• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jo, Kay to sežraný čokoládový srdíčko mi vážně hodně moc pobavilo :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
šáu ženy, jsem zde totálně vyflusnutá

zařídila jsem samo všechno kolem bytu a na malou už mi nezbyla síla, tak jindy :grinning:
jdu se ted najíst konečně a pak vás dočtu...
9. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
ahojte,

tak jsme se vrátili z kontorly v 6M a taky jsem si vyřídila RČ, tak su ščastná jak blecha.. :slight_smile: takže máme 5620g, a 62cm.. drobínek no.. ale ona to dožene.. s příkrmama doktor byl takovej vlažnej no.. začal pak něco o omáčkách a to už jsme raději neposlouchala :grinning:
a paní na úřadě byly moc milé, akorát mě poslaly kamsi zas en´jinak potvrdit jakýsi papír a pak zase zpátky ale dobrý.

já si myslím, že prostě každý mimoč je opravdu jiný, třeba jsem jednu dobu měla blbý pocit že se Steliška tak bojí u cizích lidí.. Některým dětem je to jedno kdo je hlídá, ale ono to opravdu nejde lámat přes koleno..

puzzi já myslím, že Honzík prostě potřeboval rozlet a svůj prostor a teď už je samostatnější a vyhovuje mu to.. jsem ráda, že je spokojenější než jako miminko a tím pádem i vy..

čoko srdíčko no comment :grinning:
9. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
tetes: ten poslední ftip je nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kay: s tím srdíčkem je to maso, pomsta byla sladká co :grinning:
Leni: nechápu, proč bys měla mít výčitky s tou prací :angry:
kay: super míry, 5,5kg tos chtěla ne :wink:
ahoj Mili, testovalas ještě, nebo přišla MS? :confused:
9. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
gucci, prosím Tě hoď nohy nahoru a nic už nedělej.. :angry: jo přála jsme si něco aspoň přes 5,5kg, jsem ráda.. přibrala prý přes 100g za týdne což je úplně ok.. takže na kaši večer teda asi prdím a začnu mrkívku o víkendu ať na to máme klid.
vařím polívku, vůbec je neumím, tak jsem zvědavá jak to dopadne.. :sweat_smile:
9. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak jsem zpet z navstevy. Ty joo ja mam polovicni bricho nez kolegynka :slight_smile: Trochu me desi, ze to bricho jeste tak poporoste :slight_smile:
Kay gratulace ke kontrole, pekne miry. Sezrany srdicko, chapu :grinning:
Gucci ty ses ale nepoucitelna, ty musis delat vsechno do padnuti, vid? :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Jani: njn, jo a byla jsem v HyperAlbertu a vzala tam poslední dvě balení plenek Bella :grinning: a taky Lovela aviváž, tak až bude čas, tak už můžu prát :wink:
9. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Fakt jo, tak tady v Pruhonicich jich meli kvanta :slight_smile: Jinak to prani je rychle, ono se tech pidi vecicek vejde do pracky strasne moc :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Jani, nepamatuješ si kolik tě stálo to balení 10ks plenek látkových?
9. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Gucci tusim, ze ty 70x70 staly 160Kc a ty 80x80 180Kc
9. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
a tos kupovala přes net?
9. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
jojo jedny v rajimaminek a jedny v ecipiskovi
9. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
holky,tady máte odkaz na plínky,teď tu jsem v tomhle tématu jak doma,hledám ségře něco an Alexe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.babylife.cz/pleny-klasicke/
9. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
a Sárinka dostane k vánocům župánek :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.babylife.cz/zupany/
9. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
ty voso, ted mi přišla SMS od pG, prej at je v 17,20 hod. kačena na stole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si jako dofoluje :grinning:
9. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
:grinning: teda ten to ma zarizene
jak vubec zvlada dojizdeni?
9. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
čéče v poho, za 55 min je doma, resp. do hodiny prostě, kolem pěti je doma, v pátky i dřív
9. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Tak to je dobry, to neni tak strasny...
9. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
jj dá se a hlavně služebním autem a benzín mu platí :wink:
9. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
No tak to je parada :wink:
Je fakt, ze kdyz nekdo jezdi pres celou Prahu, tak dojizdi i dyl. Ale ja jsem strasne zhyckana praci vedle baraku :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
no mě to nepříjde, já když žila ještě u našich, tak jsem dojížděla do OV zugem skoro hodinu a půl
v Praze mi to trvalo do práce 45 min.
9. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Gucci je to o zvyku, ja dojizdela na vejsku s Chodova do Dejvic a to taky bylo pres hodku a nevadilo mi to :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Holky nevite, jak Lao dopadla u dr.?
9. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
já dojížděla do školy taky 50min.. a to bylo v Brně..

taky jsem na lao myslela a jsem zvědavá... :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Já měla celý život školu tak 3 minuty pěšky od baráku.
Leni, ten stroj mi zajímá jak bude fungovat,to mi pak musíš hlásit.
9. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Gucci: a to dojíždí na kraj Prahy? Moje sestřenice dojížděla jednu dobu vlakem, taky to šlo. Já teda na to moc nejsem, zatím jsem to měla do práce do půl hoďky.

Dneska mi pošťák přinesl balíček z MMB, koule od Fisher Price na podporu lezení, sranda je, že ta holčina, co mi to posílala zapomněla vypnout páčku se zvukem, takže jakmile se balíčkem trochu pohlo, koule se dala v krabici do pohybu a začla vyhrávat, to musela bejt veselá cesta poštou, pošťák se taky smál, že mám nějakej veselëj balík. Zatím ji M. jen zvědavě a nevěřícně pozorovala, když se do ní strčí, tak se odválí dál a dítko to nutí k lezení, že k ní má dolézt a zase popostrčit. Teď už M. zase zvláštně brzo vytuhla...

Teksas: taky jsem si dneska koupila sukni a tričko, V. šel až na odpolední, tak jsem vyrzila na Flóru, ještě se mi tam líbily ve Vagabondu kozačky, ale moje velikost dorazí až příští týden. V outletu ve Štěrboholích jsme si koupili akorát kávovar Krups ten základní, jinak hadry mi tam přišly docela předražený, většinou byly zlevněný jen o málo a bylo vidět, že barvy a vůbec ty věci nic moc.

Já bych nikdy nevěřila, že mě posilka chytne, jsem ráda, že jsem začala chodit.

Jinak s kojením jsem si taky myslela, že hlavně vydřím ten půlrok, ale teď vidím, že přestat není jen tak, M. je dudlíkovej závislák a prso ji hdoně i ukldiňuje, taky to kojení v noci (naštěstí jen jednou-dvakrát) je pro mě pohodlnější než chodit dělat mlíko, tak tomu nechám volnej průběh, ale jen tak skončit asi nepůjde.
9. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Tetsko,určitě ti dám vědět,18.11 mi to má přijít,tak hned začnu,ale mě na tom zaujalo,že je to na styl bruslení a bruslení samo o sobě zeštíhluje vnitřní stranu stehen a zpevňuje zadek a že těch holek kolem sebe,co bruslí mám,takže potvrzuji a i tvrdí,že tenhle stroj je lepší jak rotoped,zapojuje se i spodek břišních svalů,což ten se schazuje nejhůře,tak jsem na to zvědavá,budu ti hlásit :wink:
9. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky tak si predstavte, ze te kolegynce, u ktere jsem dneska byla prave prdla voda a jedou do porodky.
Jsem naprosto v soku, jeste ve tri mi rikala, ze urcite zase bude prenaset, ze nema zadne kontrakce a behem par hodin tohle :slight_smile:
Jsem ji psala, ze vylozene cekala na mou navstevu :grinning:
9. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
teda jani to je hustarna :slight_smile:) a ma termin jsi rikala za 9dni?
a ze jsi ji taky haldila bricho vid?
ju terky tak to jsi si udelala taky velkou radost.....
9. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.