• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo vlastně jednou jsme cosi koupili v Mangu a jednou v Converse
ale švagrovci se od tamtud dycky vrací s plnýma taškama
8. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Gucci tak to co jsme chteli jsme nekoupili, ale L si koupil fleezovou vestu a cepici :slight_smile:
Ale lidi s narvanyma taskama tam bylo habadej :wink:
8. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
teda gucii sikulaaaaa ja teda moc kachnu nemusim je na me strasne mastna :slight_smile:)
dneska vyroci oliver se sam posadfil z kleku u taty a pak se zase zpatky otoci k nemu a zase si stoupne ...je vratkej ale vychytava to
jani jsem zvedava co poridite ..
my si tam taky nic nekoupili
8. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Tek, teda Olík je šikulinka šikulovitá. . . Začínám mít z těch šikovných dětí tady depku. :angry: :confused:
8. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Holky, mít teď postavu jako mám já, tak vás to do té posilovny žene taky, vážně je mi ze sebe hnusně a stydím se apod....Akorát mi vadí, že jsem včera jak jsem byla rozpumpovaná nemohla usnout.
Teď jsme byli s P. na fotbale, ty jo vymrzlá jsem jako blázen, ono stát 3 hodiny na jednom místě fakt nic moc, záblo mi od nohou a to i přes lyžařské fusekle. Zahřála jsem se teda o půli, páč jsem si šla se střídajícíma klukama zakopat na hřiště. Akorát říkali, že jsem prý fakt exot a ten jeden prý, no co by jste chtěli,vždyť je to holčičák :sweat_smile: Jenom jsem se trochu bála, že padnu na prdel jak ta tráva klouzala, měla jsem bílou bundu, to by nebylo nic moc.
Děti krásně spinkaly v kočáru ty tři hoďky v kuse a dokonce vydržely i cestu, takže byly celé 4 hodiny bez jídla!! Oni jsou fakt v kočáru a na vzduchu úplně nejšťastnější a nemusí se s nima ani drndat a houpat.
Gucci, newborn bella happy kvůli pevnosti na kyčle. Velikost 2 už buď pampers nebo huggies.
Steff, tak já už fotku nestihla. A to napadlo L. samotného a vybral nebo jsi si vybrala sama?
Včera jsem upekla výýýbornou podmáslovou buchtu s ořechy a kokosem, fakt super. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tek, no ty jsi se rozšoupla s nákupama, ale zasloužíš si a budeš kóča.
Olík je šikulka. :dizzy_face:
Mel, to neříkej ani ve srandě, jakou depku a z čeho jako???Doprčic máme děti a né závodní koně! Lukášek je krásnej,hodnej,zdravej,šikovnej kluk Olík je o měsíc starší a i kdyby ne, tak je to přeci úplně jedno. Já tohle prostě nikdy nedokážu pochopit, mně je fakt úplně putna jestli na srpnovkách už děti jiných pásly a naše ještě ne. Vždyť jsou ty děti tak nádherný právě tím jaké jsou individuality. :dizzy_face: :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
mel nebud pitoma ....podivej na honzulaka ...puzzi z toho mela taky depku a uz chodi
si myslim ze to je lepsi nez ti nasi neposedove..pac honzik nespad odnikud nikam...kdezto olous se obcas desne prasti kdyz to nevyrovna..takze tak..a hlavne je uplne jina vahova kategorie..oni fakt jak jsou tezsi tak jsou min pohyblivejsi
8. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Tetesko L. to napadlo samotneho a v tom katalogu to vybral, ale prisel se optat, jestli se mi to libi :slight_smile: No trefil se presne do meho vkusu :slight_smile:
Teri mam strach, ze me by ani 10 kilo navic nedohnalo do posilky. I kdyz mozna jo. Spis na spinning na vycisteni hlavy :slight_smile:
Mel taky bych neresila, co ktere dite umi. Kazde je individualita a to je na tom to krasne...
8. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
ahojte,

tek to jako že Olik stál? :astonished: nebo si sedl a otočil s ek tátovi? :slight_smile: ale je to teda klučina šikovnej :slight_smile:

Mel, zrovna dneska mi psala kamarádka, má 7,5M synka.. chlapec je prý tak línej, že se zatím jen otáčí na břicho.. :grinning: ani to neumí zpátky, říkala že jediné co ho zajímá je ovladač od tv.. a o žvatlání prý ani raděj inemluví.. takže buď úplně v klidu.

jinak já dneska po asi 20ti min u regáu čtením složení a tak, zakoupi,la sunarku dobrou noc ržovou s banánem..
takže jsem udělala dle návodu víceméně poloviční porci.. Stelinka je naštěstí naučená na "hami" otvírat pusu, takže ze začtku problém nebyl a taky byla zvědavá, protože jsem před ní dvě lžičky slupla.. no pak se začla tvářit jako že bleeeeee mámo co to je a pak už pusu neotvírala :slight_smile: nedělám si iluze, že něco polkla :grinning: ale na začátek asi dobrý.. ono jedna teorie říká, že příkrmy se mají začít mrkvičkou a jedna že rýžovou kaší na večer, tak jsme asi právě začaly :grinning: akorát M. u toho nebyl, bo je v Praglu :unamused: a jsem zvědavá zítra na ko v 6M :slight_smile:
jo a dneska se opravdu začala a celý den to dělala, zvedat na těch ručkách v leže na břichu, tak jsem si oddechla, že zase nějaký pokrok.. :slight_smile: (mel, neber to osobně :sweat_smile:)
8. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
jo a už chrní, bo jsme byly na plavču, bylo to fajn, nemůžu si pomoct, ale zuatím se tam vystřídalo hrozně moc lidí s miminkama, hlavně teda chlapů, asi na ně mají v neděli čas (musím tam vzít Martina) a všechny děti krom jednoho a naší S. a švagrové D. museli odejít z bazénku protože děsně plakaly.. :fearful:
pak jsme byli nakupovat a ještě mrknout na koně a potkaly jsme babičku a prababičku, takže dneska zážitků asi dost :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
teda tetes ..to je parada jsou to hodnulaci hodnoucky..
si pamatuju jednou olous vydrzel 5hodin bez jidla kdyz jsme cekali az tata prijede do cile ...a pak jeste cestu dom
a presne jak pise tetes jsou proste jedinecny a tim jsou krasni
teda tak to uz se tesim na foto to l. MOOOC SIKOVNEJ ..JA DOSTALA TAKY KRasny nausnice
kax no on stoji ze se drzi M. nebo kleci ...a z toho stoje si klekl a pak si sedl
kay ja bych nedavala ochucenou pokud jeste nemela ovoce ani prikrm dala bych nemlecnou ryzovou
no pac kdyz se zacne kasi ktera je sladka nez zelenina tak obcas odmitaji zeleninu ..ale zase jak ktery dite..my zacli zeleninou
8. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
tek, no ono to tam nebylo moc cítit a byla jediná co měli s rýží, teda aspoň co jsme mezi těma tunama našla :frowning2: zítra se zeptám dokyho a asi stejně začneme s mrkvičkou, tak třeba jí ten souběh nebude vadit..
teda ten Olik udělal úplně hrozně velký skok od té doby co jsme vás viděla v Brně :slight_smile: to je ale neuvěřitelný :slight_smile: Ty za ním budeš fakt za měsíc utíkat :grinning:

tetes, teda taky bych šla na fotbla, ale zrišili nám poslední kola.. kvůli počasí.. a podle toho jak hrajou, tak zase sestoupí, takže ani není moc na co koukat.. :sweat_smile: :rolling_eyes:
8. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
jasny jasny ..ja jen ze jsem ani nevedela jsetli muzu davat mlecnou a dozvedela jsem se ze prej je lepsi nemlecna takhle na zimu ze mliko je zahlenuje a zpusobuje rymu..ale ja ji prave jeste ani nepouzila
tak fotbal me nechava opravdu chladnou kor v tomhle pocasi :slight_smile:)))

no udelal cumim i ja zitra jdeme na 7m kontrolu misto 6m tak jsem zvedava co mi povi dr.
8. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
aha, tak tohle jsem fakt už nesledovala, ani nevěděla.. :rolling_eyes: koukala jsem od kdy se může dát, bo jsme kupovala 2 čaje a samozřejmě jeden je až od 9M :grinning: pak jsem koukala, jestli se dá dodatjen voda a nemusí se dodávat mléko, protože jsme nechtěla kupovat ještě UM a pak taky aby to bylo bez lepku acukru.. :grinning: takže tohle jsme nevychytala.. tak uvidím co zítra na to doktor.. ani si nemyslím, že by to mělo ais nějakou kouzelnou moc a Stela díky tomu spala do 4ráno :unamused: tak uvidím..

fotbal, no si představ že můj otec takhle stává za každýho počasí celý víkend.. a kouká na fobal.. vynechal asi 2, když jsem se vdávala a když se ženil brácha :grinning: ikdžy moment brácha se ženil 2x, tak tEď nevím :grinning: :grinning:

jé a vy jste nebyli vůbec na ko 7M?
8. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
no ono se to asi neresi ale me tohle rekla campi ze to rikala naka dr.
tak jako rymu mel jednou a vickrat to nebudu pokouset
no 7m mu bude az ve stredu
u nas se chodi jen na 6m a pak az nevim asi na 9m..no ale on byl nemocnej tak ho prohlizela nedavno tak rikala at prijdem az v 7m
8. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
hezký večer, tady to poslední dobou žije koukám :slight_smile:
Teksas Olík je šikula nejšikovnější, fotky krásné a Ty jsi určitě kočka v nových věcech :wink:
tetes děti máš prostě úžasné, hodné a zasloužíš si to, jsem fakt ráda, že je máš takové, protože dvoh¨jčátka umí dát zabrat - kamarádka s dvojčátkama o měsíc staršíma než Vojta je hotová, oni jsou šíleně akční a ona neví co dřív
kay já dávala kaši taky hned ochucenou, myslím zrovna banánovou, Vojta ale nemá problém se zeleninou, teď dokonce úspěch, protože snědl dvakrát brokolici s bramborem odemně, jinak chce jen ze skleničky potvora
Jani manžela máš hodného, já dostala pěkné naušnice :dizzy_face:
asi na mě leze chřipka, dnes mě bolí úplně všechno, jsem z toho na nervy, jak budu zvládat celé dny s Vojtou, který je teď fakt nejenom závislák, chce furt nosit, ale taky se plazí pořád tam kde nemá - kde je něco pro něho nevhodného. Navíc máme v úterý pvní plavání, tak nevím
Jinak noci teď děs, budí se i co půl hodiny, roste mu nahoře zub, tak už aby byl venku
8. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
no ona ta kaše sice je ochucená, ale skoro to nebylo cítit, myslím, že pro S. je změna hlavně ta konzistence a že je to úplně jiná chuť než MM. banán asi moc neřeší.. kdybych dala asi hned jako přesnídávku nebo rozmačkaný banán tak to bych asi měla trochu obavy, jestli bude chtít zeleninu.. no uvidíme :slight_smile:

hele a jak poznáte že roste zub? :astonished: já furt všechno svádím na zuby, ale to by musela být stelinka už jak žralok :grinning: a ono zatím nic..

tek tak jsem zvědavá na míry, jsme očumovala tabulku a vypadá to že Stelouch se teda ode všech trhne.. já doufám aspoň v 5,5 kila :sweat_smile:
8. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnešní oslava padesátin našich se vydařila, stopovačka za dárkem měla obrovskej úspěch, jedna nápověda byla v bazénu, skočili tam naši oba :slight_smile:
Bowling včera večer super, vypila jsem 2 velký piva a měla jsem náladu jak nikdy, záchvaty smíchu :grinning: Tetes, ty zarážky mi tam dát nechtěli, blbci, tak kvůli nim jsem furt házela kanály!
Tek, hlídali naši, ten bowling je 5 minut od nich, naši hlídali chůvu, to měli snadný :sweat_smile:
JJ, Tetes, tu porodku si taky pamatuju a taky jak jsme byli dva dny před mým porodem v pizzerii na pokecu :wink:
Tetes, posilovna super, vydrž! Chodíš sama?
Jinak včera bazén zase blbý, Honzík se fakt bojí, asi prostředí nebo hřibu, nevim, ale překonali jsme to, máma s ním chodila asi čtvrt hodiny kolem bazénu a pak jsme ho pomalu lákali a ke konci už dobrý.
Taky jsme včera Honzíkovi koupili další dva dudlíky, momentálně jich má v postýlce 6 :sweat_smile: :grinning:
Mel, dobrý nový foto!
Gucci, až do půl šesté?
Steffi, jů, povlečená postýlka :slight_smile:
Gucci, já jedu v Pampers, spokojenost.
Tek, super nákupy, sukně, jo? Tak si jí někdy vem, až se uvidíme.
Tek, Oliver se sám posadil, bombá, to je rychlík!
Jj, Mel, neměj depku, zpětně je to zbytečný, jsem se na to měla umět víc vysrat, teď to Honzík dohnal a je pohybově borec. Jojo, Tek má pravdu, někdy ty moc šikovný dopředu děti nestíhají ten fyzický vývoj psychicky a splašeně padají, i když to je i o povaze ta opatrnost. mel, fakt klídek, když už srovnávat, tak s knížkama a průměrným dítětem a uvidíš, že Luky umí to, co má. Porovnávat s šikuláky typu Oliver a Martík je nesmysl.
Kay, super pokrok zvedání rukou, kaše a příkrmy - to se vyvrbí. Jojo, opět souhlas s Tek, začni s rýžovou kaší bez příchuti.
Rio, noci hrůza, tvoje nemoc taky, ježiš, to je mi líto. A k tomu hodně Vojtík na rukou, musíš být hotová!
Já zuby taky nepoznám.
8. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Puzzi, jj chodím sama, mě by to s někým nebavilo,páč bych necvičila,ale krafala. :angry: Do bazénu chodím s tou kamarádkou,páč to by mě zase nebavilo samotnou. Ale v posilce si narvu do uší mp3 a jedu...
To muselo být super hledání dárků.
8. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jednu nápovědu jsme napsali Honzíkovi do pleny, dali jsme mu jí před spaním, přálo se, když Honzík spal, táta natěšenej jako blázen, ale budit jsem zakázala, tak čekal u chůvy, jakmile se Honzík vzbudil, tak vystartoval se mu kouknout do pleny, jsem zírala, můj táta vždycky dělá, jak se štítí, když mu chová Honzáka a já podotknu, že ssmrdí a asi je pokaděnej, tak Honzíka odkládá (jakože vtipně) :grinning: No, měl štěstí, Honzík do nápovědy nenakadil, škoda :grinning:
8. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
A co jste jim vlastně koupili? Vašim něco vybrat musí být asi hodně těžké,co? Přeci jen jsou dost zběhlý a zcestovalý a asi všechno mají,né?
8. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Koupili jsme jim presovač, trošku blbý, že si to před časem sami vymysleli, ale vypadalo to, že to nečekali :sweat_smile:
Já jsem vymyslela sušičku, chtěli jsme se složit všichni celá rodina, ale babi s dědou pak prohlásili, že to zaplatí celý, takže můj geniální nápad mi byl vyfouknut :grinning:
Ještě vtipná story: Na oslavě byly kyselý okurky. Říkám: „Koukejte, dám Honzíkovi okurku, jak se bude ksichtit“ Jsem čekala, že to olízne a odhodí. Překvapil :sweat_smile: 10 minut tu okurčičku vysával a hryzal, až jí celou snědl, mńam, nechápu :confused: Snad se neosype, ty brďo, jak mu to mohlo chutnat to kyselý? Po mě to nemá, já moc kyselý nejim.
8. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
cau puzzi
ty jooo super
to si zvykne a chodite do normalniho bazenu s normalni teplotou vody?
ja asi pres zimu na plavco chodit nebudu
budem mozna jezdit do bazenu o vikendu
teda to mel tata z pekla stesti :slight_smile:))
teda te fakt obdivuju ja bych chcipla..trosku dekuju bohu ze hubnu i bez cviceni ..i kdyz bricho by mi nevadilo zpevneny

jo jeste az vam budou deticky chodit tak jestli nechcete byt testerky reima obleceni..je to finska znacka a fakt dobra
ceny jsou pak polovicni

ja to budu do me prace delat
8. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
tek, normoš bazén, normoš teplota, resp. dětskej bazének tam má asi 32 stupňů, fakt teplá vodička. Ale v dikový řece je asi 26, já tam nejdu, ledárna, Honzík si to užívá.
testérka oblečení reima? o co jde?
8. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
aha tak to je super

no jde o to ze se vyplni dotaznik plus je tam podminka byt na netu .....a venku ...oni si vyberou testerky ktery prave to zbozi dostanou s 50% slevou a pak uz se jen testuje co obleceni vydrzi a pise se o nem
fakt perfektni ja budu pristi zimu kupovat olousovi kombinezu

http://www.skibi.cz/?page=search&sortmode=7&search=dGV4dCdyZWltYSBvdmVyYWwndGVtcGxhdGUnYWxs
8. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tek, zní to super, jdi do toho!
Já asi ne, by mě to moc zavazovalo...
8. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak už jsem zase dokojila.. :frowning2: ne že bych čekala zázraky, když kaše byla poprvé lžičkou, ale teda už od půl desáté byla v postýlce nervní.. to je děs.. jdu spát, snad bude spát aspoň 3 hodiny.. a zítra to budu řešit s dokym, možná bude lepší třeba ten sytící nutroš, možná to ho z flašky vypije víc, ikdyž na ni taky není zvyklá..

tek, testerka vypadá zajímavě, ale i tak mi to přijde docela drahé :sweat_smile:

puzzi, Ty jo super, jak jsou vaši mladí.. duchem.. a hra byla určitě výborná.. úplně je z toho cítit jak máte fajn rodinu.. :slight_smile:

tetes taky obdiv s posilkou.. ještě chodíš sama.. :fearful: no tak to madam já padám.. :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
kay ty vado co blbnes ja furt kojim po 3 hodinach
podle me dokud neji denne jen jidlo tak ma narok na kojeni v noci ...nevis kolik toho sni ..a ja mam nekdy pocit ze to olous dost flaka ze radsi cuci kolem sebe nez ji

jo je to super se tesim ..no je to drazsi ale fakt kvalitka mam uz od nich par veci a vydrzi to proste na cele obdobi a hlavne se to fakt dobre prodava....uz to ma ozkouseny i kolegyne
8. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
tek no já neblbnu, mi přijde v půl roce, když některý děti prospí celou noc divný, že Stelouch chce pít přes den po 2 hodinách a v noci taky.. :sweat_smile: spíš to řeším kvůli tomu, aby neměla málo.. ikdžy je fakt že jsme už docela kaput..

tak občas koupím taky něco dražšího, když je to kvalita a vím že to bude na dlouho.. třeba merino věci a tak..
8. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
tam má být jsme kaput, bo M. té pomoci moc nedá.. :rolling_eyes:
8. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
bréééééééééé ráááánko

tak dnes ve 4 ráno brutální křeč do lýtka a už jsem samo neusla, tak nám tady zase jedou spotřebiče na plný výkon a já si dělám mimi seznam, co musím ještě nakoupit

puzzi: to je super nápad s tou hrou :dizzy_face: škoda, že se Honzík nezapojil víc :grinning: a zrovna se mu nechtělo kakat :grinning:
tek: Oli už stojí? no to je šikula šikulovitá :dizzy_face:
9. lis 2009 v 05:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.