• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak jsem si připravila seznam úkolů na celý den
na 9 jedu ke švagrové prohrabat se mimi věcma a pak mám zařizování ve městě
tak zatím fáááá :wink:
9. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
dobrý ránko, teda Gucci,ty jsi ranní ptáče :wink:

holky,já dnes zhřešila :confounded: ,nešla jsem do práce,v ncoi jsem nespala,jak mě škloubalo do ruky a měla jsem trošku teplotu,tak jsem napsala šéfovim,že dnes nepříjdu a teď si říkám, jestli jsem neudělala blbost :astonished:
šéf se ani neozval,takže buďto čekám spr´dáka za pár hodin nebo zítra ,až příjdu.
ale zas na jednu stranu si říkám,že jsem v té práci furt,že si to nemusím vyčítat,neschopenku jsem nevzala,tak jsem snad kurňa taky jen člověk ne :angry:

holky,poraďte ještě ohledně nehtů,jsem si všimla,že je mám nějaké rýhovaté :astonished:,nevíte,od čeho to je a co s tím? :frowning2:
9. lis 2009 v 07:00  • Odpověz
Bré ranko,
tak já už mlčím no. . . Ale stejnak mě to žere. :wink: By mi udělalo radost, kdyby se aspoň konečně otočil na pupek byť se záklonem.
Včerejší uspávání katastrofa - museli jsme ho nechat usnout kolem půl šesté, za celý den naspal sotva dvě hodiny, takže naprosto protivnej, vzbudil se s totálním řevem ve čtvrt na sedm, tak jsme ho umyli, dali najíst a usnul po dlouhém boji ve čtvrt na devět. V noci klasika - od tří do pěti furt dudlajs. . . Teď se asi budí.
9. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
ježiši,co jsem to zas našla v jednom tématu tady na koníkoj?
no šílený
Ceska media pisi, ze chripka prijde do CR do 14 dnu(myslim pandemie-rychle sireni)....Najdou se urcite mezi nami holky, co se s tim setkaly a nebo v budoucnu setkaji.

V Karvine uz odvezli na infekcni jednoho znameho ...tak si rikam, kolik lidi mohl nakazit?(inkubacni doba je 5-7dni)...
9. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
noa to mě už je dobře a teď by se sem měla zas šířit nějká prasečí jo? :astonished:
9. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
Mel,co tě žere, nějk nestíhám dočítat
9. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
Leni, že mám doma línýho synka. :angry:
9. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
proč línýho?
nemeje nádobí ,neluxuje jo? :grinning: neblbni,to je brzy :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi super napad se stopovackou, ja na takove veci nemam hlavu, takze bych klasicky predala dary a slus :slight_smile:
Kay nestresuj, pokud Stelinka pribira, tak urco nema malo. Je to sice narocne kojit co 2 hodiny, ale az to skonci, tak ti to bude chybet uvidis.
Mel prestan s tim linym synkem, ne kazdy muze byt atletem. Lukyn bude treba tim premyslivym typem. Bud rada, ze je zdravy a ono to vsechno prijde..
Gucci krece v litkach v noci jsou na ho.. Me nastesti uz presly, ale byly doby, kdy me probudily nekolikrat za noc a ani horcik nepomahal :-/
Ale tou tvoji aktivitou me dostavas, ja se rozhodla, ze dneska sbalim tasku do porodky, tak jsem zvedava, jestli se k tomu dokopu.
Odpo jedu jeste navstivit spolupracovnici, co ma rodit za 9 dni :astonished:
A k dneni noci, mladej se asi zblaznil a celou noc radil jak pominutej, normalne v tom brise peroval, az jsem cekala, kdy se prodere ven :slight_smile: a ted samozrejme chrni :wink:
9. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Leni myslim, ze sef tvou jednodenni absenci pochopi. Mohlas byt doma celou dobu, co mas tu ruku, takze jeden den je malickost.
9. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
hele Mel,tohle ségra taky řešila,kolem její kamarádky jí neustále říkaly,jak se to její dítko už přetáčí,jak už brblá,jak už chodí an nočník,začíná chodit atd,měla z toho depku,pak jí doktorka říkala,že se nemají děti k ničemu nutit,že až si sám mozeček dá impuls,tak to udělá,že pokud se to bude násilím hrotit,není to dobře,nechala tomu volný průběh a najednou pak všichni koukali,že se Sára začala převracet,brblat,potom došlo samo z ničeho nic,ze dne na den i na nočník a te´d dokonce je na tom lépe,než děti těch kamarádek,ty mají třeba do dnešního dne dudlíka a to jim budou 3,naše Sára třeba vyplyvla dudlík v 5 měsících a nechtěla ho,když začla chodit na nočník,sama si pak už říkala a nepotřebovala ani plínku,přes noc jí mívá,ale nevyužívá jí,buď se vzbudí a řekne si,že chce čůrat a jde si na nočník anebo vydrží do rána a jde ráno,je to šikulka,takže tím chci říct,ať to opravdu nehrotíš,až dostane Lukášek impuls,tak to udělá sám,ani se nanaděješ :wink:
takže buď v klidu,já vím,že mě se to kendá,když děti nemám,ale vím,jak to bylo u ségry :wink: :wink:
9. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
9. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
no víš Jani,u šéfa je to komplikovaný :confounded: ,on to prostě bere tak,že když tam nemakáš 24 hodin denně,že jsi flákač :angry:
hlavně to bere podle sebe,že on tam je taky od rána od 7,30 do vdčera do 19,30,tak tam musej být takhle všichni :angry: :angry: :angry:
tam je nevýhoda toho,že tam má rpsotě nepřetržitou pracovní dobu a a i u zákazníků to má tak,že ať si zavolajá v kteroukoli dobu,bude jim vyhověno,takže když bych dělala od 6 do 2,tak on je ti schopnej říct,že ale ve 4 si má přijet ten a ten,nerespektuje 8 hodinovou pracovní dobu,tam se prostě dělá furt,teď byly důl.zakázky a brusiči makali i v neděli a noční,jeho to tomu rpsotě netáhne,ač má doma skoro 3.letou dceru a manželku těhotnou,bývá v práci i soboty,neděle,prostě ho to doma nebaví,ale už jsem mu minule řekla,že nejsem robot na duracelky a že tam nebudu neustále 12-13 hodin denně,že občas jo,ale furt ne
ani nevíte,jak se těším na ket,až si fakt tu neschopenku vezmu a budu doma a já si jí vezmu!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
jé Jani,to je krááásný :wink:
9. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Leni to je mi jasny, ze sef je workoholik. Ale proste clovek se nesmi dat, ma urcita prava. A ver, ze on si je moc dobre vedom, co pro nej delas a i kdyz bude brblat, zes tam 1 den nebyla, tak si uvedomuje, ze kdyby sis vzala neschopenku, na kterou mas pravo, tak bude na tom hur.
9. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
jo Jani,máš pravdu
9. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, za chvíli jedeme na cvíčo a po o spaní ke kámošce tady blízko, to mě baví furt něco :sweat_smile:
Steffi, tak to je paráda, poklona L. :wink:
Leni, símtě, prej zhřešila... Máš ruku celou nepoužitelnou, jeden den nejsi v práci a už si děláš výčitky. Jak čtu o šéfovi, tak to je debilní, podobné typy lidí vyvolávají v zaměstnancích to co v tobě, sakra, to je trochu vůl, ať si maká od nevidim do nevidim sám... :confounded:
Mel, línej synek, ty seš taky prdlá, viď... Já mám doma zlitého synka, P. mu pustil čůrek vody do bidetu, aby se zabavil :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Jani, móc hezké. :dizzy_face:
Leni, tvůj šéf je fakt kapánek magor, děti ho znají jenom jako toho pána co nosí domů peníze, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani opravuju - Luky není línej, je celej tatínek - vzteklej. Takže když mi to nejde, tak se vzteknu, začnu řvát na lesy a máma udělá to co chci za mě. :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Tak oprava, zlitý není, zabavil se jinak, role toaleťáku vymotaná - no co, to se dá použít i tak, ne? :grinning: :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky vy me tema detma bavite :slight_smile:
Puzzi Honzik je peknej vykuk :slight_smile:
Mel tak pokud se takhle vzteka, tak bych ho vzdycky chvilku nechala, i kdyz je to tezky. Nekteri lide jsou proste netrpelivy...
9. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Kay, no ono některé děti spí celou noc už od narození, vem si třeba Majdu a někteé prostě ne, ale je fakt, že pořád po 2 hodinách je teda nářez, taky bych to řešila něčím sytícím.
Puzzi, no super že se ta oslava a dárek vyvedl. Musím říct, že okurka je na mě síla pro roční dítě,ale fajn, že mu to nevadilo. :wink:
Mel, tak to je mi fakt líto, že tě to žere,páč je to zbytečný, ale prosím tě rozhodně Lukáška nijak nepopoháněj nějakou neodbornou pomocí, on to vážně dožene. :dizzy_face:
Leni, šéf je teda vůl na entou. Podle mě ti mohl napsat, alespoň v pohodě nebo tak něco....
:angry:
Steffi, ty jo ta souprava je fakt krásná, zajímavá, moc se mi líbí. :dizzy_face: :dizzy_face:
Mel, promiň když mě přijde, že jsi s tím Lukáškem věčně nespokojená a občas o něm mluvíš tak nějak ošklivě a já nevím jestli je to sranda nebo není a je mi ho líto. On není ani línej,ani vzteklej a už vůbec nečeká, že to uděláš za něj. Je to malé miminko, rozčiluje se, protože chce něco dokázat a ono mu to zatím nejde . Takhle se vzteká Kačka i Míša u pasení, tak je prostě vrátím na zádíčka a když mají zase dobrou náladu zkusím to znovu. Tobě když něco nepůjde tak řekneš: sakra,jsem kopyto nebo si ulevíš volem a doprdelí, ale to mimčo se nedokáže projevovat jinak než pláčem. Oni to nedělají proto,aby nás naštvali,ale protože se tak prostě cítí a to že chce mámu a že na ní spoléhá, že mu pomůže je teď podle mě ten nejkrásnější pocit co může být. Já si teď třeba to chování a ňunání strašně užívám a je mi fuk, že chovám i oba najednou a bolí mi záda a ruce, ale tohle kdy to dítě se přitulí,dá ti hlavu na rameno, přestane u tebe plakat,protože se cítí v bezpečí a je mu dobře. Tohle už nikdy nebude,takže si to chci užít.
:dizzy_face:
Puzzi, vidíš to jak málo stačí k dětské radosti
:dizzy_face: A hned máš pro Honzíka dárek na Vánoce. :grinning:
9. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Na taneční zábavě se mladý muž pokouší navázat rozhovor s mladou dívkou.
"Tancuješ?"
"Tancuji, plavu, lyžuji,bruslím."
"Pleteš?"
"Pletu, vyšívám, háčkuji, batikuji."
"A do prdele!"
"Do prdele, do úst, do vagíny, do rukou."

Do tramvaje nastoupí starší muž bez nohy a dobelhá se
k místu pro
invalidy, kde sedí krásná mladá blondýna.
"Slečno, toto místo je určeno invalidům a byl bych #
rád,kdybyste mě
pustila sednout!"
"Pane, já tady sedím správně - včera mě totiž opustil
manžel
věřte, že mi jeho ocas chybí víc než vám noha!"

V autobuse cestuje výrazně namalovaná paní.
Pán, který sedí vedle, jí říká:
"Já marmeládu raději jím, než abych se jí maloval."
Ona mu na to odpoví:
"Já mám také raději čuráka v sobě, než vedle sebe!"

Přijde chlápek domů, jde se umýt do koupelny a tam
žena pere ve vaně. Tak toho využije.
Vyhrne jí sukni a dobře jí tam vypráší.
Spokojený jde do kuchyně a tam vidí, že jeho žena
krájí česnek.
Překvapený se jí ptá:
"Ty nejsi v koupelně?"
"Ne! Já jsem ti zapomněla říct, že je tu mamina."
Chlapík ztuhne, nasucho polkne a říká:
"Bože, je tu Tvoje máma?"
Žena na to:
"Ale ne, Tvoje!"

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez
klepání.
Paní učitelka mu povídá:
"Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě
jednou, ale tak,jak
by vešel například tvůj tatínek!"
Pepíček vyjde,za chvíli rozkopne dveře,vrazí do třídy
zařve::
"Tak
co,vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"

Potkají se tři babičky a chlubí se svými vnuky.
Můj bude doktorem. Pořád si hraje s ampulkama a
stříkačkama a něco
Můj bude asi agronom. Sází na zahradě konopí a mák a
čeká na úrodu.
Můj bude určitě šofér. Namočí si hadr do benzínu,
hodí si ho na
hlavu a řekne: Ted mě neruš, babi, bude jízda.

Rodiče nečekaně vejdou k synovi do pokoje a vidí, jak
stojí uprostřed
místnosti v latexovém oblečku a mlátí se bičem.
Rychle zavřou dveře a bezradně na sebe koukají.
Pak otec konečně promluví:
"Seřezat ho asi nemá smysl,co?"
9. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Tetes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mě pobavilo :grinning:
9. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Tetesko to je maso :grinning: Tlemim se jak debil :wink:
9. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Tetesko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
áhojte...:slight_smile:

teda leni, takovýho šéfa... :unamused: to je za trest.. to je jeho fimrma? pokud jo nemůže přece čekat, že budou všichni makat jako kdyby to bylo jejich.. pokus teda za to nejsou i tak odměňováni.. ale i tak..

jani nádherný kompletek :slight_smile: fakt super vkus.. já dostala čokoládový srdíčko.. :sweat_smile: ak jsem byla jednou nasr.ná na M a sežrala jsem ho :grinning:

stela vás dneska asi poslechla a v noci pila vzorně po 3 hod.. a teď jsme ještě spaly 2h :slight_smile:

tetes :slight_smile: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
tetes: bezvadne jsi to napsala o detech, presne tak to citim. A pockej, jak to bude krásný, až dostaneš francouzáka :grinning:
m.e.l asi to mateřství moc nenaplňuje.. možná měla mít dítě s chlapem, který není vzteklý, líný.. ale asi by na Lukáškovi našla něco jiného ošklivého. :frowning2:

puzzi: ja vas obdivuju, jak si umíte hrát a slavit. Asi se k vám někdy na nějakou oslavu nasáčkuju. A naprostá pravda, že není dobrý, aby byly děti moc velcí rychlíci viz Lada stojící v 7 měsících a věčný padání.
9. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Kay, to je hustý se sežráním čokosrdíčka, to se směju a chápu :grinning:
Campi, umíme slavit :sweat_smile: Jak se to vezme, naše oslavy jsou jeden megachaos, máma chystá oběd, až když už jsou skoro všichni hosti na místě, židlí je málo, nějaký jako dobrou chuť ne, každej jí, co uloví, kdy to uloví :grinning: Trochu přeháním, ale jak je nás hodně ke 20ti, tak je to chaos. Např. loni na vánoce jsme byli s Honzíkem u našich, naši, já, P., ségra, švagr, babi a tchýně. Přivezli jsme odpo tchýni a babi a máma je hned ve dveřích zaúkolovala, jestli by neudělaly salát, že neví, co přesně do něj :sweat_smile: Zmatek, chaos, Honzík brečel, takže chování, pak šel se mnou někdo na procházku, už nevim. Dárků hodně, rozbalování chaos nad chaos, papíry lítaly, dárky všude, až pak ke konci večera člověk postupně zjišťuje co kdo...
No to je jedno, je to sranda, my to tak máme rádi (i když letos u nás to plánuju trošku organizovanější), ale tchýně z toho loni byla hotová a pak druhej den P. potají říkala, že z toho měla blbej pocit, že atmosféra nevánoční a že to bylo jen o dárkách - což je blbost, my holt máme atmosféru chaos a sranda a ne klid a zpívat koledy no :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ještě mě napadlo podotknutí k tý šikovnosti dětí a rychlosti. Myslim, že ty fyzický schopnosti hodně souvisejí i s povahou a to i v dobrým smyslu. Jak chodím s Honzíkem na cvičení, tak tam vlastně jsou podobně staré děti a měly by umět cca to samé, ale fakt každý dítě totál jiný.
Jedna holčička zvědavka pozorovačka, tzn. leze hezky, páč aby jí někde něco neuniklo, ale třeba neleze nějak zmateně, prostě někam doleze, tam se usadí, aby měla výhled a zkoumá. Nechodí.
Chlapeček jeden chodí už úžasně, na tom je zas vidět, jakou má radost z pohybu, okolí moc nezájem, ale chodit a sbírat míčky...
Pak je tam úžasná usměvavá holčička, tý je už asi rok a čtvrt myslim a prakticky jí vidím jen sedět někde v blízkosti mámy a usmívá se a mazlí se, je úžasná, lézt umí, když chce, ale moc nechce, vystačí si s dvěma míčky a radostně si je zkoumá, tulí se k mámě. A právě na tý jasně vidim, že ne všechno je o tom, zda dítě v roce chodí nebo nechodí, z týhle holčičky má její máma stopro obrovskou radost, jaká je milá, je to spokojeňouš sedivý, tak holt nemá potřebu tolik zkoumat a učit se chodit. Neva, to se naučí!
Další holčička je tam taky taková mamánková a usměvavá, ale i zkoumá, tzn. v roce leze pěkně, stoupá si, nechodí, takovej průměr a maminka na ní moc pyšná.
Honzík se mi z mýho pohledu těžko popisuje, naši třeba tvrdí, že byl dřív hodně nespokojenej proto, že už chtěl chodit a neuměl to, i když zas je divný, že se nesnažil ani plazit nic, možná prostě nevěděl jak na to, nevim, neumim to posoudit, ale jedno je jistý, teď už je z něj celkem spokojený dítě, je čím dál živější a hlavně je hodně hlasitej. A to v negativním i pozitivním. Poslední dobou, když má radost, tak ječí vysokým hlasem, když to udělá např. v koupelně, tak mi začne pískat v uších. Na cvičení je vždy nejvíc slyšet, když tančíme s dětma v náručí, tak Honzík do rytmu povykuje, páč ho to baví. Tak čemu se divím, že dřív furt tak nespokojeně kňučel? On prostě potřebuje řvát, ještě že nebydlíme v paneláku :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky,začínám brát postavu pevně do rukou,no spíš do strojů :grinning: :grinning: :grinning:
objednala jsem si toto ,tak jsem zvědavá na ten sexy efekt :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.czech-kunor.cz/POSILOVACI-STROJE/-STEPPERY/mas4a009-leg-trainer-master.asp?jzz=CZK
9. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.