• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no já když jsem od půl páté vzhůru a nespím přes den, tak dýl jak do devíti večer nevydržím
a mě to lítání po krámech včera zmohlo, jsme jeli z domů v půl desáté a přijeli ve dvě, tak jsem tak tak udělala o a naházela věci do myčky a už jsem spala
8. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Gucci to chapu. My jsme vcera dopo byli v jednom bazaru a pak v Arkadach Pankrac na nakupuech, prijeli jsme v pul jedne, ja rychle udelala obed a po obede jsem hodinu spala, jak jsem byla vyrizena.
ale L. mi koupil krasnou sadu za Kubika. Nausnice, privesek s retizkem a prstynek. Tak mi udelal radost :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
ooooooo máš foto?
8. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
jo ženy, mám dotaz k těm plenkám:

jaké, že jsou pro mimi nejlepší?
huggies premium new born
bella happy new born
a pampers new born
?

díky
8. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
nene L. to schoval :slight_smile:
jani: tak hledej :grinning: , fotni a schovej :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3508126&vReferer=

vyfotila jsem to z toho katalogu, ale moc to neslo. ale pro predstavu staci :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Gucci Teteska a jeste nekdo doporucovaly ty Bella happy NB. Ted maji v HyperAlbertu akci, 42 plen za 129,- V patek jsem koupila 2 baleni :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
jéé Jani, krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hyperalbert je Hypernova? to jedu zítra kolem, tak se tam stavím, díky :wink:
8. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
a kolik těch newborn kupuješ?
8. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jojo HyperAlbert je Hypernova.
Gucci ted mam 4 baliky, coz je tak na 14 dni :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
jj já mám dva balíky hagísek, tak koupím zítra dva těch hepy a asi s NB končím
8. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Gucci ono jich bude treba vic, ale je to neskladne, takze pak budu postupne kupovat. A hlavne uvidim, jestli K. budou vyhovovat...
8. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
no já to mám kam dávat, mám místo za komodou, na které mám nástavec na přebalování, ale bojím se, aby jí nebyly brzy malé ty NB :grinning:
8. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Rikas, ze uz taky pocitas se 4 kilovym ditkem :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
No jsou do 5kg, tak snad nejakou dobu budou dobry :wink:
8. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
jo NG jsou do pěti kg jo? to jsem nevěděla
se 4 kg počítám určo
ale říkal mi šéf, že jejich synáček měl taky na tom posledním velkém UTZ hodně a pak se nějak zastavil a porodní váhu měl ani ne 3kg a 49 cm
8. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Jojo je na nich napsano 2-5kg
Gucci i to je mozny, uvidis ted na tom dalsim UTZ. My jdeme 20.11., pokud do ty doby neporodim :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Jani a jak si prala ty mimi věci, dávala si tam i aviváž?
8. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Gucci jojo, koupila jsem avivaz od Lovely.
8. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojte holky,

tak koukám debata o plínkách :slight_smile: já nejdřív koupila pampersky, ty nám byli dost na prd, bo byly Stele takové dlouhé a byla po nich mega opruzená..až do krve :unamused: takže smi sestřičky nám doporučily koupit huggiesky premium nb.. a ty nám byly super až asi do 3 měsíců :grinning: ale normálně bych asi koupila dva balíky a zjistila jestli to tomu mimču "sedí" nebo ne. každé může reagovat jinak..

a jak tam čtu o tom spaní :grinning: kdybch věděla co přijde, tak se poslední měsíc nehnu z postele :grinning: ne, jen vtípek, ale spěte jak to jde.. nechcu tady vypadat jak velká radilka :wink:

steff, jsme se chtěla mrknout na řetízek a prd :angry:
8. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
kay: no já bych spala, ale nejde to prostě
8. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Kay admini smazali, vyfotim az v realu, to uz tech par tydnu vydrzite :wink:
8. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
tak pračka pere, polívka se vaří...jdu si dát sprchu a pak se vrhnu na přípravu kachny
8. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Gucci ty ses sikovna, u me papinak vari koleno. Jdu oskrabat brambory a obed bude hotov :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj plinky bych koupila ty bella happy jsou fakt super pac jsou tvrdy a kdyz clovek prebaluje treba 12x za den..resp. oliver vyzadoval po kazdem pocurani ..a nikdy jsme s opruzenim problem nemeli:slight_smile:)))
kurna ja to nestihla tu sadu chci ji taky videt
tetes jsi magor!!!!
ja si dneska koupila boty a pac mam super sukni a svetr jeste potrebuju kabat a kalhoty jedny uzky ..kurna to je prachu ale budu snad koooca :slight_smile:)))
mozna vam hodim fotku ..jsem se oblikla a kleknul fotak ...takze sjem se nevidela ani ja
jinak nemoc uz je to lepsi dost mi pomohla M. pece o mladatko :slight_smile:))
lao z ceho mas prosim te sevrenou rit jsi prdla nebo? nemas se ceho bat vyslo to a uz to bude v poho!!!
8. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tek: to je super, že už je ti líp :wink:

jinak my jsme po obídku, gaga byla výborná, a to jsem jí dělala poprvé :grinning: a ted lebedíme
8. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tek to je super, zes nemoc zvladla takhle dobre. Ono je nekdy dobry si odpocinout.
No a koca budes urcite :slight_smile:
Gucci ses proste talent :slight_smile:
My za chvili vyrazime do Sterbohol do Outletu, L. potrebuje kabat a nejakou bundu. Ja nic, jelikoz uz to nema cenu a kdo vi, co bude po porodu :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jani tak to jsem zvědavá jak pořídíte, my tam snad nikdy v životě nic nekoupili
8. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Gucci my obcas v tech sportech, ale je to hodne o nahode. Rekla bych max. 30% uspesnost :wink:
8. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.