• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tek presne tak, termin mela na 18.11. A fakt jsme se jeste bavily, ze kdyby ji nechali par dni prenaset, ze by Johanka byla ve Strelci a ne ve Stiru. No asi to neklapne :slight_smile:
A bricho jsem ji nehladila :grinning:

Terkytko to sis udelala radost. Ja uz se moooc tesim, az si na sebe neco pekneho koupim. Ale koukam, ze jeste tak 7-8 mesicu mam smolika :grinning:
9. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Zítra a pozítří tu nebudu, jedu do Prahy do práce něco tlumočit, přijedou Němci něco školit, budu spát u kolegyně, což je super, že nebudu muset večer zase domů a ráno zas tam. P. bude na Honzíka sám, bude mít makačku.
Steffi, to je za posledních pár dní tvoje druhá rodící kolegyně, viď? Možná ti to jen přijde, že měla 2x tak velký břicho, to chtělo společné foto, aby ses nedivila :sweat_smile:
Terky, dobrý nákupy, ježiš, závidím, já chci mít důvod si něco pořádnýho koupit! Mně by momentálně asi nejvíc bavilo jít nakupovat někam do IKEA a něco koupit hezkýho domů. Vlastně nejvíc mě baví nakupovat oblečení a vůbec věci pro Honzíka, nejvíc ujetá :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
nejvíc ujetá jsem na HM - to tam chybí!
9. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak hotovo, fotky pověšené, police taky, konečně to tu vypadá jak u lidí
zítra snad už budu fotit byteček, tak pak pošlu kdo má zájem :wink:
ještě jsem vyluxovala celý byt a mám už dost dneska

terky: jj my právě bydlíme na okraji Pardubic směr Praha a práci má pG na kraji směr PCE :grinning: , jinak bysme do toho nešli
jani: ty voso, to je hustý s tou kolegyní :grinning:
9. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Gucci, Steffi, já už se těšim, až porodíte, né že to budete nějak protahovat!
akorát nevim, Gucci, kdybys případně přenášela, tak tobě už nezbývaj žádný vyháněcí činnosti, ty makáš jak ďas už teď :grinning:
9. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
puzzi: :grinning: :grinning: :grinning: tak ještě můžu zkusit sex, červené víno a koupel :grinning:
dneska jsem to ale přehnala, píchá mě v břichu na boku, už jsem slíbila malé, že zítra budem jen vegetit....teda kromě té chvilky v poledne, kdy mi přijdou dělat digi tv :grinning:
9. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Puzzi to uz je 3 kolegyne co rodi nebo ma porozeno, ja jsem posledni. My jsme se tak pekne sesly, byly jsme od sebe o 17 dni :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás po dlouhý době pozdravit! :slight_smile: Občas nakouknu, ale moc nestíhám.
Takže se omlouvám, že nebudu moc reagovat, prot. jsem mimo...
Nejvíc mě teda dostala Lao, doufám, že jí to vyjde. :wink:
Tetes, ten včerejší příspěvek o mateřství je super - cítím to hodně podobně. Zahlídla jsem, že Kačenka má zase nějaké problémy. Moc mě mrzí, jak si to chudák pořád vyžírá. :frowning2:Ještěže je vaše dr. tak dobrá!
Puzzi, koukám, že Honzík se rozchodil a pomohlo mu to. To mám velkou radost! Jsem ráda, že jste už spokojenější! Já mám už úplně černý svědomí - mám pořád tu Tvoji odsávačku, přitom už mám jak dlouho vlastní... Chtěla jsem Ti ji přivézt na ten sraz s Tetes, ale jak se to zrušilo, tak jsem to nějak zapekla. :sweat_smile:
Steffi, Gucci, koukám, že se vám to krátí! Tak kdybysme se "neviděly", tak přeju hodně štěstí a bezbolestný porod! :slight_smile:
Tek, Olík je krásnej a strašně moc šikovnej!
Kay, koukám, že už začínáte s příkrmy! Snad bude Stelince chutnat. M. chutná až moc, a to jsem taky byla ještě nedávno ráda za každý přírůstek. :wink:

Tak nějaké novinky od nás...
M. už obchází nábytek, takže je to docela hukot - bydlíme napůl v holobytě a napůl ve skladišti, prot. všechny "nebezpečný" věci jsme měli proklatě nízko. :rolling_eyes: Ale je sranda ji pozorovat - je na sebe hrozně opatrná a dává velkej pozor, aby se náhodou nepraštila (i když samozřejmě jí to taky někdy nevyjde).
Jak měla M. problémy s tím bříškem, tak to byla pravděpodobně alergie na mlíko. Takže momentálně mám bezmléčnou dietu a M. nemá prakticky žádný problémy. Příkrmy jí moc chutnají. :dizzy_face: Už má skoro 8,5 kg.
Kojím už jen v noci, ale musím odstříkávat, abych mohla dělat M. nemléčný kaše. To je docela vopruz. Takže jsem zvědavá, kdy budu moct přestat kojit. :unamused:
Jo, a tenhle týden jsme byli po třičtvrtě roce poprvý spolu večer "venku". Hlídala moje mamka a v poho, tak to snad brzy zase zopakujeme. :slight_smile:
Jinak souhlasím s Puzzi, že čím starší, tím lepší! :wink: M. se už docela dobře sama zabaví - třeba 10 min. si prohlíží knížku a povídá si u toho. :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,

jééé, ahoooj Eviíí :dizzy_face: Tak jsem ti kukla do alba a Majdalenka je úžasná!!!! Jo a jak jsem viděla tu deku, tak už ji máme i v tvých oblíbených barvách:slight_smile:) Je taková hnědošedá, či jaká... :grinning:
Jinak já dnes byla u Dr., moc chytrá z toho nejsem... Podle poslední mrchy (27.9.) jsem 6+1, ale byla vidět jenom dutinka. Takže za 14 dnů nanovo...
U Gucciů už se projevuje hnízdící instinkt, pozoooor :grinning:
9. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Lao, no dík, ale novou asi kupovat nebudeme! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsme s ní fakt hodně spokojení.
Já album už dlouho neaktualizovala. Nestíhám vůbec nic... Jakmile si sednu k počítači, tak je M. u mě a chce taky třískat do klávesnice. :sweat_smile:
Moc držím palce, ať je vše OK a Víťula má sestřičku. :wink:
9. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Evi, děkuju!!! :dizzy_face:
No je to fakt, že já teď taky nestíhám, furt musím stát malýmu za zadkem a tak... Holt větší děti-větší starosti :grinning: Ale neměniíla bych....
9. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
ahooooj evinoooo
to je super ze je majdula tak sikovna...olliver je vzdycky prekvapenej kdyz se prevazi a prasti se
dneska me na to i dr upozornovala ze mam davat bacha
jeee zavidim hooodne tu vychazku
lao tak to jde neee? treba jsi mela pozdejc ovu a je mladsi ..takze za 14dni uz bude srdicko jupiiii

jinak v 7m olivecr porad nema 7kg ma 6945g a 66cm...hruuuza
dneska mel cuketu a ta je prej jako dooost hnusna ..fakt nejvic mu jel ten pastinak
9. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tek, M. měla v 7 m. podobně, jen byla vyšší. Olík je drobnej, no, ale krásnej a šikovnej! :dizzy_face:
M. jedla i cuketu, ale to nechápu - málem jsem se poblila. Jediný, co nejí, je brokolice, ale ta je fakt nechutná.
9. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj holky!

Evi moc ráda Tě tady vidím, ty jo Majdalenka už chodí kolem nábytku? :confused: šikulka!
Alex se teda během měsíce rozplazil, následně začal sedět a ted už parádně leze :slight_smile: šílenej skok! doufám že se tohle tempo zase zastaví!!!
Zítra jdeme na rehabku, minule jsem musela být v práci a tak se ted šíleně těším, dokonce i na rehabilitační (říká si babička Evička :sweat_smile: )

Lao gratuluji k dutince :slight_smile:
9. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
Tek: Mariánka měla podobou váhu a měřila taky 66 cm, tak aspoň není sama drobek :wink:
Evi, to mám radost, že ses objevila, to já mám teda ještě pohodu, M. akorát občas doleze k počítači a vypne ho a hraje si s CD, ale jinak se nestaví.
Puzzi: to jdete z oslavy do oslavy, hned bude mít Honzík narozeniny, co? Co chysáte za dárek?
9. lis 2009 ve 23:57  • Odpověz
brééé rááánko

jézusku, tady zase nikdo nejni? spíte nebo co :grinning:
10. lis 2009 v 06:00  • Odpověz
jéé ahojda Evamičko :grinning: , to jsem ráda, že jsi na nás kukla....já teda zatím v žádném případě s těhu nekončím, ještě potřebuju tak dva měsíce, což by se mi mělo splnit, že jo, když budu vlastně přenášet a pak rodit 6kg dítě :grinning: ...je mi to líto s tou alergií na mlíko, kámošky syn to má taky
10. lis 2009 v 06:09  • Odpověz
Lao: gratulace k dutince :dizzy_face:
10. lis 2009 v 06:10  • Odpověz
Dobre ranko,
tak nejdriv velika gratulace Lao k dutince. Mas nakroceno tim spravnym smerem, tak jen tak dal :slight_smile:

Ahoj Evi, to je super, ze ses taky objevila, moc rada te vidim. To je mi lito, ze M. ma alergii na mliko, ale hlavne ze se to zjistilo a je ji podstatne lip. A je videt, ze ji chutna, kdyz ma krasnych 8,5kg. No a je to sikulka, ze uz se stavi, ale to vime uz davno. Ma byt sikovna po kom :wink:
Tak se opatrujte a doufam, ze se budes objevovat casteji.

No a porod, jsem zvedava, kdy se mladej uraci vylest. Nektere dny si preji, aby to uz bylo a nektere dny zase chci, aby jeste ty 4 tydny pockal :slight_smile:
10. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Terkytko uzasne fotky. Vy jste tak desne akcni, to je naprosto super! No a Marianka je strasne roztomily kulisek :slight_smile:
10. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Jooo a Tek bud rada, ze je Olik drobnejsi, to vuubec neni na skodu. Je to sikula.

Tjo to bylo informaci po ranu. Do toho jeste SMSky od kolegynky, ze ji v 11 dali kapacku a nejake leky na zastaveni krvaceni a ted rano ji doktor protrhl plodove obaly a ze malou dneska dostanou ven. A podle dr. odhadu pry ma mala pres 4kg, tak jsem zvedava :astonished:
10. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
jj Terkytka je děsně akční :wink:
jé Jani, tak ještě neporodila? a to měla včera tak super datum :wink: , no to jsem zvědavá kolik malá bude mít, jestli ty odhady jsou fakt k něčemu nebo k ničemu
10. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Jojo vcera bylo takove symetricke datum :slight_smile: No taky jsem zvedava, kdy to bude mit za sebou a na vahu jsem taky zvedava... Mala mela na kazdem UTZ tak o 200g vic nez K., tak bychom se treba vlezli do 4 kg :grinning:
10. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
fákt? a rodí teda cca 10 dní před termínem jo? kua :grinning:
10. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
No termin mela 18.11., takze dneska 8 dni.
Taky jsem si rano rikala, ze jdu Kubu premlouvat, jestli by treba uz pristi tyden nechtel ven :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
jo? tak to já plánuju, že ještě 25/12 pojedem k našim :grinning:
10. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Gucci proc ne, porodis nekde na Morave :grinning:
10. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
jj Jani, už jsem to posílala pG jako povinnou četbu ráno :grinning:
10. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Taky to dam vecer L. precist :grinning:
10. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.