizzy_face: :dizzy_face:
je to šikula
7. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
tek a co je to ten pastinák?

M. se raději pouští jen do zahrady.. nějaké kutilství v odmě nehrozí..
7. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
gucii ty voe sikulaaa

to je zelenina vypada jak petrzel ale chutna podobne jako mrkev..takze parada pac je svetlej a nespini|!!!!! objevila ho campi v nemecku ..kupovala ho lade....je to perfektni tady jsem to nevidela
7. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
jj po každém háčku jsem ho musela chválit...to víte, lev :grinning:
a v pondělí věšíme fotky a police a mělo by být finito :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Gucci parada, jeste ze pG je tak sikovnej :slight_smile:
Tek to by me taky s*alo! Ja uz tyden L. rikam, aby dal rost postylky o level vys..myslis, ze na to hrabl. Ale dneska mu to opakuju co hodinu a prej po zpravach to udela :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Jani: pG to naštěstí baví, on si pak připadá děsně důležitej :grinning: :sunglasses:
jj opakování je matka moudrosti :grinning:

no nic ženy, jdem papat, broooou
7. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Pastiňák taky neznám!
Gucci, bomba, to máte doma každým dnem hezčí a hezčí!
P. si bere v tejdnu 16.-20.11. dovolenou, právě aby mohl doma dodělat všechny možný dodělávky, přivezeme někdy v úterý nebo ve středu tchýni (Honzík bude mít narozky a ona den před ním), tak se to bude hodit, že půjde např. ven a my budeme doma makat a uklízet a zařizovat.
Za chvíli jdeme na bowling, držte mi palce, ´před dvěma rokama jsem to hrála naposledy a to byl jeden kanál za druhým :sweat_smile:
Marti, Honzík bojkotuje celkem obědy, poslední dobou dobře jí jen kupovaný :angry:
7. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Pastiňák jsme obdělávali na ZŠ-sama to nesnáším, tak bych to malému nedala :grinning: :grinning:
Jani, držím pěsti na vyvýšení roštu :wink:
7. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Jo, jako netvrdím, že to někomu nemůže chutnat... :grinning:
7. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Gucci to L. taky strasne bavilo delat vse v byte, az jsem z toho byla zoufala :slight_smile:
Lao uz se na tom pracuje, vytrvalost se vyplatila :slight_smile:
Puzzi peknej plan :slight_smile:
Lao tak L. treba naprosto nesnasi dusenou mrkev a ja se po ni muzu utlouct.
7. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
http://cs.wikipedia.org/wiki/Pastin%C3%A1k_set%C3%BD

je to moc dobre nahodou :slight_smile:)
ty jo jani tak drzim palec

gucci aby jsi ho neprechvalila :slight_smile:)
juuu puzzi a kdo hlida
ja vam tak zavidim..my se asi nikdy nikam nedostanem
7. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Kay, tak to bych taky měla problém si zvyknout. Pořád i myslet na to, že třeba ráno nemůžeš pro něco do kuchyně jenom ve spoďárech,prostě svobodně se pohybovat po domě. :confounded:
Gucci, to chválení, neřekla bych, že je to ve lvu, ale že je to chlap. :grinning:
Puzzi, v Třemošné na bowlingu tam dávají po straně dětské zarážky,aby to nešlo do žlábků :grinning:
Ty voe, to letí si pamatuju,jak jsme za tebou byly s Evinou v porodce,ona těhotná,já s čerstvým testem.... :dizzy_face:
Holky se musím pochlubit,já jsem se v 20 hodin večer donutila jet do posilovny!!!!!! A budu chodit pravidelně,kuwa!!!! Zatím chodím pravidelně jenom do bazénu a občas běhat a doma sedy lehy, takže prostě fakt musím, už nechci být tlustá koule!
7. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Tetes, prosím tě, jaká ty jsi tlustá koule??? :wink:
Až budeš mluvit s Evčou, pozdravuj ji :dizzy_face:
Jani, tak superec s postýlkou :grinning:
7. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
bré ráááááánko, dneska opět spánek do půl šesté, paráda :slight_smile:

tetes: to máš určo pravdu,chlapy je třeba chválit, ale lvy 2x tolik, já kdybych ho nepochválila po každém vrtnutí, tak on si o to sám řekne :grinning: ..... jinak seš dobrá s tou posilkou, já bych se v osm večer donutila jít tak max do postele
8. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
tek: díky za fotky, Oli je super a roste jak z vody, to je síla fakt :dizzy_face:
8. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
Bré ranko,
dítě už od pěti pořvávalo dožadujíc se pozornosti a jídla. No jídlo nakonec v půl šesté a teď zase usnul, terorista malej.
Teksasiová, já chci taky fotky!!!!!!!!!!!!!!
8. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobre ranko,
Gucci ty se s tim spankem prekonavas, koukam, ze ti svedci novy bytecek :slight_smile:
Ja teda vstala v sedm, ale to jen proto, ze uz me strasne bolely kycle, jinak bych z pelechu nevylejzala :slight_smile:
L. zvedl rost postylky, jupii, muzu ji povlect :grinning: A taky jsem chvalila a to je Kozoroh :wink:
Tetesko ty ses obdivuhodna, jit v 8 vecer do posilky, to ja uz zdarne usinam u TV :slight_smile:
8. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
no Jani, nevím jestli je to bytečkem, spíš tím, že jsme si včera s pG po obídku na 2,5 hod dáchli :grinning: , takže jsem šla spát večer až v půl jedenácté :grinning:
super s postýlkou :wink:
8. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Gucci neni nad spanek po obidku, ja to rikam furt :slight_smile:
Tak ja chodim spat bezne kolem jedenacte, tak to vysvetluje :wink:
8. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.